Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

Καλημερα καλημερα!!!!

Χτες πηγαμε παιδιατρο!!!!

Ειμαστε 1300 και 76 εκατοστα...υγιεστατη..και αντι για 4,5 δοντια εχουμε 6...δεν ειδα αλλο ενα που ξεμυτησε

Ο Χριστοφορος κυριος...εκλαψε λιγο μονο στο εμβολιο..κατα τα αλλα καλα....

φορεσαμε και το σετακι Trussardi τρομαρα μας!!!

Αχ ρε κοριτσια τοσο ομορφα ρουχα..και να τα φορανε τοσο λιγο...

τι νεα;;;

εγω νυσταζω

Τα φιλια μου σε ολες μα ολες μανουλες και παιδακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κουκλες!!!!

Τι εγινε,μπερδεψατε τις νυφες με τους γαμπρους :laugh: ??

Ευχαριστουμε για τις ευχουλες σας για το πανεμορφο δοντακι μας :silly: :P !!Σημερα το ειδα καλα καλα,ξεπροβαλε!!!

Φανουλα μου μην ανησυχεις κοριτσακι μου!!!Ερχεται και το δικο σας!!Δε θα μεινει φαφουτα η κουκλιτσα σου!!Η παιδιατρος μου δεν ανησυχουσε καθολου που αργησε,αλλα παιδακια μου λεει αργουν κ πολυ περισσοτερο!

Χρυσα μου θρεφταρακι ο Χριστοφορος!!!!Η ζουζουνιτσα μοτ με το 8650 θα ειναι σα κουνουπακι διπλα του :laugh: !!!Φτου φτου το παλικαρι μου!!Οσο για τα ρουχα κ εγω στεναχωριεμαι που τα φορανε τοσο λιγο!!

Αχ λετε για θαλασσιτσες!!Χθες πηρα το 1ο μαγιω της νεραιδας μου!!!Και λεω το 1ο γιατι θα ακολουθησει κ αλλο που το εχω σταμπαρει :P;) !!Θα εξορμησουμε στις παραλιες φετος :woohoo: :woohoo: :woohoo: !!!!!!

Πηγαμε για ψωνια χθες και ηταν μια κυρια!!Πηγαμε κ στο Λητω κ ειχαν ενα σεμιναριο θηλασμου εκεινη την ωρα κ την πηραν τα κοριτσια που δουλευουν εκει για να τη δειξουν στις μανουλες :blush: κ αυτη γελαγε κ χαιρεταγε!!!

Ιφιγενεια εγω λεω να κατσεις σπιτι αφου θα εχεις κ το ταμειο,να απολαυσεις κ το αγορακι σου οσο εχεις καιρο κ ασε τον εργοδοτη να τραγουδαει!!!Καλα να εισαι εσυ κ αργοτερα,που θα εχει μεγαλωσει κ λιγο,ξαναπας για δουλεια!

Καρολινακι μου γλυκο πηγατε κουνιες :woohoo: ???Κ αργησατε θα λεγα!Ξετρελλαθηκε η μικρη ε??Τραγουδαγε κιολας???Σουπερ!!Να τη βγαλετε βιντεο!!Οσο για το ξενυχτι...ελπιζω να μην επαναληφθει μωρε κ να αρχισει να κοιμαται ησυχα το γλυκο παπακι :) !!

Κωνσταντινα μουου...καλημερα στην ομορφη Δραμα!!!Το μικρο Ολινακι ετοιμαζεται για τις καλοκαιρινες της βολτουλες??Μεγεια τα πεδιλακια!!!Την αλλη βδομαδα θα παμε κ εμεις για καινουρια παπα!!

Ποπακι μου τι κανει η μικρη Χρυσα??Πολλα φιλακια!!

Σημερα ειχα ορεξη για ατα αλλα σα να εχει συννεφια...σκονη... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλιτσα μου και Φανη μη στεναχωριεστε καθολου για τα δοντια..01/04 ξεμυτησε το πρωτο δικο μας...και εχει 6!!! μεσα σε 2 μηνες....οποτε...υπομονη!!!!

