Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννηθηκε η πριγκιπεσσα μου!!!


Recommended Posts

Κοριτσια ναι εγινα και εγω μανουλα,υστερα απο τοσα που περασα ο θεος δε μ΄εγκατελειψε.Γεννηθηκαμε στις 13/05 και ωρα 18:05 με φυσιολογικο τοκετο κανοντας προκληση!Η μπεμπα 2550 και μοιαζει το μπαμπα της!!!

Ευτυχως ηταν ενας σχατικα ευκολος τοκετος που ξεκινησε το πρωι στις 08:50 το μονο προβληματακι που ειχα ηταν οτι δε με επιανε η επισκληριδιος απο τα γονατα και πανω αλλα με τη βοηθεια του θεου ολα πηγαν καλα!!!

Ακομα δεν μπορω να το συνηδητοποιησω κοριτσια ειδικα οταν γεννηθηκε την κοιτουσα αιφνιδιασμενη ακομα και τωρα που ειμαστε στο σπιτι ειμαι εκπληκτη,ολα εγινα τοσο γρηγορα και τοσο ευκολα τελικα,νοιωθουμε υπεροχα με τον μπαμπα της,να φανταστειτε ο μπαμπας της συμπεριφερεται οπως ο φιλιππιδης στο 50 - 50 ,ολη μερα ειναι παιδι μου και παιδι μου και με κανει ακομα πιο χαρουμενη. :cheer:

Θα ηθελα ομως να σας ευχαριστησω ολες σας κοριτσια για την συμπαρασταση σας ολο αυτον τον καιρο,και για τις απαντησεις σας σε οτι με απασχολουσε ολο αυτο τον καιρο η βοηθεια σας ηταν πολυτιμη!!φευγω τωρα γιατι το βατραχακι μου ειναι πολυ της αγκαλιας και της πιπιλας και κλαιει..σας ευχαριστω και παλι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα σου ζησει το λουλουδι!Ευχομαι να εχει μια ζωη γεματη υγεια και ευτυχια!!

Οσο για το μπαμπα....κατσε λιγο να του αρχισει τα ναζια και θα σου πω εγω.....!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΔΝΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ!!!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΤΟ ΑΞΙΖΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΜΑΓΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ, ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ. Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΥΛΟΓΕΙ, ΝΑ ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟΥΔΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΗ! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ! ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ran έγραψε:

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ RAN , ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ, ΟΛΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ran έγραψε:

Κοριτσια ναι εγινα και εγω μανουλα,υστερα απο τοσα που περασα ο θεος δε μ΄εγκατελειψε.Γεννηθηκαμε στις 13/05 και ωρα 18:05 με φυσιολογικο τοκετο κανοντας προκληση!Η μπεμπα 2550 και μοιαζει το μπαμπα της!!!

Ευτυχως ηταν ενας σχατικα ευκολος τοκετος που ξεκινησε το πρωι στις 08:50 το μονο προβληματακι που ειχα ηταν οτι δε με επιανε η επισκληριδιος απο τα γονατα και πανω αλλα με τη βοηθεια του θεου ολα πηγαν καλα!!!

Ακομα δεν μπορω να το συνηδητοποιησω κοριτσια ειδικα οταν γεννηθηκε την κοιτουσα αιφνιδιασμενη ακομα και τωρα που ειμαστε στο σπιτι ειμαι εκπληκτη,ολα εγινα τοσο γρηγορα και τοσο ευκολα τελικα,νοιωθουμε υπεροχα με τον μπαμπα της,να φανταστειτε ο μπαμπας της συμπεριφερεται οπως ο φιλιππιδης στο 50 - 50 ,ολη μερα ειναι παιδι μου και παιδι μου και με κανει ακομα πιο χαρουμενη. :cheer:

Θα ηθελα ομως να σας ευχαριστησω ολες σας κοριτσια για την συμπαρασταση σας ολο αυτον τον καιρο,και για τις απαντησεις σας σε οτι με απασχολουσε ολο αυτο τον καιρο η βοηθεια σας ηταν πολυτιμη!!φευγω τωρα γιατι το βατραχακι μου ειναι πολυ της αγκαλιας και της πιπιλας και κλαιει..σας ευχαριστω και παλι!!! :)

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!καλη λοχεια κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :) να σας ζήσει η πριγκιπεσσας σας και να την καμαρωσετε οπως εσεις ποθείτε και πάντα καλότυχη να είναι στην ζωή της και καλή λοχεία και στην μαμακα της!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου να χαίρεσαι το μωράκι σου και να είναι πάντα γερό και τυχερό.

Εύχομαι η ζωή σας να είναι πάντα τόσο όμορφη όσο οι μέρες αυτές που διανύετε!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΑΣ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ,ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσει η πριγκιπέσσα μια ζωή γεμάτη υγεία, τύχη και χαρά!

Να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε να πραγματοποιεί πάντα τα όνειρά της!!!

Καλό σαραντισμό και καλές αγκαλιές!!!!

Σς φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...