Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι μας είπε όταν μπεί στον 5ο μπορούμε να πάμε. Αρχικά για 10 λεπτά και σιγά σιγά να αυξάνουμε το χρόνο. Σημερα αρχίζουμε και ρυζάλευρο. Να δούμε τι θα γίνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσia εγω η ηθελα να παντρευτω στην αμμο και να κανω μπαρμπεκιου...αλλα οι παπαδες ειχαν αντιθετη αποψη!!!Στο γαμο δεν ειχα παρα πολυ κοσμο γιατι δεν μου αρεσει καθολου αυτο το στυλ μυστηριων!(εχω παει σε γαμους με πολυ κοσμο και εχω περασει πολυ καλα....στο δικο μου δεν ηθελα λαοθαλασσα).Ο Κωστας παλι ηθελε πολυ κοσμο αλλα βρηκαμε μια μεση λυση!Νομιζω εμας ηταν 28 ευρω το ατομο αλλα ο ιδιοκτητης ηταν γνωστος του πεθερου μου!Νυφικο διαλεξα στο πρωτο μαγαζι και το εραψα σε ενα παλικαρι που εχει ατελιε κοντα στο σπιτι μας με 1000ευρω τη στιγμη που το νοικιαζαν 1700!!!Αυτος ο κακομοιρης δε με ειχε φοβηθει..πρωτη φορα ειχε νυφη που δεν ειχε κανει μια αλλαγη στο νυφικο!!!Αφου ειχε παρει κρυφα τη μαμα μου και της ειχε πει οτι φοβαταν πως στην τελευταια προβα θα του ελεγα οτι δεν μου αρεσει καθολου!!Μπομπονιερες, προσκλητηρια, στεφανα, λαμπαδες κτλ τα διαλεξα σε μιση ωρα ολα!!!Αλλο ενα μισαωρο ο στολισμος και ετοιμος ο γαμος!!Την τουρτα να την ειδα τη στιγμη που την κοψαμε!Το μονο που ασχοληθηκα ηταν τα επιπλα και τα παπουτσια μου!!

Νανα ο αντρας σου συνεργαζεται μονο με μαγαζια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια βαλε μια φωτο να δουμε το νυφικο!!Ακουγεται πολυ προχω!!Λατρευω το κοκκινο!!Της Νανας ηταν και προχω και πρωτοτυπο και κομψο!! :)

Αθηνα μου ευχαριστω!!!Εβαλα και εγω μια φωτο...αν και οι γαμπροι του Ιανουαριου ειναι κλεισμενοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ, ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΨΑΞΙΜΑΤΟΣ. ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΟΝ ΟΙΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩΓΙΑΤΙ ΟΠΟΙΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ. ΔΟΚΙΜΑΣΑ 4 ΝΥΦΙΚΑ (ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ), ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΠΑΛΙ ΠΗΓΑ ΜΕ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΑΥΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΡΤΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΓΑΜΟ. ΑΥΤΑ ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ. ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΧΟΝΤΡΟΨΑΞΕΙ ΣΤΟ ΙΝΕΡΝΕΤ.ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΠΗΓΑ ΚΑΡΦΩΤΗ ΜΠΟΥΡΝΑΖΟ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΤΑΝ ΜΕ PRONOVIA πΟΥ ΠΗΡΑ ΝΥΦΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ. ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΡΕΞΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΧΤΙΖΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΝΑΝΑ ΔΕ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΛΟ. ΠΟΛΥ ΣΙΚΑΤΟ ΚΑΙ ΠΛΟΥΜΙΣΤΟ ΟΣΟ ΤΟΥ ΕΠΡΕΠΕ!

ΣΟΦΙΑ ΛΕΩ ΝΑ ΨΑΞΟΥΜΕ ΓΑΜΠΡΟΥΣ ΣΕ ΑΛΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΛΑΒΑΝ :laugh: :laugh: ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ;;; ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω την ιδεα την πηρα απο το sposa moda, το γελιο ηταν οτι εκεινη η κολεξιον (καλοκαιρι 08) ειχε ενα τρελο αξεσουαρ..."λαμπακια" πανω στο νυφικο!!!!Με μετασχηματιστη πηγαινες στο γαμο δεν κανω πλακα!!!

