Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Εμένα πάλι για το σχολείο έκλαιγε απο εχθές το βράδυ. :shock::lol: Πέρασε ωραία τόσες μέρες μόνο με βόλτες και τσίνισε.

Αλλονησο ε? Να πώ ότι σκάω απο την ζήλια μου?????? :mrgreen:

Και βλέπω ότι έχετε και 3 παιδάκια κάποιες. Μπράβο ρε κορίτσια γιατί όπου λέω ότι θέλω τρίτο με κοιτάνε έτσι :shock::shock::o:o

αχ και κάτι άλλο, μην λέτε οτι ξυπνάτε στις 10 :cry::cry::cry: γιατί εμείς είμαστε όρθιοι από τις 5.30 :shock::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 440
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mmadi ου κ μενα ετσι με κοιτανε οταν λεω οτι εχω 3 κ θελω κ αλλο/α!! :o:shock::lol:

στις 10 ξυπνουσα τις ιορτες που ξυπνουσαν τετοια ωρα κ τα παιδια!!!παρασυρομουν!! :lol::lol::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mmadi ου κ μενα ετσι με κοιτανε οταν λεω οτι εχω 3 κ θελω κ αλλο/α!! :o:shock::lol:

στις 10 ξυπνουσα τις ιορτες που ξυπνουσαν τετοια ωρα κ τα παιδια!!!παρασυρομουν!! :lol: :lol: :roll:

Ε κοίτα για το 4ο και εγώ έτσι θα σε κοιτάξω :mrgreen: Έχεις τουλάχιστον βοήθεια ή χτυπιέσαι μόνη σου σαν εμένα??
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mmadi γιατι σε κοιτανε ετσι οταν λες για τριτο;;;θελει βοηθεια παντως,εμενα με βοηθαει ο αντρας μου παρα πολυ,Αντριαννα μαζι σου και για τεταρτο εγω θελω ο αντρας μου λεει με τιποτα,θελω μια κορουλαααααα,

αντε ρε πατριδα που χαθηκες,να χαιρεσαι τον αντρα σου πολυχρονος,Γιαννη τον λενε;σε λιγες μερες γιορταζει και ο δικος μου Αντωνη τον λενε,αλλα ενα γλυκο θα κανω μονο θα το γιορτασουμε αλλου εμεις ετοιμαζομαστε για διημερο τα δυο μας,και τα δικα μου με χαρα πηγαν σημερα ευτυχως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!!κοιτα εδω διπλα μενει η μαμα μου κ λιγο πιο κατω η γιαγια κ ο παππους μου!η μαμα μου δουλευει ολη μερα!!οταν ερχεται τα παιδια ηδη κοιμονται!!!βεβαια για καποιο διαστημα μου σιδερωνε ολα τα ρουχα κ τα κρατουσε 2-3 βραδια το μηνα να παμε με τον αντρα μου καμια βολτα!!ε μετα την εβέπε κ γω κουρασμενη κ σιδερωνα μονη μου!!!μ'αρεσει κιολας το σιδερωμα!!ασχετο! :roll::roll::mrgreen:

η γιαγια κ ο παππους τα παιρνους κατω καμια ωρα σπαστα μεσα στην ημερα η' κανα μεσημερι τρωνε κει!!!ευτυχως με βοηθαει πολυ κ ο αντρας μου,ειδικα τα απογευματα που ειναι σπιτι!!!

να πω την αληθεια ομως δεν θα θελα κ πολλους γυρω μου να βοηθανε!!δηλαδη μου λεει ο αντρας μου να συζητησω με την μαμα μου να δουλευει λιγοτερο για να βοηθαει λιγο με τα απδιια κ κεινη κ γω του λεω οχι!!δεν θελω να ειναι μεσα στα ποδια μου!!αλλα να λεω εγω κ αλλα οι αλλοι!!!αλλιως να τα ταιζω εγω κ αλλιως οι αλλοι!!απαπαπαπα!!!!μ'αρεσει να τα μεγαλωνω μονο μαζι με τον αντρα μου,παρα να πλακωνουν μπολικοι κ να λενε οτι τους κατεβει!!!γιατι οτανσ ε βοηθανε εχουν κ εναν λογο παραπανω να πουν...εναν λογο σπαστικο!!! :P μου φτανει δηλαδη αυτο,να τα παιρνουν που κ που η' να πηγαινω καμια βολτα μιας ωρας τη βδομαδα!!!μου λειπουν κιολας..δεν θελω να τα κρατανε αλλοι!!!δεν ειμαι καλα ε??? :lol::lol:

