Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

κατερινα μου κριμα το παιδακι.... αυτο το πληρωσε!δεν θα τολμησει να ξαναμιλησει..ειμαστε ολες αυτο το διαστημα καπως φορτισμενες και την πληρωνουν ατομα που δεν φταινε..εγω πολλες φορες πιανω τον εαυτο μου να εκνευριζομαι στα καλα καθουμενα με τον αντρα μου αλλα ευτυχως οταν παω να φωναξω το συνειδητοποιω και σκαω..λεω τι παω να κανω????ειναι περιεργη η φαση μας!ας μη μας παρεξηγουνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αστα να πάνε Αναστασία μου!!!Εγώ είμουν νευρική από τη φύση μου...φαντάσου τώρα :angry::angry: Τέρας νιώθω!!!Αφού πολλές φορές κλέινομαι σε 1 δωμάτιο για να μην πλακωθώ με όλους....

Άραγε θα ηρεμήσουμε όταν γεννήσουμε ή θα γίνουμε χειρότερα; :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera κ απο μενα!!!

βλεπω μειωνομαστε σιγα σιγα..αντε κοριτσακια μου με το καλο ολες μας..

αυριο κικιτσακι μου γεννας???με το καλο κοπελα μου κ με κανεναν πονο μονο ειδοποιησε καποια να μας ενημερωσει οτι ολα πηγανε καλα...

εγω εχω νευρα ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!!

απο το βραδυ γενεθλιων του γιου μου ποναω πολυ κ ειμαι σε αναμονη γιατι η προηγουμενη τομη καισαρικης με ποναει κ φοβαται ο γιατρος να μην ανοιξει...κ εχω πολλααααααα νευρα..εχω πρηστει κ αυτη η αναμονη με τρελαινει αλλιως γενναω κανονικα στισ 19 του μηνα!!

η κολλητη μου ηταν να γεννησει 2 βδομαδες μετα απο εμενα κ μου εστειλε σημερα μηνυμα οτι γενναει..τρελαθηκα....της σπασανε τα νερα κ το απογευμα θα παω να τη δω...αχ αντε να ερθει ξ η δικη μου η ωρα!!!!

οσο για τα νευρα που λετε ελατε να δειτε πως ειμαι εγω κ θα καταλαβετε..απο παντου πιανομαι κ αυτη η ζεστη εδω αστα να πανε ειναι...

αναστασια ποτε γεννας εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σας ευχαριστω για τις ευχες!! αχ μου φενεται απιστευτο ακομα..δεν εχω συνηδοτοποιησει οτι θα εχω ενα μπεμπακι αγκαλιτσα σε 2 μερες! :woohoo:

ευαγγελια με το καλο και εσυ κοπελα μου! με εναν πονο! B)

με το καλο και οι υπολλοιπες κοπελες!!! βλεπω μεχρι το τελος της εβδομαδας οι περισσοτερες θα εχουμε γινει μανουλες!! :woohoo: υπομονη και οσο γι αυτο το 'αντε ακομα' και εμενα τσουρεκια μου τα ειχανε κανει αλλα τους ελεγα οτι κοντευω :laugh: :laugh:

γιωτακι μου αυριο κανω εισαγωγη και την πεμπτη το πρωι γενναω...δυστυχως χωρις τον αντρουλη μου παλι :( ...θα δουλευει, δεν πειραζει τι να κανουμε θα ερθει μετα να δει την κορουλα του :) θα ειναι ομως εκει η πεθερουλα μου :)

και οσο για τον τιτλο μετα πρεπει να βρουμε κατι που να εχει και τον Ιουνιο και τον Ιουλιο γιατι πολλες απο τις κοπελες της παρεουλας μας γεννησανε τον Ιουνιο ;)

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες και τις μανουλιτσες!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsaαντε να δουμε το κολοκυθακια μας θα βγουνε?εμενα μου ειπε να παω αριο και βλεπουμε...σου ευχομαι να παν ολλα καλα και στο γυρισμο να τα λεμε για τα μικρα μας... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yiotakiτι καλα να μας σπαγαν και μας τα νερα και να γενουσαμε ετσι πως γινεται ομως να σπανε σε μερικες τοσο νωρις και σε αλλες (καλη ωρα)μια μερα πριν και ουτε ενοχληση θα τραβηξω τις κοτσιδες μου... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα και απο μενα!

thinkpin να σου ζησει!Να εχει καλη λοχεια!

