Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

σταμυ μου πηρα την πρωτοβουλια ν'ανοιξω εγω το νουμερο 2!!!!δεν το ειχα σκοπο,αλλα δεχτηκα βιαιες πιεσεις απ'την αγαπημενη μαμα bikxar......δεν κρατιοταν να μην γραψει...ασυγκρατητη παιδι μου τι να πεις!!!! :laugh: :laugh:

κ τωρα....κυριοι δικαστες κυριοι ενορκοι δηλωνω αθωα....εφτασα σ'αυτη μου την πραξη,πιεζομενη απο εξωτερικους παραγοντες (βλεπε βικυ :lol: )...ασκηθηκε βια,απειλη της ακεραιοτητας μου κ εντονη πιεση για αχαλινωτο,μεταμεσονυχτιο chating.....δεν αντεχω αλλο.... :blink: :silly: αυτη αυτη πιαστε.....ναι ναι αυτη την ομορφη,τσαχπινα...ναι ναι σας λεω αυτη με το πληκτρολογιο κολλημενο στα δαχτυλα...ααα μπραβο...αντε τωρα να παω κ γω ησυχη για υπνο...μια φορα Ν.Ω.Ρ.Ι.Σ!!!!!!!!!!!!!

φιλακια φιλεναδιτσα μουυυυυ!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:woohoo: :silly: :laugh: :woohoo: :laugh: :woohoo: :laugh: :woohoo: :laugh: ....χαχαχαχ τρελιαρα δεν σε πιστευω...εδω θα μεινεις τωρα εκατσα κ δεν νυσταζω μην διανοηθεις κ κοιμηθεις θα παρω το καραβι κ θα ερθω κ ποιος σε σωνει μετα :laugh: :laugh: :laugh:

σταμμυμας συγχωρεις που δεν σε περιμεναμε ασε την αντριαννα να λεει εκεινη ειχε λυσσαξει τελοσπαντων αλλα θα λεμε εγω για να μην την στεναχωρουμε :P:P:P

κατερινακι χαιρομαι πολυ για την δουλεια θα σε παρω αυριο τηλ να τα πουμε!!!!!!!!!!

joannakiτι κανεις???ο χαρακης σου???

βικουλινιπου εχεις εξαφανιστει??

μαριναειναι σεφ σε θαλαμηγο...ασε θα λειπει σχεδον ολο το καλοκαιρι μπορει να ερχετε για 2 με 3 μερες κ να ξαναφευγει :(:(

αναστασια,λενακι,ανελ,φλωριαννα,βαρβαρα,αγαπη,τζεφ,μαριετακι κ οποια αλλη ξεχασα πολλα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsoudia mou!einai to trito pou anoikse!anoikse kai i lena kai i flwriana..asugkratites oi manoules 2008!!den eimai kala koritsakia mou!exoume polla provlimata kuriws oikonomika kai o antroulis mou einai xalia..psuxologika..ki egw to idio alla den to deixnw kai polu giati an eimaste kai oi 2etsi...to xasame to paixnidi!o mikros den tin paleuei allo sti douleia kai exei gkrinia..kai afiste ta!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας !! καλα ειμαστε δοξα το θεο αλλα δεν μπορω να ανοιξω καποιες φορες

βεβαια εχει πολλα μελη και για αυτο κολαει .... πως ειναι τα παιδακια σας ;; εγω να σας πω την αληθεια μου για να μπορω να κανω καμια δουλεια τους βαζω τραγουδια και χορευουν !!ιδιως η μικρη τρελενεται για gaga και η μεγαλη ομως δεν εχω παραπονο ειναι παιδι της μανας της και ακουει πολυ rnb χαχαχαχα θα μου πειτε που ειναι η ωραια πεταλουδα ;; το αχ κουνελακι κλπ αλλα τι να τις κανω που τους αρεσει ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα μανούλες γλυκές τι κάνουν τα ζουζουνια σας...

εγω πριν λιγο πήγα κ πηρα το μωρο μου κ ειναι μες την ενεργεια???

μάλλον δεν μας φτανει ενα κ θελουμε καμια δεκαπενταρια εμεις :laugh: :laugh:

joanakiμην ανχωνεσε ολοι πολυ στην ιδια φαση ειναι...προσπαθηστε να ειστε ενωμενοι κ πιστευω όλα θα ξεπεραστουν...

που θα παει θα περασει ρε γμτ...απλα προσπαθησε να μην σε παιρνει απο κατω οσο ειναι εφικτο κάντο για τον αντρουλη σου κ το χαρουλη σου

που χαθήκατε καλε οι υπόλοιπες :dry::dry::blush: ????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ τις μανούλες του 2008!!!! :)

Καθότι αδειούχα βρίσκομαι με τα παιδάκια μου στο χωριό και απολαμβάνουμε τις βόλτες μας στον καθαρό αέρα!!!! :P

Και για να ζηλέψετε λιγάκι δείτε τι θαυμάζω κάθε μέρα πίνοντας τον καφέ μου!!!!! ;) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax!mirlitsa ti teleia!!!thelw ki egw!!

bikaki kserw oti einai oloi einai duskola kai prospathw na eimai aisiodoksi alla den mporw na ton vlepw etsi!!tespa..gia pes..mipws exei ginei tipota kai o dikos mou polu energeia autes tis meres..xtes den kratiotane sti douleia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγαλώνουν κ δεν κρατιουνται με τιποτα αυτα τα παιδιά...κ εχουμε ακομα να δουμε... :woohoo: :woohoo:

φταει κ το καλοκαιρακι που δινει μια αλλη πνοη :laugh: :laugh: :laugh: κάπως έτσι το δικαιολογώ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ 541ΓΡ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΙΠΙΛΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΥΠΕΡΗΧΟΥ!!!!!!!!!!!!!!ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ;;;ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕ!! :):)

ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΣΤΡΑΠΙ ΑΛΛΑ ΟΚ!Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΜΟΛΙΣ ΜΑΣ ΑΝΤΙΚΡΥΣΕ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΣ ΦΕΡΑΜΕ ΜΙΑ ΣΚΟΥΠΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΛΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ!!!