η πεθερα μου ειναι υπεροχη γυναικα κ πολυ πολυ φιλοτιμη!!καμια φορα που με ακουει στο τηλεφωνο,μου λεει μακαρι να ημασταν κοντα να σε βοηθαω,να κραταω κ τα παιδια να πηγαινεις καμια βολτα,ολη μερα εδω θα τα ειχα να μην κουραζεσαι!!φυσικα η γυναικα για καλο το ειπε κ απ'την καλη της την καρδια,αλλα εγω χαιρομαι που ειμαι μακρια απο ολους!!!κ απ'τους δικους μου κ απ'τους συγγενεις του αντρα μου!!!!ε9ιμαι κακια ε??δε θα αντεχα να χτυπαει συνεχεια το κουδουνι για επισκεψεις κ μηπως θες αυτο μηπως το αλλο!!ενοχλουμαι!!κ η γιαγια μου τωρα εδω καθε 2 ωρες χτυπαει την πορτα για να μου πει κατι κ με νευριαζει!!!θελω ηρεμια!!!το παραχεσα ε??? :lol::lol:

ειμαι αντικοινωνικη μαλλον!!δεν εξρω......κ σ'ενα βουνο να ειχα σπιτι κ οι μονοι κατοικοι να ηταν τα δεντρα,τα ποταμακια κ κανα δυο κοτουλες,μια χαρα θα ημουν!!το καλυτερο θα ηταν!!! :lol::mrgreen: δεν μπορω την πολυκοσμια!!!σας επρηξα..σταματημο δεν ειχα!!!

αφου να σας πω κ μια αλλη κακιουλα..μη με φατε...οταν ερχονται γιορτες βαριαστεναζω..λεω παλι κοσμος??παλι περα δωθε??παλι επισκεψεις???δε μπορω....

φετος που μειναμε εδω κ δεν πηαγμε πατρα..ημασταν εντελως μονοι μας...2 μεσημερια μονο φαγαμε με τους παππουδες απο κατω!!τις υπολοιπες μοναξια...αλλα ωραια μοναξια...καθολου δεν ψυχοπλακωθηκα...δεν εξρω γιατι ειμαι ετσι..απορω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν έχω βοήθεια απο τον άντρα μου γιατί έρχεται στο σπίτι στις 12 και δουλευει και άργιες και κυριακές. Από τρίτους δεν έχω επίσης , από επιλογή. Αλλά όταν λέμε δεν έχω, εννόω σούπερ μάρκετ με μωρό 15 ημερών ,και τράπεζες και υπεχρεώσεις.

Αν ήμου μικρότερη όμως θα έκανα και εγώ τέταρτο. Για αυτό λοιπόν μόνο τα δίδυμα με σώζουν :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και βόλτες?? Τρώγεται? Πάω μόνο μόνη μου μαζί με τα παιδιά. Πάω όμς παντού και καφέ,και ταβέρνες και μπαράκια το καλοκαίρι(σε ήσυχα εννοείται και εξωτερικά) .Λόγω δουλειάς του άντρα μου δεν μπορούμε να πάμε κάπου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουπερ μαρκετ?/αχαχα!1τι μου θυμισες!!!ο μεγαλος μου διπλα μου με το δικο του μικρο καροτσακι,η μαρια στο καθισματακι που εχουν τα καροτσια του σουπερ κ ο μικρουλης στο μαρσιπο στον μπαμπα του!!!αφασια!!!