κικιτσα, ευαγγελια και ολες οσες περιμενουμε μεσα στην εβδομαδα αντε με το καλο με ενα πονο!

εμεις πηγαμε χθες στο γιατρο αλλο ο μπεμπης μου δεν θελει να κατεβει. ειναι πολυ ψηλα ακομα!

ο γιατρος μου προτεινε να περιμενω μεχρι την δευτερα 12/7 και αν δεν μας εχει κανει την τιμη να κατεβει βλεπουμε. εχω πητ 16/7 και ειπα να περιμενω. τρελενομαι ομως δεν μπορω θελω να γεννησω.......................

εχω και εγω απιστευτα νευρα και συνεχεια ειμαι στην τσιτα!!!!!!!!

και ευτυχως ο αντρουλης μου εχει μεγαλη υπομονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το σπερμα..πρεπει να τελειωσει μεσα σου...βοηθαει τη μητρα να κανει συσπασεις..γι αυτο απαγορευουν οι γιατροι σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης να τελειωνει μεσα ο αντρας... ;)

ανθη κουραγιο κοπελα μου..να ρωτησω κατι ομως?? γιατι βιαζονται ομως και οι γιατροι?? λενε οτι η γυναικα στην πρωτη εγκυμοσυνη φτανει μεχρι και τις 40εβδ...μηπως τα κανουν ολα αυτα για να μας κανουν να κανουμε καισαρικες??? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες να το τολμησω σημερα?αυριο σκεφτομαι που θα με εξετασει απο κατω μη το καταλαβει... παντως επειδη μενουμε και μακρια θα απογοητευτω πολυ αν γυρισω ξανα πισω χωρις να γεννησω εσκασα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ο γιατρος μου δεν βιαζεται καθολου! την δευτερα απλα θα με ξανα δει! απλα φοβαται επειδη ειναι ειδη 3300 αν παρω και τις δυο εβδομαδες που εχω ακομα μηπως περασει τα 4000 και δεν μπορεσω να το κανω φυσιολογικα και χρειαστει ετσι και αλλιως να μου κανει καισαρικη.

παντως μου ειπε να περπαταω για να κατεβει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,εγώ δε σας κρύβω ότι έχω μεγάλη αγωνία για τη γέννα που μου έχει παρουσιαστεί την τελευταία εβδομάδα!!Ελπίζω στο μαιευτήριο να είμαι ψύχραιμη!!!!!Άντε με το καλό σε ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου υπομονη σε ολες μας!!!!!

γιωτακι μου δεν παω προγραμματισμενα και ετσι δεν ξερω ποτε θα γεννησω..μπορει να με παει και ως το τελος!ουφ!ευχομαι να μην με παει ως το τελος βεβαια!μετα τις 11 του μηνος μπορω ανετα να τη γεννησω..ευχομαι να κανει ντου τοτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

friday δηστυχως ειναι μες το προγραμμα κι'αυτο και δεν μπορεις να το αποφυγεις απλα προσπαθησε να ασχολησε με κατι για να ξεευγεις αλλιως δε παλευετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα22 έγραψε:

ελενη που γεννας???

