Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ -ΑΠΟΤΥΧΗΜ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ- ΔΙΑΖΥΓΙΟ


Recommended Posts

Ανοιγω αυτο το θεμα γιατι μας αφορα ολες.Ειμαι συντετριμμενη, καλη μου φιλη χωρισε μετα απο 5 χρονια γαμου, προβληματα στη συλληψη και 4 αποτυχημενες εξωσωματικες.Ο αντρας της βρηκε αλλη στο φεισμπουκ και αυτηνης της μειναν τα κιλα απο τις ορμονες.SOSSSSSSSSSSSSSS κοριτσια μηπως να μην παραμελουμε τους εαυτους μας και τους αντρες μας; προσεξτε ο τυπος υπερανω υποψιαςςςςςςςςςςςςςς :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχεις κι άδικο σε αυτά που λές...Δυστυχώς συμβαίνει και πολύ συχνά μάλιστα. Γι αυτό δεν πρέπει να θεωρούμε κανέναν και τίποτα δεδομένο.

Επειδή παντρευτήκαμε και κάναμε παιδιά δεν σημαίνει ότι έχουμε δέσει τον γάιδαρό μας. Όλα μπορούν να αναπτραπούν από την μια στιγμή στην άλλη.

...τα λέω για να τα ακούω κι εγώ που με την δουλειά, τα παιδιά και το σπίτι παραμελώ τον άντρα μου και γκρινιάζω :( .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξυ στην προκειμενη περιπτωση η κοπελα παιδι προσπαθουσε να κανει κ τελικα αφου αυτος ηταν τοσο χαζος ωστε να βρει αλλη μεσω φεισμπουκ?! καλυτερα που δεν εκανε κιολας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΡΛΙΤΣΑ... ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΑΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ... ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΠΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΑΦΗΣΑ ΤΕΛΕΙΟΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ... ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΜΠΛΕΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΜΕ ΠΑΡΑΜΕΛΗ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΑΥΤΗ Η ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με τη γιωτα!!η κοπελα παλευει κ αγωνια για να κανει το παιδακι τους κ αυτος facebookιαζεται??ελεος!!!!συμπαρασταση θελει η κοπελα κ δυναμη να ξαναπροσπαθησει!!!κ αυτος αλλου ντ'αλλου... :huh:

ευτυχως που δεν εκαναν κ παιδακι γιατι κριθηκε ακαταλληλος... :S

στην παραμικρη δυσκολια την κανει???εμ δεν ειναι ετσι η ζωη κ οι σχεσεις....η' παλευεις με τον ανθρωπο σου η' μην τον ταλαιπωρεις καθολου...τι δηλαδη κουραστηκε απ'ολη αυτη τη διαδικασια???κ η κοπελα κουραστηκε,κ κιλα πηρε κ η ψυχολογια της σιγουρα ειχε σκαμπανεβασματα,αλλα εμεινε δυνατη κ συνεχισε....!!!!αυτος εδειξε ποσο δυσκολο του ειναι να αναλαβει ευθυνες κ να μεινει σταθερος σε μια δυσκολη κατασταση! :dry:

κριμα η κοπελα ομως...πολυ λυπαμαι....αλλα καπου παρακατω θα βρει οτι ακριβως της αξιζει κ θα καταλαβει ποιος τελικα εχασε!εκεινη τουλαχιστον εδωσε τα παντα κ παλεψε...αλλος το εβαλε στα ποδια.... :unsure:

να ειναι λοιπον περηφανη για τον εαυτο της κ τη δυναμη που εδειξε να φτιαξει μια οικογενεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

ενταξυ στην προκειμενη περιπτωση η κοπελα παιδι προσπαθουσε να κανει κ τελικα αφου αυτος ηταν τοσο χαζος ωστε να βρει αλλη μεσω φεισμπουκ?! καλυτερα που δεν εκανε κιολας....

ε ,ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθε εμποδιο για καλο αυτο λεω εγω! Ο τυπακος δεν ηταν αξιος να γινει πατερας. Ευχομαι στην φιλη σου μεσα απο την καρδια μου, απο δω και περα η ζωη της να ειναι γεματη υγεια, ευτυχια και πολλα παιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην μένετε στο γεγονός τι έκανε αυτός. Το θέμα είναι, εμείς τι κάνουμε....

