Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

Ρενακι μου να σας ζήσει κ πάλι ο κουκλος σας!!!Υγεια να χει!! :) :laugh:

Harabel μου, υπομονη!!Ευχομαι να σου πάνε ολα τελεια!! :)

Γιωτακι να σου ζησει το μπουμπουκακι σου!! :)

Αργυρούλα μου, οντως πολυ π....ρας ο γιατρος σου!!Πριν φυγεις απ το μαιευτηριο ριχτου ενα μπινελικι απ ολες μας!!ΕΛΕΟΣ!! :angry: Σκεψου μονο το μωρακι σου τωρα και κανε υπομονη!

An-n μου εμεις προχωραμε μαζι ακαθεκτες...σε τι φαση εισαι??? εμενα, η κοιλιτσα μου αρχιζει κ πεφτει, ήδη ακουμπαει τα μπουτια μου... :) θα παω για καρδιοτοκογραφο την αλλη εβδομαδα 37η δηλ.!!κραταει ωρα εε? :dry:

κανω δουλειες φουλ..και περπαταω...ελπιζω να γεννησουμε ευκολα!! :)

Κοριτσαρες μου εχετε ολες την αγαπη μου και τα φιλια μου!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια καλημερα και απο μενα!

ρενα να σας ζησει ο κουκλος.τελειος οπως και οι φωτο.

γιωτακι τελεια τα νεα σου να σου ζησει το μπουμπουκακι σου!

αν-ν και land υπομονη θα ερθει και η δικη μας σειρα. μεχρι τοτε θα δινουμε κουραγιο η μια στην αλλη και θα διαβαζουμε τα υπεροχα νεα απο τις υπολοιπες.

haradel (συμπεθερα)με το καλο να υποδεχθεις την μπεμπα σου. σου ευχομαι τα καλυτερα.

αργυρωθα συμφωνησω με τα υπολοιπα κοριτσια ο γιατρος σου χρειαζεται ενα γερο μπινελικι........... εκ μερους ολων μας

εγω κοριτσια οπως ξερετε εχω πητ 16/7 ομως ο κουκλος μου ειναι πολυ ψηλα. ο γιατρος μου ειπε να παω την δευτερα να με δει και αν δεν εχει κατεβει καθολου μου ειπε για δυο λυσεις:α) να κλεισω ραντεβου για καισαρικη αφου ειναι πολυ καλος στα κιλα. β) να περιμενω να παω μεχρι και της 16/7. μεχρι τοτε ομως δεν ξερουμε ποσα κιλα θα ειναι και αν θα μπορω να κανω φυσιολογικο τοκετο.(λογο κιλων)

δεν ξερω τι να κανω......

προς το παρον περιμενω να ερθει η δευτερα και το εχω ριξει στο περπατημα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι συγκινητικές φωτογραφίες είναι αυτές!!!!!!!!!!!!Να σας ζήσουν τα καινούργια μωράκια!!!!!!!

Αργυρούλα μου,μην αγχώνεσαι,κοριτσάκι μου, τώρα που είσαι στο τέλος!!!Μπορεί πράγματι να έτυχε ένα έκτακτο χειρουργείο στον γιατρό σου (έχω περάσει εξωμήτριο και ξέρω τι σημαίνει...μπορεί να χάσεις και τη ζωή σου),απλώς έπρεπε να σε ενημερώσει!!Δεν πειράζει όλα θα πάνε καλά!!!