καλε κοριτσια καντε και λιγο σεξ B)B) να κανει συσπασεις η μητρα μπας και σπασουν τα νερα!!! :laugh: :laugh:

Tωρα κατι μας ειπες... B) εγω κανω σχετικα συχνα σε ολη την εγκυμοσυνη ;) και σκατουλακια...δεν θελει να βγει το ατιμο το κοριτσακι μου..εεε...μα πιαααα..οοχι τιποτα αλλο αλλα ο αντρας μου παιρνει αδεια 16 του μηνα εως 28 και ελπιζαμε πως θα γεννουσα εστω λιγες μερες νωριτερα για να χαρει το νινι μας κι αυτος στην αδεια του αλλα τιποτα το σκατιαρικο.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικιτσα μου με το καλο να γεννησεις μεθαυριο!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: ξεχασα το βοδι να σου ευχηθω!με κανενα πονο κοπελα μου,με το καλο να υποδεχτεις το νινακι σου!!!

Οσο για το σπερμα ..κι αυτο το δοκιμασα..σκατα...δεν επιασε... :(:angry:

Χαρουλα μην εισαι τοσο σιγουρη οτι θα κανεις παρεα την Αν-ν διοτι θα σε τρεχει το μπεμπουλινι..... :laugh: δεν ειδες ?ολες εξαφανισμενες ειναι αυτες που γεννησαν...ενα μηνυμα και εξω βγαινουν απο το μαμμυ..χχαχαχαχχα

Μαλλον εγω θα της κανω παρεα μονο...γιατι δεν βλεπω η κορη μου να βγαινει νωρις..ουφ να με σκασει θελει..

Αναστασουλα κουραγιο..μονες θα τα λεμε εδωωωω.... :(:ohmy:

Κατερινακι???εσυ εδω ακομη..απιστευτοοοο..καλε θα παρεις και παραταση?αχ,....και ο δικος μου ιατρος δεν κανει προκληση...τι θα κανω?ελεγα να του πω να με βαλει με προκληση στις 13 να τελειωνουμε....αλλα δεν θελει........γαμωτοοοοοοο :dry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Think Pink,να σου ζησει ματακια μου!!!να ναι γερο και καλοτυχο το νινακι σου!!! :woohoo:

friday μου εσυ γεννας?με προκληση?εχουμε ιδια πητ νομιζω...πες νεα ...πως κι ετσι με προκληση?ζηλευωωωωωωωωω... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ενταξει δεν φτανει μονο μια φορα..συνεχεια σεξ..μην συκωνεστε απο το κρεβατι! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: (πλακα κανω :P ) παντως λενε οτι βοηθαει και μερικοι γιατροι το προτεινουν κιολας στο τελος...

κοριτσια μην αγχωνεστε ολα τελεια θα πανε!! τοσες κοπελες εχουν γεννησει..νομιζετε πως καμια απο αυτες δεν ηταν φοβιτσιαρα?? :P μην φοβαστε ολα τελεια θα πανε!! ;);)

αργυρω μου μεχρι τις 16 εχουμε αλλες 10 μερες καλε! ξερεις τι μπορει να γινει μεσα σε 10 μερες?? μπορει ξαφνικα εκει που καθεσαι να σε πιασουν πονοι! :woohoo: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πρόστυχες;Ντροπή :huh::huh: Μην λέτε για sex,είναι και μακριά το αντράκι μου :(:(

Κικίτσα το ότι οι γιατροί κυνηγάνε τις καισαρικές,είναι πλέον γεγονος...Ξεμπερδεύουν γρήγορα και παίρνουν και περισσότερο χρήμα!!!Ο δικός μου πάντως είναι και κατά της καισαρικής και κατά της πρόκλησης :woohoo: :woohoo:

Χθες που του είπα ότι δεν με νοιάζει πότε θα έρθει το μωρό,αρκεί να μην πάω με πρόκληση(ούτε και εγώ θέλω),μου είπε "ποιος μίλησε για πρόκληση;"

Μου εξήγησε ότι δεν θέλει να πιέζει καταστάσεις και αν δεν έρθει και στην παράταση το μωρό,βλέπουμε...

