Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 10!!!!!!!


Recommended Posts

Έλα Μάρκατ θες κι επαφές :woohoo:

Βρες καμιά ώρα να κοιμηθείς λίγο.

Τα κορίτσια σου δεν ξυπνούσαν τη νύχτα;

Εμένα ο Αλέξ. ακόμα ζητά η νύχτα γάλα.

Καλά εχθές είπα θα σκάσουν. Ο Φίλιππος πριν κοιμηθεί έφαγε 400μλ και θήλασε και μετά έφαγε στις 1:30 200μλ, στις 6 (όπου και ξυπνήσαμε :( για πρωί) άλλα 200μλ και πριν λίγο θήλασε. Ε γιάυτό είναι σαν τη βόμβα.

Σωσώ πολύ γέλασα με τα σκληροτράχηλα πόδια σου.

Ισμήνη.......μου μυρίζει μπαρούτι από τώρα το ζεύγος.

Όχι τίποτα άλλο αλλά θα μας βάζουν και να τσακωνόμαστε μεταξύ μας. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 965
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οι κόρες μου ήταν πολύ ήσυχες και οι δύο, να ξυπνούσαν από μία φορά?

καμία σχέση με τα αγόρια..

εσένα ο Αλεξανδρος ξυπνάει ακόμα?

πωπω

τι να πω βρε παιδί μου..

εγώ πάντως παραπάνω απο 4 - 5 ώρες δεν μπορώ να κοιμηθώ πλέον

με πιάνει πονοκέφαλος.. χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!

Εξαφανιζομαι κ εμφανιζομαι αλλα τις τελευταιες 2 εβδομαδες εχει αφηνιασει η ζουζουνα μου....

Τρελη γκρινια ολη την ωρα!!!Μεχρι κ στον υπνο της κλαιει αρα μαλλον ποναει το καιμενο!!! Δεν βγαινουν κ τα δοντακια της να ηρεμισει λιγο..Εδω κ ενα μηνα ειναι πρησμενα τα ουλακια της...

Αχ τελοσπαντων...

Σωσωκαααααααααα!!!!Σαντορινη ε???? Το αγαπημενο μου μερος μετα την Θεσσαλονικη!!!!

Πριν γνωρισω τον αντρα μου καθε χρονο εκει ημουν!!!! Περασμενα μεγαλεια!!!χαχαχαχαχαχα!!!!

Του χρονου λεω να παμε!

Που μιλατε ολες εσεις???? Σκαιπ???? Στειλτε μου καλε τις διευθυνσεις σας να μιλατε κ μαζι μου......Κ εγω θελω να σας δω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλο κοριτσια

που ειναι η καλυψω να ανοιξει το 11 να μην μας προλαβουν αντε

τι κανετε ολες σας;

εμεις μια χαρα

φαγαμε επιτελους λιγοφαγακι με ηρεμια σημερα

αχ τι ωραια μερα

θα τα βγαλω βολτα

ετσι για δωρο χα χα

μπας και κοιμηθουν κιολας

χα

χα

ολο αγκαλια θελουν και ο μεγαλος κλαιει και ψευτικα το σκατιαρικο για να τον παρεις

οσο με τσαντιζειι τοσο με τρελαινει

γιατι κανεο το ψευτικο και μωλις καταλαβει οτι θα τον παρεις σκαει χαμογελο μεχρι τα αφτια και κανει και ματακια

χα

χα

αχ τι τραβας βρε Φροσω μου

πρεπει να ειναι τρελλη μανουρα το ξυπνημα

ασχετο δεν εχω ρωτησει και τους 3 μαζι τους εχεις;

ή ο δον εχει δικο του δωματειο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εκανα καμια δουλιτσα εδω,και ετοιμαζω σπανακοπιτ στην αδερρφη

φροσω καλμια φορα ο αντρας μου με λεει χομπιτ

μαρκατ η επαφες ειναι..αυτη που ειχε η νανα 2,30 τη νυχτα..

αλλα υπαρχουν και αλλεσ επαφες..να μιλας στο τσατ κατω δεξια με μας..αν στειλεις αιτηση επαφης...

αληθεια φροσω πως κοιμαστε;;εσιες μαρκατ;;

θα στειλω μην καλυψω να μπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Ισα ισα πρόλαβα το 10 δηλαδή;

Εύη θες και να μας δεις, σου χω στειλει καλημερα στο σκαιπ, τίποτα εσύ!

Μαρκάτ γιατί δεν έχεις επαφές;Δεν έχεις κανει κονέ με καμία ακόμα γιαυτό;

Νανούκα μην κανεις τεστ ρε, μόνο σε παρακαλώ σε εναμιση δυο μηνες το πολυ, πες μου σε παρακαλώ τι φύλο εδειξε η αυχενική διαφάνεια.

Μαρκερ είσαι όλα τα λεφτά!Πες μου πώς τυλιξες το σουιφερ στη στρατα;;;Εκπληκτική λύση!Αλήθεια!Δε θα γρατζουνά και τα έπιπλα.Και μη σκας ρε για το ότι τα τάισε η πεθερά.Εσύ δεν έσκαγες που δε τρωνε;Αστα εκει να δουν!Ασε για το γαλα που πίνουν σου έχω πει ότι είναι μεγάλη ποσότητα.Εμένα ούτε 100 μλ δεν πίνει τις τελευταίες εβδομάδες από τα 210ρια που του κανω.

