Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΛΥΘΗΚΕ!


Recommended Posts

Ανθούλα μου να σου ζήσει το αντράκι σου!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου!!!!!!!

Και εγώ νομίζω οτι αφού είδε πουλάκι η γιατρός, δεν θα είναι λάθος η πρόβλεψη.....

Αχχχ τι όμορφα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 95
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καλημέρα!!!

Χτες πήγαμε στον γιατρό όλα καλά με το μωράκι μας και μας το επιβεβαίωσε για άλλη μια φορά οτι είναι κοριτσάκι!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θα έχω δύο κοριτσάκια!!!! Είμαστε τόοοοοσο χαρούμενοι!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!

Χτες πήγαμε στον γιατρό όλα καλά με το μωράκι μας και μας το επιβεβαίωσε για άλλη μια φορά οτι είναι κοριτσάκι!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θα έχω δύο κοριτσάκια!!!! Είμαστε τόοοοοσο χαρούμενοι!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...

ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ Κ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ....

ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ 4 ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ...

ΕΚΑΝΑ ΤΟ Α ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....

ΔΕΝ ΤΟ ΕΔΕΣΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΥΤΕ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ...

ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΛΕΕΙ ΑΚΟΜΗ....

ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΝΕΙ?????

ΘΑ ΣΚΑΣΩ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...

ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ Κ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ....

ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ 4 ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ...

ΕΚΑΝΑ ΤΟ Α ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....

ΔΕΝ ΤΟ ΕΔΕΣΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΥΤΕ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ...

ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΛΕΕΙ ΑΚΟΜΗ....

ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΝΕΙ?????

ΘΑ ΣΚΑΣΩ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΗΝ 1η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕΙΡΑΖΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΛΈΓΟΝΤΑΣ ΑΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΙ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ (ο ανδρας μου καιγοταν για αγορι). ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.

ΣΤΗΝ 2η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑΝΑΙ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΗΝ 1η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕΙΡΑΖΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΛΈΓΟΝΤΑΣ ΑΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΙ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ (ο ανδρας μου καιγοταν για αγορι). ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.

ΣΤΗΝ 2η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑΝΑΙ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κοριτσακι δεν ειναι σιγουρο, γιατι οταν σχηματιζονται τα γεννητικα οργανα, στην αρχη και για το αγορι και για το κοριτσι εχουν το ιδιο επιπεδο σχημα, απλα με τις μερες στο κοριτσι γινεται τρυπουλα ενω στο αγορι μεγαλωνει και γινεται πουλακι. Αν δειτε σε φωτο σταδιακα την αναπτυξη θα το καταλαβαιτε.Παντως πιστευω οτι εφοσον ειδε ολοκληρο πουλακι (καθοτι ειναι και 2 μετρα αντρας ο γιοκας σου!), αμφιβαλλω οτι θα αλλαξει μετα.:)

Παντως οτι και να ειναι τελικα, καλο θα ειναι.Το καθενα εχει τις χαρες του. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κοριτσακι δεν ειναι σιγουρο, γιατι οταν σχηματιζονται τα γεννητικα οργανα, στην αρχη και για το αγορι και για το κοριτσι εχουν το ιδιο επιπεδο σχημα, απλα με τις μερες στο κοριτσι γινεται τρυπουλα ενω στο αγορι μεγαλωνει και γινεται πουλακι. Αν δειτε σε φωτο σταδιακα την αναπτυξη θα το καταλαβαιτε.Παντως πιστευω οτι εφοσον ειδε ολοκληρο πουλακι (καθοτι ειναι και 2 μετρα αντρας ο γιοκας σου!), αμφιβαλλω οτι θα αλλαξει μετα.:)

Παντως οτι και να ειναι τελικα, καλο θα ειναι.Το καθενα εχει τις χαρες του. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ.

elpi76 έγραψε:

ΣΤΗΝ 1η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕΙΡΑΖΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΛΈΓΟΝΤΑΣ ΑΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΙ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ (ο ανδρας μου καιγοταν για αγορι). ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.

ΣΤΗΝ 2η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑΝΑΙ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ.

elpi76 έγραψε:

ΣΤΗΝ 1η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕΙΡΑΖΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΛΈΓΟΝΤΑΣ ΑΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΙ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ (ο ανδρας μου καιγοταν για αγορι). ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.

ΣΤΗΝ 2η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑΝΑΙ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;)Ανθακι μου,γερο να ειναι το μωρακι σου με το καλο να το κρατησεις στην αγκαλιτσα σου...αφου σου ειπε ετσι ο γιατρος περιμενε λιγο μεχρι την επομενη εξεταση....να μου πεις αντεχετε και εγω δεν ξερω αν θα αντεχα να το κρατησω μυστικο....φιλια...:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;)Ανθακι μου,γερο να ειναι το μωρακι σου με το καλο να το κρατησεις στην αγκαλιτσα σου...αφου σου ειπε ετσι ο γιατρος περιμενε λιγο μεχρι την επομενη εξεταση....να μου πεις αντεχετε και εγω δεν ξερω αν θα αντεχα να το κρατησω μυστικο....φιλια...:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...