Αυτά!!!Αργυρώ ναιιιιιιιι,είμαι ακόμη εδώ.....και χωρίς συμπτώματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κοριτσακια μου..ελπιζω να μου σπασουν τα νερα και να τρεχουμε με τον Τεο να γεννησωωωω...χαχχαχαχχαχαχχα

ΚΙΚΙΤΣΑ μου λες???σωστα μιλας ..10 μερες εχω ακομη...που θα παει???θα κανω κι αλλο σεξ!!!χαχαχαχχαχαχα

Κατερινακι μου.κι εμενα ο ιατρος μου ειναι κατα της καισαρικης και κατα της προκλησης!και αποτι εχω δει εδω στο μαμμυ,ολες γεννησαν με καισαρικη..τι ειναι αυτο το πραγμα?πραγματικα δεν θυμαμαι καμια να πηγε επειδη εσπασαν τα νερα ...χαμος γινεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου και εγω που μιλαω για σεξ..μια στερημενη ειμαι :lol: γενναω με καισαρικη και ετσι δεν βοηθαει να προσπαθω να προκαλω συσπασεις...

αργυρω μου ποτε δεν ξερεις μπορει η μπεμπουλιτσα σας να σας κανει την μεγαλη εκπληξη! :P

αυτο με τις καισαρικες ισχυει οτι τις κανουν για περισσοτερα χρηματα...και τους βολευει κιολας γιατι δεν χρειαζεται να τρεχουν μεσα στα μεσανυχτα να ξεγεννανε..

εμενα μου ζητησε 1800 μαζι λεει με τον αναισθησιολογο..εχει σκεφτει ποσο πρεπει να δουλευει καποιος πλεον για να βγαλει 1800?? :huh::blink: και να τονισω οτι γενναω σε δημοσιο νοσοκομειο...ο αντρας μου τα πηρε και μου λεει το πολυ κανα 500αρικο θα του δωσω :laugh:

ο πεθερος μου που θα κανει εγχειρηση η οποια θα κρατησει 3 ωρες σε διαφραγμα αμυγδαλες ρωτησε τον γιατρο ποσα θελει που ειναι και διευθυντης και του λεει 'μα ειναι δυνατον σε τετοιες εποχες να ζηταμε και φακελακια?' :dry: τον παραδεχτηκα πολυ με αυτο που ειπε..μη σας πω οτι θα τον ζορισω το δικο μου και για αποδειξη..να δω τι θα πει.. :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται Κικιτσα μου να ζητησεις αποδειξη!!!ακου εκει ..θελει και 1800 ο παπαρας...εε ....δεν πανε καλα!ασε που ο αναισθησιολογος στο δημοσιο πληρωνεται ουτως η αλλως απο το κρατος για να κανει δουλεια..ελεος!!!ΜΗΝ του δωσεις 1800 με τιποτα...στειλε τον αντρα σου να του δωσει 500 ετσι για το οτι σε βαζει την ημερα που θες και για κανενα αλλο λογο..αυτοι ολοι εχουν φαει το δημοσιο και πληρωνουμε εμεις...(ειμαι δημοσια υπαλληλος και απο τα 1100 μου κατεβσαν το μισθο στα 900 και κατι ψηλα)για να τα αρπαζουν ολα αυτα τα κοπροσκυλα σαν τον ιατρο σου...

τα ειπα και ηρεμησα .!!!ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικιτσα μου δεν μπορει ο αντρουλης σου να παρει μια μερα αδεια?να μην εισαι μονη σου μωρε κοπελιτσα μου στην γεννα.να το ζησετε μαζι!!!

αργυρω μου αθεραπευτα ανυπομονη!!!

κατερινα μου καλα κρατας!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!

κικιτσα μου επανερχομαι σε σενα και σε αυτο που ειπες για τους γιατρους!συμφωνω 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% μαζι σου στο θεμα των φακελακιων!παρολο που θεωρω πως το επαγγελμα του γιατρου ειναι απο τα πιο αδικημενα στον οικονομικο τομεα!!!ευτυχως και ο αντρουλης μου ειναι κατα του φακελακιου.. :P (για τη λεξη εβαλα το προσωπακι με τη γλωσσιτσα εξω)

θεωρω πως παρολη την αδικια τα χρηματα αυτα δεν ειναι "καθαρα"..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...