Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζω για 9 μήνες αυτήν την φορά...


Recommended Posts

σε ευχαριστω κοριτσακι μου,αχ δεν μπορεις να φανταστεις τι χαρα πηρα με τα νεα σου!!

αντε με το καλο να ακουσεις και την καρδουλα να ξετρελαθεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ειρήνη χαίρομαι ειλικρινά πάρα πολύ για την εγκυμοσύνη σου!

Δεν έχουμε μιλήσει άμεσα, αλλά έχω διαβάσει αρκετά ποστς σου και διέκρινα τη λαχτάρα σου για ένα μωράκι!

Να είσαι καλά, να περάσεις μία τέλεια και ήρεμη εγκυμοσύνη και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο παιδάκι!

Σε φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι αμεσοτητα προς ολες τις κοπελες που σου ευχηθηκαν?μπραβο σου ειρηνη μου!δεν το εχω συναντησει ξανα αυτο στο μαμυ.. :) και εγω σε ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σου!!να εισαι καλα!!!θα σου πω πρωτα εγω την εμπειρια μου να προετοιμαζεσαι κ συ!και παλι ευχομαι ολα να πανε υπεροχα και καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σου να τη χαιρεσαι οσο και αν υπαρχουν στιγμες που μπορει να κουραζεσαι.να προσεχεις το μικρο σου σπορακι,μπιζελακι,τοσοδουλι! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ τι ντεκαφεινέ? Σαμπάνια θα ανοίξουμε!!! είδες που αλλάζουν τα πράγματα? και που εισαι ακόμα.....τώρα κοίτα να είσαι ξεκούραστη και να μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά.

Παρασκευή στις 28 το απόγευμα θα είμαι στου Μανόλη εσύ πότε έχεις ξανά ραντεβού?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: συγχαρητηρια!!!

ολα καλα θα πανε!σου ευχομαι μια ομορφη εγκυμοσυνη και με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το αγγελουδι σου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia μου λαχτάρα δε θα πει τίποτα! Να φανταστείς την ελευθερώνω και πολύ ελεγχόμενα! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχούλες σου και να χαίρεσαι το Μαράκι σου!

an-n μου σε ευχαριστώ … είσαι πολύ γλυκιά! Τα μηνύματα σας όχι απλά τα διαβάζω … τα ρουφάω θα έλεγα… είναι το δυναμωτικό μου!

SAKOULINA και εγώ!!! Στις 28 έχω ραντεβού! Με έβαλε βέβαια 2:30. Αν είναι όλα καλά θα σε περιμένω!!! Σου στέλνω π.μ.

ΝΑΝΑ2 & cuando σας ευχαριστώ και εσείς γρήγορα να πετύχετε το όνειρό πού τόσο πολύ το θέλετε!!!

juliana μου σε ευχαριστώ – ολόψυχα ότι επιθυμείς σου εύχομαι!!!

Λοιπόν τα σημερινά μου νέα.

Χοριακή 266,10

Η προηγούμενη ήταν 102,90

Καλά πάμε.

Υπέρηχο την άλλη Παρασκευή

Αύριο κάνω θρομβοβλαστόγραμμα και νκ εγκυμοσύνης.

Εχθές αγχώθηκα λίγο γιατί είδα λίγο ροζ αλλά όλα καλά.

Ήταν η 28η μέρα και θεωρώ πως ήταν αλλαγή του μήνα.

Άντε να βάλω και τικεράκι να μου φέρει γούρι και όλα να συνεχίσουν καλά!

Κοριτσάκια μου και πάλι σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνούλα μου, χαίρομαι με την χαρά σου και το ξέρεις πολύ καλά. Μέσα από την καρδιά μου ευχές για ένα υγιέστατο μωράκι. Όλα καλά θα πάνε, προσοχή, ξεκούραση και ότι λέει ο γιατρός. ΄Εχουμε πολλά να πούμε τους επόμενους 9 μήνες. Φιλάκια, ότι χρειαστείς θα είμαι δίπλα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο Ειρήνη μου!!!! πολύ καλά τα νέα σου!!! άντε με το καλό να ακούσεις και την καρδούλα!!!! εγώ ακόμα περιμένω αποτελέσματα της 2ης χοριακής!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XELONITSA αυτό που θέλω είναι να έρθει γρήγορα και το δικό σου μωράκι!!!!