Κορίτσια,εμείς είδαμε την μπεμπούλα μας χθες 3.100 έχει πάει,αλλά δεν έχει κατέβει ακόμη άρα περιμένουμε άλλη μια εβδομάδα!!!!!Αχ,δεν περνούν αυτές οι μέρες με τίποτα!!!!!!!!!Θέλω την μπουμπού μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

land μια χαρα τα πάς!!! Ο γιατρος μου μου ειχε πει πως απο την 36 αρχιζει και σφηνώνει το μωρό! Σε βλέπω να γεννάς πολύ έυκολα! :kiss:

Ανθή συμπεθέρα! Εμεις όλα ίδια τα έχουμε! Μωρά μεγαλούτσικα που αρνουνται να κατεβουν! :laugh: :laugh:

Το ίδιο άγχος είχα κι εγώ...περπάτα καλή μου να σου κανει το χατήρι ο μπέμπης! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Friday υπομονή! Φάγαμε το γαϊδαρο! Λίιιγο μας έμεινε!

Ρε παιδιά άσχετο...έχω αρχισει σήμερα και στάζω πολύ (γαλατάκι)... :blush: Μόνο το 1 στηθος όμως... Το άλλο γιατι δε βγάζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκειες μου εγκυουλες!!!

ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!εγω σημερα σηκωθηκα με πολυ εντονους πονους περιοδου,πονους στην πλατη+μεση.ουφ!

χαρα μου θα περιμενουμε τα νεακια σου απο το αντρακι σου!!!!

σου εταξε τζιτζακια ε???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εβγαλες και εσυ ραγαδες ε??με πειραξε πολυ αυτο με τις ραγαδες.ειμαι συνεχως με εναν καθρεφτη και μια κρεμα!

σε μια ωρα ακριβως θα παμε για 2ο και τελευταιο ντοπλερ!!!θα δουμε την μπεμπα μας για τελευταια φορα στο μηχανηματακι!

ρενα μου τι καλο το μπεμπακι σου!!!!συγκινηθηκα!!!αρχισαν να τρεχουν δακρυα..να ειστε παντα τοσο ευτυχισμενοι οσο φαινεστε στις φωτογραφιες..φαινεται πολυ γαληνιο το νινι σου στις φωτογραφιες.σαν αγγελουδακι ειναι!!!να σας ζησει και παλι!!!ευχαριστουμε που μας σκεφτηκες!!!

land μου ειμαισε φαση που εδω και 3-4 μερες εχουν ξεκινησει οι πονοι..εχω πονους περιοδου,πονους στη μεση και στη πλατη,τσιμπηματα στον κολπο,πονο στα οστα της λεκανης.η κοιλια μου εχει κατεβει εδω και 2,5 μηνες. :woohoo: το καρδιοτοκογραφημε διαρκει 30 λεπτα ακριβως.δεν ποναει καθολου φυσικα απλα σου βαζουν στη κοιλιτσα σου 2 ηλεκτροδια και ακουνε τους σφυγμους του μωρου,τους δικους σου,τις συσπασεις και τον κορεσμο σου.ποσο ακριβως εισαι??δεν εχεις τικερακι γι'αυτο ρωταω.εγω δεν μπρω να κανω πολλες δουλειες.κουραζομαι και με τραβαει και η κοιλια μου.

ανθη μου εσυ πλησιαζεις!!!!!!κοντευεις!!!!!με το καλο κοπελα μου..κανε καμια δουλεια και εσυ,ριχτο στο περπατημα και θα ερθει το καμαρι σου..

friday ερχεται και η δικη σου ωρα!αχ ποτε θα το πω αυτο για μενα?? :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου!!!τι μου κανετε???βλεπω ολο ευχαριστα και χαιρομαιιιι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

HaraAbel - Friday - Land - An-n -Αnthi,,,, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ...ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΙΑΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...

Υιοτακι να σου ζησει η κουκλα!!!!ειδες?ολα πηγανε οπως επρεπε και το κοριτσακι σου ειναι γερο και εσυ χαρουμενη!!!δωσε φιλακι στα μπουτακια :kiss: απο μενα!!!

Ρενακι κουκλος ο γιοκας σου!!!να σου ζησει το παλικαρακι σου!!!

