Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ......


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Γειά σου Suzanita,

τι εννοείς λέγοντας πολύ μικρές μανούλες? Μικρές ηλικιακά ή πρόσφατες μανούλες?

Αν εννοείς ηλικιακά εγώ οδεύω ολοταχώς προς τα 30 οπότε δεν ξέρω αν θεωρούμε "πολύ μικρή" (αν και πολύ θα το ήθελα :P )!

Αν πάλι εννοείς πρόσφατες, ο μικρός μας Φίλιππος είναι μόλις 18 ημερών οπότε είμαι μέσα!

Παρ'ολ'αυτά θα χαρώ να τα λέμε!

Μαρία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να τον χερεσαι ......και απο τις δυο πλευρες εννοω και ηλικιακα και για νεες μανουλες....εισαι νεοτατη παντως.....εγω ειμαι μολις 20 και ο κωσταντινος μου 7 μηνων....θα χαρω και εγω πολυ να τα λεμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gaia έγραψε:

loipon koritsia egw eimai 27 xronon k exw 4 paidakia !!!!!poianomai stis mikres h oxi? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
4? :huh: 4? :ohmy: 4 :dry: 4? :woohoo: :woohoo: :woohoo: Μωρε μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: Να σου ζησουν κοπελα μου!!!! Να τα χαιρεσαι!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΑΟΥ 4?ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ 27 ΚΑΙ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΑ 17 ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΗΚΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ? :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα!!!!!!να μαι κ γω!!!!να χαιρεστε τα παιδακια σας!! :)

εγω ειμαι 23 χρονων κ εχω τρια ζουζουνια!!τον νικο 3,5 χρονων,τη μαρια 2 χρονων κ τον θαναση σχεδον 10 μηνων!!!στα 20 εκανα το πρωτο!!!

θα χαρω πολυ να τα λεμε!!!!!!! :silly: :silly: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ορισες στο παρεακι μας manoula3.....να τα χερεσαι τα παιδακια σου....1000 μπραβο που εκανες τρια..και εγω τοσα θελω... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μικρομανουλες!!!Ειμαι η κωνσταντινα μια εφηβη κοπελα(29ετων) :huh: και εχω τρεις ζουζουνες.Την πρωτη την εκανα στα 21 μου!Ποιανομαι και εγω???

Η Γαλατεια 7,5 ετων

Η Αλεξανδρα 6 ετων

και

η Ελευθερια 4 ετων.θελω κι ααααααλοοοοοοοοοο!!!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k apo mena mikromanes....egw eimai i eleni molis 22 kai exw ena mpoumpouki 2 minwn!!!!!!!!!!koritsia ta paidia einai i megaluteri eutuxia manoula3 se sugxairw opws kai oles tis manoules!!!!!kai egw tria paidia thelw!!!!!!!filakia!!!

kai tha xarw na ta leme

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante vre koritsia na ta xairomaste k kala mas kouragia ................ :lol::lol::lol::lol::lol:

kai gw 17 ekana thn 1h korh thn katerina 10 etwn meta

akolou8ise to maraki pou einai 6 etwn meta o kwstantinos 5 k

twra prosfata h mikrh 9 mhnwn thomah!!!!!!!!!!!enas xamos sto spiti oleeeeeee!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΗΘΕΛΑ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΤΣΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΤΗΝ "ΙΔΑΝΙΚΗ"ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΠΟΡΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ :laugh: :laugh: :laugh: ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΤΡΑΓΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ!ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΒΡΑΔΥ (ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΔΙΜΗΝΟ)ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΝΑ ΒΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ( ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΨΙΛΟΚΟΙΜΗΣΜΕΝΑ)!ΠΩΣ ΤΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΠΕΡΑ?ΔΕΝ ΠΕΛΑΓΩΝΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girls η αληθεια ειναι οτι τρεχω πυρετωδως...η μοναδικη ωρα που καθομαι ειναι.....η ωρα του φαγητου....κ δω που γραφω ορθια ειμαι!!! :P:P :laugh:

ουτε κ εγω εχω ουσιαστικη βοηθεια....μονο ο αντρας μου βοηθαει κ οι παππουδες τα παιρνουν καμια ωρα μεσα στην ημερα κ αν! :dry:

καθε φορα που γεννουσα,ελεγα πω πω δεν προκειται να τα καταφερω,αλλα μεσα σε λιγο καιρο ενιωθα οτι παντα 3 ειχα!!! :silly: :silly:

ωρες-ωρες βεβαια πελαγωνω κ θελω εστω μια ωρα ηρεμια κ να ειμαι απολυτως μονη μου η' θελω να βγω με τον αντρα μου κ δυσκολα τα κραταει η μαμα μου λογω δουλειας :blink::blink:

αλλα οι ευτυχισμενες στιγμες ειναι πολυ περισσοτερες απ'αυτες που πελαγωνω.....κ πραγματικα αξιζει να ειναι γεματο το σπιτι απο παιδικα χαμογελα κ φωνουλες!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου είμαι στα 22 μου και έχω έναν παίδαρο 7 μηνών,τώρα με τον αντρούλη μου περιμένουμε το 2ο λουκουμάκι μας :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Δεν υπάρχει περίπτωση.......εδώ ανήκω!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες και μέλλουσες μανούλες!!! Εγώ είμαι 24 χρονών και πέντε μέρες μετά τα γενέθλιά μου (7/3) ήρθε το μεγαλύτερο και ομορφότερο δώρο... ο μπεμπούλης μου!! Γεννήθηκε 12/3 και από τότε πλέουμε σε πελάγη ευτυχίας!!! Είναι ένα όνειρο!! "Μιλάει", γελάει... τρέλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στις μικρομανούλες!!Εγώ είμαι 25χρονών και έχω έναν μπεμπούλη 2μηνών.Πάντα ήθελα να κάνω παιδί σε μικρή ηλικία και τα κατάφερα.Το μόνο αρνητικό είναι οτι δεν έχω καμία βοήθεια και δεν φανταζόμουν ποτέ πόση κούραση έχει ένα μωρό..ειλικρινά με βιταμίνες κρατιέμαι..πριν γεννήσω κοιμόμουν 12ωρα και τώρα ενα 4ωρο στην καλύτερη!!Αν δεν ήταν η αυπνία που δεν παλεύεται μπορώ να πω πως τώρα νιώθω οτι ζω αληθινά!Να χαιρόμαστε τα αγγελούδια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μικρομανουλες!

εγω ειμαι 22 και περιμενω την μπουμπουκιτσα μου στις αρχες ιουλιου!! σιγουρα θα ξερω στις 23-6 που θα κανω υπερηχο γιατι θα κανω καισαρικη...

φιλακια!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΑΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ! :) ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟΤΑΤΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΕΣ!ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΙΚΡΟΜΑΝΕΣ ΓΙΑΤΑ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ 1-2 ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ!ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΑΝ ΕΞΩΓΙΗΝΗ :unsure::unsure: :laugh: :laugh: !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ !!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 29 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ 24 ΗΜΕΡΩΝ :woohoo: :woohoo:

ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ

ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ 23 ΣΤΑ 24 ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΗΡΘΕ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙΑ ΣΑΣ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

ΑΝ ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!! :silly: :silly: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...