Η φίλη μας, το συννεφακι άνοιξε αυτό το θέμα, γιατί θεωρώ ότι θέλει να πεί ότι οι σχέσεις δεν είναι δεδομένες, ακόμα και σε ένα γάμο, και πρέπει όλες να κάνουμε κάτι γι αυτό. Εν ολίγης να μην παραμελούμε κανέναν και τίποτα!!!! Μήνυμα επαργύπνησης είναι.....

Και να σας πω την προσωπική μου άποψη????

…εμείς οι γυναίκες τα κάνουμε όλα, και εμείς μπορούμε να τα αλλάξουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

ενταξυ στην προκειμενη περιπτωση η κοπελα παιδι προσπαθουσε να κανει κ τελικα αφου αυτος ηταν τοσο χαζος ωστε να βρει αλλη μεσω φεισμπουκ?! καλυτερα που δεν εκανε κιολας....

συμφωνω απολυτα.Ο γαμος εχει και δυσκολιες.

δηλαδή τον πειραξανε τον κυριο τα κιλα που πηρε η γυναικα του.

Ελεος!!!!!

Καποιες φορες πρεπει να κανεις και υπομονη.

Για παιδι προσπαθουσανε .Ημαρτον.

Συμφωνω οτι δεν πρεπει να παραμελουμε τους εαυτους μας αλλα οταν κανεις ενα παιδι καποια πραγματα ανατρεπονται και θα πρεπει και οι 2 να δειξουν κατανοηση.

Αλλιώς να μην παντρευονται :angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω νομιζω ότι ο τυπος την εκανε στη φιλη σου ανεξαρτητως εξωσωματικων και αποτυχημενων προσπαθειων...

ακομα και εχαν κανει παιδακι και δεν ειχε κιλα και φροντιζε τα παντα , θα εβρισκε ό,τι ηθελε στο facebook...

αυτοι οι χαρακτηρες το εχουν μεσα τους ετσι και αλλιως...

οποτε μαλλον καλυτερα που δεν ειχαν προλαβει να κανουν παιδακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chrysoyla έγραψε:

Εγω νομιζω ότι ο τυπος την εκανε στη φιλη σου ανεξαρτητως εξωσωματικων και αποτυχημενων προσπαθειων...

ακομα και εχαν κανει παιδακι και δεν ειχε κιλα και φροντιζε τα παντα , θα εβρισκε ό,τι ηθελε στο facebook...

αυτοι οι χαρακτηρες το εχουν μεσα τους ετσι και αλλιως...

οποτε μαλλον καλυτερα που δεν ειχαν προλαβει να κανουν παιδακι...

+fono

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη δηλάδη..αλλα ανα υτος επαιρεν 10 κιλα..εκανε μπυροκοιλια..και κοικλοφορουσε με φανελακι μηνερβα και σοβρακο μεσα στο σπιτι..αλουστος και αξυριστος, αυτη θα επρεπε να βρει αλλον!!!!!

Να παει στο καλο και να της γραφει...να πεις τη φιλη σου να του δοσει 5 φασκελα και να κατσει να χαρει την ζωη της...

τι σκατα αντρας ειναι αυτος που πρεπει να παριστανω την τελεια αψογη μητερα παυλα συζηγο παυλα νοικοκυρα παυλα γκομενα...ενω αυτος τι θα κανει για την οικογεννια του...για μενα...τι κατανοηση θα δειξει στα δυσκολα...

οχι φιλεναδες..εγω δεν συμφωνω...