Εγω κοριτσακια μου γλυκα πηρα τηλεφωνο εχθες τον ιατρο μου μετα απο πιεση της μαμας μου (η οποια τα ειχε παρει επισης κρανιο με αυτο που συνεβη και ταλαιπωρηθηκαμε εχθες με τον αντρουλη μου)και με πηρε μετα αυτος γιατι εκεινη τη στιγμη εξεταζε και δεν μπορουσε μου ειπε η μαια του...με περνει λοιπον,μου ζητησε συγνωμη και μου ειπε οτι την αλλη Πεμπτη παω για καρδιοτοκογραφο και Σαββατο η Κυριακη γενναμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: παιδια εχω παθει σοκ απο την χαρα μου!!!πεταωωωωωωωωωω!!!!!!μαλλον με προκληση θα με παει αλλα δεν με νοιαζει καθολου!!!δεν μου ειπε τιποτα για προκληση αλλα ειπε πως ετσι το υπολογιζει...κατι θα κανει δεν μπορει.... ;)

Οποτε οπως καταλαβατε με εκανε και ξεχασα την καθυστερηση που εφαγα να περιμενω 5 ωρες και εχω τρελαθει που θα δω επιτελους το νινι μουυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HaraAbel έγραψε:

Αργυρώ! Πώς να μην έχεις νευρα! Τόσες ώρες στο περίμενε...Απιστευτος!

Αλλά και να του έτυχε κάτι... δεν ειδοποιουσε νωριτερα?

Και αυτη η μαια??? Πλάκα κάνει? Μάλλον ειδε αιμα στο χέρι της γι αυτο σου ειπε! Δε ξέρω να σου απαντησω γμτ, εμενα όσες φορές με ψαχουλεψε δεν ειδε αιμα και πάντα μετα βάζει ξανα υπερηχο να ακουσουμε τη μπέμπα... Βέβαια εμενα ο τραχηλος δεν έχει καθολου διαστολη, τπτ...δε ξερω μηπως παιζει ρόλο αυτο :dry: ... Θέλεις να ρωτησω το γιατρο μου?

Κι εμεις πήγαμε στο γιατρο πάλι σημερα να δουμε μηπως αλλαξε κατι...και μαντεψτε!!! τπτ!!! Η μπέμπα απλά άλλαξε πλευρο...απο αριστερά πήγε δεξια. Ο γιατρος με ρώτησε αν θέ'λω να περιμένω (υπάρχει περιπτωση σε 1-2 εβδομάδες να σφηνώσει αφου κουνηθηκε! Δε το συζήτησα καν! Δευτερα πρωί μπαινω Γαια και μεσημέρι 3-4 πρώτα ο Θεός έχω τη μπέμπα αγκαλίτσα! έχω άγχος λίγο....

Με το αιματακι τελικα μου ειπε ο ιατρος οτι ειναι φυσιολογικο απο την εξεταση και ειχα μονο λιγακι καφε ευτυχως!δεν εχω ουτε σταγονα πια..και η μπεμπα χοροπηδαει ευτυχως!!!

Εσυ Χαρουλα θα μπεις με καισαρικη τελικα?αντε με το καλο κοπελα μου!!ξερεις πια οτι την Δευτερα θα εχεις αγκαλιτσα την μπεμπουλα σου!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: σουπερ!!!!

ισως με προλαβεις οταν γυρισεις σπιτι ...αν ικαι θα τρεχεις αρχικα και δεν θα μπορει να μπαινεις στο μαμμυ για κουτσομπολιο χαχαχαχχαχα

εμεις θα παμε πεμπτη για καρδιοτοκογραφο και αμα δεν με κρατησει τοτε θα παμε Σαββατο!!! :woohoo: οποτε τα μπεμπουλινια μας θα εχουν διαφορα περιπου μια βδομαδα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανσια μου τι ειπαμε για τις ραγαδουλες???ααα...θα μειωεθι το μεγεθος τους μολις γεννησεις με το καλο την καραμελιτσα σου!και ουτε λειζερ θα κανεις ουτε τιποτα..δεν θα σε νοιαζει κιολας!μονο το κοριτσακι σου θα κοιτας και τον αντρουλη σου!!!ασε που δεν θα φαινονται καν οι ραγαδες για να τις βλεπεις και να σε συγχιζουν!

ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ!!!ΥΠΟΜΟΝΗΗΗ..ΦΤΑΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argyrw ola na pane kala euxomai.perimenoume nea sou.

an-n ase kai egw ta idia me tis ragades oli mera me ena kathreuti sto xeri eimai kai me tin krema agalia.to xeirotero einai oti fagourizoun.ksekina kai kane piling sto mpanio sou kai meta tripse tin koilia me oinopneuma kai petsetoula,meta vale tin krema.exw riksei poli klama gia to thematakias skeftoume ta mwra mas twra.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lina86 έγραψε:

argyrw ola na pane kala euxomai.perimenoume nea sou.

an-n ase kai egw ta idia me tis ragades oli mera me ena kathreuti sto xeri eimai kai me tin krema agalia.to xeirotero einai oti fagourizoun.ksekina kai kane piling sto mpanio sou kai meta tripse tin koilia me oinopneuma kai petsetoula,meta vale tin krema.exw riksei poli klama gia to thematakias skeftoume ta mwra mas twra.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΛΙΝΑ ΜΟΥ!!!

Την Πεμπτη θα παω και θα σας πω τα νεωτερα αν με αφησει να γυρισω σπιτι..χαχαχαχχα θαμαι 39 εβδομαδων και 1 ημερας....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙς ΡΑΓΑΔΕΣ καταλαβαινω οτι ειναι ενα θεμα που σας στενοχωρει αλλα πραγματικα μειωνονται σε μεγεθος οταν γεννησεις και χανουν αυτο το κοκκινο χρωμα οποτε μην σας αγχωνει τωρα!βαλτε κρεμουλα ενυδατικη και ολα θ απανε καλα!

φιλακια πολλαααααααααααααααααα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γυρισαμε!!!!

ειμαστε 2955γραμμαρια..ο πλακουντας ανωριμος ακομα που σημαινει πως περιμενουμε και σιγουρα ως την αλλη εβδομαδα δεν γενναω.το αμνιακο υγρακι μας ειναι φυσιολογικο που σημαινει πως παλι δεν γενναω ..οταν θα αρχισει να μειωνεται τοτε θα ξεκινησει η διαδικασια τοκετου.ελπιζω να μην παρω ολες τις μερες...αα!μου ειπε πως το μονο που βοηθαει ειναι να κανουμε σεξ!τπτ αλλο!ουτε το περπατημα,ουτε οι δουλειες!οποτε μολις κλεισω την 37_κατι εβδομαδα θα γινει χαμος!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

αργυρουλα μου με το καλο κοριτσακι μου!!!!!θα σε εχω ακομα μια εβδομαδα παρεακι μου!!!!!ευχομαι απο καρδιας φιλεναδα μου ολα να πανε υπεροχα και να αγκαλιασεις την νεραιδουλα σου το επομενο σαββατο ή κυριακη!!!!!πεσαμε μεσα στην ημερομηνια!!!!!!!!!

