Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


Recommended Posts

να σου ζησει το μωρακι .Αυτοι οι ανθρωποι που ασχολουνται με αυτα τα πραγματα για μενα ανηκουν σε αλλη εποχη .Εν ετη 2010 να συζητανε αν βγηκε η Α η Β εμεινε μεσα τι να πω η μια ειναι η σωστη μανα και η άλλη οχι ; κανε οτι εσυ νομιζεις σωστα καιμην ασχολεισε με μικροπρεπειες .Ενημερωτικα γεννησα ημερα Τριτη βγηκα απο το μαιευτηριο Σαββατο και την επομενη ημερα Κυριακη ειχε εκλογες και επειδη ηθελα να τη σπασω στη πεθερα μου ναι πηγα και ψηφισα βασκα σκασιλα μου οι εκλογες απλα σκεφτομουν την αντιδραση της και το ηθελα και μετα την επομενη Τριτη ακρβως 8 ημερων λεχωνα (ηλιθια λεξη )πηγα τζαμπο μαζι με τον αντρα μου το μωρο σπιτι με την αδεφφη μου τον εβγαλα στις 22 ημερες και πηγαμε στην αδερφη μου μεναμε απεναντι και ακριβως στη σαραντιση ηταν Μ.Σαββατο κα ναι πηγαμε στην Ανασταση δεν επαθε απολυτως τιποτα και εγω μια χαρα ειμαι εχουν περασει 6 χρονια καλα ειμαστε δεν παθαμε τιποτα ουτε ηρθε καμα νεραιδα η ψωτικο να με φανε απο βλακειες θα ακουσεις πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) καταρχάς κοριτσάκι να σου ζήσει και καλη λοχεία αλλά από προσωπικη πείρα δεν τα πιστευω αυτα να μην τα βγάζουμε έξω και εμένα που η εβελινα μου κόλλησε ίωση 19 ημερώνα πό τον μεγάλο δεν έπρεπε να την βγάλω να την πάω στο νοσοσκομείο να την κράταγα σπίτι αυτα είναι συγνώμη για την έκφραση βλακειες των παλιών προσωπικά δεν τα πιστεύω τώρα να φτάιει το ότι αρρωσταινουνε τα πιστσιρικάκια μου το ότι τα έβγαλα απο το σπίτι πριν σαραντίσουνε τι να σου πώ δεν ξέρω!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου ,να σας ζήσει!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Να είναι πάντα ευτυχισμένος και να τον καμαρώνετε!!

Καλά κάνεις και πας βολτίτσα.Μην ακούς κανέναν!Η μανούλα πρέπει να είναι χαρούμενη γιατί το μωράκι τα καταλαβαίνει όλα!

Οταν μπορέσεις πές μας την εμπειρία σου!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει και να είναι υγιέστατο και ευτυχισμένο το μωράκι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εύχομαι πάντα χαρές και ευτυχία!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΤΡΙΑ!!!! ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ :woohoo: :woohoo: . ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ. ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ. ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ;) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι 2 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΗ ΑΠΟ ΧΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :laugh:

ειναι να μηνεισαι????Να σας ζησει κοπελα μου!!!να ειαναι παντα γερο..!!καλη λοχεια! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...