Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

stedim έγραψε:

Νίνα έχεις δίκιο, σε παραλία καλύτερα!

Pipitsazouzouna μόλις έβγαλα το κεκάκι από τον φούρνο, πάει με τον καφέ! Ελάτε όλες, κερνάω! Είναι κ διαίτης, να μην φωνάζετε... ;)

ΚΑΙ ΠΟΣ ΙΝΕ ΤΟ ΚΕΙΚ ΔΙΕΤΙΣ?ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΗΝ ΣΙΝΤΑΓΙ....ΧΟΡΙΣ ΑΥΓΑ,ΧΟΡΙΣ ΖΑΧΑΡΙ...ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΧΙ ΖΟΚΟΛΑΤΑ...ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΕ ΚΑΚΑΟ ΜΑΡΕΣΙ,,,ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΚΙΤΡΙΝΟ..ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΑΡΟΣΤΟΣ....ΜΙΝ ΓΕΛΑΤΕ..ΣΑΣ ΒΛΕΠΟ :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

stedim έγραψε:

Νίνα έχεις δίκιο, σε παραλία καλύτερα!

Pipitsazouzouna μόλις έβγαλα το κεκάκι από τον φούρνο, πάει με τον καφέ! Ελάτε όλες, κερνάω! Είναι κ διαίτης, να μην φωνάζετε... ;)

Φιλενάδα...... γιουχου..... θα έχεις επισκέψεις σε λιγάκι..... στα είπανε?????

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh μου και Δημητρούλα καλώς τες :kiss::kiss:

πιπίτσα εγώ δεν θέλω μπιφτέκι αλλά ένα φραπρδάκι 2 ζάχαρη μία καφέ με μπόλικα παγάκια θα το ήθελα...ευχαριστώ πολύ!! :P:P

Συμπεθέεεερα μουυυυ :kiss::kiss::kiss: και εμένα μου έλειψες... αμα δεν σε δω δεν πάει καλά η μέρα μου!!!

ραφαέλ μου τεράστια είχε γίνει η κοιλιά μου

σας βάζω φωτο όταν ήμουν 20+ εβδομάδων και μετα θα σας βάλω και μία που είναι μετά από 12 μέρες απο την πρώτη δηλαδή στις 21- 22 να δείτε πόοοοσο πολύ μεγάλωσε σε 12 μέρες γιατί είχα το πρόβλημα με το πολυάμνιο και κανείς δε το κατάλαβε!! (ελπίζω να μπουν μόνο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Βρε κορίτσια..... άσχετο..... πόσο σημαντική είναι η ορμόνη Προγεστερόνη????? Ξέρει καμιά???? Γιατί όταν έκανα τις ορμονολογικές, δεν μου είπανε ούτε η Γυναικολόγος ούτε η Ενδοκρινολόγος πως η συγκεκριμένη γίνεται στην 21η μέρα του κύκλου.... σήμερα το έμαθα....

Στην ουσία δλδ. η τιμή της (στην 3η μέρα του κύκλου!) είναι αναληθής!!!!!!

ΔΙΟΣΑΑΑΑΑΑΠΑΝΔΑ ΕΔΟ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ..ΕΣΙ ΙΣΕ Η ΒΙΒΛΙΟΤΙΚΙ ΜΑΣ...ΕΣΙ ΤΑ ΞΕΡΙΣ ΑΦΤΑ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΟ ΜΕΧΡΙ ΠΕΡΣΙ ΙΜΟΥΝ ΑΣΚΕΤΙ ΕΝΔΕΛΟΣ..ΙΞΕΡΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΡΑΞΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ...ΑΛΑ ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ...ΑΛΑΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΙΝ ΜΟΥ ΧΡΙΑΣΤΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Νίνα έχεις δίκιο, σε παραλία καλύτερα!

