Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννηθηκε η πριγκιπεσσα μου!!!


Recommended Posts

Να σου ζησει η κορουλα!!!

ευχομαι να ειναι παντα γερη,δυνατη και να την καμαρωσεις νυφουλα!! :laugh:

με το καλο να σαραντισεις και οσο για τον μπαμπα σου λεω απο την μικρη πειρα μου

θα τον σερνει απο την μυτη :laugh: :P :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια για τις ευχες σας,ευχομαι οσες δε γινατε μανουλες γρηγορα να νοιωσετε αυτη τη συγκλονιστικη εμπειρια,οσες ειστε εγκυουλες σας ευχομαι καλη λευτερια και οσες ειμαστε μανουλες να χαιρομαστε το καθε λεπτο με τα παιδακια μας.Κοιταω τη μπεμπουλα μου και ακομα δε μπορω να πιστεψω οτι την εχω κοντα μου,πραγματικα αυτο που νοιωθω ειναι ενα ΟΝΕΙΡΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ..ΑΝΑΜΕΝΕ!!! ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ! ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ..ΦΙΛΙΑ..ΝΑΖΙΑ..ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ...ΘΑ ΣΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ!!!

ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΟΥ..Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΦΥΛΑΕΙ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια μου να σου ζήσει, δεν έχουμε ξαναμιλήσει αλλά πάντα χαίρομαι να ακούω τέτοια ευχάριστα νέα!

Να είναι πάντα γερή ευτυχισμένη η ίδια και μέσα από την δική της ευτυχία να είστε κι εσείς ευτιχισμένοι και να την καμαρώνετε όπως επιθυμείτε!!

Συγχαρητήρια και πάλι και πολλά φιλάκια στα γλυκά της χεράκια!

Όσο για τον μπαμπά της, όλοι οι μπαμπάδες έτσι χαζοχαρούμενοι γίνονται...εδώ ο δικός μου που έχουμε κι αγόρι και κανει έτσι, πόσο μάλλον εσάς που είναι και κόρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει να ειναι παντα καλοτυχη στην ζωη της,καλα ο μπαμπας βλεπω να αγοραζει και καραμπιν ανα μην την πλησιασει κανενα αγορακι!!!χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...