δεν ειπαμε να τριγυρνας και σαν τον οσαμα με μουσι μεχρι το γονατο...ξερετε που...αλλα αν παρεις βαρος, αν εισαι κατω ψυχολογικα...γιατι ποιος δεν θα ηταν μετα απο 4 εξπσωματικες...και δεν εχεις ωρεξη να τριγυρνας σαν την σκλεναρικοωα..οπου και η σκλεναρικοβα στοιχημα παω...μια χαρα με μαλι χαλια και αξυριστη τρυγιρναει που και που

Ελεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τα λέει η Cesilia. Ένας γάμος κρατιέται ζωντανός και χωρίς απιστίες εκατέρωθεν όταν προσπαθούν και οι δύο. Ο κύριος αυτός προφανώς δεν ήταν κατάλληλος για σύζυγος, πόσο μάλλον για πατέρας. Αντί να στέκεται βράχος δίπλα στη γυναίκα του μετά από τόσες αποτυχημένες προσπάθειες και ψυχολογία στα τάρτατα, βρήκε ευκαιρία να την κάνει.. Και εδώ που τα λέμε θα την έκανε κάποια στιγμή έτσι κι αλλιώς, και παιδί να είχαν κάνει. Εξάλλου δεν τον πολυενδιέφερε το θέμα "παιδί" όπως φάνηκε, γιατί να τον κρατήσει κ στο μέλλον; Γυναίκες είμαστε, με συναισθήματα, τα πάνω μας, τα κάτω μας, όλα είναι θέμα ψυχολογίας και αν μη τι άλλο στα δύσκολα τον άντρα που επιλέξαμε θέλουμε δίπλα μας, όχι έναν τύπο που ψάχνεται για γνωριμίες στο φέισμπουκ! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalitera pou xorisan twra kai oxi argotera me ena paidi ......

o gamos einai diskolo pragma kai den mporoune oloi na katalaboun ti einai ayto pou krataei ena zeugari mazi.den einai toso epifaniaka ta pragmata kila-makigiaz-sex

an htan toso rixos kai h sxesh domimenh se amo tote kala hrthe o xorismos twra .

den sxoliazw to "oi gunaikes einai souperman" gia mena den isxiei kai einai lathos .

enas gamos den sintirite mono apothn gunaika kai einai lathos na mathenoume stous antres n a perimenoun apo thn gunaika na einai teleia gia na mhn tous kanei koukou gia alh .

o thesmos tou gamou den einai gia na kanoume nomimo sex alla einai kati pio sobaro kai ousiastiko apo ayto .

dyo anthropoi apofasizoun oti agapane toso polu o enas ton alon bathia kai ousiastika pou theloun na bioporistoun mazi sta kala kai sta kaka kai na ftiaksoun kai na anathrepsoun anthropous .

annthropoi pou tous pirazoun ta kila ,h allagh emfanishs h allagh protereothtwn den einai gia gamo .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν καιρο ειχα βαλει παρομοιο θεμα γιατι μου την ειπε η θεια μου που τρυγυρνουσα ολιγον ατιμελητη...οτι και καλα ο αντρας μουτ θα βρει αλλον...ε ας παει στο καλο...δεν θα κατσω εγω σκιζομαι για τα παντα και αυτος θα απολαμβανει μονο προομια...για να κανει κατι τετοιο, θα πρεπει να μου παρεχει οικιακη βοηθο και νταντα...και 5000 ευρω το μηνα...για να κατσω και να σκευτω κι'ολας αν θα του κανω την Θεα Καλη..με τα 8 χερια και τα 14 ποδια...γρκρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chrysoyla έγραψε:

Εγω νομιζω ότι ο τυπος την εκανε στη φιλη σου ανεξαρτητως εξωσωματικων και αποτυχημενων προσπαθειων...

ακομα και εχαν κανει παιδακι και δεν ειχε κιλα και φροντιζε τα παντα , θα εβρισκε ό,τι ηθελε στο facebook...

αυτοι οι χαρακτηρες το εχουν μεσα τους ετσι και αλλιως...

οποτε μαλλον καλυτερα που δεν ειχαν προλαβει να κανουν παιδακι...

συμφωνω κ προσθετω....Τετοιες δυσκολες καταστασεις ή θα φερνουν πιο κοντα το ζευγαρι ή θα το δυαλισουν!Ανεξαρτητα απο το ποιος εχει το προβλημα, η γυναικα περναει το λουκι κ ο αντρας πρεπει να στηριζει!

Ειχα αφησει κ εγω τον εαυτο μου,κυκλοφορουσα σαν τον λετσο μεσα στο σπιτι κ φυσικα ειχα πρηστει απο τις ορμονες!

