Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 10!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 965
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια,καλοριζικο,μπηκα για λιγο γιατι λεω να παω γι κανενα καφεδακι και κανενα μπανακι με τον μπεμπη.....ο μπεμπης μου δεν εχει κανενα δοντακι και ουτε μπουσουλαει...ειναι αναλογα το μωρο εε????Γαια με το καλο...και να ειστε παντα ευτυχισμενοι...κοριτσια να σας ρωτησω και κατι αλλο τα μωρα σας καθονται απο μονα τους?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

εμενα μολις κοιμηθηκαν οι μαγκες μου

ξυπνησα

εβαλα στο φουρνο μπιφτεκακι γιγας γεμιστο και πατατουλες

εφτιαξα το φφαι των μικρων ,

απλωσα κατι ρουχα που επλυνα το βραδυ και βαρεθηκα χθες να τα απλωσω ταισαμε ,

και τωρα σας γραφω για λιγο μπας και δω τις φωτο απο την βαφτιση να τις διαλεξω γιατι προβλεπω να π[αντρεφτουν και αλμπουμ βαφτισης να μην εχουμε ακομα :laugh:

Μαρια εγω θα προτεινα το AVENUE διπλα στο ΙΑΣΩ κοντα στο Mall ειναι παρα πολυ ησυχο παντα βρισκουμε να κατσουμε χωρις πολλες καπνιλες και εχει και παιδοτοπο τεραστειο για τα μεγαλα παιδακια μαζι με τις καφετεριες

εγω ειμαι πολυ μεσα να συνατηθουμε

αλλα παρακαλω πολυ να ειναι Σαββατο γιατι Κυριακη εχουμε βαφτιση και λεμε να παμε και το πρωι στο παρτυ της LIBERO

Μαρια το αιλ μου το εχεις κανονιστε οτι θελετε και στειλε μηνυμα ή στο fb

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι το ΣΑββατο μπορει να ειστε καλα Φροσω μου

Καλε μπορουμε να οτ καθιερωσουμ Σαβατο παρα Σαββαο ή μια φορα το μηνα

σιγα το πραγμα εμεις παντως συνηθως καθε Σαββατο παμε Avenue και καποιες Κυριακες στο Mall γιατι Σαββατα γινεται πανζουρλισμος και οχι τιποτε αλλο αλλα με το διδυμοκαροτσο δε μπορεις να βρεις να κατσεις καπου σε διαδρομο

Παντα ενοχλεις καποιον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι τωρα χρυσουλα μου!!!!!!!!!!

μετα τους εμετους, επεσε σπο το κρεβατι και παραλιγο να φαει το καπακι της οδοντοκρεμας.

και μετα ξανακρυωσε και εκανε εμετους απο τον βηχα... ε και μετα κρυωσε εμενα και τωρα αναρρωνω κ γω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω κι εγω

κοιταξτε τι βρηκα ψαχοντας προς τα πισω

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... &id=131595

απιθανο δεν ειναι

η Νανα με την εξαληψη ειναι η ποιο απιθανη

αυτη περιναμε αλλη γεννησε πρωτη

μουτσ μουτσ κοριτσαρες μου

ξυπνησε ο Νικος μου τον παω στο κρεββατακι μας να μην ξυπνησει και τον Στελιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι μου ναι για εσενα ελεγα!!!!Κ εμενα μετα μου κακοφανηκε το Μαρια!!!

Φροσω κ Ελενη περαστικα σας!!!!!Αντε τα τελευταια να ειναι κ για τις μανουλες κ για τα μωρακια!!!!

Μαρακι το νυχακι καλα?

Εγω παλι 500γρ εχασα μονο.....Θα σκασω!!!!!Ελπιζω την αλλη εβδομαδα να χασω μαζεμενα 2 κιλα!!!!

Εμεις αρχισαμε καθομαστε απο μπρουμυτα στον κωλαρακο μας, πιανομαστε απο οπου βρουμε και σηκωνομαστε, λεμε συνεχεια μπαμπα αλλα αυτο πρεπει να σας το ειχα πει...

Κατι ηθελα ή να ρωτησω ή να σας πω κ το ξεχναω.....

Νομιζω Ελενη κατι εσενα ηθελα ...Να σου πω οχι να ρωτησω..Κατι ρωτησες κ ειπα να θυμηθω να σου απαντησω κ το ξεχασα....Τελεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θυμηθηκα!!!!!!

Εχουμε μαζι επετειο ε????

Αντε να ζησετε κ εσεις και παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι!!!!!!!