Αθηνα η αληθεια ειναι οτι 2-3 χρονακια ειναι καλο να μας περναει ο γαμπρος!!Θα κοιταξουμε αλλου λοιπον :P:P:P

elena2201 σε ευχαριστω πολυ!!!Μακαρι να ειναι μια ζωη γερα και ευτυχισμενα τα μπεμπακια ολου του κοσμου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες σας..Νανα ο αντρας σού συνεργαζεται και με καταστηματα θεσ/νικης ?Πηρα επιπλα απο καποιον που εχει και εργοστασιο και τα φτιαχνει ο ιδιος.

Παντως σημερα πολυ ζεστη .Εγω σημερα εκανα δουλειες ολη μερα και τωρα καθομαστε στο μπαλκονι με το μπεμπουλινι μου.....

Εγω παντως κοριτσια για τη βαφτιση δεν εχω σκεφτει τιποτα ακομη...Ειμαι λιγο τελευταιας στιγμης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΤΙ ΖΕΣΤΗ!!!

ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΜΑΣ ΟΛΟΙ Κ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!!!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕΤΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ Κ ΠΩΛΗΣΗ! ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΙΣΑΓΩΓΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΚΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ...

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ, ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Κ ΣΤΟΝ ΓΕΡΑΚΑ!

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΛΙΑΧ ΑΠΟ ΠΟΥ? ΣΤΑΝΤΑΡ ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ!!!

Κ ΕΓΩ ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΣΑΚ ΤΣΑΚ!ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΑΝ ΦΟΡΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΖΑΡ Κ ΤΟ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΑΜΕ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΝΥΦΙΚΟ! ΤΟ ΕΡΑΨΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΗΝ DENISE ELEFTHERIOU

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ -ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΕΟΛΑΙΑ!

ΠΕΡΑΣΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ, ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΛΕΓΑ...ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΡΑΤΟΥΣΕ Κ ΑΛΛΟ!!! ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΤΟ ΓΛΕΝΤΙ ΣΕ ΜΠΙΤΣ ΜΠΑΡ

ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΕΔΩ...

http://www.facebook.com/#!/profile.php? ... 363&ref=ts

Κ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΕΔΩ...ΣΤΟ ΑΠΟΛΛΩΝ

http://www.facebook.com/#!/album.php?ai ... 490&ref=pb

ΠΟΛΥ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΠΟΤΑ ΚΤΛ

ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΣΤΟΝ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΝΑΟ http://www.imxanthis.gr/cms/index.php?o ... Itemid=145

ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΚΑΚΙ ΜΟΥ

http://www.imxanthis.gr/cms/index.php?o ... Itemid=145 ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΗ ΣΕΙΡΑ Η ΦΩΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΤΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ...ΠΑΤΗΣΤΕ ΣΤΟ FB AΠΟΛΛΩΝ-ΔΙΟΓΕΝΗΣ-ΕΓΝΑΤΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ LE CHALET...TO LE CHALET EINAI ΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΤΗΝ SKODA ΧΑΝΤΗΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΤΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ...ΠΑΤΗΣΤΕ ΣΤΟ FB AΠΟΛΛΩΝ-ΔΙΟΓΕΝΗΣ-ΕΓΝΑΤΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ LE CHALET...TO LE CHALET EINAI ΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΤΗΣ SKODA ΧΑΝΤΗΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρεσε πολυ ο χωρος που εχεις κλεισει για τη βαπτιση!!Το ναο δεν καταφερα να δω :(

Θα σου βαλω sto fcb να δεις που θα κανω τη βαπτιση να μου πεις εντυπωσεις!

Παντως κοριτσια αυτο που μου εχει μεινει απο το γαμο και οποτε το θυμαμαι γελαω και απελπιζομαι μαζι ειναι τη στιγμη που μπαινουμε στο απιτι γυρω στις 7 το πρωι και βλεπουμε το χαος....δωρα...μπομπονιερες...γλυκα...λουλουδια....και παντου μα ΠΑΝΤΟΥ ΡΥΖΙ!!!!!Ηθελα να αυτοκτονησω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα.