τωρα που μεγαλωσαν κ αλλο καθεται ο μικρος στο καθισματακι κ τα μεγαλα παιρνουν ενα καροτσι μπλε κ ενα ροζ κ συν τα δυο τα δικα μας τα μεγαλα....γεκας??κ γωοταν μας σκεφτομαι!!! :lol::lol:

ποσο εισαι αν επιτρεπεται???αν ...αν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα 33 . και δεν έχω σκοπό μέχρι τα 40 να φοράω μάρσιππο. :lol::lol:

Και ναι γελάω πολύ με αυτά που πριγράφεις, Φαντάζομαι όταν πηγαίνετε στην θάλασσα :lol::lol: έμεις πάντως έχουμε πολύ γέλιο άρα εσύ με τρία ακόμα περισσότερι :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα 33 . και δεν έχω σκοπό μέχρι τα 40 να φοράω μάρσιππο. :lol: :lol:

Και ναι γελάω πολύ με αυτά που πριγράφεις, Φαντάζομαι όταν πηγαίνετε στην θάλασσα :lol: :lol: έμεις πάντως έχουμε πολύ γέλιο άρα εσύ με τρία ακόμα περισσότερι :mrgreen:

:lol::lol: στη θαλασσα????με τον αντρα μου εχουμε 4 χρονια σχεδον να μπουμε μαζι μεσα στο νερο!!μια μπαινει ο ενας κ μια ο αλλος για να κραταει τα παιδια εξω!!αλλο θελει να μπει,αλλο να παιξει,αλλο να φαει!!εχουμε πλακα!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 συμφωνω απολυτως μαζι σου μια χαρα τα λες και εγω μονο τον αντρα μου θελω δεν θελω πολλους στα ποδια μου να ανακατευονται και να λενε τα δικα τους,και εγω ευτυχως εχω πολυ καλη πεθερα και ειναι κοντα μας αλλα δεν θελω να την επιβαρυνω και πολυ ειναι και τρια αφου τωρα για το διημερο με μιση καρδια τα αφηνω ολα μαζι,η μανα μου μενει Θεσσαλονικη και ερχεται οταν μπορει,να βγουμε εξω εχουμε κατι χρονια και οπου κι αν παμε παμε ολοι μαζι πακετο,στο σουπερ που ειπατε κι εσεις ο χαμος γινετε,και διακοπες να μην τα συζηταω,το καλοκαιρι που περασε ο αντρας μου εβριζε απο την ωρα που φτασαμε ωσπου να φυγουμε,στο ξενοδοχειο που μεναμε βγηκε μια ξενη ενα πρωι και μας κανει σουτ μου ηρθε να τη βρισω αλλα κρατηθηκα,καλα στην παραλια οπως λες και εσυ Αντριαννα το ενα να φαει το αλλο να κανει κακα και αλλα τετοια,οι εποχες που καθομασταν ξαπλα στην ξαπλωστρα με την φραπεδια εχουν περασει πια,

mmadi και εγω δεν ειμαι και μικρουλα τον μαρτιο κλεινω τα 33 αλλα πηρα αποφαση για τριτο και δεν με χαλαει και ενα τεταρτο ο αντρας μου δεν θελει με τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ετσι ειναι με τα απιδακια!!αλλα να σου πω κατι??οποτε τα ζω ολα αυτα,δεν θυμαμαι καν πως ημουν πριν...δηλαδη δεν μπορω να με φανταστω στην παραλια η' στο σουπερ χωρις τα παιδια....!μου λειπουν!περσι λεγαμε να παμε κανα τριημερο στα γιαννενα κ να κρατησει η πεθερα μου τα παιδια!χαρηκα δεν λεω,αλλα καταβαθος δεν ηθελα να τα αφησω!!εμεις να περναμε καλα κ κεινα κλεισμενα μεσα σ'ενα σπιτι! :cry: τελικα επαιρνα τηλεφωνα για ξενοδοχεια που ειχαν κ διαθεσιμη κουνια η' παρκακι για τον μπεμπη! :lol: ε και τελικα δεν πηγαμε καθολου!!!κατσαμε πατρα....δεν εκατσε!

οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος στο 3ο,αφησαμε τα αλλα 2 στην πεθερα μου στην πατρα(ημασταν διακοπες εκει τοτε) κ πηγαμε καλαβρυτα απο σαββατο βραδυ μεχρι δευτερα βραδυ!!τελεια περασαμε,ξεγνοιαστα,αλλα συνεχως με το τηλ στο χερι!μας ελειπαν τοσο που τη δευτερα 8 το πρωι αφησαμε το ξενοδοχειο κ φυγαμε φουλαριστοι να παμε στα παιδια!!για 2 μερες μας ελειπαν τα παντα!συνεχεια γι'αυτα συζητουσαμε!πως παιζουν,πως γελανε,για τις γκριματσες τους κ τοσο μας ετρωγε να φυγουμε!!!

καλα ας ζαλισα σημερα..γλωσσα δεν εβαλα μεσα μου!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλα 3 σε΄λαθος νησι εισαι!!!!!!!!

ελα προς βορρα...μολις δεις ενα ερημο νησι ,εφτασες Αλοννησο :lol: καλα το καλοκαιρι πως την παλευεις εκει στο νησι του πανικου...δεν θα μπορουσα ουτε διακοπες να κανω με τοσο κοσμο!! εχω παθει απο την πολυ υσηχια :? μη με παρεξηγεις οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααα!!1

βρε αλεκα σιγα μη σε παρεξηγησω!!κ γω τα ιδια σκεφτομαι!!!δεν μπορω με τιποτα εδω το καλοκαιρι!!οχι δηλαδη οτι τον χειμωνα μπορω!! :roll: παμε βολτα με το καροτσι κ δεν χωραω βρε κοριτσια!!κ ειναι τοσο ψωνισμενοι αυτοι που ερχονται που μου εχει τυχει μπολικες φορες να προσπαθω να περασω κ να ειναι μπροτσα μου μια κοπελα κ να μιλαει στο κινητο!!της λεω συγνωμη να περασω???με κοιταει απαξιωτικα κ συνεχιζει να μιλαει στο τηλ!!γκρρρρ...τα νευρα μου με πιανουν!ε ετυχε μια δυο τρεις,πατησα κ γω μια να παρει μπρος!κακια ε?? :evil::evil: ε μα με βλεπουν με το καροτσι κ κανουν τις τυφλες...ε κ γω τυφλωθηκα κ δεν ειδα το ποδι τους!!τι να κανουμε τωρα??/λιγο σεβασμος πια!!

ααα τι μου θυμισες κ συ τωρα???το καλοκαιρι παω στις κουνιες μτα 2 τα μεγαλα!τα βλεπει μια τουριστρια κ τους λεει ''hi kids'' κ πεταγεται ο νικολας κ της λεει ''δεν μας λενε kids,νικολα με λενε εμενα κ αυτη ειναι η αδερφη μου η μαρια''!!! :lol::lol:

ειμαστε τοσο ησυχοι με τον αντρα μου κ δεν αντεχουμε την πολυκοσμια,που για να παμε για φαγητο,κοιταζουμε πρωτ γυρω γυρω το μαγαζι πσοο κομσο εχει κ μετα μπαινουμε!!!το καλοκαιρι ειχαμε παει για φαγητο κ μετα συναντησαμε κατι γνωστους μας κ μας ειπαν να παμε για ποτο!!τι το θελαμε???ασφυκτιουσαμε!!!ουτε το χερι αμς δεν μπροουσαμε να κουνησουμε να πιουμε το ποτο!!κ κοιταζομασταν λες κ ημασταν εγκλωβισμενοι στη ζουγκλα!!! :lol::lol:

βασικα δεν μας αρεσει γενικα η μυκονο!!λεπιζουμε κααποοοτεεε να καταφερουμε να φτιαξουμε ενα σπιτακι καπου αναμεσα καρπενησι-προυσσο!!βουνο κ ξαναβουνο!!!ηρεεμιααα!!!!!!!

αλεκα εσυ εχεις συγγενεις εκει η' ειστε μονοι σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Αχ πόσο σα ζηλεύω που μένετε στα νησιά και στις επαρχίες. Εμείς χειμώνα - καλοκαίρι δεν περναμε ούτε απο την είσοδο του σπιτιού μας. :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο το νησι ειναι ο αντρας μου ,οποτε το ενα σοι ειναι εδω!

