Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΓΙΑ ΠΗΔΗΧΤΗΤΕ ΜΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να ευχηθώ κι εγώ επίσημα...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! :woohoo: :woohoo:

Εύχομαι ολόψυχα μια τέλεια εγκυμοσύνη! Να τη χαρείς όσο μπορείς καλύτερα και με το καλό να αγκαλιάσεις το αγγελούδι σου!!

Θετική σκέψη το μυστικό τελικά ε?? :):) Στείλε οδηγίες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου συγχαρητηρια......

ειχα παρακολουθησει ποσο πολυ το ηθελες..

με το καλο λοιπον....

σου ευχομαι μια τελειαααααααααααααααα εγκυμσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι..

τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka είσαι απ' τα άτομα που συμπαθώ εδώ στο forum και πραγματικά χάρηκα με τα νέα σου! Είσαι στην αρχή μιας όμορφης διαδικασίας και εύχομαι να σου πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος. Κοίτα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και την μοναδικότητά της΄. :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και ευχαριστω ξανα και ξανα!!!!ουφ εχω τοσες ερωτησεις!!!!μετα ομως.

σας ευχαριστω για την ομορφη παρεα!!!!και τις ομορφες ευχες :laugh:

ΚΑΛΕ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα κανεις???

κοριτσια επιγον συναντηση στην Πολη να το γιορτασουμε!

αχ κοριτσουδι μου πολυ χαρηκα!

με το καλο!!! φτου φτου!φτου φτου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: Πολλά συγχαρητήρια κ απο εμένααααα!!!!!!

:woohoo:

Όλα να σου πάνε τέλεια κοριτσάκι μου κ για ότι κ αν "θυμηθείς"

να ρωτήσεις,είμαστε όόόλες εδώ!!

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΣ ΘΕΡΜΟΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ....(ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ)ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!! :woohoo: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕΣ ΝΑΙ! ΝΑΙ! ΝΑΙ! ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ.ΚΟΨΙΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ, ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΝΕΥΡΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ!!!!!! :blink: ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΠΙΑΝΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΩΜΩΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ...ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΕ ΤΑ ΔΡΑΜΑΤΑ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ναιιιιιιιιιιιιι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: συγχαρητηριαααααααααααα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ευχομαι μια τελειαααααααα εγκυμοσυνηηηηηηηηηηη :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι, αν και δεν έχουμε μιλήσει μου άρεσε πάρα πολύ η θετική σου σκέψη και πόσο εμψύχωνες και τα άλλα κοριτσάκια!!!Με το καλό, λοιπόν, μια χαρούμενη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωρουλάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια και επισημα πλεον.με το καλο το μωρακι σου μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!ξερεις τωρα εσυ φυσα στελνε ευχουλες να ακολουθησουμε και εμεις :P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou ti nea einai auta?? :) kala epatha otan eida to post!!! ;) sugxaritiria kopela mou mesa apo tin psixi mou!! sou euxomai oti kalutero!! na exeis mia teleiomini egkumosuni k suntoma na kratiseis agkalia ena panemorfo k ugiestato ninaki!!! eides pou irthe telika??? mia xara einai i xoriaki sou min agxwnesai katholou... trexa sto giatro... :kiss: filakia polla k na mas enimerwneis.... k fusa k ligo apo dw.... xaxa :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πηγα στο γιατρο αλλα δεν ειδαμε ακομα τιποτα!!!στις 24 του μηνα θα το δουμε μου ειπε ειναι πολυ νωρις ακομα!!!!

και παλι σας ευχαριστω!!!!

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando έγραψε:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!peftw!!!eho pidixtei apo to parathiro!!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: anevaino gia na xanapidixtoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

eimai poli siginimeni!!!!!!!!!!!!!!rebekoula mou xanum rebek!!!!!!!!mono etsi apisteuta kai ekpliktika mporouses na meineis egios..to ixeres esi auto to mina to ixeres apo otan ekanes oorixia!!na filiseis to tzem tin koilitsa sou tin petheroula sou!na fas ki ena mpaklava!!!!xaxaxa...teleia!!!!!!popo!!!!

trexo ei oooop!!!!!!!!!!vzioun!!!!!!!!!!-aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

poli sagapame rebek!! na to xilioeuxaristitheis kai na vgaleis ena oraio kefato rebekotzemakompourekaki!!!

χαχαχαχαχα!!! Απίστευτη είσαι!!!

Με το καλό!!!!!!!!!!! Φυσικά και είναι καλές οι μονάδες σου και μάλιστα για τόσο νωρίς!!! Συγχαρητήρια...!! σε 8 μήνες περίπου εύχομαι η αγκαλιά σου να χει γεμίσει από ένα υγιέστατο μπεμπάκι!!!! Το δικό σου μπεμπάκι!!!! Αχ απόλαυσέ το!!! Θα γίνεις μανούλα!!! Από δω και στο εξής θα χτυπάει κ άλλη καρδούλα δίπλα στη δική σου!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...