Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟΥ ΑΠΟ ΠΟΤΕ?ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?


Recommended Posts

Το ξέρω ότι είναι μικρούλης αλλά έχω δει καθισματάκι της chicco που είναι απο νεογέννητα! έχει θέσεις και είναι σχεδόν ξαπλωμένος ... μπες αν θες στο site της chicco να το δεις .. !

Μωρέ, σκέφτομαι ότι αν τον έχω αγκαλία θα δυσκολεύομαι να του δίνω τη κρεμούλα! δεν θα θέλει ... θα νευρίάζει ... θα κουνιέται ολοκληρος και σίγουρα θα γίνεται χάλια .!!

Αχ.. δεν ξέρω τι θα κάνω ... ! Θα ρωτήσω και τη μαμά μου .. χιχι !!! ;):blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μουυυυυυυυ...κατ'αρχάς καμμια ερώτηση δεν είναι χαζή!!!!!!!! ;)

και εμεις από 6 μηνών βάλαμε την παπένια μας στο καθισματάκι της chicco και όπως λεει και η Ασπα δεν παιζει ρόλο τόσο η μάρκα αλλά να ρυθμίζεται το τραπεζάκι και να χει ρυθμιζόμενες θεσούλες και η πλατούλα...με το δικό μας είμαστε πολυ ικανοποιημένοι αλλά είναι πιο ακριβό απο της Κωνσταντινούλας (mummydi)κάνει γυρω στα 70€

τα άπειρα φιλιά μου στην τζουτζουκένια σου που πραγματικά μου κλεψε την καρδιάααααααααααααα.. :woohoo: :woohoo:

Σοφάκι δεν νομίζω να κάνει να τον βάλεις από τόσο μικρούλη καλό θα είναι αφού μπεί στον έκτο μήνα...τουλάχιστον σου λέω ότι μου χει πει η γιατρός.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

Μαράκι μουυυυυυυυ...κατ'αρχάς καμμια ερώτηση δεν είναι χαζή!!!!!!!! ;)

και εμεις από 6 μηνών βάλαμε την παπένια μας στο καθισματάκι της chicco και όπως λεει και η Ασπα δεν παιζει ρόλο τόσο η μάρκα αλλά να ρυθμίζεται το τραπεζάκι και να χει ρυθμιζόμενες θεσούλες και η πλατούλα...με το δικό μας είμαστε πολυ ικανοποιημένοι αλλά είναι πιο ακριβό απο της Κωνσταντινούλας (mummydi)κάνει γυρω στα 70€

τα άπειρα φιλιά μου στην τζουτζουκένια σου που πραγματικά μου κλεψε την καρδιάααααααααααααα.. :woohoo: :woohoo:

Σοφάκι δεν νομίζω να κάνει να τον βάλεις από τόσο μικρούλη καλό θα είναι αφού μπεί στον έκτο μήνα...τουλάχιστον σου λέω ότι μου χει πει η γιατρός.. ;)

Καρολινάκι μου έχουμε το ίδιο καρεκλάκι!!!Εμένα μου το φέρανε

δώρο(το είδα στις φωτό σου)αλλα αυτό το μικρό είναι το

βοηθητικό-εφεδρικό κ πολέ με βόλεψε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PURPLE έγραψε:

ΟΚ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΕΙΦΘΕΙ!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ,ΑΥΡΙΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΙΜΑΔΟΚΟΥΡΕΥΤΩ ΛΙΓΑΚΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ!

ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΟΟΟΟΟΛΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ

ΤΡΩΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΧΑ ΧΑ ΧΑ :P

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ???

BELL(ΞΕΧΝΑΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΣΟΡΙ)ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙ

ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ :blush::blush:

ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΣΗΜΗ ΝΥΦΗ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ ΧΙ ΧΙ ΧΙ ΧΙ

καλά είναι ο σιφουνας!!!!!!!τι βλέπω μαρια???κ εσυ τι ταζεις κ αλλου??

και μετα λες για μένα??

φιλακια πολλά κ στις 2 :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτηχως οταν η μικρη μου εγινε 6 μηνων μου φεραν δψρο ενα πανεμορφο καρεκλακι φαγητου fisher-price την εχω βαλει μεχρι σημερα ελαχιστες φορες συνηθως την ταιζω στην αγκαλια μου η ταιζετε σε αγκαλια γιαγιας και παππου

οποτε εμενα το καρεκλακι μου ηταν αχρηστο και ευτηχως δεν το πληρωσα απο την τσεπη μου

αν κανεις ασε κανα μηνα ακομα και μετα παρε της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προφανως λες αυτο το καρεκλακι: http://www.chicco.gr/index.php?page=sho ... Itemid=244

αυτο θελω να παρω κ εγω!! :) :laugh: :woohoo: το ειδα κ απο κοντα...χρησιμο μου φαινεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό ακριβώς λέω land μου ! δεν είναι καθιστό το παιδί γιατί το ρυθμίζεις όπως θες εσύ!

Θα πάω σήμερα στα Λητω με τον άντρα μου να το δουμε και θ'αποφασίσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΑ ΠΑΛΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΠΙΣΚΟΤΕΝΙΑ ΜΟΥ...

ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΤΗΣ CHICCO ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ

ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ....ΝΑ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΓΩ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΣΑΜΕ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΜΑΣ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕ Η ΣΤΕΡΕΑ ΤΡΟΦΗ. ΤΩΡΑ ΤΡΩΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ. ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΦΑΓΗΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...