οι δικοι μου Βολο!

κ πατριδα που γραφω στην Κατερινα ειναι γιατι η μαμα μου ειναι απο Πτολεμαιδα ;)

λοιπον εχουμε κ εμεις ψωνια εδω αλλα μας την λενε αλλιως δλδ,...πως μπορεις εδω κ ζεις? δεν εχετε τιποτα! κ χειμωνα χωρις κοσμο !

ασε πλεον δεν λεω τιποτα!!!!!εχω βαρεθει τα ιδια κ τα ιδια ....

το μονο κακο ειναι το οτι ....για να παμε Βολο πχ,γιατρο θελω 100ευρο πηγενε- ελα

εχουμε κεντρο υγειας αλλα οχι μονιμο παιδιατρο ,οποτε εαν συμβει κατι ειναι δυσκολα με τα καραβια κ γενικα δεν ειναι δρομος να παρεις το αμαξι κ να τρεξεις!!!

ομως κακο δεν βαζω στο μυαλο μου κ ολα καλα πανε για ολους εδω στο νησι,αλλιως δεν θα εμενε κανεις στα νησια μας ετσι δεν ειναι???

μαγειρευω τωρα...αντε μην το καψω!

θα επανελθω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ αλεκα κ μεις τα ιδια εδω!!τωρα τις γιορτες κ οι 3 παιδιατροι που εχουμε στο νησι πηγαν διακοπες!!κ οι 3 ομως! :o:o:o τα παιδια εβηχαν παρα παρα πολυ κ ειδικα ο μεγαλος εκανε κ εμετους απ'το βηχα!!ειχα απελπιστει!!κ τι δεν ειπα απ'τα νευρα μου για τους γιατρους!!τελικα πηγαμε σ'ενα φαρμακειο κ μας εδωσαν 2 σιροπακια μπας κ ηρεμησουν!!χτες αξιωθηκε κ ηρθε η μια παιδιατρος,καναμε κ εμβολιο στον μικρο κ τα ακουσε ολα να δει τι εγινε τελικα μ'εκεινο το βηχα!!κ το επαιζε κ κουρασμενη!!''πω πωω πολυ δουλεια σημερα,δεν εχω σταματησει καθολου''!γκρρρρ :shock::shock::o

δεν της εφτανε ενας μηνας διακοπες!!δηλαδη σκεφτομαι φαντασου καποιο παιδακι να παθει κατι σοβαρο,χτυπα ξυλο κ δεν θα ειναι κανεις εδω να δει τι εχει!δεν τα μπορω αυτα!

περσι ενα αγορακι 7 μηνων κολλησε ενα μικροβιο στα πνευμονια,δεν θυμαμαι κ καλα,κ ειπαν στους γονεις οτι ειναι θεμα χρονουν να το χασουν! :o:o:cry: εφερε ο πατερας του λοιπον ελικοπτερο απο αθηνα για να το πανε γρηγορα σε ενα νοσοκομειο εκει να προλαβουν!για το ελικοπτερο εδωσε 4000 ευρω!κ αντε κ τα ειχε,αν δεν τα ειχε δηλαδη τι??θα πεθαινε το παιδι του??ειμαστε για γελια στην ελλαδα!!

σας ζαλισα!αλλα θα πω κ ενα ακομα!!

τον περασμενο μαρτιο επεσε η κορη μου κ εσπασε το χερι της!!δεν μπορουσε να το κουνησει καθολου!!παμε εδω στο νησι στο κεντρο υγειας κ δεν εβρισκαν σπασιμο,τιποτα!!ουτε καν το ακουμπησαν!μια χαρα ειναι λεει,φυγετε! :o ε αρχιζει εκει ο αντρας μου τις φωνες κ λεει σ'αυτην που ειπε οτι δεν εχει τιποτα ''εσυ που το ξερεις χωρις να το κοιταξεις??μεντιουμ εισαι/???? :lol::lol: με τα πολλα την επομενη πηγε ο αντρας μου με την μικρη συρο στο νοσοκομειο κ κει του ειπαν τιποτα δεν εχει,της εκαναν κ ακτινογραφια!ε κ τελος παει κ σ'εναν εξωτερικο γιατρο κ του λεει εχει σπασιμο στον καρπο. :cry::? κ για 10 μερες θα φοραει ναρθηκα. :cry: ε μα πειτε μου τωρα δεν ειναι αθλιοι εδω???κ οσον αφορα τα παιδια μας θελουμε κ περισσοτερο φροντιδα προς αυτα κ προσοχη!

