Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου 2010 (Νο 2)


Recommended Posts

pepita έγραψε:

Τί είχε εσένα; Εμένα είχε δείγματα Νο 2, δείγματα από κρέμες και σαμπουάν και ένα dettol σαπούνι υγρό για τα χέρια! Αυτό μου άρεσε περισσότερο γιατί μας έιχε τελειώσει!! Και ένα βιβλιαράκι νομίζω που έλεγε για τις πάνες.

Τί δελτίο να στείλω; Θα ψάξω, μπορεί να είχα κάτι και να μην έστειλα, δεν θυμάμαι.

Aυτά και ένα μπιμπερό της chicco για κολικούς! :)

Αν δεν το βρεις,πάρε τηλ να σου ξαναστείλουν από τα babylino!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπουνίτα,έχεις mail!!!!!!!

Ιζάκι,θα στείλω και σε εσένα!Πάω γιατί ξυπνάει το παπάκι!!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τηλεφωνησα και σε μια αλλη παιδιατρο που δεν απαντησε , αυτη ειναι η γυναικα του γυναικολογου μου, η οποια ομως με πηρε πισω τηλ και μαλιστα εδειξε πολυ ενδιαφερον , μου μιλουσε ωρα για το τι πρεπει να τρωω και τι οχι για τις αλλεργιες της μπεμπουλας μου και τελικα εκλεισα ραντεβου σε εκεινη να κανω το εμβολιο της. Την ειχα παρει και παλαιοτερα οταν δεν εκλεινε ο αφαλος της μικρης και ετρεχε πυον και σημερα μολις της ειπα το ονομα μου με θυμηθηκε και εμενα και την περιπτωση μας. Μου αρεσε πολυ αυτο και αποφασησα απο δω και περα να ειναι αυτη η παιδιατρος μας. Χαρηκα πολυυυυυυυ!!!!

Μαρβελ....η μπομπονιερα ειναι απλα ΤΕΛΕΙΑ!!! Και εσυ, τι μου λες οτι εισαι κουρασμενη στην φωτο καλε?? Εγω σε βλεπω πιο ομορφη απο ποτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φάγαμε, ρευτήκαμε και τον πήρε η γιαγιά κάτω να τον δει ο παπούς και να κάνω τις δουλίτσες μου ήσυχα! Σίδερο έχω πάλι.....Αλλά έχω και του μπέμπη οπότε θα τα κάνω! Όταν έχω δικά μας βαριέμαιιιιι!!!

Ιζάκι καλά έκανες και άλλαξες παιδίατρο. Γιατί δεν έπαιρνες αυτήν από την αρχή; Κανένας γιατρός δεν πρέπει να έχει τηλ κλειστό. Εμένα κι η γυναικολόγος μου πάντα ανοιχτό το είχε κι αν δεν απάνταγε με έπαιρνε αμέσως! Και η παιδίατρος παρόλο που δεν την ήξερα πιο πριν, όποτε την παίρνω τηλ το σηκώνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να σας πω οτι και η μικρη μου σημερα ρυθμιστικε με τους γιους σας. Οταν ξυπνησαν τα δικα σας , ξυπνησε και εκεινη για φαγητο. Τωρα παλι κοιμαται.....μα τι καλο παιδι ειναι αυτο??/

Πεπιτα δεν την πηρα απο την αρχη , γιατι ειχε γεννησει λιγες μερες πριν απο μενα και ηταν λεχωνα και εκεινη.

Ααα η αλλη επαιρνε 50ευρω την επισκεψη και ποτε δεν μου εκοψε αποδειξη. Τωρα για την νεα παιδιατρο...αν ειναι οικογενειακο τους να κοβουν αποδειξεις, γιατι ο αντρας της μου εκοβε σε καθε επισκεψη, θα μου κοβει και αυτη. Θα δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιζάκι μου κανείς δεν κόβει απόδειξη αν δεν του το πεις! Εγώ της το είπα, δεν ξέρω αν θα μου έκοβε έτσι κι αλλιώς, μπορεί και ναι, αλλά το ζήτησα να είμαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα jona!!! Εψαχνα παιδιατρο αλλα οκ βρηκα!!!

