Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ......


Recommended Posts

girls έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΑΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ! :) ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟΤΑΤΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΕΣ!ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΙΚΡΟΜΑΝΕΣ ΓΙΑΤΑ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ 1-2 ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ!ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΑΝ ΕΞΩΓΙΗΝΗ :unsure::unsure: :laugh: :laugh: !!!!!!!

χαχαχαχα!!!girls κ μενα ετσι με κοιτανε...λες κ ηρθα απο αλλο πλανητη!! :P:P:lol::lol:

να σας πω 2 περιστατικα να γελασετε!!

ειχα παει τον μικρουλη για εμβολιο κ συνανταω μια συμμαθητρια μου κ μου λεει:<<να υποθεσω οτι ειναι αδερφακι σου ε??>> :laugh: :laugh:

ενιωσα πολυ ομορφα οταν της ειπα οτι ειναι Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ!!!! :)

κ το αλλο...μια μερα ειχαμε βγει βολτα οικογενειακως....ο αντρας μου ειχε μπει σ'ενα μαγαζι κ μεις περιμεναμε κοιταζωντας βιτρινες!ερχεται κοντα μου μια γνωστη μου 2 χρονια μεγαλυτερη μου κ μου λεει:<<καλε που τα πας αυτα τα παιδακια??δουλευεις ε??εισαινταντα??τα προσεχεις??>> :silly: :silly: :woohoo: :woohoo:

δεν φανταζεστε γελια που εκανα!!!καλεεεε δικα μου ειναι της λεω!!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΟΥΟΥΟΥΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΥΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ!!!!! :laugh: :laugh: ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 10 ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΗ(ΖΩΗ ΝΑ 'ΧΕΙ!).ΕΙΝΑΙ 1,55 ΚΑΙ ΕΓΩ 1,68 ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!ΑΔΕΛΦΟΥΛΕΣ!ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ!ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΨΙΛΟΣΠΑΝΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΦΟΡΜΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΑΝΤΙΔΡΑ!ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΑΜΑΔΕΣ :blink::dry::ohmy: !"ΚΑΙ ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΝΤΥΝΟΜΑΙ ....ΚΑΠΩΣ ΤΖΙΝ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑΚΟΥΝΙ Η' ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΡΑΜΑΤΑΚΙ ΜΙΝΤΙ Η' ΜΑΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Η ΣΚΛΕΝΑΡΙΚΟΒΑ! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.....ειναι οτι καλυτερο μια γυναικα να κανει μικρη παιδια.....εγω αν και εχω μονο ενα συνεχεια με ρωτανε< μα γιατι εκανες μικρη μωρο??????θα το μετανιωσεις αργοτερα...επρεπε να χαρεις την ζωη σου.....>κοριτσια τα παιδια ειναι οτι καλυτερο και για το μονο που δεν θα μετανιωσω ειναι για το παιδι μου....ειναι καλο δηλαδη οι κοπελες που πανε καθε μερα και με εναν διαφορετικο????για πειτε μου κοριτσια την γνωμη σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!suzanita mou opws den prepei na einai katakriteo to na kaneis mikri paidia etsi den prepei na krinoume kai tis gunaikes pou allazoun suxna suntrofous!ennow..epilogi i mia epilogi kai i alli!oute egw metaniwnw opws ki esu..auto den simainei oti kapoioi to katalavainoun i to anagnwrizoun..opota kanei o kathenas auto pou tou aresei...xwris vevaia na krinei k ton diplano tou pou kanei kati diaforetiko..kai ola kala!!!mats!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο Joanaki μου ...αυτο πιστευω και εγω απλα καποιες που κρινουν ασχημα την μητροτητα ας κατσουν να κρινουν τους εαυτους τους.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΕΓΩ 27 ΣΤΑ 28 ΝΑ ΜΠΩ?????????!!!!!!!!!!!! :silly: :woohoo:

ΕΕ..ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΛΕΣ Κ ΠΟΥΡΟ :laugh: :laugh:

ΕΙΜΑΙ Η ΝΤΙΝΑ Κ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 9 ΜΗΝΩΝ !!

Κ ΕΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΣΚΟΥΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.. :blush: ΗΤΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΟΗΘΕΙΑ..Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΡΧΕΤΕ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,Η ΠΕΘΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΟΛΗ :(

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΥΤΑ,ΠΛΕΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΩ..ΚΑΛΑ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΕΚΡΗΞΕΙΣ-ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ B)

ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ

ΧΑΡΗΚΑ ΤΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girls έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΣΑΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΕΖΑΝΤΕΣ?ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ?ΕΠΙΣΗΣ ΦΩΤΟ? :dry::unsure:

ΠΑΤΗΣΕ (ΚΛΙΚ) ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ...ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΣΤΗ ΣΕΛ.Κ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!