Pipitsazouzouna μόλις έβγαλα το κεκάκι από τον φούρνο, πάει με τον καφέ! Ελάτε όλες, κερνάω! Είναι κ διαίτης, να μην φωνάζετε... ;)

Έρχομαι κ εγώ....Είμαι κ κοντά...!!!!! :woohoo: :woohoo:

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Βρε κορίτσια..... άσχετο..... πόσο σημαντική είναι η ορμόνη Προγεστερόνη????? Ξέρει καμιά???? Γιατί όταν έκανα τις ορμονολογικές, δεν μου είπανε ούτε η Γυναικολόγος ούτε η Ενδοκρινολόγος πως η συγκεκριμένη γίνεται στην 21η μέρα του κύκλου.... σήμερα το έμαθα....

Στην ουσία δλδ. η τιμή της (στην 3η μέρα του κύκλου!) είναι αναληθής!!!!!!

Δεν ξέρω καθόλου κοπέλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

ραφαέλ μου τεράστια είχε γίνει η κοιλιά μου

σας βάζω φωτο όταν ήμουν 20+ εβδομάδων και μετα θα σας βάλω και μία που είναι μετά από 12 μέρες απο την πρώτη δηλαδή στις 21- 22 να δείτε πόοοοσο πολύ μεγάλωσε σε 12 μέρες γιατί είχα το πρόβλημα με το πολυάμνιο και κανείς δε το κατάλαβε!! (ελπίζω να μπουν μόνο) pregnancy_1.jpg

ΠΟ ΠΟ ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΙΤΙΑΑΑΑ,,,,ΤΙΧΛΟΤΙΚΑ.. :blink::blink::blink: ..ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΙΛΙΑ ΠΟΥ ΜΠΙΚΕ ΣΤΗΝ ΟΤΟΝΙ... :pinch::pinch::pinch:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελάτε, ελάτε! Το κεκάκι είναι με γιαούρτι 2%, μαύρη ζάχαρη 150γραμ. κ άλεύρι ολικής! Δεν ακούγεται νόστιμο, αλλά είναι!

Diosa κ η κοιλίτσα σου είναι θεϊκή! Εγώ βεβαια είμαι έτσι κ χωρίς εγκυμοσύνη! :unsure::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηταν μεγαλη η κοιλια σου...εγω ειχα πολυ μικρουλα κ στις δυο αγγελουδες μου...αφου κ η γιατρος ελεγε οτι ημουν το μοντελο της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπίτσα μου η προγεστερόνη είναι η ορμόνη που σταματάει την περίοδο όταν μένουμε έγκυες... και ναι είναι πολύ συμαντική! γιατί αν δεν είναι αρκετή παθαίνουμε αποβολή!! αν ασπούμε είσαι έγκυος και έχεις αίμα σου δίνουν χάπια με αυτήν την ορμόνη και τα βάζεις κολπικά για να πάρει ο οργανισμός το μήνυμα της εγκυμοσύνης και να σταματήσει η αιμορραγία τα γνωστά utrogestan (εντάξει συμπεθέρα???? :P:P )

Χρύσα μου και εγώ έχω χάσει την μπάλα έχω και αργή σύνδεση και απαντάω όπως να'ναι :P:P

τώρα σας βάζω την άλλη φωτό

είμαι στην 22+ και μετά απο 2 εβδομάδες απο αυτήν την φωτο γέννησα και μέχρι τότε η κοιλιά μου είχε γίνει διπλάσια!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εγω ετσι ημουν οταν γεννησα τον γιο μου...κ ημουν κ πολυ αδυνατη αφου δεν μπορουσα να περπατησω....αχ κοριτσακι μου τι επαθες κ εσυ...κουραγιο ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω πως έχει δίκιο η Diosa. Η προγεστερόνη απ΄ όσο ξέρω βοηθά στο πάχος του ενδομητρίου. Όσο πιο παχύ, τόσο καλύτερα ζει το εμβρυάκι, αλλιώς αποβάλλεται. Αν βέβαια μπορείς να πάρεις κάτι κ να αυξηθεί, τότε δεν χρειάζεται να ανυσηχείς Pipitsazouzouna!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ώστε έτσι ε?????? Δεν είχα ιδέα Diosa μου!!!!!!

