Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


Recommended Posts

να σας ζησειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

να ειναι μπαντα γερος κ καλοτυχοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςς

καλη λοχεια μαρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΓΟ ΕΠΩΔΥΝΗ ΕΜΠΕΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ.ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΤΥΨΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ ΠΡΙΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να σου ζησει!!!Να ειναι γερός και ευτυχισμένος όλη του τη ζωή!!!Και να κανεις οτι θες εσυ με το παιδί σου και τον εαυτό σου!!!Αφού ηθελες να βγεις καλα εκανες και βγηκες!!!Εγω με το καλο που θα γεννησω οκτωβρη και σκεφτομαι οτι δεν θα αντεξω μεσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει! Να είναι γερός και ευτυχισμένος! Να έχεις καλή λοχεία και να προσέχεις! Όσο για αυτούς που σε κάνουν να αισθάνεσαι τύψεις, μη δίνεις καμία σημασία...αυτό έλειπε να κλειστούμε καλοκαιριάτικα στα σπίτια μας για 40 μέρες...Και εγώ αμέσως βγήκα...απλά έφερα τον παπά σπίτι να δώσει την ευχή γέννησης στο παιδί και την ευχή του σε εμένα.

Περιμένουμε λεπτομέρειες της εμπειρίας σου (αν και μάλλον δεν ήταν πολύ ευχάριστη) αλλά όταν τον κοιτάς τα ξεχνάς όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο! Να σου ζησει, να ειναι υγιης και τυχερος! το καλοκαιρι στο σπιτι ειναι λιγο δυσκολο αλλα οι μερες κυλουν σαν το νερο. Παντως εγω βγηκα εξω και πριν να σαραντησω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει ο γιοκας σου κ να χαρεις καθε μερα γτ καθε μερα ειναι μοναδικη....καλα εκανες κ βγηκες εξω κ στισ 20 μερες να βγαλεις κ τον μικρο καμια βολτουλα σε ανοιχτο χωρο...θα κανει καλο κ σε εκεινον αλλα κυριως σε εσενα..να μην κλεινεσαι σπιτι τωρα που ακομα οι ορμονες σου θα ειναι λιγο στα περιεργα τους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει ο μπεμπης να ειναι γερος δυνατος και τυχερος ..

καλη λοχεια σου ευχομαι..περιμενουμε την εμπειρια της γεννας σου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και καλα εκανες αυτα ειναι παλια μυαλα εγω εχω κορη 14 και οταν την γεννησα στις 20 μερες αρχισα να δουλευω αλλιως θα τρελενομουν. βεβαια το μωρο το ειχα κοντα μου . ετσι δεν επαθα και καταθλιψη γιατι στην δουλεια εβλεπα πολυ κοσμο ειχα να ασχοληθω με διαφορα και ημουν καλα ψυχολογικα για χαρη και του μωρου μου. στο σπιτι ηταν σαν φυλακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...