λινα ασε!!!πολυ κλαμμα!!!!!αλλα μου ειπε ο γυναικολογος μου πως αυτο συμβαινει γιατι εχεις ωραιο λεπτο σωματακι και τεντωνεται το δερμα αλλα πιθανον να εξαφανιστουν μετα τη γεννα.και ειναι ελαχιστες.του ειπα ομως πως εχουμε καιρο ακομα και μπορει να γινουν μεγαλες και μου λεει πως δεν το πιστευει αυτο.θα ηθελες μου λεει να ειχες τεραστια κοιλια και να ησουν χοντρη?εκει πεταγεται το αντρακι μου και λεει δεν μας νοιαζουν οι ραγαδες,το μωρο μας νοιαζει.ολα καλα θα πανε μωρε!ας ειναι καλα τα μωρακια μας και θα βρουμε τροπους να τις εξαλειψουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Ανσια μου!!!ασε που εμεις θα τα λεμε και τηλεφωνικως!!!οποτε σκαω εκει μεσα στην κλινικη θα σε παιρνω να σου λεω τα νεα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argyrw mou exasa tis meres nomiza oti simera exoume pempti kai oti tha pas simera ston giatro.ase egw kathe vradi upoferw apo klotsies kai piesi pros ta katw kai sispaseis sinexeia sto misawro kai meta sto tetarto alla pali meta sto misawro akanonista.etsi kai xthes kai arxisa na vogaw sto krevati kai petaxtike o antras moy kai mou leei apo ton ypno tou:lina min genniseis sto krevati pes mou na figoume.to prwi omws mia xara eimai san na min egeine tipota.emas to nosokomeio apexei mia wra tin pempti einai na pame gia kardiotokografo kai savato na gennisw alla tin triti thelei na me dei apo katw...elpizw na min me kratisei triti mesa xwris ta pragmatakia mou.les na gennisoume mazi?? :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακι λες?μπορει και μαζι να γεννησουμε!!!χαχαχχαχαχαχα

τελεια θα εχω και παρεα!!!εγω ειμαι θεσσαλονικη βεβαια .εσυ?που εισαι?

αντε με το καλο και στις δυο μας!!!τα πραγματακια σου παρτα μαζι σου!!!εγω οποτε παω στο ιατρο εδω και 2 βδομαδες τα παιρνω μαζι μου γιατι δεν ξερεις ποτε τι γινεται!!!παρτα εσυ και μακαρι να γεννησεις και Τριτη να ησυχασεις!!!εμενα για Σαββατο ειπε αλλα δεν ξερω αν κανω προκληση η με πειραξει απο κατω τιποτα και αρχισει η γεννα απο μονη της...χαχαχαχαχα

εσυ καισαρικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw apo arta eimai.fisiologika tha gennisw kala kai emena gia savvato me exei kanonika alla den me exei koitaksei akoma apo katw gia na kserw an exei katevei kai an eimai sigoura mexri to savvato.kathe vradi lew gennaw den tha ton parwe ton mina olo kai kathe prwi lew kalo augousto tha gennisw toso iremi pou einai.gia ta pragmata exeis dikio tha ta parw mazi mou mpas kai thelei i mpoumpou na vgei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ ...καλα κι εγω τα ιδια...καθε βραδυ λεω θα γεννησω σε λιγες μερες και μετα απογοητευομαι το πρωι και λεω θα γεννησω Αυγουστο..ευτυχως ειπε ο ιατρος Σαββατο!!δεν μου μιλησε βεβαια για προκληση...εσενα σου ειπε για προκληση?εμενα μου ειπε με μια ανεση..''εεε..Σ/Κ τελειωνουμε΄΄!!!!!!!!εγω χαρηκα τοσο που δεν ρωτησα τιποτα αλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se oles sas!argyrw den mou eipe tipota alla an den erxetai mono tou sigoura pisteuw tha mou kanei proklisi giati thelei na figei autos 20 iouliou,siga min perimenei emena pote tha gennisw.tin triti tha doume.makari na mas xtipisoun tin porta apo mona tous kai na erthoun ston kosmo xwris na ta pedepsoume.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελάρες τι ακούω!!! Θα έχουμε και άλλα γεννητούρια το Σάββατο?

Έλα πάμε!

Αργυρώ!!! Έλιωσες σα κεράκι της λαμπρής όταν σου ειπε για γέννα εεε? Σούπερ!!! Θα δεις τη μπέμπαααα!!!

lina86 αυτο που σου ειπε ο άντρας σου μη γεννησεις στο κρεβάτι ΟΛΑ ΤΑ ΕΥΡΩ!!! :laugh: :laugh: :laugh: Ακόμα γελάω!

