Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ξυπνήσαμε...

αφου πεταξε τα μισα παιχνιδια απο τα νευρα του μάλλον επειδη καταλαβε οτι κοιμηθηκε μεσημερι ξενερωσε :woohoo:

τωρα εχει κατσει σε μια γωνια κ πινει χυμο...πάνβ που κοιμηθηκα κ εγω ξύπνησε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣΩ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ...ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΗΣΕΙ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΕ ΣΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μπω κ γω στην παρεα σας???

ειμαι κ γω μανουλα του 2008 κ συγκεκριμενα 1 ιουλιου.εντωμεταξυ

στις 19 ιουλιου φετος γενναω το δευτερο παιδακι μου κοριτσακι...

εμενα βρε κοριτσια ακομα κοιμαται ο πριγκηπακος μου απο τισ 2....

φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ' ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ...

ΠΡΙΝ ΜΙΣΗ ΩΡΙΤΣΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΝΑ ΒΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ...ΑΜΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ..ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ ΑΚΟΜΑ!

ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ...ΑΝ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ

ΚΑΤ' ΑΡΧΑΣ ΓΙΩΤΑΚΙ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ, (ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ)..ΧΙ ΧΙ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΝΕΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΗΔΗ...

΄

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΖΗΛΕΥΩ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΔΕΙΑ!!ΩΡΑΙΑ ΘΕΑ..ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗ, 1 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ε; ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ...

JOANAKI ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ..ΟΛΕΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ, ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΠΙΤΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ!

ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΝΤΑΣΕΙΣ..ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΒΛΑΚΩΔΗΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΕΝΤΑΣΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ..ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ...

ΚΙ ΕΜΑΣ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ...ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ ΟΙ ΚΑΡΠΟΙ ΤΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΜΟΥ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ...ΠΟΛΛΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ...

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΡΕ; ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ 3 ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟ ΒΙΚΑΚΥ...ΧΙ ΧΙ ΧΙ ΞΕΡΕΙΣ ΖΗΛΕΥΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΕΜΥΑΛΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΣΕΝΑ..ΧΑ ΧΑ ΧΑ

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ, ΚΑΙ ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΙΣΩ..ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΑΓΚΑΛΕΣ!

ΛΕΝΑΚΙ ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΕΜΕΙΣ..ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΣΤΟ YAHOO.. ΝΑΙ; ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ; ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ; ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΙΣΩΣ...ΑΝ ΕΠΙΖΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ...

:kiss:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia ti kanete?

xrusoula k yiotaki kalws irthate!!!

eimai sti douleia..mou xoun priksei t a@@@@dia o kathenas to koutsao k to stravo tou!eutuxws o mikros ekatse me to mpampa tou spiti giati an ton eixa simera..tha xame provlima!!pou eiste pali?opote mpainw feugete oles?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, ναι μεν αγαπάω και τα δυό μου τα παιδιά, αλλά για να είμαι απόλυτα ειλικρινής έχω λίγο περισσότερη αδυναμία στον γιό μου που σε λίγες μέρες θα γίνει 2χρονών. :)

Με τρελλαίνει το μικρό μου το αντράκι...με παρατηρεί όταν φτιάχνω τα μαλία μου και όταν τον παίρνω αγκαλιά τα πιάνει και μου εκφράζει τον θαυμασμό του. Ή όταν ντύνομαι πιο επίσημα το παρατηρεί ο άτιμος!!!! ;)

Θέλω όλη την ώρα να τον έχω αγκαλιά και να τον φιλάω...καλά για τα δε φιλιά του???? δεν έχω λόγια!!!!! πολύ λαχταριστά. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααα ηρθααα!!!σας ελειψα ε??? :laugh: :laugh:

την παρασκευη εχει γενεθλια η μαρια μου!!! :silly: :silly:

σημερα πηγαμε για την τουρτα,τα ψωνια,γιατι τελικα θα τα κανουμε αυριο,επειδη ο αντρας μου δουλευει ολη μερα την παρασκευη κ δεν θελουμε να λειπει απ'τα γενεθλια!!! :)

βικυυυυυυυυυ τι πραγματα ειναι αυτα που λες για μενα???ντροπη!!εγω πολυλογου??ποια ξεμυαλιζει ποια ηθελα να 'ξερα!! :P:P

χρυσουλα κ γιωτακι με το καλο τα νινακια σας!!!!κ καλως ηρθατε!!! :)

κατερινακι μου δεν θελω να το ξενυχταω,αλλα μετα τις 10-11 το βραδυ ειναι οι δικες μου ωρες απολυτης ηρεμιας κ χαλαρωσης κ το απολαμβανω!!βεβαια εχω κ τη βικυ...βεεεεεβαια...που γλωσσα δεν βαζει μεσα της!!χαχαχαχαχα!!! :woohoo: :woohoo: :blink:

αλλα αμα ζηλευεις κατερινακι μου που στην ξεμυαλιζω.....παρτην παιδακι μου ολη δικη σου!!να κοιμηθω κ γω το κακομοιρο μια φορα νωρις!!!παρτηηηηηηηην με χιλια!! :P:P :laugh:

πλακιτσα βικακι!!!μην στεναχωριεσαι!!εισαι περιζητητη βλεπεις!!! :silly: ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΤΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΙ!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΒΙΚΑΚΗ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΑΠΟΨΕ Ε;;;;ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ Ε;;;ΚΑΛΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΑΤΕ,ΚΑΛΕ ΠΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΕΜΙΣΕ ΤΟ Νο1???ΧΑΜΠΑΡΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ???

ΜΑΝΟΥΛΑ 3 ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΥΙΟΤΑΚΙ ΗΡΘΕ???ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ Η ΓΙΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΗΚΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η 1 ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΦΙΛΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ!!!!

ΒΙΚΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΧΑΡΟΥΛΗΣ???

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...