Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

sas euxaristw koritsakia mou..lenaki den me thimasai vre poy ta legame apo palia???

filakia se oles..

λενακι εχω γιο κ ειναι σχεδον 2χρ.τωρα κοριτσακι θα γεννησω,...

σταμυμαμυ ευχαριστω κοπελα μου για τα καλα σου λογια,κ γω σε νιωθω

πολυ καλη μου φιλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KAΛΑ ΛΕΝΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΝΩΡΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΤΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 12 ΔΡΑΜΑ ΠΕΡΝΑΩ!!!!ΟΥΦ

JOANAKI ΜΑΛΛΟΝ ΙΩΑΝΝΑ ΣΕ ΛΕΝΕ??ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ???ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΣ.

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ SEX AND THE CITY TO ΒΛΕΠΕΤΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΤΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΘΕΩΡΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΓΛΥΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΝΤΡΕΨΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΑΣ!!!ΧΑΧΑ

JOANAKI ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟΚΟ ΣΟΥ,ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ???ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ!!!!

ΛΕΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΥΧΝΑ, ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εδω στο νησι εχουμε προβλημα με τις τουρτιτσες γενεθλιων....ενα μαγαζι φτιαχνει μονο καλες...εχει ενα μεγαααλο βιβλιο για να διαλεξουμε,απ'τις οποιες μονο καμια 10αρια ειναι παντα διαθεσιμες... :blink::S

διαλεξαμε μια με τις πριγκιπισσες της fairytopia (αμα της εχει τελικα κ δεν βαλει αλλες :dry::huh: )!εχει 3 πριγκιπισσες πανω κ λουλουδακια κ καρδουλες!!για να δουμε τελικα τι θα βαλει γιατι ειναι κ λιγο αλλοπροσαλλη!!! :lol:

παντως πιστευω ωραια θα ειναι...οπως κ να ναι....δεν μπορεινα φτιαξει καμια βλακεια!!! :S

μου τη σπαει που δεν εχουμε πολλες επιλογες.... :angry:

εχουμε καλεσει κ καμια 10αρια παιδακια να χαρουν μωρε!!φετος αρχισαμε τις γνωριμιες,δηλ ο αντρας μου στη δουλεια του κ ετσι γνωρισαμε παιδακια!!τα 2 προηγουμενα χρονια 5 ανθρωποι ημασταν.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo antrianna teleia!oti kai na valei tourtitsa einai..mia xara tha pane ola!oso gia tis epiloges pou les..pistepse me kalutera na zw stous ruthmous tou nisiou xwris epiloges,para edw stin k@@@@athina me tis polles epiloges!!na ti xairesai ti mpoumpou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστωωωωω πολυ πολυ!!!! :)

καλα συμφωνω μαζι σου!!καλυτερα να εχεις λιγα κ να εισαι ηρεμος,παρα να εχεις πολλα κ να εισαι αναγκασμενος να ζεις μεσα στην πολη κ με οτι αυτη συνεπαγεται.... :huh::S

η βικυ που χαθηκε???αγχωνομαι!!! :blink: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joanaki έγραψε:

ela nte!!les na tin pire o upnos???

καλε ποιος υπνος να την πηρε??δεν τον αφηνει να την παρει...ολο κοντρα του παει...οπως επισης κοντρα παει κ στον δικο μου υπνο!!εγω ομως θελω να με παρει!!! :laugh: :laugh:

α ρε βικακι που εισαι???αισθητη η απουσια σου!αλλα ξερω αυριο θα γυρισεις δριμυτερη κ σταματημο δεν θα χεις!!! :woohoo: :woohoo: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ!!!

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;ΟΛΑ ΟΚ;;ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΓΗΚΕΣ ΣΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ!!!ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;; :kiss::kiss::kiss:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ;;;ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ :woohoo: ΑΛΛΑΓΗ ΣΕΝΤΟΝΙΩΝ ΚΤΛ....ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΘΑ ΠΕΡΣΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ :cheer: ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΣΑΣ;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ: ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ !!!!!!!!!!!!! :laugh: :cheer::lol:B)

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΠΑΝΕ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ, ΜΑΚΡΥΑ ΤΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΜΙΣΗ. ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΟΙΔΟΠΟΔΙΟ;; ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas!ki egw koritsakia mou den mporw na ton afisw..me tipota!megalo kollima milame..!

egw ekana oles tis doulitses mou tis proigoumenes meres mono to sidero exei meinei kai ola lew tha to kanw kai lew ante tha valw ki auto to pluntirio kai aurio tha ta valw ola mazi..kai sunexeia to idio kanw..kai mazeuontai..kai afiste ta!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ: ΘΑ ΠΑΩ CAMPING ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ. ΠΑΜΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΣΚ ΤΗΣ EUROVISION ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΑΒΑΛΕΣ!!!

JOANAKI: ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ, ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΜΕ ΑΣΙΔΕΡΩΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k gw exw sidero poluuuuu...poia tha erthei gia vohtheia???

ax koritsakia mou den exw koimithei katholou..

extes valame ton mikro mono tou sto kainourgio tou krevataki sto

dwmatio tou k kathe tetarto tsirize apo ta klamata me apotelesma

na paw 3 to prwi na koimithw dipla tou k meta pali apo tis 6 to

prwi fwnaze k ithele gala...

ax panagia mou..k twra prepei na skoupisw,sfouggarisw k na plunw to

balkoni giati exei gemisei murmigkia....xwris na exei pesei kati katw

gia na travaei...

ouf auta..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ....ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΕΛΙΩΝΕΙΣ ΤΗ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΤΕΛΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΟΙ ΔΟΥΛΙΕΣ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ :(:(

ΓΙΟΤΑΚΙ ΤΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΚΡΕΒΑΤΙ;;;ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ Ε;;;ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ...ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑΡΘΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΑΛΛΑΓΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :P:P:P

Να μαι κ εγώωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!με ψάχνατε βλέπω χτες κοριτσια ξαπλωσα απο τις 11.00 ακους αντριαννα????? :P:P

κοριτσουδια μου τι κάνετε εγω ειμαι λίγο κουρασμένη,αδιαθετησα κιολας ειδατε???που ειχατε φαγωθει...εφτασα σπιτι 8.30 μαγειρεψα για αυριο γιατι παλι ειναι μια δυσκολη μερα εδωσα πολλά πολλά φιλάκια στο χαράκη μου...

δεν γραφω για κάθε μια ξεχωριστα γιατί ειστε πολυλογούδες κ γεμίσατε τόσες σελίδες...αλλά ειμαι σίγουρη οτι η αντριάννα φταει :P:P βικυ,αντριαννα σημειώσατε 1-1 :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου, εννοείται ότι οι γιατροί οφείλουν να σου πουν οτιδήποτε βλέπουν για να είναι καλυμμένοι! Το σημαντικό είναι ότι αυτό που είδαν δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι. Προσπάθησε να μην το Googlαρεις γιατί μπορεί τζάμπα να αγχωθεις. Εγώ πχ έχω διπλό ουρητήρα από αριστερά και το ανακάλυψα τυχαία σε αξονική (στο ίντερνετ έλεγε ότι κάνει ενοχλήσεις και συνήθως χρειάζεται εγχείρηση) κι ο γιατρός είπε ότι αφου δεν έχω ενόχληση όλα καλά. Εννοείται το άγχος θα υπάρχει! Είναι λογικό να αγχωνόμαστε για το αν είναι καλά τα μωράκια μας.  Εύχομαι όλα πολύ καλά!!!  
    • Καλημέρα κορίτσια μου...εμείς μόλις γυρίσαμε από τον γιατρούλη μας!!!Όλα καλά,ο μικρούλης μεγαλώνει φυσιολογικά και προχωράμε!!!28+2 σήμερα 🩵👣🧿🧿 7.6 έχουμε doopler και θα μας ξανά δει μέσα του Ιούνη 🥰🥰🥰 Η κοιλίτσα έχει πεταχτεί για τα καλά πια,ευτυχώς τα κιλάκια μου είναι καλά ακόμα 🤗.. Εσείς πώς τα πάτε??
    • Το κατάλαβα και εγω ότι κάπως δυσανασχετούν είναι η αλήθεια και βγάζουν παραξενιές  εμενα ο δικός μου δεν με είπε τίποτα βέβαια αλλά μόλις έφυγα λέω πως μάλλον έπρεπε να παω λίγο νωρίτερα σκέψου ο αντρας μου σκεφτόταν να πάμε μετά το Πάσχα   σίγουρα κάποιον θα βρεις εννοεται που να σου κάνει και να βολεύουν και οι ημερομηνίες  αλλη μαία βρήκες ε; Όχι αυτήν του ιδιώτη γιατρού που έχεις ; 
    • Καλημέρα κορίτσια μου...εμείς μόλις γυρίσαμε από τον γιατρούλη μας!!!Όλα καλά,ο μικρούλης μεγαλώνει φυσιολογικά και προχωράμε!!!28+2 σήμερα 🩵👣🧿🧿 7.6 έχουμε doopler και θα μας ξανά δει μέσα του Ιούνη 🥰🥰🥰 Η κοιλίτσα έχει πεταχτεί για τα καλά πια,ευτυχώς τα κιλάκια μου είναι καλά ακόμα 🤗.. Εσείς πώς τα πάτε??
    • Θα τα καταφέρεις, να είσαι αισιόδοξη!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!! Εγώ τέλος Ιουνίου λογικά, με 3 κατεψυγμένα έμβρυα. Εχεις την θετική μου σκέψη! ❤
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...