Παντως το πολυ βαρος το πηρε τωρα τον τελευταιο μηνα, εβαλε σε ενα διμηνο 750 γραμμαρια...

Α!!! Τωρα που το θυμηθηκα...δινει καμια σας γαλα Δελτα Advance , μου εστειλαν κουπονια λλα ο δικο ςμου ξεκινησε το φρεσκο και δεν τα χρειαζομαι..οποια θελλει να μου πει να της τα στειλλω την Δευτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλίτσα μου γλυκιά δεν μπερδεψα τις νυφες με τους γαμπρούς καταλάθος μωλε ειπα μικρούλα αντί για μικρούλη για το μωρο της Δωρούλας... :blush::blush: σορυ Δωρούλα ...

ξενύχτι πτου πτου δεν είχαμε αγγελούδι μου...δεν ειχε κοιμηθεί όλη την μερα για το μεσημεριανο της ύπνο που συνηθως πεφτει μετα απο λίγη ωρα απο τα φρούτα και το απογευμα που πήγα νύσταζε τόσο που ήταν όλο γκρινιο...το βραδυ κοιμήθηκε κυρίαααααααααααα πάλι :woohoo: :woohoo: την βάλαμε ξύπνια στο κρεβατι και έκανε νανα...

Χριστοφοράκοοοοοοοοοοο βρε πώς έχεις μεγαλώσει μπεμπη μπέμπη...εμεις ανήκουμε στην κατηγορία φτερού όπως λεει και η Στελλίτσα... :P:P μας έφυγαν και οι διπλες που χαν τόσο πλακα...δεν την έχω ζυγίσει σε λιγο που χρονίζει θα παμε στην γιατρο μας και θασας πω...τ α φιλια μου στον ταζούληηηηηηηη.... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Αχ λετε για θαλασσιτσες!!Χθες πηρα το 1ο μαγιω της νεραιδας μου!!!Και λεω το 1ο γιατι θα ακολουθησει κ αλλο που το εχω σταμπαρει :P;) !!Θα εξορμησουμε στις παραλιες φετος :woohoo: :woohoo: :woohoo: !!!!!!

Πηγαμε για ψωνια χθες και ηταν μια κυρια!!Πηγαμε κ στο Λητω κ ειχαν ενα σεμιναριο θηλασμου εκεινη την ωρα κ την πηραν τα κοριτσια που δουλευουν εκει για να τη δειξουν στις μανουλες :blush: κ αυτη γελαγε κ χαιρεταγε!!!

φαντάζομαι χαρά η μανούλααααααααααααα ε???? :woohoo: :woohoo:

θα πέταγες μέχρι πάνω απο την περηφάνεια...αλλα και η μικρή σου σούπερ...εμ γαλανομάτα με μπουκλίτσες και να ντρέπεται... απο τώρα μοντελάκι.... :P:P

αληθεια τι μαγιω της πηρες ? θελω και εγω να της παρω...νομιζω Στελλίτσα πρέπει να ναι ολόσωμο για τον ήλιο...? ασε που λενε καπέλο και κοντομανικο όταν ειναι εκτος θαλασσας...πω πω όταν θα παω στην γιατρο θα τηνζαλίσω έχω τόσες απορίες... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις πηραμε ενα γαλαζιο κολλιτο μποξερακι...αν και νομιζω οτι με τετοιον παχουλο πισινουλι...πρεπει να το αλλαξω...

αχ παιδια...θα εχουν πολυ γελλιο τα βλασταρια μας στην θαλασσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Καρολ μου με προβληματισες....εγω μονοκινι πηρα :P:dry: !Δε το σκεφτηκα καθολου το ολοσωμο!Κοιτα ομως,ουτως η αλλιως ολη την ωρα(πλυν της θαλασσας) πανω απο το μαγιω θα της εχω κ φανελακι γιατι κ με το ολοσωμο η πλατουλα και οι ωμοι παλι εξω ειναι για τον ηλιο!Οποτε δεν εχει να κανει τοσο το μαγιω ε?Καπελο οπωσδηποτε!!Αντηλιακο!!Κουβαδακια,κουλουρες...και τα σχετικα :P !!

