Μετάβαση σε περιεχόμενο

1000 και μια νυχτες.......


Recommended Posts

τινκε κατουρηθηκα μαρη...σταματα.... :P:P:P :laugh: :laugh:

πεπιτα οχι ρε συ...πλακα εκανα..για να γελασουμε....fake ειμαι :P:P :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 129
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!

Μπράβο κοριτσάκι! Τις θερμότερες ευχές μου για 9 τέλειους μήνες και με το καλό ένα γερό μωρό στην αγκαλίτσα!!

Τελικά ο Μάιος πολύ γόνιμος λέμε..!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!Εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια!!

Αν σε παρηγορεί......γεννάω σε 1 μήνα και κάτι και ακόμα δεν το συνειδητοποίησα!!!!!Δεν ξέρω πως θα αντιδράσω όταν δω την κόρη μου!!!!

Α και που είσαι;Έχουμε γενέθλια την ίδια μέρα,οπότε σε καταλαβαίνω απόλυτα..........

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, πλάκα έκανες; τώρα τα διάβασα όλα. Για τη γιουροβίζιον ήθελες να πεις, ε;;;; είπα κι εγώ!!!!!!!!!!

Εγώ ξέρεις πότε συνειδητοποίησα ότι έκανα παιδί; Μόλις έκλεισε ένα μήνα!!!!!! Μέχρι τότε αναρωτιόμουν τί κάνει αυτό το μωρό εδώ και πότε θα έρθει η μάνα του να το πάρει επιτέλους!!!!!!!! (σοβαρά μιλάω!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο βρε κορίτσι,όλα να σου πάνε τέλεια...να περάσουν ευκολα και ευχαριστα οι 9 μήνες και να κρατησεις ένα υγιεστατο,ομορφο μωράκι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liberty81 έγραψε:

κατερινιω με το καλο...τοξοτινα εισαι?

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!Τοξοτίνα ναι,07/12/79 είμαι!!!

Το 1ο τρίμηνο είχα κατεβάσει όλη την Κάντυ-Κάντυ!Πολύ κλάμα σου λέω,με το που την έβλεπα έκλαιγα,έχεις πολλά softex στο σπίτι;Θα σου χρειαστούν αν άρχισες από τώρα!!

Και που είσαι...πάρε βαλεριάνα για τον άντρα σου,θα τη χρειαστεί!!!!!!

Pepita μην ακούω τέτοια...λες να θέλω να το γυρίσω πίσω το μωρό και εγώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τέλεια νέα είναι αυτά;;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Από αλλού τα περιμέναμε κι από αλλού σκάσανε!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Με το καλό κοριτσάρα μου!!! Να'χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το λιμπερτάκι αγκαλιά!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Όσον αφορά τα κλάμματα, μη δίνεις σημασία... ορμόνες!! ;) ;) :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!

Με το καλό το libertaki!!!!!!!

Ωχ κορίτσια τη βάψαμε.....Θα την πιάσουν οι ανησυχίες της τώρα για το παιδί και τούτο τον μάταιο κόσμο...ποιος ξέρει τι θεματάκια θα σκαρφίζεται και θα ανεβάζει τώρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!

πολυ χαρηκα με τα νεα σου ....

να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη...

καλε τι γινεται αυτο το μηνα ?????

εχουμε γεμισει εμβρυακια συνενονημενες ησασταν ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

libertakiiiiiii μου τι τελεια νεα ειναι αυτα?!!!!!!!!!!!!!!πολυ χαρηκα κοπελα μου!! :):):)

να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liberty81 έγραψε:

με περιπαιζετε κοριτσια????αααααααααααααα θα κλαψωωωωωω :P:P:P:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P:P

Οχι το παιδί μου!!! Οχι το καλό μου!!

Δεν σε περιπαίζουμε...οοο...οοο...οοο...Μην κλαις πουλάκι μου!

Θέμα: Κάνει να κλαίει η μαμά κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης; Τι επιπτώσεις μπορεί να έχει στο έμβρυο; Απαντήστε...

ΟΧΙ! Κάνει κακό στο έμβρυο! Ετσι Libertaki;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηη ζαχαααααααααααααααααα ελα εδωωωωω που η crazy και η ειπηνη με πειραζουν....ζαχαααααααααααα

μανουλα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene1 έγραψε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!

Με το καλό το libertaki!!!!!!!

Ωχ κορίτσια τη βάψαμε.....Θα την πιάσουν οι ανησυχίες της τώρα για το παιδί και τούτο τον μάταιο κόσμο...ποιος ξέρει τι θεματάκια θα σκαρφίζεται και θα ανεβάζει τώρα.....

ααααααααααααααχαχαχα....μαμησε τα ΤΩΡΑ θα αρχισουν τα ωραια!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην κλαις αλλο παναθεμα με...ΣΤΑΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!στοπ ιτ...μπαστα πως το λενε!!!!!

Κλανιαρα...εεεεε λαθος...κλαψιαααραααααααα!!!!! :silly: :woohoo: :kiss:

λιμπε λιμπε λιμπε λαιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, δεν κάνει κακό το κλάμα. Ούτε και τα νεύρα. Εγώ να δείτε κλάμα που έριχνα. Έβλεπα τη διαφήμιση της Αμίτα με το μωράκι που γεννιέται στο τέλος και κλάαααααμα! Άκουγα τραγούδια στο ραδιόφωνο λίγο πιο τρυφερά...κλάααααμα πάλι!!! Αμ νεύρα; όσο δούλευα θυμάμαι νεύραααααα!!!!!! Με τους πελάτες, με τους συναδέλφους, στο δρόμο με το αυτοκίνητο κατέβαζα ΤΑ καντήλια σε κάθε φανάρι, σε κάθε διασταύρωση, σε κάθε πακιστανό που ήθελε να μου πλύνει τα τζάμια! Με έναν ειδικά, με είχε μάθει κάθε μεσημέρι και βριζόμασταν! Στο τέλος βαρέθηκε και μόλις με έβλεπε έφευγε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxaaaaaa και εσυ???????απιστηηηηηηηηηηηηη....με πππππλλλλοδωσεςςςςςς...αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :P:P:P :laugh: :laugh:

πεπιτα και εμενα ετσι με βλεπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...