Αναστασία δώστου να καταλάβει!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια μου!προετοιμαζεστε για γεννητούρια εε??με το καλοοοοοοοοοοο.... :silly: :) :laugh: ολα να σας πανε τελεια!!!

εμενα για προκληση μετα την 39η εβδομαδα μου λεει!!ειναι κάθετος!!οταν του ειπα να κανονισουμε ραντεβου για προκληση την 38η μου ειπε να το ξεχασω :( το θεμα ομως μ εμενα ειναι οτι την πρωτη μερα της 36ης η μπουμπου μου ητανε 3 με 3200 κιλα και εγω ειμαι μικροκαμωμενη.ελπιζω να βγει μονη της μεχρι την 38η γιατι κ παλι μεγαλη θα ναι.δεν φοβαμαι τον τοκετο αλλα θελω ν αποφυγω την καισαρικη!!

παντως χτες περπατησα αρκετα και κατεβηκε λιγο ακομα η κοιλιτσα.. :)

ξερετε πως να μετρατε αν εχει κατεβει??οι γιαγιαδες μας λεγανε πως οταν χωραει η παλαμη σου καθετα κατω απ το στηθος σου(*δηλ.μεταξυ στηθους κ κοιλιας να χωραει καθετα 1 παλαμη),τοτε εισαι ετοιμη να γεννησεις.2 δακτυλα θελω ακομα...που θα μου παει?? :huh::blink::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια μεγααααλη καλημερα και απο μενα! σημερα ειμαι αρκετα χαλαρη μιας και η μαμα μου πηρε τον ΝΙκολα και πανε για μπανακι στη θαλλασα και θα τον κρατησει μεχρι αυριο το βραδυ! ετσι εγω εχω μονο την καραμελιτσα μου να ασχολουμαι!!!

Αργυρω μου εσυ ακομα εδω???? Εσεν θα σου ρθει απο κει που δεν το περιμενεις απο την κοριτσαρα σου!

Harabel εσυ ποτε με το καλο?

land δεν ξερω αν σε παρηγορει αυτο που θα σου πω αλλα η κολλητη μου με 1,55 υψος γεννησε τον γιο της 4,050 χωρις επισκληριδιο :woohoo: :woohoo: :woohoo: μια χαρα!!! οποτε αυτο για το μεγαλο παιδι και την καισαρικη ειναι λιγακι σχετικο!!! Επισης να σου πω οτι το βαρος που βλεπουν οι γιατροι στον υπερυχο παιζει πανω κατω 300 γρμ και συνηθως ειναι προς τα κατω!!! Οποτε σταματα να αγχωνεσαι και θα δεις οτι ολα θα πανε μια χαρα!

Κοριτσακια μου παω να λιωσω λιγακι στον υπνο μαζι με την καραμελιτσα μου!!! Σας φιλω!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Χαρα μου αυτο λεω να κανω μπας και δω την Κ Α Ρ Α Μ Ε Λ Ι Τ Σ Α μου νωριτερα..

λαντ μου μη φοβασαι!την ιδια ανησυχια εχω και γω και μου ειπε χαρακτηριστικα ο γιατρος δεν θα εισαι μονη σου εκει μεσα..μη φοβασαι!!

