Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

Κοριτσάρες όμορφες,καλησπέρα μου λείψατε πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι πολύ ευτυχισμένη με τον γιό μας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειμαι ακόμη ένα ράκος,αλλά πολύ καλύτερα απο πριν που δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου!!!!!!!!!! Δεν μου αφήνει καθόλου χρόνο ο μπέμπης,έχει και κολικούς και μας τρέχει συνέχεια το μωράκι μου το γλυκό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες με το καλό να έρθουν στον κόσμο τα μωράκια τους κάτω απο την προστασία της Παναγίας και όσες ήδη γέννησαν σαν και 'μένα,να προστατεύει πάντα η Παναγία τα μωράκια μας και καλή λοχεία να έχουμε!!!!!!!!!! Έχω χάσει τα νέα σας,αλλά εύχομαι κάποια στιγμή να συναντηθούμε στο mall με τα μωράκια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ για τις τρυφερές σας ευχούλες!!!!!!!!!!

Σήμερα έγραψα και για τον τοκετό!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρουλα μου μη λες μεγαλα λογια!αν ερθει το κοριτσακι σου στον κοσμο οχι δεν θα μπαινεις εδω μεσα,ουτε στην τουαλετα δεν θα προλαβαινεις να πηγαινεις!παρε ματι τα περισσοτερα κοριτσια εδω μεσα.δεν πειραζει μωρε,σιγα..θα ερθει και η δικη μου ωρα!υπομονη να εχουμε και θα ερθουν τα καρδουλινια μας!

Γεωργια την λεω μηνες ολοκληρους ετσι αλλα γιατι να το αλλαξεις αν σου αρεσει??δεν υπαρχει λογος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα-μαρια διαβασα την ιστορια σου και ειναι πολυ υγκινητικη!!!μπραβο κοπελα μου που ολα πηγαν υπεροχα!!!!να σας ζησει και απο εδω ο μικρουλης σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέεελες μου!!!

Εμένα κάτω από το στηθος χωράει 2 δάχτυλα μαξ! Δε κάνω πλάκα που νιωθω πως θα βγει απο το στόμα!!!Χθες δε μπορούσα να αναπνευσω!

Γιωργία Δευτέρα έχω κανονισει ρ/β και πρώτα ο Θεός θα δουμε τη μπουμπου μας!

ΑνναΜαρία χάρηκα που μας έγραψες πολύ! Σε χάσαμε! Περιμένω κι εγω συνάντηση με καροτσάκια!!!

Φιλια πολλά σε όλες! Κοντευουμε! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα! τι κανετε?

αννα μαριατελεια η ιστορια. μπραβο που πηγαν ολα καλα! να σου ζησει και παλι το μωρακι σου!

αν-ν μακαρι να μπορουμε να μπαινουμε να σου λεμε νεα και να σου κανουμε παρεα! αν οχι ομως μερες ειναι και θα περασουν. και μετα ολες παλι μαζι και μαζι με τα μωρακια μας αγκαλια,για νεες εμπειρειες και νεες συζητησεις. σωστα?

harabelαντε αυρι με το καλο!!!! περιμενω νεα σου για να γραψω και στα κοριτσια!!!!!! αντε συμπεθερα σε ακολουθω......

αυριο το απογευμα θα ξερω και εγω ποτε επιτελους θα παρω το μπεμπακο μου αγκαλια. δεν περνα η μερα σημερα με τιποτα κοριτσια.....................................................................

υ.γ. ασ ανανεωσει καποια την λιστα μας με τα γεννητουρια!!!!!!!!!!!!!!!

ετσι να δουμε που βρισκομαστε!!!!!χαχαχαχαχαχαχα :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπάκια :) !!!