6 ΙΟΥΝΙΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΦΟΔΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ JUMBO ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΤΗ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ :P:P !!!ΠΟΙΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΟΝΤΑ;;;ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΤΥ;;;

ΘΕΛΩ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ....ΣΑΣ ΑΚΟΥΩ;;;;; :P

ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ;;;;ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ;;;ΦΕΥΓΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ;;;ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Ε;;;ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧ Η ΚΑΘΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΘΑΧΕΙΣ ΤΟ ΧΑΡΟΥΛΗ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΑΣ!!!!

joanaki ΜΗ ΣΤΕΝΑΧ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ;;; ;)

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ;; ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΓΛΕΝΤΑΤΕ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟ ΒΙΚΑΚΙ Ε;;;ΤΡΕΛΟΚΟΜΙΑΑΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ!!ΕΧΑΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΣΟΔΙΟ;;;ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΟ2!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!

Με γεια το No2!!! :)

Τι κάνετε?

Χάθηκα το ξέρω αλλα η μικρή με τρέχει συνεχεια! άσε που αν είναι ξύπνια και τολμήσω και ανοίξω pc θα με φάει.έρχεται και κολλάει πάνω μου να της βάλω τραγουδάκια!

Είμαι και από την εγκυμοσύνη μια καλά μια χαλια...

Joanaki υπομονή κοπέλα μου.Όλη πάνω κάτω τα ίδια περνάμε.Θα περάσει και αυτή η φάση που θα πάει..

Mιρλιτσα φοβερό το χωριο σας!Τι καλά να ήμουν και εγώ εκεί!

Ποιο χωριο είναι?

Κατερινάκι θα τα πούμε το βραδάκι εμείς πρώτα ο θεός! :)

Ανδιανάκη μου είσαι όλα τα λεφτά με το χιούμορ σου! Πέθανα στο γέλιο!! :laugh: :laugh: Μου έφτιαξες την μέρα!!!

Τα φιλια μου σε όλες! θα επανέλθω το απογευματάκι αν μπορέσω! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω να κανω ανακοινωση....

έτοιμες???

το αγορι μου κοιμηθηκε :woohoo: :woohoo: απιστευτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :silly: :silly:

χρυσουλακαλωορισες!!!!!!!!!!!!!!

βικουλινιμπραβο κοριτσακι μου πρεπει να ηταν τελεια αντε με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :kiss::kiss: τωρα έχουνα πολλά παιδακι γενεθλια τα σιγουρα που θυμαμαι ειναι της κατερινας 18-6 κ της μαρινα 12-6!!!!1

η αντριαννα φταει δεν με αφηνει να κοιμηθω τα βραδυα αν δεν ξημερωσουμε δεν μπορει τι να την κανω???

ελενακιμας ελειψες...τι κανεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ έγραψε:

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΖΟΥΖΟΥ!!!!

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;;;ΚΑΛΟΠΕΡΝΑΣ Ε;;ΣΝΙΦ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ!!!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!!!

Ela vre BIKOULINI kai lew pou xathikes!

Ksexasa oti katevikate gia eksetaseis!

Mia xara to mikrouli sou!! :)

Fraoulitsa akouw e? Teleia!! Poly mas aresei!! :)

Na perasete teleia sta genethlia sas!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλίνι, εμείς έχουμε γενέθλια στις 07/06!!!! Σιγά-σιγά θα κάνουμε κι εμείς τις προετοιμασίες μας!!!! ;)

Lenaki, το χωριό μου βρήσκεται στην Λαμία και λέγεται Ομβριακή. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ!!!

ΖΟΥΖΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 2Ο;;;

ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΞΕΜΙΑΛΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!!!!!!!!!ΧΙΧΧΙ :P:P:P

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ;;;;;ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ!!!

ΒΙΚΑΚΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ε;;;;ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ!!!ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΑΝΤΡΙΑΝΑ!!!ΑΠΟΡΩ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ;;;;ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΦΤΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν είμαστε κομμάτια η καρδούλα μας το ξέρει ο μαύρος κύκλος έχει φτάσει μέχρι τον αστράγαλο :woohoo: :woohoo:

πολυλογού παιδι μου τι να την κάνεις??? :woohoo: :woohoo:

αντριάννα που εξαφανίστηκες πήγατε για μπανιο??? προσεχε μην σε πάρειο ύπνος πάνω στο στρώμα :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ!!! ΑΝΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΣΧΟΛΑΩ :laugh: :woohoo: :lol: ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΚ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ;;; B) ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΤΟΥΣ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

ΛΕΝΑΚΙ,ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΕΝΝΑΩΩ!!! :woohoo:

Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΤΣΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ!! :lol:

ΤΟ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΝΩ ΣΤΟ FB..ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ???

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ..ΝΑΙ,ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ 2Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ!!! :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...