Γεωργια βλεπω υιοθετησες και εσυ το υποκοριστικο καραμελιτσα που ελεγα και εγω απο την αρχη..ειναι τραβηχτικο οπως και να το κανουμε!εμενα η πεθερα μου εχει ξετρελαθει οταν με ακουσε πριν πολλους μηνες πριν να τη λεω ετσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα κι απο μενα!βλεπω στα ιδια ημαστε ολες..δεν αλλαξε κατι..αντε την επομενη εβδομαδα να γεννησουμε ολες και να ξεκινησουμε το νεο ποστ μας ;)

Ανσια εσυ μην στενοχωριεσαι ζουζουνα μου θα σου κανουμε παρεα ολες μας μεχρι να γεννησεις με το καλο!μην το πιεζεις να βγει νωριτερα,θα σου κανω εγω παρεα :P θα βαζω τον Τεο να την προσεχει και εγω θα μπαινω στο ιντερνετ να μιλαμε!!αλλωστε 1,5 βδομαδουλα παραπανω θα κανεις απο εμενα..δεν ειναι και πολυ ;)

Γεωργιτσα μου οπως βλεπεις εγω εδω ακομη!ευτυχως ο ιατρος μου μου ειπε Σ/Κ τελειωνουμε !!!αρα μεχρι το τελος της αλλης βδομαδας θα εχω κι εγω την νεραιδουλα μου αγκαλιτσα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

HaraAbel δεν ελιωσα απλα...εξατμιστηκα σου λεωωωωωωωω :laugh: :laugh: :laugh: μολις μου ειπε Σ/Κ τελειωνουμε..του λεω δηλαδη γενναω μεχρι το ΣΚ????ναι μωρε...μου λεει...αντε να ηρεμησεις κι εσυ...

εγω επαθα σοκ!!!! :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Τωρα περιμενω να περασουν οι μερες να παμε την Πεμπτη να με δει και να μου πει τι γινεται...αν θα εχω συσπασεις μαλλον θα με κρατησει την Πεμπτη...αν δεν εχω τοτε πιθανοτατα παμε για προκληση το Σαββατο!!!! :woohoo: και θαμαι τοτε 39 εβδομαδων και 3 ημερων!αρα ολα καλα!!!για λιγες μερουλες δεν πιστευω να πιεστει η μπεμπουλα μου... :dry:

Λινα εμεις στα ιδια μαλλον ημαστε!!!αλλα εσυ θα πας την Τριτη κι εγω την Πεμπτη...αντε να δουμε ποια θα γεννησει νωριτερα..χαχαχχαχαχ :P

Land μου αυτο με την παλαμη ... απο το στηθος ακριβως αποκατω οταν το εβαλα τοτε ειδα οτι το δαχτυλακι το μικρο προεξεχει και τα αλλα ειναι σχεδον καθετα κατω απο το στηθος..δηλαδη εγω ποτε γενναω με βαση τη γιαγιακα σου? επισης μην σε ανησυχει που το νινακι σου ειναι μεγαλο!αυτο ειναι καλοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ.ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ.. :P:P

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ:ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΩΡΑ Η ΒΡΑΔΥΝΗ?Κ ΠΡΙΝ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ?ΤΑ ΞΥΠΝΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝΙΟ?ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΛΙΣΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΦΡΙΚΑΡΗ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ.ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ.Κ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΤΙ ΛΕΤΕ?? :blink::blink::blink::unsure: HELP!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mouritsa έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ.ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ.. :P:P

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ:ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΩΡΑ Η ΒΡΑΔΥΝΗ?Κ ΠΡΙΝ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ?ΤΑ ΞΥΠΝΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝΙΟ?ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΛΙΣΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΦΡΙΚΑΡΗ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ.ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ.Κ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΤΙ ΛΕΤΕ?? :blink::blink::blink::unsure: HELP!!

εγω την κανω το απογευμα μπανακι πριν απο το γευμα (ετσι τα εκαναν και στο μαιευτηριο)! μπορεις να την κανεις και το βραδυ αλλα παντα πριν το γευμα ποτε μετα!

ΑΝΝ μου δεν ειχα παρατηρησει οτι την λες καραμελιτσα την μπουμπου σου! πραγματικα τραβηχτικο! ειναι τοσο γλυκα μωρε σαν λουκουμακι! λοιπον κρατα εσυ το καραμελιτσα και γω θα την λεω λοκουμακι!!!! οκ???? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...