Ο αντρας μου ομως μου ελεγε συνεχεια ποσο ομορφη ειμαι :blink::blink:(συγκεκριμενα με εβλεπε και φωναζε: τουμπανο το μωρο μου :laugh: ),ποσο μου πανε οι ξεχυλομενες φορμες που ειχαν γινει 1 με το δερμα μου :blink: κ ποσο θαυμαζει εμενα κ ολες τις κοπελες που προσπαθουν.

Σε ολη την διαρκεια της εξω/κης δεν τον ειδα μουτρωμενο ουτε 1 φορα,παντα με το χαμογελο και δεν μου χαλουσε κανενα χατηρι (καλα αυτο ουτε πριν το εκανε ;) )

Ειναι κοινη η προσπαθεια!Αγαπη κ κατανοηση χρειαζεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαιρομαστε που ο τυπος την εκανα πριν κανουν παιδακι.Γιατι θα την εκανε ουτως ή αλλιως.

Η διαδικασια ειναι δυσκολη, μπορει να χρειαστει πολλα χρονια, αν δεν αξιζει ο γαμος, στο καλο. Θα ρθει το ενα το καλο!

as1cF5v0g410030NTkxNTBifDAxNjM3N2J8dHdpbnM.gif

5 χρόνια:6 ivf+18 φυσικοί.4 εγκυμοσύνες.1η 3διμα-22 εβδ εσπασαν νερά από αμνιο.2η παλλίνδρομη.3&4 βιοχημικές.5η σε εξελιξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω ανοιξα αυτην την κουβεντα , για να αναλογιστουμε για παραδειγμα ποσες φορες τον τελευταιο καιρο καναμε σεξ με τους αντρες μας ανεμελα οπως πρωτα για ευχαριστηση , χωρις τις εμμονες της συλληψης και της εξωσωματικης που ειναι απολυτως δικαιολογημενες , η ακομη χειροτερα απο ποτε εχουμε να κανουμε σεξ.Ας αναλογιστουμε πως οι αντρες ειναι παντα πιο επιφανειακοι απο τις γυναικες και τελικα καμια φορα βλεπουμε το δεντρο και οχι το δασος .( βαλτε και μεσα στο δασος τις αλλοδαπες που κανουν κρα για βιζα και κοβουν βολτες στο ιντερνετ :silly: :silly: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

synnefaki

τα λες πολυ καλα... και εχεις δικιο...

Να δεις οτι σε μερικες περιπτωσεις, οταν πια ξερεις οτι πας μονο για εξωσωματικη και δεν εχεις καμια ελπιδα αλλιως, ποσο ματαιο σου φαινεται το σεξ. Κακώς... Αλλα ειναι ανθρωπινο...

Τι να πω... Ευχομαι ολες εμεις εδω να εχουμε ανδρες που να ναι λιγοτερο επιφανειακοι... ή τελος παντων πιο εγκρατεις. Και ο Θεος μαζι μας...

Στους 9 μηνες της εγκυμοσυνης (που οπως σε μενα δεν επιτρεπουν το σεξ και ξερνοβολας ολη μερα ουτως ή αλλιως) δηλαδη τι να κανει κανεις??? Το δενει φιογκο?

as1cF5v0g410030NTkxNTBifDAxNjM3N2J8dHdpbnM.gif

5 χρόνια:6 ivf+18 φυσικοί.4 εγκυμοσύνες.1η 3διμα-22 εβδ εσπασαν νερά από αμνιο.2η παλλίνδρομη.3&4 βιοχημικές.5η...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι μου σιγουρα δεν εχουμε την ιδια διαθεση κ ενεργεια για σεξ οπως τοτε που γνωρισαμε τους αντρες μας...αλλα,με τον γαμο ερχονται κ αλλες ευθυνες κ υποχρεωσεις κ πολυ δυσκολες καταστασεις...που το σεξ απλα αχνοφαινεται :P !!δεν μ'αρεσει καθολου ν'ακουω οτι καποιος πηγε με αλλη η' παρατησε τη γυναικα του επειδη δεν εκαναν συχνα σεξ κ του ελειπε....μου τη σπαει απιστυετα αυτη η δικαιολογια :angry:

ας βρουν ενα τροπο να τα βρουν,να βοηθησει ο ενας τον αλλον να ξαναβρουν τη χαμενη διαθεση κ ενεργεια!! :)

αμα το θελουν 2 ανθρωποι μπορουν!!!