Α!Μάρκερ!!!Καλά δε παίζεσαι!Εχεις γίνει δική μου και της Σωσώς!¨Τρώω το τοστάκι μου και την κάνω παίδες!¨, μετά από λίγο ¨Τρώω το παγωτό μου και την κάνω!¨, μετά ¨πίνω την κοκα κολα μου και πάω να την πέσω! :laugh: :laugh: :laugh:

Σωσώκα ωραίο το ηλιοβασίλεμα;Πού ήταν ο ήλιος;Αυτή είσαι!Αισιοδοξία!Και τι έγινε που έχει συννεφιά;Εγώ ηλιοβασίλεμα θα δω στη Σαντορίνη ο κόσμος να χαλάσει!

Περί καρπουζιού:Χτες είπα να του δώσω χυμό καρπούζι να το πιει σαν νερό.Τρίβω στον τρίφτη 2 κομμάτια, σουρώνω τον πολτό κι έτσι απομονώνονται και τα σπόρια και μου βγήκαν 100 μλ χυμός.Του το δίνω στο μπιμπερό και το σκασμένο δεν ήθελε σταγόνα.Ρε παιδιά το ήπια εγώ μετά και ήταν ένα δροσερότατο γλύκισμα!Α να χαθει!Το τρίψιμο στον τρίφτη μου το είχε πει από παλιά η πεθερά μου-να λέμε και τα καλά τους ε;-και είναι πολύ πρακτικό.Οχι γιατί εγώ είμαι και λίγο γκάου και θα παιδευόμουν να ξεσποριάζω και να τα βάλω στο μούλτι μετά.

Χαρά τι γίνεται ρε ψυχή;Σε ζάλισα με τα δικά μου προχτές.Πολλά φιλιά!

Αλέκα που σαι εσύ καλέ πάλι;Ισμήνη, Χρυσούλα φιλιά!Φρόσω πώς του ήρθε λες ο μήτσος το χταπόδι θα σκάσω;Σε κανα παιδικό το είδε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε ντομμ..ολα τα λρφτα λεμε..και γω τσακισσα κατι κουλουρια τωρα..3 ..δε μπορουσα να αντισταθω..ξερετε..της θεσ νικησ..

θα δουμε ηλιοβασιλεμα αλλα αυριο ισως..τι να πω..μπανιο σημερα παλι γιοκ..φυσαει λιγο..εχω καροτσι καλοκαιρινο,..και την χτυπαει ο ηλιοσ στη βολτα..πηρα λοιπον 1 πανα,και εβαλα και 2 μανταλακια αριστερα δεξια να κρεμεται μπορστα της.. εκ ια τι να κανω,.οι τουριστες και κοιτουσαν..

καρπουζι εγω δινω οτι ζουμε περισσεψει απο το πιατο..αν το τρωω ολο το καρπουζι η αντε μισο,,νομιζω νγαινει ικανοποιητηικη ποσοτητα ζουμιου και ξεδιαψαει...χαχαχα..

ευη ..την παλευεις;;που εισα ιεσυ καλε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ δεν ξέρεις πόσο σε ζηλεύω.

Κορίτσια έχω τάσεις φυγής......

Ντομ είδα τυχαία ένα παραμύθι στη μάνα μου και ήταν το ψάρι ο Ασημάκης και πήγε σε μια σπηλιά όπου ζούσε το σοφό χταπόδι να το συμβουλευτεί.

όντως το έχουν τρομακτικό.

Να λύθηκε κι αυτή η απορία ;)

Για το μήτσος τώρα δεν ξέρω πώς προέκυψε.

Λοιπόν ο πατέρας μου πάει κάθε παρασκευή και μου φέρνει φρούτα παό τη λαϊκή.

Ε λοιπόν σήμερα δεν έφερε. Είναι θυμωμένοι ΠΑΛΙ για το όνομα.

Θέλουν λένε να μην τα φωνάζουμε με καθόλυο ονόματα τα παιδιά. :S

Κι εγώ τους έδωσα κρέμα τώρα. Τί να κάνω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε καλα εκανες ρε φροσω..ε μη χεσω..τις μονες μερες ειναι θυμωμενοι;;με το δακτυλιο πανε;;οτι ναναι..

ζηλευεις που με λεει χομπιτ;;ε παστο στον αντα σου και συ,..και αν δε του βγαινει να σε λλειι..μπιλμπο...μπιλμπο βακινγκσ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Σωσώ...

Κορίτσια, το πήρα απόφαση!!!

Θα κάνω τεστ!

Θα πάθω τίποτα από το πολύ άγχος...

Δεν ξέρω γιατί αλλά σήμερα μ’ έπιασε...

Ο άνδρας μου πήγε και μου πήρε...

Θα το κάνω το μεσημέρι που θα πάω σπίτι και θα σας ενημερώσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...