Αχ ασε σου λεω πολυ κουκουβαγια χθες!!!!!Ημουν που ημουν ...με αποτελειωσαν :laugh: !!!

Χρυσα μου εμεις δε δινουμετετοιο γαλα οποτε δες καποια αλλη μανουλα μηπως!!Κ μενα παντως μεσα σε 2,5 μηνες πηρε 850γρ :woohoo: !!!Το τρωει το πουλακι μου ολο της το φαγακι :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Εμεις πηραμε ενα γαλαζιο κολλιτο μποξερακι...αν και νομιζω οτι με τετοιον παχουλο πισινουλι...πρεπει να το αλλαξω...

αχ παιδια...θα εχουν πολυ γελλιο τα βλασταρια μας στην θαλασσα

ελα μωρε που θελεις να το αλλαξεις ενας κουκλος ειναι ...και θα ναι και σεξυ με το κολλητο μποξερακι... :P:P φαντάζομαι οτι από μεσα θα φοράνε το μπεμπιλίνο σωστα? πω πω να δω το παπι μου μεσα στην θαλασσα θα τρελαθω... :woohoo: :woohoo:

αλλα μωρε κοριτσια στην αθηνα που εχει καθαρες θαλασσες για να παιξουν τα παιδακια μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε δεν φορανε πανα...μεσα στην θαλασσα πανα;;;;

Οταν βγει εξω ναι θα του βαλλω αλλα οσο θα τρεχει περα δωθε δεν του βαζω πανα..δεν εχει νοημα...

Εγω την παπενια την φανταζομαι γοργονα..στο στοιχειο της θα ειναι...θα τρεχει περα δωθε μια κουκλιτσα σκετη..

Στελλιτσα εσενα δε με τα μπουκλακια...απαπαπ..βαλτε τα κανενα ματι..θα ματιαξουν τα κουκλακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Ax Καρολ μου με προβληματισες....εγω μονοκινι πηρα :P:dry: !Δε το σκεφτηκα καθολου το ολοσωμο!Κοιτα ομως,ουτως η αλλιως ολη την ωρα(πλυν της θαλασσας) πανω απο το μαγιω θα της εχω κ φανελακι γιατι κ με το ολοσωμο η πλατουλα και οι ωμοι παλι εξω ειναι για τον ηλιο!Οποτε δεν εχει να κανει τοσο το μαγιω ε?Καπελο οπωσδηποτε!!Αντηλιακο!!Κουβαδακια,κουλουρες...και τα σχετικα :P !!

Αχ ασε σου λεω πολυ κουκουβαγια χθες!!!!!Ημουν που ημουν ...με αποτελειωσαν :laugh: !!!

δεν έχεις και άδικο κούκλα...αλλα εγω λέω να της παρω ένα και ένα και βλεπω... ;)

καλε Στελλούνι τι θα γίνει κανόνισε να ερθεις μωλέ την αλλη τεταρτη που θα μαζευτουμε κατα τις 6 ηωρα στου Παπαγου στο verde...θα φερω και την παπενια!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: να γνωριστουν τα κοριτσακια μας!!!!!!!!!!και οι μανουλες φυσικάαααααα.... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι γίνεται μπανάκια ακούω και μαγιώ ΤΡΕΛΛΑ !!!!

Πώ πώ μπουτάκια και μπρατσάκια που θα γεμίσουν οι παραλίες μούρλια θα είναι για δάγκωμα!!!

Καρο΄λίνα και εμένα η δικια μου έχει ακριβώς την ίδια συμπεριφορά στον ύπνο τουρλωτό κωλαράκι και πιπίλα με κλειστά ματάκια !!!