ΜΕΤΑ ΠΑΣ ΠΡΟΦΙΛ(ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ) Κ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ

ΦΩΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΕΝΩ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΟ ΜΝΜ ΣΟΥ..ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΤΩ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΙΚΟΝΑΣ..ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ Κ ΤΣΟΥΠ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Ντινα καλος ηρ8ες κ εγω 27-28 ειμαι κ εχω 4 παιδιακια κ δεν εχω βοη8εια μην ανγχονεσε τα μικρα μας να ειναι καλα κ ολα ξεπερνιουντε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια....ντινα μου εγω ειμαι 20 χρονων και εχω ενα μωρακι 7 μηνων εμενα η μαμα μου και η πεθερα ηθελαν να με βοηθησουν αλλα εγω δεν ηθελα κααι ουτε θελω θελω να το μεγαλωσω μονη μου και να μην χασω καμια του στιγμη....χωρις βοηθεια πιστευω το χερεσαι καθε στιγμη του...Μαρινιω καλη λευτερια....και καλως ορισες στο παρεακι μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου να σας ζησουν τα μωρακια σας! B)

εγω περιμενω το πρωτο μου σε πολυ λιγες βδομαδουλες και δεν σας κρυβω οτι εχω αγχωθει λιγο...εννοειται οτι τη λατρευω τη ζουζουνα μου και δεν εχω μετανιωσει ουτε λεπτο...αλλα εχω ξεκινησει και αναρωτιεμαι αν θα τα κανω σωστα τα πραγματακια για τη μπεμπα μου :dry: με το πως να την ταιζω, αν αθ το κανω σωστα, και γενικως τετοιες αποριες :unsure: ..το καλο ειναι οτι εχω βοηθεια απο την πεθερα μου..που να'ναι καλα η γυναικα με εχει βοηθησει πααρα πολυ! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα μην αγχωνεσαι με το που γεννηθει η μπεμπουλα σου θα μπορεις να τα κανεις ολα,γιατι λειτουργει πολυ το μητρικο ενστικτο και με αυτο μπορεις να κανεις τα παντα....καλη λευτερια και με ενα πονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

suzanita μου σ'ευχαριστω πολυ! η αληθεια ειναι οτι και εγω ετσι το σκεφτομαι...οπως με τον θηλασμο πχ..πολλες κοπελες μου λενε οτι εχουν διαβασει βιβλια κλπ..εγω δεν εχω παρει ουτε ενα :dry: , μονο απο εδω μεσα οτι εχω διαβασει και η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ιδεα...φανταζομαι ομως οτι με το που την παρω αγκαλιτσα θα βεντουζωσει πανω στο μεμε και δεν θα κουνιεται! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα μου πραγματικα θα δεις οτι μολις την παρεις αγκαλια ολα θα λειτουργησουν αυτοματα...και εγω θηλασα τον μπουμπουκο μου και μου βγηκε σαν να το ηξερα χρονια....η αληθεια ειναι οτι και εγω εχω διαβασει βιβλια αλλα εκεινη την στιγμη που εχεις το μωρακι σου δεν χρειαζεσαι ουτε βιβλια ουτε τιποτα αλλο μονο λειτουργεις με το μητρικο ενστικτο σου....τα βιβλια δεν προσφερουν κατι παραπανω πιστεψε με...και μην ακους τις αλλες...γιατι σε αγχωνουν περισσοτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΥΞΑΝΟΜΑΣΤΕ! :cheer: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΗ!ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ!ΚΑΛΑ Η ΜΑΡΙΝΙΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ! :laugh: :laugh: ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ! :P;) ΠΩΠΩ ΓΑΙΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΥΣΤΗΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΠΕΡΑ!? :blink: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα μανούλες και καλό μήνα :):):)

Με λένε Κωνσταντίνα είμαι 30 χρονών (αλλά φαίνομαι 25 :):):) ) οπότε είμαι μια μικρομάνα και εγώ και έχω τον Στάθη (την αγάπη μου, την λατρεία μου, την ζωή μου) που είναι 14μιση μηνών.

Πιστεύω οτι μπορώ να μπω και εγώ στο παρεάκι σας εεεεεεεεεε?