κ στην συγκεκριμενη περιπτωση με τη φιλη σου φερθηκε πολυ ανανδρα αυτος... :angry:

ενταξει αυτη στο φεις του ελεγε γλυκολογο κ μπηκε σε πειρασμο ο ανθρωπος.....να συγκρατιοταν ομως.....εχει διπλα του μια γυναικα που παλευει,ταλαιπωρειται για να τον κανει ευτυχισμενο,που τον επελεξε για ανθρωπο της ζωης της,για το στηριγμα της!!!μονο αμα εισαι αχαριστος φερεσαι ετσι... :angry: κ τα κιλα που πηρε κ τη διαθεση για σεξ που δεν εχει επρεπε αυτος να τα κατανοησει κ να κανει υπομονη!!!

τι ειναι αντρας κ δεν αντεχει??να αντεξει!!!γι'αυτο παντρευομαστε για τα καλα κ τα ασχημα,για τα δυσκολα κ τα ευκολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SYNNEFAKI...SYNNEFAKI...H MHTROTHTA EINAI OTI PIO IERO KAI SHMANTIKO GIA MIA GYNAIKA...AYTO KATA TH GNWMH MOY THN OLOKLHRWNH..TWRA TO NA PARAMELLEIS LIGO TH PROSWPIKH SOY SOY ZWH DEN EINAI KALO ALLA DYSTYXWS EPOMENW,,,

GIAYTO DE LENE ALLWSTE TO PAIDI APO MANA ORFANEYEI KAI OXI APO PATERA??

an aytos HTAN TOSO ANAIS8HTOS KAI XEIROTEROS APO GAIDOYRI KALYTERA POY EFYGE TWRA APO KONTA THS PARA NA TO EKANE OTAN 8A EIXE MAZI THS PAIDAKIA KAI 8A HTAN KAI AYTA "KATADIKASMENA" APO ENAN PATERA POY DE KSEREI NA KSEXWRIZEI STIGMES...NA AGAPAEI...NA SYMPASXEI KAI NA DIALEGEI...GYNAIKES APO POY??APO TO FACEBOOK!!!!!!APO TH MIA..LYPAMAI GIA AYTO APO THN ALLH ... AN8RWPOYS POY DE MAS PANE MPROSTA ALLA OYTE KAN STASHMOYS DEN MAS AFHNOYN KALYTERA NA MHN TOUS EXOYME DIPLA MAS..

EYXOMAI TA KALYTERA GIA TH KOPELA...KAI NA MH SYMBEI SE KAMMIA ALLH...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις δυσκολίες που έρχονται όταν ΔΕΝ έρχεται το μπεμπέ, ο καθένας τις αντιμετωπίζει αλλιώς.

Να μην κοιτάμε μόνο τι έκανε και αυτός αλλά και εμάς τις ίδιες και την συμπεριφορά μας.

Εγω για πολύ μεγάλο διάστημα ,απο τις ορμόνες και την αγωνία είχα "ξεφύγει" δεν υπήρχε έλεγχος στην συμπεριφορά μου και κάποια στιγμη κατάλαβα οτι αν συνέχιζα έτσι θα τον έχανα τον αντρούλη μου αργα ή γρήγορα.

Η υπομονη του κάθε ανθρώπου εχει διαφορετικά όρια και κάποιες απο εμας είμαστε τυχερές δεν σημαίνει οτι όλες οι γυναίκες πέφτουν σε υπομονετικούς και ψυχραιμους ανθρώπους.

Όπως εμεις με τις ορμόνες δεν μπορούμε να ελενξουμε τη συμπεριφορά μας και οι άντρες με τοση πίεση που μπορει να δεχονται δεν ελγχουν τη δική τους.

Δεν δικαιολογώ κανένα και ουτε υποστηρίζω οτι είναι νορμάλ αυτό που έγινε, απλά καμιά φορα να βλέπουμε και τις δυο πλευρές. Σε ενα χωρισμό δεν φταίει ποτέ μόνο ο ένας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...