σου έστειλα πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου η παπενια παιζει τρελα μεσα στο μπανακι με το χλιαρο νεράκι δε λεω... τωρα με το δροσερούλι που θαχει η θαλασσα μιας και θα πηγαινουμε πρωι θελω να δω.... :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω παει ακομη στην γιατρο Ποπίτσα μου σε λιγες μερες θα παω αλλα ξερω ότι λενε μεχρι τις 11 ότι κανει και μετα το αποογευμα...έχεις δέμα στο ταχυδρομείο ... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα σας :) αχ λετε για θαλλασες, μαγιο, κ εγω ζηλευω :( εδω που ειμαστε δεν εχει :( κ μονο αν παμε καμια κυριακη κατα κατερινη αλλα μεγαλη ταλαιπωρια να εισαι ολη μερα στους δρομους, με το μωρο κ με ζεστη :( τελος παντων θα δουμε... ;):)

Καρολινακι μου ξερεις πως δεν εχω προβλημα στο να διαλεξει η Λυδια μας το γαμπρο ;) εξαλου τετοιο κουκλι που ειναι δε θα εχουμε προβλημα να βρουμε κ εμεις καποια αλλη ;) ηδη μας τον ζητανε πολλες :P:P

Χρυσα μια χαρα ο Χριστοφορος εμεις εχουμε παιδιατρο στις 15 του επομενου μηνα, να σε ρωτησω τωρα που χρονισατε σας αλαξε καθολου τη διατροφη του; :)

Κωνσταντινα μεγεια τα πεδιλακια σας :kiss: φανταζομαι θα ειναι τρελα οπως κ ολα τα κοριτσιστικα πραγματακια :P

εμεις κοριτσια απο χθες το απογευμα εχουμε μια χαζη γκρινια μας φταινε ολα :angry: κοιμοταν κ πριν λιγο ξυπνησε με δυνατο κλαμα.... :( ααα....να σας πω κ κατι να γελασετε εχουμε τρελα με το κινητο της μαμας, κ χθες εβγαλα ενα παλιο το φορτισα κ ειπα να του το δωσω ;) ο κυριος λοιπον το κοιταγε το πετουσε κ ηθελε το δικο μου :lol: κ οταν προσπαθουσαμε να το παρουμε εβαζε τσιριδες... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ χτυπησε το τηλ κ επιασα την πολυλογια :P !Να'μαι παλι :P !!

Καλε Καροοοοολλλλ μη της βαλεις μπεμπιλινο στη θαλασσα!!!Θα παει κατευθειαν κατω :laugh: !!Δεν εχει νοημα αγαπη μου!και να λερωθουν λιγο δε πειραζει...θα ειμαστε εφοδιασμενες με τα απαραιτητα!!

Καλε γιατι το κανετε Τεταρτες?!Θα κοιταξω αγαπη μου αν μπορεσω!!

Χρυσα ματακι δε λες τιποτα!!!Μη μας ματισουν τις γοργονες κ τους θαλασσοπορους μας!!!!

Ποπακι καλημεραααα :) !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα Νινινα μου!!!Εμενα που εχει μανια με το λαπ τοπ κ το ποντικι επιασα κ της επλυνα ενα παλιο χαλασμενο ιδιο ποντικι κ της το εχω δωσει κ ουτε να το φτυσει :woohoo: !!!!!!Συνεχιζει να παλευει για το δικο μου!!!!

Παντως κ εμας μη φανταστεις μια καθαρη σχετικα θαλασσα ειναι κανα 45λεπτο με 1ωρα απο εδω χωρις κινηση!!!Με την κινηση τις Κυριακες ασ'τα....!!!Πιο πολυ για τις κανονικες διακοπες ανυπομονω τον Αυγουστο αλλα ενταξει θα το κανουμε κ κανα Κυριακατικο μπανακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina έγραψε:

Καρολινακι μου ξερεις πως δεν εχω προβλημα στο να διαλεξει η Λυδια μας το γαμπρο ;) εξαλου τετοιο κουκλι που ειναι δε θα εχουμε προβλημα να βρουμε κ εμεις καποια αλλη ;) ηδη μας τον ζητανε πολλες :P:P

ναι εεεεεεεεεεεεε? καλά συμπεθερα ... :P:P ας αφήσουμε τα παιδια να διαλέξουν ...χαχαχα αν και τέτοιο κούκλο ομολογώ ότι δεν τον αφήνω εγώ έτσι εύκολα...απλά μου είστε λίγο μακριά... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ninina μου ναι, μας την αλλαξε αρκετα.