Γαία και εγώ δηλώνω τον θαυμασμό μου. Με 4 παιδιά και χωρίς βοήθεια. Μπράβο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας.θα με παιξετε κ εμενα?ειμαι 29 κ εχω μια μικρουλα 3,5χρονων κ θελω πολυ συντομα να τις χαρισω αδερφακι.σας θαυμαζω που τοσες μικρες κ εχετε πολλα παιδακια κ τοσα κοντα ηλικιακα.φανταζομαι το σπιτι σας δεν ηρεμει ποτε.σιγουρα εχει πολυ κουραση αλλα η ανταμοιβη απο τοσα χαμογελα κ αγκαλιες δεν συγκρινεται.σας φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!!!ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ (ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ)!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΑΙΔΙΚΟΙ?????????ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΕΝΤΡΟ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ?????? :dry: ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΩ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου είναι όλα καλά αφού ακούσατε και καρδούλα είναι νωρίς ακόμα εγω όταν είχα πάει ήμουν 7 εβδ και δεν Ακουγόταν τόσο καλά αφού θυμάμαι κράταγα την αναπνοή γιατί χανόταν κάπως ο ήχος.. μετά 8 εβδ Ακουγόταν μια χαρά με 154 παλμούς  Με το καλοοοο 🤰
    • Δύο χρόνια προσπαθούσαμε και είχα και μια εγκυμοσύνη πέρυσι που δεν πήγε καλά. Αλλά και οι ορμονικές μου εξετάσεις δεν ήταν καλές για την ηλικία μου και βρήκαμε και ενδομητριωση το Πάσχα σε υπέρηχο. τον Ιανουάριο θα πηγαίναμε στην επιτροπή για τα φάρμακα εξωσωματικής και έμεινα έγκυος στη σπερματεγχυση του Δεκεμβρίου που είχαμε κάνει για να εξασφαλίσουμε ότι η επιτροπή θα μας δώσει κατευθείαν τα φάρμακα για εξωσωματική και όχι για σπερματεγχυση  Οπότε ήταν τελείως ανέλπιστο για μένα 
    • Ένιωσα μια ζάλη κάπως μια αδιαθεσία και μέτρησα το ζαχαρο ήταν 137 μετά από 20 λεπτά το ξανά μέτρησα ήταν 116 και ειπα μήπως ήταν από αυτο η ζάλη που είχα αλλά μετά που έπεσε με ξανά έπιασε κάπως όποτε μάλλον ηταν άσχετο με το ζαχαρο η ζάλη 🤷‍♀️
    • Πχ εμένα την μαμα μου που ήθελε να πάει διακοπές την έβαλε με πρόκληση τοκετού της έσπασαν τα νερά και την βάλανε τεχνητούς πόνους γέννησε φυσιολογικά  αλλα κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική τουλάχιστον αν ηταν ξεκάθαρος μαζι της ότι θα πάνε για καισαρική για αυτόν τον λόγο από την αρχή οκ αν της το είπε τελευταία στιγμή τότε είναι απαράδεκτος ο γιατρός υπάρχουν και αυτοί δυστηχως 
    • Λοιπόν πήγαμε άγιο Δομίνικο 🌴, 20 ώρες στο πήγαινε με 2 ανταποκρισεις και 16 ώρες ή επιστροφή με 1 ανταπόκριση.  Δεν ένιωσα να κουράζομαι παραπάνω απ ότι σε άλλα ταξίδια μου. Δηλαδή φυσιολογικά πράγματα! Λόγω εγκυμοσύνης είχα προτεραιότητα σε όλες τις ουρές οπότε μη σου πω ότι ήταν κ πιο ξεκούραστα 😊 ! Εκει όλα μια χαρά μπάνιο, παραλία κ βόλτες κάθε μέρα. Τελευταία μέρα είχαμε κλείσει μια ημερήσια κρουαζιέρα και ήταν με ταχύπλοο και είχε τεράστια κύματα κ πηγαίναμε γκαπα γκουπα πάνω κάτω.  Εκεί τα είδα όλα, είπα θα γεννησω πάνω στη βάρκα από τα χτυπήματα.... μου λέει ο σύζυγος με κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις θα βγει το παιδί!!!! Οποτε εμείς τη ζαβομαρα δεν την γλυτώνουμε! 😝!! Ελπίζω την Παρασκευή που θα πάω στη γιατρο να είναι όλα καλά 🥰!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...