Λοιπόν εφόσον δε γέννησα μέχρι σήμερα το βράδυ θα πάω στην κλινική να ξεκινήσει η διαδικασία της πρόκλησης :woohoo: !!! Όχι ορό όμως, υπόθετα είπε ο γιατρός που θα δράσουν κατά τη διάρκεια της νύχτας (θα μείνω στην κλινική και απόψε) και μέχρι αύριο το μεσημέρι , πρώτα ο Θεός, θα έχω αγκαλίτσα την μπουμπούκα μου :woohoo: !!!

HaraAbel έχουμε την ίδια ΠΗΤ, την ίδια επέτειο γάμου και τελικά γεννάμε την ίδια μέρα :woohoo: !!!! Καταπληκτικό έτσι???

ΆνναΜαρία μου να σου ζήσει ο μπεμπάκος σου!!! :)

Κορίτσια μου σας φιλώ :kiss::kiss::kiss: !!!

ΥΓ: Αργυρώ, An-n θέλω να δηλώσω ότι το σεξ δεν έπιασε :laugh: :laugh: :laugh: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΝΝΗΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΜΑΣ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ 3650ΓΡ. ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ.ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Η ΓΕΝΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΗΣΥΧΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΕΝΝΗΣΑ 4:05ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΘΥΛΑΖΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΕΨΕ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.

ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ. ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΣ ΖΩΗ.

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου γεια σας και από εμένα και εμείς γεννήσαμε στις 26/6 Σάββατο στις 8 την μπουμπού μας 3080 στην 37η εβδομάδα γιατι μου έσπασαν τα νερά με καισαρική γιατί η μικρή ήταν όρθια όλα καλά τρομερή εμπειρία τώρα κλαίμε τρώμε κοιμόμαστε και το βράδυ το ξενυχτάμε,τι να κάνουνε θα περάσει ο καιρός ευχομαι όλες οι φίλες μου ναναι καλά και να τα λέμε και από το facebook 'οποτε προλαβαίνουμε και βέβαια και εγώ είμαι μέσα για τις βόλτες με τα καροτσάκια μας ενημερώστε με όταν το κανονίσετε φιλάκια σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλιτσα μουυυ!!!με το καλο κοριτσαρα μου αυριο!!!!!θα εισαι στο τρεξιμο σημερα ε?οχι αγχος και ολα θα πανε υπεροχα!!!ξερω οτι αγχωνεσαι,εισαι σαν και μενα φυγοπονη αλλα να ξερεις πως εμεις σε σκεφτομαστε πολυ και η Παναγιτσα μας σε φυλαει!!!!με το καλοοοοοοοο!!!!!!περιμενουμε τα νεα σου!!!!!σε φιλω γλυκα!!!!!

Ανθη μου δεν πειραζει!!μην ανησυχεις!!!θα βρω εγω την ακρη!!χαχαχαχα!!!με το καλοοο κοπελα μου και σε σενα!!ολα να σου πανε δεξια+ομορφα!!!θα περιμενουμε και απο σενα νεακια!!!φιλακιααα!!

Αθηνα μουυ και εσυ????τι γινεται σημερα βρε κοριτσια????πολλες ανακοινωσεις για τους επερχομενους τοκετους...με το καλο κοριτσακι μουυυυ!!!οχι αγχος!οχι αγωνια(εεε ενταξει λιγο.... ολα να πανε τελεια!!!!φιλακιααα!αα!!οσο για το σεξ νομιζω πως δεν βοηθαει μονο μια φορα πρεπει να κανεις συστηματικα..ουφ!

Ευαγγελια μου να οσυ ζησει το αγορακι σου!!!μωρακια και σενα να σου ζησει το κοριτσακι σου!!!να ειναι γερα και καλοφωτιστα!!!!!η Παναγια παντα να σας τα φυλαει!!!!καλη λοχεια να εχετε!!!!!μακιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνουλα μου,εχεις δικιο για το σεξ ..τζιφος....εμεις καναμε συχνα και τωρα τελευταια πιο πολυ αλλα...τζιφος..ασε που μετα δεν παιρνω ανασα..γινομαι σαν λαχανιασμενη γουρουνα...χαχαχαχαχχαχα