το 2008 που ημουν εγκυος στον μικρουλη,επρεπε να κανω τις πρωτες βασικες εξετασεις αιματος κ ουρων!αυτη η μικροβιολογος μας πηρε 350 ευρω κ μου βρηκε κ ηπατιτιδα! :shock::o:o ξανακανουμε εξεταση για επαληθευση κ παλι τα ιδια!

παμε κ σ'εναν αλλον γιατρο μικροβιολογο κα κανω εξεταση κ γω κ ο αντρας μου να ξερουμε τι μας γινεται!!κ μας λεει ο γιατρος βρε παιδια με κοροιδευετε??ποιος σας τα ειπε αυτα??τιποτα δεν εχετε!κ κει αλλα 200 ευρω!μετα απο ενα μηνα πηγα κ πατρα για εξεταση γιατι δεν εμπιστευομαι κανεναν τους εδω περα κ ευτυχως δεν ειχα τιποτα!!ποσα λεφτα εφυγαν απο μια βλαμμενη!κ ποσο αγχος περασαμε μεχρι να μαθουμε!δεν μπορω νευριασα παλι!!

ωχ σορι που εγραψα τοσα... :?:oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

λιγο ελειψα και πιασατε την παρλα βλεπω,Αντριανα παλι εσυ μιλας;;;χαχαχα πλακα κανω πεστα κοπελα μου εχεις δικιο καλα τα νησια αλλα αυτα εχουν και οταν εχεις παιδια ειναι ακομα πιο δυσκολα τα πραγματα ειναι να μην σου τυχει δηλαδη να μας φυλαει ο Θεος ολους τιποτα αλλο,μαρεσει που θελεις ησυχια και μενεις στο πιο κοσμικο νησι της Ελλαδας κι εσυ παλι ελα απο εδω σε εμας που εχουμε ησυχια και ηρεμια,μπραβο στο Νικολακη σου καλα της ειπε το ζουζουνι

mmadi απο Αθηνα εισαι;

πατριδα μην ακους κανεναν ας λενε αν εισται εσεις καλα εκει που μενετε μην ακους τι λεει ο ενας και ο αλλος

βασιλοπιτες κοψανε τα νηπια σας;εμας μας ζητησε η διευθυντρια να τους παμε δυο βασιλοπιτες και να παρουμε και απο ενα δωρακι για τα παιδακια που θα κερδισουν το φλουρι,ευτυχως πηραμε φθηνα δωρακια για τα Χριστουγεννα και δεν ακουσα την αλλη θυμαστε πια ε;θα ειχε μεινει ο συλλογος χωρις φραγκο με τοσα εξοδα συνεχεια

τα λεμε παλι κουκλες η Ποπη τι κανει; ξερει καμια,και η Γεωργια που ειναι χαμενη παλι;

