Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οι Γυναικολογοι μας


Recommended Posts

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ Κ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ Κ ΟΠΟΤΕ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πάντως κοριτσια εμεινα πολυ ευχαριστημενη με το δασκαλακη εχουνε παει αλλες 4 γνωστες κ με οποια κ αν εχω μιλησει μιλανε για τα καλυτερα για εκεινον εγω δεν τον αλλαζω με τιποτα...δεν ξερω πως ετυχε αυτο γιατι γενικα ειναι πολυ ψειρας εμενα με τρελλανει στις εξετασεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΥΘΥΜΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ--ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ---ΑΝ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ---ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

georgiasamar έγραψε:

κοριτσια μηπως γνωριζει καμια κοπελα καποιον καλο γυναικολογο στην αλεξανδρουπολη?εγω ειμαι απο θεσσαλονικη και τωρα ειμαι εγγυοσ στο πρωτο παιδακι μου.οποια ξερει καποιον να μου συστησει ας απαντησει δημοσια ή ας μου στειλει π.μ.

Λοιπον εμενα ο γιατρος μο ηταν ο καραμανιδης στο νοσοκομειο εμεινα πολυ ευχαριστημενη ειδικα την ωρα του τοκετου ηταν συνεχεια αυτος και 3 αλλες κοπελες πανω απο το κεφαλι μου μηπως και χρειαστω κατι.Και το πιο σημαντικο για μενα ηταν που αφηνε τον αντρα μου και τη μητερα μου να ερχονται στο δωματιο ολες τις ωρες πριν τον τοκετο αλλα και αμεσως μετα,ετσι ειχα δικους μου ανθρωπους διπλα μου.Οτι χρειαστεις πες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 years later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ FORUM! ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ  ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΠΕΛΟΠΙΔΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

Γεια σας κοριτσια...!!!

 

Κι'εγω εχω τον Νικο Πετρογιαννη... ειναι και στα τρια ιδιωτικα (ιασω, μητερα, λητω)...!!!

 

Εγω πριν καταληξω σ'αυτον αλλαξα 3-4 γιατρους μεταξυ των οποιων και ενας καθηγητης πανεπιστημιου...!!!

 

Ο Πετρογιαννης εχει κανει σπουδες στην Βρετανια και ειναι ειδικευμενος σε περιπτωσεις υπογονιμοτητας...!!!

 

Εχω πολλες γνωστες που τον εχουν... καθε φορα που παω στο ιατρειο ολο και καποια συνανταω που δεν το ηξερα οτι τον εχει...!!!!

 

Το ενα ιατρειο του βρισκεται στην Νικαια και το αλλο στην Αθηνα...!!! :)

.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!καταρχάς να σας ζήσουν τα μωρακία σας !εμείς είμαστε στην προσπάθεια και ψαχνομαι!! Από οικονομικά τι λέει ο Πετρόγιαννης? Ευχαρισυω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 years later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...