Μετάβαση σε περιεχόμενο

1000 και μια νυχτες.......


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 129
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πεπιτα σε ολα

αν και γκαστρωμενη δεν αλλαζω...εγω φιλοσοφικα θεματα θα ανεβαζω...και αν δε θελετε μη μου μιλατε....αααααααααααααααααααααααααα :P:P:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή λιμπερτυ, έβλεπα το χιλιες και μια νύχτες ποστ στα προσφατα μηνυματα δεξια και λέω για το τουρκικο που θα βαλει ο αντεννα μιλανε! :laugh: Μα την Παναγια!Και μπήκα τυχαια, γιατι λεω αμα μιλανε για το τουρκικο να ανοιξω κι εγω θεμα για τα μυστικα της εδεμ βρε αδερφε,και βλέπω γκαστριες!Μπράβο ρε!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Σου ευχομαι ολοψυχα μια τελεια εγκυμοσυνη!Αυτα ειναι τα ωραια!Τα απρόοπτα! Αποόλαυσε το!!!:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dominique δεν ειναι κακοοοοοοο....καλοοο το θεματακι σου :P :laugh: :laugh: :P:P

και εσυ τρελη μαρη??απο που μας ηρθες ντομινικ??? :laugh: :laugh: :laugh: :P:P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα ρε...αλλη Σωσω με βρήκε!Επειδη έχω 244 δημοσιευσεις με περνατε και για καινουργια....αααα...τι απο πού σας ήρθα;από τας εξοχας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη μου μιλας ασχημα....πλλλλλληγωνομαιιιιι...εχω κλαψει ηδη 5 φορες σημερα....ααααααααααααα :P:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh: :P

να μη σε περναμε για καινουρια ε?καλωσηρθες τοτε :P:P:P:P:P:P:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια liberty..!!

Ειδατε τελικα,ολα τα ωραια πραγματα ερχονται οταν δεν τα σχεδιαζεις..

Ακους tinky....????Ακουω να λες..!

Να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barb έγραψε:

Συγχαρητηρια liberty..!!

Ειδατε τελικα,ολα τα ωραια πραγματα ερχονται οταν δεν τα σχεδιαζεις..

Ακους tinky....????Ακουω να λες..!

Να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη..!

:unsure::unsure::unsure::unsure:

με φωναξε κανειςςςςς?????

εμ τα ακουω δεν τ'ακουω....οκ τερμα τα σχεδια καθε μηνα ποτε θα κανω...εμπρς στον δρομο που χαραξε η λιμπερτυ και η crazy!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι αλλο να πω? Οτι του χρονου θα εχεις το μωρακι σου να σου λεει χρονια πολλα μανουλα στα γεννεθλιακια σου και δεν θα στεναχωριεσαι ακομα κι αν κανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεενας αλλος στον πλανητη δεν τα θυμηθει!!!!! Μπραβο κοριτσι μου... Συγκινηθηκα πραγματικα!!! :blush: Με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dalia μου που εισαι εσυ?που χαθηκες?σε ευχαριστω πολυ

αννααααααα δε με προσεχεις....τωρα το ειδες???ειιιιιιιιιιιιι........ερχεται το λιμπερτακι και εσυ δε με προσεχεις???ειιιιιι... :P:P:P:P:P σε ευχαριστω πολυ πολυ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα λεω κι εγω ξεκινησε η νεα σειρα του ΑΝΤ1 που διαφιμιζει εδω και καιρο? :P

Μπαινω να διαβασω και τι να δω? Το λιμπερτακι εγκυος!!! :woohoo:

Κοπελα μου δεν εχουμε μιλησει προσωπικα αλλα διαβαζω τα ποστ σου!

Σου ευχομαι οτι καλυτερο! Να χεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να φερεις στο κοσμο ενα υγειεστατο μωρακι! :):):)

Με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλάκι υπνο δεν εχω..ακομα τουλαχιστον...αλλα τι θα γινει με το κλαμα ρε συ?εβλεπα το γαμο της λοη και πλανταξα....ειναι νορμαλ τοσο πολυ?

γιωργιαααα σε ξερω,με ξερεις αλλα προσωπικα δε μιλαμε :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: σε ευχαριστω πολυ....καλεεεε γεννας εσυ....γιουπιιιιι...με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά το κλάμα στην εγκυμοσύνη είναι νορμάλ. Τώρα να κλαις για το γάμο της Λόη νορμάλ δεν το λές, αλλά επειδή είσαι εσύ, άντε, να το καταπιούμε κι αυτό!!!!!! :-) :-) :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

Πλάκα κάνεις!!!!!!Πλάκα κάνεις!!!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!Δεν το πιστεύω!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά μαρή δυό μέρες έλειψα από το μάμμυ και πήγες και γκαστρώθηκες?????????????????????????????????????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ισχύει το συμπεθεριό έτσι????????????

Να μη ξεχνιόμαστε,αν είναι κόρη την καπαρώσαμε!!!!!! :laugh:

Γλυκιά μου,κλάψε όσο θες,αφού είναι δάκρυα χαράς!!!!!!

Να προσέχεις και σου εύχομαι μια ήρεμη και υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και από το Γιώργο μου!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...