φιλια κουκλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου τέλεια και η τούρτα και τα σπιτάκια. Μήπως να το έκανες και επαγγελματικά; Πάντως αν έμενες κοντά, όταν τα παιδάκια μου θα είχαν γενέθλια ή γιορτές θα σε προτιμούσα χωρίς δεύτερη σκέψη, εγώ δε μπορώ να τα φτιάξω αυτά,όχι το γλυκό αλλά το σχέδιο.Ωραία και αυτή η ιδέα με τις βασιλόπιτες, και μας στον παιδικό σταθμό κόψανε βασιλόπιτα αλλά δεν το κέρδισε το φλουρί ο ζουζούνος μου και ήταν λίγο στενοχωρημένος. Το παιδάκι που το κέρδισε πηρε σαν δωράκι νερομπογιές.Τι μου κάνετε όλες; mmadi καλωσήρθες και εσύ στην παρέα μας.Αλέκα κάποια στιγμή θα έρθω Αλόννησο γιατί θέλω να τη δω. Στη Μύκονο χωρίς παρεξήγησα Αντριάνα μου δε θα ήθελα να πάω έτσι όπως την έχουν καταντήσει, ενώ πιστευω ότι κάτω από άλλες συνθήκες θα ήταν πολύ όμορφα. Καταλαβαίνεις νομίζω τι εννοώ.Κρίμα. Εμένα η αδερφουλα μένει στην Κρήτη και της αρέσει πολύ. Σήμερα και αύριο έχω άδεια επιτέλους γιατί κουράστηκα πολύ στην δουλειά.Γιούπι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!καλε που πηγατε ολες????σα ςτρομαξα με την πολυλογια μου??? :lol::lol:

κατερινα μου κοψατε βασιλοπιτα στο σχολειο?/!!τι ωραια!!σε μας οχι!! :roll: οπως λεει κ η γιωργια θα μπορουσες να το κανεις κ επαγγελματικα αυτο με τα σπιτακια!!!εχεις μερακι..φαινεται!!ουτε εγω θα μπορουσα να το κανω το σχεδιο!!!δεν εχω καν φαντασια τι σχεδιο να κανω!!!! :mrgreen::roll:

γιωργια μου καλα ουτε κ γω θα ερχομουν ποτε μυκονο,αν δεν ηταν εδω η αμμα μου!!ουτε για διακοπες δεν θα ερχομουν!!απαπαπαπαπ!!!! :lol:8-) καλη ξεκουραση κιολας!!!!!!τυχερουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες

Γεωργια μου σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια,και βεβαια αν ειμασταν κοντα θα σου τις εφτιαχνα εγω,και πρωτη φορα κανω με ζαχαροπαστα πιστευω θα βελτιωθω αν ξανακανω ,τον Μαιο τωρα στα γενεθλια του μεγαλου,καλη ξεκουραση και μην χανεσαι ε!!!!

κοψανε χτες τις βασιλοπιτες αλλα δεν κερδισε ο δικος μου,αυτη τη φορα δεν το ψαξαμε και τοσο για τα δωρακια,πηραμε παιχνιδια εκπαιδευτικα,μαθαινω τα γραμματα και τετοια,δεν μπορω παλι φασαριες

πατριδα που εισαι οεοοοοοο!!!πως ειναι τα ζουζουνια;;

mmadi κι εσυ που χαθηκες,ειναι καλα τα παιδακια σου;

φιλια κουκλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες.... εχω καιρο να μπω γτ εμπλεξα με τοσα πραγματα... (πάω να σας διαβασω για τα νέα σας)

Θέλω μια χαρη για οποια εχει facebook. Να βοηθησουμε μια μανούλα να κερδισει διαγωνισμο....

xreiazomai ti voithia sas opoia mporei as kanei ena like sti foto ston parakato sindesmo.

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ LIKE .....

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 28&theater

EYXARISTVOOOOOOOOOOOOOOOO

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινη μου τι κανεις?/εχω εγω φεις,αλλα παταω στον συνδεσμο κ βγαινει κενο!! :? καλε μηπως ειμαστε κ φιλες στο φεις???δεν ξερω....τις μπερδευω τοσες κοπελες εκει!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 4119061728

αυτός είναι ο σύνδεσμος. Πρώτα κάνουμε like στην σελίδα CONDIVA και μετά κάνουμε like στην συγκεκριμένη φωτό (με τα παπούτσια σε χρώμα μπε-μαύρο)

Ευχαριστώωωωωωωω

στο facebook είμαι η LabriniB Apla... manoula3... an den eimaste steile etoima k apodexomai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrini εγω δεν εχω facebook να ξερεις,πως περασατε τις γιορτες;δεν μας ειπες;

φιλια σε ολες που εισται παλι ρε κοριτσιαααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...