Συζητουσαμε αρκετη ωρα γιατι οι εξετασεις μας ηταν καλες απο αλλεργικης αποψης.Ναι μεν εχει προσδιαθεση και αυξημενο αλλεργικο δεικτη αλλα ΟΚ ειναι πολυ πολυ ελαφρια η κατασταση.Καταρχας μας αφισε να του δοσουμε φρεσκο γαλα, ειπε οτι αυτη σαν παιδιατρος συστινει τουλαχιστον μεχρι 18 μηνων ευαπορε αλλα αν θελλω μπορω να του δοσω φρεσκο.

Μετα μας ειπε οτι πλεων τρομε τα παντα..κατα προτιμιση αναλατα..ειπε οτι ΟΚ αν αλλατιζουμε λιγο το φαγακι του αλλα επειδη το αλατι δεν προσφαιρει τιποτα ουσιαστικο οσο μπορουμε να μη του το μαθουμε για μελλοντικη υγεια..εγω θα συνεχισω να του κανω αναλατα φαγητα

Επισης μπορει να τρωει απο τα δικ αμας φαγητα τα παντα, δεν χρειαζετε πλεων να τρωει καθ εμερα κρεας- ειμαστε πολυ καλα απο σιδηρο αναπρτισσετε πολυτ καλα κλπ κλπ, να του ισορροπισω την διατροφη να τρωει δηλαδη και τα λαδερα του και τα οσπρια του και το ψαρακι του τα παντα...

τι αλλο να θυμηθω...Α!!! την ειπα που δεν θελλει και πολυ το μοσχαρι και μου ειπε να του το κανω κημα, να ζητησω απο τον κρεοπωλη να του το κανει και δυο και τρεις φορες στη μηχανη και να του το κανω ειτε μπιφτεκαι στον φουρνο ειτε μακαρονι με κημα κλπ κλπ..επισης ολοκληρο πλεων το αυγο και αφου δεν του αρεσει βραστο να του το κανω ομελετα φουρνου η αυγοφετα φουρνου με τυρακι- γιατι εμεις ουτε τυρια τρωμε..απορρω πως εχει τοσο καλες εξετασεις αυτο το παιδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Καλε γιατι το κανετε Τεταρτες?!Θα κοιταξω αγαπη μου αν μπορεσω!!

βρε Κούκλα δεν θυμασαι που λεω ότι τετάρτες ειμαι πιο χαλαρη γιατι έχω και την πεθερα μου που μενει σπίτι και μας βοηθαει? τωρα όμως θα χω και την παπενια μαζι... :woohoo: :woohoo: και το κανουμε 6 ηωρα για να βολευει και τις μανουλες που δουλευουν και θελουν να φερουν και τα μωρακια τους...κανονισε το μωρε να ρθεις και εσυ...στο λεω νωρίτερα για να το ξερεις...αντε αγγελουδι ελα και εσυ...αν θελουμε όοοοοοοοοολα τα μπορούμε... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρυσα μου πολυ ωραια....εμενα με νοιαζει ποτε θα του δωσω κ κατι αλλο σε κρεας γιατι με το μοσχαρακι ουτε κ εμεις τα εχουμε καλα....επισης εγω ακομη του κανω καθε μερα κρεας κ μερικες φορες δεν ξερω πως; :huh:

επισης δεν του δινω ακομη οσπρια, μελιτζανες, πιπεριες, κ φασολακια κ αρακα....για κρεμυδι σ'αφηνει;

Καρολινακι μου κ εμεις σας θελουμε καλε... :kiss::kiss:

Στελλα τωρα τον εχω αγκαλια κ ειναι μες την τρελη χαρα.... :woohoo: αρπαζει οτι μπορει να φτασει.... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μουυυυυυυυ γιατι δεν του δινεις αρακα η' φασολάκια η' μελιτζανα? :dry: εμας μας αφηνει ολα τα λαχανικα εκτός απο σπανακι,πατζαρι και απο φρούτα το μονο που δεν κανει ειναι η φραουλα...βεβαια ξερω ότι απο γιατρο σε γιατρο διαφερει αλλά και το κρεμμυδακι λίγο της το βαζω εδω και πολυ καιρό μεσα στο μπλεντερ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...