Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΓΕΜΙΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ...


Recommended Posts

αγαπηηη μου να σας ζησει...

να την καμαρωσετε..παντα με υγεια ευχομαι..

να μας την φιλησεις...

περιμενουμε φωτο..

τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 120
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

αχ παναγια μου μια μελινουλα γλυκιαααααααααααα!!!!!!!!!!!! γεννηθηκε και τρελανε τη μαμα και τον μπαμπα!!!!!!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΡΟΥΜΠΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗ ΖΩΟΥΛΑ ΤΗΣ!!!!!! ΟΛΟ ΧΑΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!

ποπο εχω ανατριασει ρε τρελο... καλη λοχεια αγαπη μου να εχεις,καλο κουραγιο στα ξενυχτια και σταματα να της τσιμπας τα μπουτακια.......σε βλεπωωωωω!!!!! χαχαχαχααχαχαχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!βρε ρουμπελιτσα πως περναει ο καιρος;;;σαν χθες μου φαινεται που εμαθες οτι εισαι εγκυος...που εκανες χοριακες...και τωρα εχεις το μελινακι αγκαλιτσα :)

να σας ζησει η κορακλα σας...το μελινακι σας...να την δειτε οπως ποθειτε! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπη μου να σας ζησει η μικρη Μελινα γερη κ καλοτυχη να ειναι σε ολη της τη ζωη :kiss: καταλαβενω πως νιωθεις γιατι ετσι ημουν κ εγω πριν ενα χρονο περιπου, αλαξε η ζωη σου ολη... ;) μακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ηδη 2 χρονια που γνωριζομαστε και ολες τις ελπιδες πουειχες για αν αποκτησεις ενα μωρακι καινα τωρα το εχις αγκαλιτσα να σου ζησει κοπελα μου και να το δεις οπως εσυ θελεις .Θα τα πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑ....

ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΠΑΝΤΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ..ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΗΣ ΝΑ ΦΩΤΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!

ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΑΓΛΑΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...

ΑΝΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ...ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;;

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ...!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπελιτσα μου σου ευχηθηκα και σε αλλο ποστακι που δεν ανοιξες εσυ,αλλα θα στα ξαναπωωωωωωωωω!!!συγχαρητηρια κοπελα μου ναστε παντα γεροι και ευτυχισμενοι!να χαιρεστε την μικρη Μελινα σας με το υπεροχο ονοματακι σας!!!φιλακια πολλα στα μπουτακια της και περιμενουμε φωτοοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου να σας ζήσει η πριγκίπισσά σας και να είναι γερή και τυχερή σε όλη της τη ζωή...Να την καμαρώσετε όπως ποθείτε...

Καλή προσαρμογή και καλή λοχεία!!!!!!!

Φιλάκια!!!!!!

Περιμένουμε φωτογραφίες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπελακι μουυυυ, θα τρελαθω!! ηρθε η μικρη Μελινα στον κοσμο???

Καλοτυχη να ειναι κ μια ευτυχισμενη πορεια στην ζωη της!! καλη λοχεια κ σε σενα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει γλυκια μου!!!!! Να τη χαιρεστε και να την καμαρωσετε οπως ποθειτε!!!!! :silly: :silly: :silly:

Να ειναι γερη και τυχερη σε ολη της τη ζωη!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Καλη λοχεια!!! ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...