Και γιατί κανείς δεν μου τόνισε πως είναι σημαντική η εξέτασή της???????

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Nikulina μου........ κρίμα για το κορίτσι......... μια κούκλα!!!!!!

Τί να πεις..... άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Ελάτε, ελάτε! Το κεκάκι είναι με γιαούρτι 2%, μαύρη ζάχαρη 150γραμ. κ άλεύρι ολικής! Δεν ακούγεται νόστιμο, αλλά είναι!

Diosa κ η κοιλίτσα σου είναι θεϊκή! Εγώ βεβαια είμαι έτσι κ χωρίς εγκυμοσύνη! :unsure::(

ΑΧ ΔΙΜΙΤΡΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΕΤΣΙ ΙΜΕ...ΚΑΙ ΚΡΕΜΙΕΤΕ ΚΑΙ ΟΛΑΣ ΑΠΟ ΘΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣ... :laugh: :laugh: :laugh:

ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΕΙΚ ΔΙΕΤΙΣ ...ΚΕΙΚ ΑΠΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΙΝΕ ΓΙΑ ΑΡΟΣΤΟΥΣ....ΚΑΙ ΠΟΣ ΦΟΥΚΟΝΙ ΑΦΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ?

ΑΧ ΑΦΤΟ ΤΟ ΚΕΙΚ ΜΕ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΜΟΥ ΘΙΜΙΖΙ ΤΗΝ ΠΡΟΙΝ ΑΦΕΝΤΙΚΙΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΞΕΝΟΔΟΧΙΟ...

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΛΕΙ ΠΟΣ ΕΜΑΤΕ ΜΙΑ ΣΙΝΤΑΓΙ ΕΝΟΣ ΚΕΙΚ ΜΕ ΓΙΑΟΥΡΤΙ...ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΙ ΚΑΙ ΒΑΖΙ ΟΛΑ ΘΑ ΙΛΙΚΑ.ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΙ ΣΤΟ ΦΟΥΝΟ,ΚΑΙ ΤΟ ΨΙΝΙ,,ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΡΟΤΙΣΑ ΕΓΟ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΠΟΥ ΜΠΕΝΙ???ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΕ,ΓΕΛΑΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕ..ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΕΙΚ ΙΤΑΝ ΚΕΙΚ ΜΕ ΥΙΑΟΥΡΤΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπίτσα μου η προγεστερόνη είναι η ορμόνη που σταματάει την περίοδο όταν μένουμε έγκυες... και ναι είναι πολύ συμαντική! γιατί αν δεν είναι αρκετή παθαίνουμε αποβολή!! αν ασπούμε είσαι έγκυος και έχεις αίμα σου δίνουν χάπια με αυτήν την ορμόνη και τα βάζεις κολπικά για να πάρει ο οργανισμός το μήνυμα της εγκυμοσύνης και να σταματήσει η αιμορραγία τα γνωστά utrogestan (εντάξει συμπεθέρα???? :P:P )

Χρύσα μου και εγώ έχω χάσει την μπάλα έχω και αργή σύνδεση και απαντάω όπως να'ναι :P:P

τώρα σας βάζω την άλλη φωτό

είμαι στην 22+ και μετά απο 2 εβδομάδες απο αυτήν την φωτο γέννησα και μέχρι τότε η κοιλιά μου είχε γίνει διπλάσια!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτως ή άλλως στα τέλη του μηνός θα ξαναδώ Ενδοκρινολόγο, για να ζητήσω επανάληψη του ορμονικού πακέτου, στην περίοδο του Σεπτέμβρη......

Που δε θα έρθει ποτέ!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου για τις γνώσεις σας!!!!!