Επισης .ευχομαι με το καλο να γεννησεις κοπελα μου αυριο το αγγελουδι σου!!ελπιζω να με παρεις τηλεφωνο οπως ειπαμε,και ετσι την Πεμπτη που θαμαι Γενεσις θα ερθω να σε δω!!!δεν ξερω και το επωνυμο σου για ναερθω απο μονη μου..χαχχααχχαχα

ΑΝΣΙΑ ΜΟΥ,εχει δικιο η Αθηνα...δεν πιανει ουτε συστηματικα..χαχαχαχαχαχχα

Ευαγγελια να σου ζησει!

Harabel μου ,με το καλο ματακια μου!!!ευχομαι με κανενα πονο!!!γερο νινακι και δυνατο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρακια ,κι εσενα κοπελα μου να σου ζησει η μπουμπου σου!!!ξενυχτατε κι εσεις ε?και η Ρενα τα ιδια ..ξενυχτης λεει της βγηκε ο παλικαρος!!!χαχαχχαχα

κουραγιο κοριτσακια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλες μου!!!

Ευαγγελία και Στέλλα να σας ζήσουν τα αστεράκια σας!!!

Αθηνα μαζί πάλι??? Τυχαίο? Δε νομίζω!!! :laugh: :laugh:

Συμπεθέρα! Περιμένω κι εγω νέα να δώ πότε θα βγαλεις το γαμπρουλάκι μου!

Αργυρώ και Αναστασία δώστε του να καταλάβει! Βουρ στο S-E-X (ακουνε και μωρά παιδιά!)

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας! Η αληθεια ειναι έχω άγχος...

Σκέφτομαι κακα πράγματα, έβλεπα εφιαλτες χθες πως μου δώσανε λαθος μωρο...Στρεσσαρίστηκα... Να ναι καλά η μπέμπα μου θέλω και να ειμαι ψυχραιμη!...Ρε παιδια! Ειμαι μεγάλος Χέστης!!! :laugh: :laugh:

Σας φιλώ όλες!

Υ.Γ: Αργυρώ σε έχει πάρει το ματι μου στο φεις??? Σε κάνω αντ...αν δεν εισαι απλά θα γίνω ρόμπα σε ξενη κοπέλα! Φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗARABEL μου σου χω στειλει πμ!!!

ειμαι και εγω πολυ χεστρουυυ!!μεχρι και διαθηκη εγραψα σε περιπτωση που παθω κατι...ειδες?υπαρχουν και χειροτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΟΟΛΕΣ ΜΙΑ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ

ΓΕΝΝΗΣΑΝ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ: ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΩΙ ΠΟΝΑΓΕ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ

ΤΟΜΗ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΕΞΕΤΑΖΕΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΞΑΝΑΠΟΝΕΣΩ ΘΑ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΞΕΓΕΝΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΜΗΤΡΑ ΘΑ

''ΧΑΘΟΥΜΕ΄΄ Κ ΓΩ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ.ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΝΑΓΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ,ΞΑΝΑΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ.ΤΟΝ ΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΜΟΥ ΛΕΕΙ 4 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΛΑ ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ!!

ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ,ΡΙΧΝΩ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ Κ ΦΕΥΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗ

ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ(ΑΝΕΞΗΓΗΤΟ)Κ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΛΕΓΕ ΜΑΜΑ ΕΝΤΩ!!ΤΕΣΠΑ

ΕΜΕΙΝΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΛΑΝΤΑΞΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ!ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝΕ ΤΟΝ ΟΡΟ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ......ΣΤΙΣ 7 ΠΑΡΑ ΕΡΧΟΝΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΧΕΙΡ.ΑΙΘΟΥΣΑ..ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΝΕ Ο ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ Κ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΒΟΗΘΟ.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: !!Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝΕ ΤΟΝ ΟΥΡΟΚΑΘΕΤΗΡΑ...ΑΚΟΥΩ ΤΟΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΒΑΘΙΑ ΑΝΑΠΝΟΗ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΜΗΣ!!ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΜΙΑ ΠΑΥΣΙΠΟΝΗ Κ ΕΙΜΟΥΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΠΟΝΕΣΩ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΜΙΑ ΠΑΥΣΙΠΟΝΗ Κ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝΕ!!!!

ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΗΛΘΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΑ ΜΑΣ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ :laugh: :laugh: :laugh: Κ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΑ..ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2450 Κ 49 ΥΨΟΣ...ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΕΚΟΛΗΣΕΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ....ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΗ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΩΡΟ...ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΩ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 4 ΩΡΕΣ!!!!

ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ..ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ Κ ΦΕΡΑΜΕ Κ ΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥΛΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΕ ΣΤΟ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ..ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!

ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!!

ΜΗ ΦΟΒΑΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ...ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ Κ ΣΥΓΚΗΝΙΤΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΝΗΜΑ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα να σου ζήσει η κοράκλα!

Είδες? όλα καλά πήγαν! Χαίρομαι με την ευτυχία σου! Ωραία η περιγραφή σου (ιδιαιτερα το σημειο που ο μικρός λέει ευχαριστώ στην αδερφούλα του)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι,τελεια η περιγραφη σουυυ!!!να σου ζησει ξανα η μπεμπουλα σου και ναστε παντα μια ομορφη οικογενεια!!! :kiss::kiss::kiss:

και μια ερωτηση ,οταν κοιμαται το νινακι 4 ωρες που λες,το ξυπνας για να το αλλαξεις?η οταν ξυπνησει τοτε την αλλαζεις?μην γελασεις με την ερωτηση..χαχχαχχαχαχ αλλα δεν ξερω πολλα πραγματακια!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΙΟΤΑΚΙ ΜΟΥ επιστρεψατε κιολας? Λοιπον να στα πω και απο δω! Να σας ζησει η κορουλα, να ναι ευτυχισμενη γεματη υγεια και ευτυχια στη ζωη της!

HARABEL απο μενα εχεις οοοοοοολη την θετικη μου ενεργεια και μια ευχη μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα ποως τα εχεις ονειρευτει!

Αργυρω μου τα μωρακια τα αλλαζουμε παντα πριν το γευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Γεωργιτσα μου!!ειμαι πολυ αγχωμενη με ολα!!!με τη γεννα,με το αν θαμαι καλη μαμα,με το αν θα το προσεχω οπως πρεπει..αστα να πανε ειμαι........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα μου θα το σκεφτω πολυ σοβαρα!!!χαχαχαχαχαχα!!!μην αγχωνεσαι γι'αυριο..τι σου λεω ε??ολα καλα θα πανε κοπελα μου!!!!με το καλο κοριτσακι μου!!!!!!!με κανεναν πονο ευχομαι!!!φιλακιαααα!!!

Γιωτακι μου τι συγκινητικη ιστορια!να ειστε ευτυχισμενοι!!!!!να σου ζησει και παλιιι!!!!καλη λοχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!

γιωτακινα σου ζησει και παλι η μπεμπουκα σου! να χαιρεσε τα παιδακια σου. να ειναι παντα ευτυχησμενα!

harabel(συμπεθερα) σε εχω στο μυαλο μου απο χθες! εχεις μεσα απο την καρδια μου πολλες πολλες ευχες αλλα και ολη μου την θετικη ενεργεια!

ολα θα πανε καλα! περιμενω τηλ........ με το καλο να παρεις αγκαλια την μπουμπουκα σου!

κοριτσια εγω θα παω στο γιατρο το απογευμα και ελπιζω να ξερω να σας πω ποτε θα παρω απιτελους αγκαλια το μπεμπακο μου!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

αργυρω /b] μην ανχωνεσε ολα θα πανε καλα! για αυτο δινουμε η μια την θετικη ενεργεια στην αλλη! υπομονη και θετικη σκεψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...