Irene1 και εσύ συνονόματη! Με όλη μου την καρδιά στο εύχομαι!!!

geozouli κολλητάρι!!! Άντε να δούμε τα δίδυμα τι τιμή θα δώσουν σήμερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τώρα το είδα γιατί δενμπαίνω συχνά!!!!!!!!!!!!!

Μακάρι να πάνε όλα τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ειρήνη μου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να'χεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μπεμπάκι στην αγκαλιά σου!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες Άννα Μαρία μου;;; δεν το έχω ακόμα πιστέψει!!! Άντε και στα δικά σου!

joanaki μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Ότι επιθυμείς!!!

Crazy μου θυμάμαι που όταν έμαθα τα δικά σου ευχάριστα σου είχα πει … «αφού δικαιώθηκες εσύ … τώρα έχουμε δικαίωμα να δικαιωθούμε και εμείς» και να που έγινε!!! Σε ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ;;;;!!!!

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΚΑΙ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟΤΕΡΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΝΑ 8ΑΡΙ ΜΗΝΕΣ!

ΠΩΠΩ,

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!

ΤΩΡΑ ΗΡΕΜΙΑ, ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑΙ ... ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ!

ΑΧ, ΤΕΛΕΙΑ, ΜΠΡΑΒΟ!

ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΥΝΟΔΕΥΟΥΝ ΣΕ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι διαβασα κ εσυ υδροχοος κ εγω!λες κ τα μωρα μας αν κ δε το βλεπω να κρατιεται μεχρι 20 Γεναρη θα θελΕι να βγει!! μαλλον θα μου βγει Αιγοκερακι για λιγες μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου σε ευχαριστώ τοοοοοοσο πολύ!!!

Οι ευχές σου μου είναι τόσο απαραίτητες!!!

Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και ότι μα ότι επιθυμείς!!

Όσο για τον σύζυγο … είναι νωρίς ακόμα αλλά θα τον στρώσω εγώ και θα πει και ένα τραγούδι … χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filaki έγραψε:

τι διαβασα κ εσυ υδροχοος κ εγω!λες κ τα μωρα μας αν κ δε το βλεπω να κρατιεται μεχρι 20 Γεναρη θα θελΕι να βγει!! μαλλον θα μου βγει Αιγοκερακι για λιγες μερες

Όντως τα πρώτα μωράκια βιάζονται λίγο … αλλά δε ξέρεις!

Τι έγινε με τις Υδροχοίνες!!!!

Όλες μαζί και όλες Υδροχοάκια!!!!

Με το καλό κουκλίτσα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Είδες Άννα Μαρία μου;;; δεν το έχω ακόμα πιστέψει!!! Άντε και στα δικά σου!

joanaki μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Ότι επιθυμείς!!!

Crazy μου θυμάμαι που όταν έμαθα τα δικά σου ευχάριστα σου είχα πει … «αφού δικαιώθηκες εσύ … τώρα έχουμε δικαίωμα να δικαιωθούμε και εμείς» και να που έγινε!!! Σε ευχαριστώ!!!

Ειρήνη μου, ευτυχώς ή δυστυχώς, δεν υπάρχει προτεραιότητα σ'αυτά... ούτε δικαιώματα... Μακάρι όλες οι γυναίκες να έμεναν έγκυες ακριβώς όποτε το ήθελαν... αλλά ευτυχώς εμάς τις γυναίκες ο Θεός μας έχει προικίσει με ένα μεγάλο προσόν: την υπομονή.

Σημασία έχει να'ρχονται εγκυμοσύνες και να γεννιούνται γερά μωράκια. Μόνο αυτό μετράει... ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Ν'ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!!ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο δίκιο έχεις!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!

Μου δίνεις τόση δύναμη όπως και όλα τα κορίτσια!!!

Να είσαι καλά, να χαίρεσαι τον Δημητράκη σου και με το καλό να υποδεχτείς την ζουζουνίτσα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνη μου εσυ εισαι η γλυκεια της υποθεσης. σ ευχαριστω πολυ ομως!μην ανησυχεις για το ροζ που ειδες, πλεον εχει καταντησει φυσιολογικο,ειδικα οταν η εγκυουλα αλλαζει μηνα.απλα να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις κ τπτ να μην σε στενοχωρει.ολα δειχνουν να προχωρανε ομαλα κ ομορφα!!!!!!απολαυσε την εγκυμοσυνη σου!!!!!ενα μικρο ανθρωπακι μεγαλωνει μεσα σου!!!το δικο σου μωρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...