Σπουδαίο εργαλείο τελικά το Internet..... αλλά και η συνομιλία στο Forum!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Νίνα φουσκώνει, έχει μπέικιν΄ πάουντερ, εγώ βάζω κ ξύσμα από λεμόνι, είναι υπέροχο σου λέω... Έλα να το δοκιμάσεις κ θα δεις! Η μαύρη ζάχαρη του δίνει μια γεύση σαν καραμέλα, κ χρειάζεται λιγότερη γιατί είναι πιο γλυκιά από την κανονική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑΞΙ ΔΑΞΙ..ΠΛΙΡΕΣ ΕΝΙΜΕΡΟΣΙ....

ΕΜΕΝΑ Η ΚΙΛΙΑΜΟΥ ΣΚΕΔΟΝ ΔΕΝ ΦΕΝΟΤΑΝ...ΑΛΑ ΜΟΥ ΙΣΕ ΑΛΑΞΙ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΙΜΑ ΜΟΥ...ΕΧΟ ΕΝΑ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ"ΠΟΣ ΠΑΣ ΕΤΣΙ ΣΑΝ ΜΙΑ ΓΑΣΤΡΟΜΕΝΙ"...ΑΔΤΕ ΔΕ...ΠΟΣ? ΜΟΝΟ ΜΕ ΘΑ ΠΑΝΤΑΛΟΝΙΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ.ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΧΟΡΟΥΣΑΝΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συπμεθέρα που να με έβλεπες και πριν γεννήσω!! δεν μπορούσα να κάτσω, μόνο ξάπλα και μόνο στο πλάι αφού να φανταστείς ακόμα πονάω κάτω απο το στήθος απο το τέντωμα που έφαγε η κοιλιά!!

Δημητρούλα μου σε ευχαριστώ για το θεική κοιλιά!!! :kiss: θα ξανακάνουμε όλες θεικες κοιλιές!!!

Αχ κοριτσάκια μου ζαλίστηκα και στναταρ έχω χάσει κάποιες απαντήσεις σας... δεν τολμώ να πάω σε προηγούμενη σελίδα γιατί κάνει 2 ώρες να ανοίξει!! και sorry που έστειλα το ίδιο ποστ 2 φορές αλλά την πρώτη μου΄είπε ότι απέτυχε την ξαναέστειλα και μετά τα έβγαλε και τα 2 όχι τίποτα άλλο αλλά να μην νομίσει και η συμπεθέρα ότι βάζω την κοιλιά μου 2 φορές για να την τυφλώσω τελείωςς!!!!! :P:P:P:P

ΖαλίστηκαααααΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Βρε Νίνα φουσκώνει, έχει μπέικιν΄ πάουντερ, εγώ βάζω κ ξύσμα από λεμόνι, είναι υπέροχο σου λέω... Έλα να το δοκιμάσεις κ θα δεις! Η μαύρη ζάχαρη του δίνει μια γεύση σαν καραμέλα, κ χρειάζεται λιγότερη γιατί είναι πιο γλυκιά από την κανονική.

Δημητρούλα μου γράψε μας την συνταγή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑ ΣΙΜΠΕΘΕΡΑ...ΤΟ ΕΒΑΛΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟ{ΕΥΡΙΣΤΟΣ ΘΕΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟ ΜΟΝΟ 2}..ΜΙΝ ΤΙΧΟΝ ΝΑ ΜΙΝ ΤΙΧΛΟΤΟ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ...ΝΑ ΙΝΕ ΟΛΙΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

[/quote:2d2unh10]

Θέλουμε τη συνταγή!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θέλουμε τη συνταγή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Δημητρούλα μου γράψε μας την συνταγή!!!!

ΚΑΛΕ ΑΚΟΜΑ ΕΔΟ ΙΣΕ ΕΣΙ?...ΑΔΕ ΦΙΓΕ,ΓΙΑΤΗ ΑΜΕΣΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΒΡΟΥΝΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΙΣ...ΝΑ ΜΠΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό απόγευμα Χρύσα μου!!!

Συμπεθέρα τι έγινε τα κατάφερα η όχι...αλλά για να γράφεις ακόμα μάλλον δεν κατάφερα να σε τυφλώσω ακόμα!!! γμτ δεν έχω και άλλη φωτό με την κοιλιά!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...