Το εμβολιο θα το κανουμε την Δευτερα 19 Ιουλιου τελικα γιατι η γιατρος θα λειπει την ερχομενη εβδομαδα. Εγω της ζητησα να ερθει σπιτι να το κανουμε, αλλα επεμεινε να παω εγω στο Ιατρειο για να μεινουμε λιγη ωρα μετα το εμβολιο και να περιμενουμε μηπως κανει αλλεργικη αντιδραση. Αν ερθει στο σπιτι θα κανει το εμβολιο και θα φυγει,οποτε δεν θα ειναι κοντα μας αν συμβει κατι, ενω αν παω στο Ιατρειο της , θα δει τα επομενα παιδακια οσο εμεις περιμενουμε για τυχον αντιδραση.

Αποδειξεις θελουμε και εμεις οπωσδηποτε....δεν ειναι καιροι να χαριζουμε λεφτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita έγραψε:

Κοριτσάκια, καλή η παρέα σας αλλά με περιμένει το σίδερο...και καίγεται για μένα!!!!!!

Φιλάκιαααααα!!!

Φιλάκια Πεπίτα!Κι εγώ για σίδερο ετοιμάζομαι!(λέω να ετοιμαστώ ψυχολογικά για κανένα μισάωρο.. :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεπίτα!!!!!!!Πήγαινε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Εγώ τελείωσα χτες 2 δικά μας και 2 του μωρού! :woohoo: :woohoo:

Οπότε για 2 μέρες είμαι χαλαρή!Πόσα ζιμπουνάκια έχετε? :dry:

Εγώ πρέπει να κάνω καμιά δουλειά!! :blush::blush::blush::blush: Αλλά βαριέμαι!Θα πάω το απόγευμα γυμναστήριο πάλι! :P:P

Και μετά θέατρο με τον αντρούλη μου τον μεγάλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marvel1984 έγραψε:

Πεπίτα!!!!!!!Πήγαινε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Εγώ τελείωσα χτες 2 δικά μας και 2 του μωρού! :woohoo: :woohoo:

Οπότε για 2 μέρες είμαι χαλαρή!Πόσα ζιμπουνάκια έχετε? :dry:

Εγώ πρέπει να κάνω καμιά δουλειά!! :blush::blush::blush::blush: Αλλά βαριέμαι!Θα πάω το απόγευμα γυμναστήριο πάλι! :P:P

Και μετά θέατρο με τον αντρούλη μου τον μεγάλο!

Τυχερήηη!!! :P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρβελ...και Θεατρο?? Μπραβο ρε κοροτσι. Μονο εμεις φοβομαστε να αφησουμε το μωρο στην μαμα μου και να βγουμε εξω. Καλα βεβαια δεν λεω και ο αντρας μου ειναι υπερβολικος, εγω οχι τοσο. Χτες για παραδειγμα ξεκινησαμε να παμε για ψωνια στο Καρφουρ και το παιδι ηταν φαγωμενο και χορτατο απο υπνο, μεσα στην καλη χαρα. Ανετα θα εμενε στην μαμα μου, χωρις γκρινια. Του το λεω λοιπον και ποιος ειδε τον Θεο και δεν τον φοβηθηκε!!

Στα ψωνια θα παμε ολοι μαζι η κανενας...Τελος!! Βρε τι παθαμεεεεε με τον χαζομπαμπα μας!

Μπουνιτα...μηπως να βαλεις και την δικη μου κορη στο βιβλιαριο σου...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα'μαι πάλι!Συμμάζεψα λίγο! :P:P:P:P:P

Ιζάκι και εγώ τoν έχω ασφαλισμένo και δεν πληρώνω,απόδειξη μου έδωσε όταν ήρθε σπίτι η παιδίατρος.

Ιζάκι,πρέπει λίγο να ξεσκάμε!!!Χρειάζεται! :silly: :silly:

Μην νομίζεις,μόνο όταν θα βγούμε έξω τον κρατάνε,για ψώνια και τέτοια μαζί τον παίρνουμε! ;););)

Μπουνίτα,σου έστειλα mail!!!Τέλειο είναι!!!! ;);););););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις μεχρι τωρα δεν εχουμε παει πουθενα μονοι μας , ενω θα μπορουσαμε αφου ειδικα το βραδυ η μικρη κοιμαται μια χαρα. Ο αντρας μου ομως ειναι ανενδοτος. Και εγω δεν λεω...θα εχω το μυαλο μου στο μωρο οταν λειπω, αλλα δεν αντεχω αλλο, θελω να βγω εξω να ξεσκασω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ βρε κορίτσια τί να πώ που δεν έχω κανέναν να μου την κρατήση!

Η πεθερα λείπει...καλό Σεπτέμβρη γυρίζει.

Izaki και εμεις σαν το τριο καρό κυκλοφορούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...