Νana προσπαθω αλλα δεν μπορω να δω το χωρο της βαφτισης .Αυτος που πηραμε τα επιπλα λεγεται Προσκυνητοπουλος ..

Σημερα παντως οπως και χθες πολυ ζεστη .Εγω τωρα τον ταισα και ξανακοιμηθηκε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια μου!Τι κανετε?Εμεις σημερα πηγαμε στο μαιευτηριο να δουμε το καινουριο μελος της οικογενειας!!Ο αγοραρος κοριτσια εχει παρααααα πολυ μαλλι!!!Το μονο που με στεναχωρησε ειναι οτι μολις μπηκα στο δωματιο αντικρυσα τρια κρεβατια και τρια μπουκαλακια ξενο γαλα!Μα αν ειναι δυνατον αν να πασαρουν απο τη δευτερη μερας της γεννησης το μπουκαλι αντι να ενθαρρυνουν της μαμαδες να θηλαζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ.ΘΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑς.

ΝΑΝΑΒΙΛΛ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΤΑ 750ΜΛ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ.ΚΟΛΛΗΣΑΜΕ ΣΤΑ 700ΜΛ.

ΑΦΟΥ Η ΓΙΑΤΡΟς ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΒΑΡΟς ΑΠΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΘΑ ΠΑΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερά κούκλες!!!!!

Η ζέστη είναι ανυπόφορη!! Χθες κάναμε οικογενειακώς το πρώτο μας μπανιο στη θάλασσα!!!! Ξετρελάθηκε ο μπέμπης!!! :woohoo: Τον πήραμε μαζί μας στο νερό, του έβρεξα σιγα σιγά στην αρχή όλο του το κορμάκι, εκείνος κρύωνε αλλά χαχάνιζε, και μετά μπήκαμε μέσα!!! Του άρεσε πολύ! Τσίριζε από την χαρά του οταν τον έκανα γυρω γύρω!!! Κάποια στιγμή τον κράτησα από τις μασχάλες και ο μπέμπης κουνούσε τα πόδια του όπως οταν κολυμπάμε! Εκτός αυτού, επέπλεε κιόλας! Τρελάθηκα! Τώρα θα μου πείτε τζάμπα μαθηματα κολύμβησης έχουν 9 μήνες στην κοιλιά μας! :silly:

sophiak μου υπέροχη η μικρή σου! Εμεις δεν έχουμε "κλείσει" κάποια νύφη ακόμα ... οπότε ζητάμε επισήμως το χέρι της κόρη σου! Έχουμε και προίκα! :P Να σας ζήσει και ο μπέμπης!!!!!!! Η κακή αλήθεια είναι πως δεν δίνουν και πολλή σημασία για τον θηλασμό... το 8ωρό τους να κάνουν και σκασίλα τους :( Πρέπει η νέα μαμά να έχει πληροφορηθεί πολύ καλά από πριν, (όπως εγώ από το μαμμυ! ) έτσι ώστε να ξέρει μόνη της τι θα κάνει και τι θα ζητησει από τις μαίες και τις νοσοκόμες.

markella80 μου, αφού βάζει το βάρος που πρέπει να μην σε ανησυχει! Το κάθε παιδάκι έχει διαφορετικό οργανισμό και διαφορετικές ορέξεις! Εμείς διακοπές δεν θα πάμε λόγω δουλειάς, αλλά ελπίζω πως ένα τριήμερο θα το καταφέρουμε μέσα στον Ιούλιο.

oliax73 καλορίζικο το σπίτι σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΥΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!!! ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΚΑΙ ΑΠ'ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΤΟΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ :)

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΘΕΜΑ. ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΜΑΙΕΣ ΤΟΥ ΙΑΣΩ ΝΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ, ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ, ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΟΤΙ Η ΜΑΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕ ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ, 2-2. ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ!

ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ. ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΜΕ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΤΩΝ ΠΕΘΕΡΙΚΩΝ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΚΡΗΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ..ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΚΑΤΙ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς μια λέμε να φύγουμε και μια να κάτσουμε εδώ. Βέβαια θέλω πολύ να φύγω αλλά βαριέμαι να ξεβολευτώ. Μπάνιο θα κάνουμε εδώ κοντά έστω και αυτό κάτι είναι!

Εμένα στο Γαία με βοήθησαν με το θηλασμό καθώς και οι μαία του γιατρού πολύ αλλά το ήθελα κιόλας, γι'αυτό και συνέχισα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!!!!Τι κανουν τα αγγελουδια σας?Εμεις πηγαμε βολτιτσα χθες και το μπουμπουκακι μου στην μεση της διαδρομης αποκοιμηθηκε.Δροσιστηκε....!

sophia οταν γεννησα στο δωματιο που ημουν υπηρχαν 3 κρεβατια.(στο μητερα γεννησα)Ημουν η μοναδικη που το κουνακι εγραφε "μητρικος θηλασμος".Θυμαμαι ηταν η μαμα μιας κοπελας διπλα μου και μου ελεγε συνεχεια αν χορταινει το μωρο και οπως καταλαβαινετε πιεζε και την κορη της για το μπουκαλακι.Ευτυχως πριν γεννησω ειχα πληροφορηθει πολυ καλα απο εδω (και οχι μονο) και με βοηθησε και η μαια της γιατρου μου

Τι ζεστη ειναι αυτη?Χθες το βραδυ που εκανα μπανιο την μικρη μου δεν ελεγε να ξεκολλησει απο το μπανακι της :laugh: :laugh: :laugh: Μπανιο στην θαλασσα σε κανα μηνα μας ειπε η γιατρος :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΣΚΑΣΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ Ε?? Κ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ..ΜΑΣ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ Κ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑΜΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΝΑ ΘΗΛΑΣΟΥΜΕ...ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΟΟΟΟΟΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΞΕΝΟ(ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΕΣ,ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ,ΛΑΒΙΔΕΣ,ΒΟΥΡΤΑΚΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΘΗΛΕΣ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ) ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ(ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ.ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!) ΟΠΟΤΕ ΕΤΑΙΡΙΕΣ Κ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΦΟΡΜΟΥΛΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ...ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΙΕΣ ΚΛΠ ΕΧΟΥΝ ΑΡΠΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΑΓΟΥΝ ΤΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ?? ΚΡΙΜΑ! ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΛΟΓΙΑ Κ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ Κ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΝΟΥΝ-ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ ΕΤΣΙ ΜΕ ΠΟΝΗΡΟ ΤΡΟΠΟ..ΑΛΛΟ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΗΛΑΣΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Κ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ!

ΕΜΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ!! ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΧΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΑ :(

ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΣΚΑΣΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ Ε?? Κ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ..ΜΑΣ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ Κ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑΜΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΝΑ ΘΗΛΑΣΟΥΜΕ...ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΟΟΟΟΟΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΞΕΝΟ(ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΕΣ,ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ,ΛΑΒΙΔΕΣ,ΒΟΥΡΤΑΚΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΘΗΛΕΣ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ) ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ(ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ.ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!) ΟΠΟΤΕ ΕΤΑΙΡΙΕΣ Κ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΦΟΡΜΟΥΛΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ...ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΙΕΣ ΚΛΠ ΕΧΟΥΝ ΑΡΠΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΑΓΟΥΝ ΤΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ?? ΚΡΙΜΑ! ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΛΟΓΙΑ Κ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ Κ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΝΟΥΝ-ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ ΕΤΣΙ ΜΕ ΠΟΝΗΡΟ ΤΡΟΠΟ..ΑΛΛΟ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΗΛΑΣΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Κ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ!

ΕΜΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ!! ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΧΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΑ :(

ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΝΕΤΕ ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΑΠΟ ΚΟΡΙΝΘΟ, ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ;; ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΠΕΡΣΙ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΡΩΜΙΚΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...