Κ εμεις ενα χρονο κλεινουμε!!!!!

Ποια ειχε πει οτι δεν εχει fb για τις φωτο του γαμου?

Θα σας βαλω εδω ή θα στειλω στα mail σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο εμας! Με το καλο και το 10!!

Το κοριτσι μου τρωει πολυ λιγο και με τα χιλια ζορια, δεν μας μοιαζει καθολου φαινεται!! χαχαχαχαχα

Κατα τ'αλλα ολα ησυχα, προσπαθει να μπουσουλησει και ζοριζεται πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θυμάστε το περιστατικό με τον μπαμπά που ξέχασε το παιδάκι του στο αυτοκίνητο και τελικά πέθανε;

Είπανε οτι αυτοκτόνησε ο μπαμπάς και απλά δεν το δημοσιοποιήσανε ακόμη...

Πολύ κρίμα... έχει ακόμη 2 παιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σ'εχω δει νυφούλα Ευακι! :):):):):):):)

Αλλα καλυτερα στειλε μεηλ στα κοριτσια που δεν εχουνε φεισμπουκ.

Ναι πραγματι το Μαρακι μου ταιριαζει καλυτερα!χαχαχαχαχα!

Δεν εφαγε καθολου φαι σημερα ο μπεμπουλακος(μπεμπης-μπελακος χαχα)!Μονο γαλα!100 κιλα γαλα να του δωσεις θα τα πιει!Φαι καθολου!Παλι μου κανει τον δυσκολο με το φαι! B)

Του δωσα και γω γαλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρα η κορη σου ενδιαφερεται απλως από τωρα για τη σιλουετα της!!!

Μαρακι ουτε εσυ να μην αγχωνεσαι γα το φαγητο...οταν θελησει θα φαει..εμενα ετσι ειναι με τα φρουτα..εχω δοκιμασει ολους τους δυνατους συνδυασμους...τρωει ελαχιστα οσο και αν πειναει.. ;);)

Νανουκα κριμα για τα παιδακια και για τον ιδιο φυσικα...ισως να μην ειχε την καταλληλη υποστηριξη από το οικογενειακο του περιβαλλον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλωσσοκοπάνες μου!Που φτάσατε και στο 10 και 3 σελίδες κιόλας!Ουφ!Κανονίστε τώρα να το ξεκοκαλίσετε σε μια βδομάδα παρλαπίπες.

Νανούκα εσύ που μένεις και Κύπρο κάτι θα ξέρεις παραπάνω για το τραγικό περιστατικό, αφού αν δεν κάνω λάθος στην Κύπρο έγινε.Οταν το διάβασα έμεινα κόκκαλο, αλλά με έκανε ακόμα χειρότερα ο άντρας μου όταν του είπα τι έγινε και μου είπε ¨το χειρότερο είναι ότι το παιδάκι πέθανε ξέροντας ότι ο πατέρας του το είχε ξεχάσει!¨.Παναγία μου και Χριστέ μου!

Τελοσπάντων, ας το αφήσω γιατί δεν...

Εγώ είμαι πολύ χαρούμενη γιατί από προχτές περπατάμε με τη στράτα και πηγαίνουμε μπροστά παρακαλώ.Μη γελάτε με το μπροστά γιατί στην αρχή όλο πίσω και πίσω και μετά πλάγια - μπαλέτα μπολσόι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dom εμεις τη στρατα την εχουμε ηδη ρημαξει...την στελνω τσουλητη πισω κ ερχεται σε χρονο ρεκορ...μιλαμε το διασκεδαζει παρα πολυ...γενικα την απασχολω οσο περισσοτερο μπορω κ προσπαθω να τη μαθω να μπουσουλαει αλλα ειναι πολυ χεστρου κ κανει μονο το 1ο βημα κ μετα πεφτει..αλλα ειπαμε,θα περπατησει κατευθειαν σαν τη μαμα της...

μαρκερ εγω δεν εχω παει ποτε ουτε μολ κ να οδηγαω εγω-με εχουν παει-ουτε αβενιου...θελω σωστες οδηγιες για να μην παω λαμια!!!!αλλα κ εγω ειμαι μεσα για σαββατο..

φροσω μεχρι το αλλο σαββατο θα εισαι μια χαρα..κανονισε να ερθετε!!!

νανουκα παιζει να ερθεις ποτε αθηνα????η πρεπει εγω να ξενιτευτω για να σε γνωρισω???ελεγα κ στην αλεκα οτι δεν εχω ρε γμτ σοι σε αλλη πολη για να εχω να μεινω καπου με τη μικρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...