Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σε ποια εβδομάδα γεννήσατε??


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω τον μπεμπη μου τον γεννησα μολις εκλεισα την 35η εβδομαδα με καισαρικη γιατι μου εσπασαν τα νερα και απο αμνιακο υγρο ειχα μονο 1 εκατοστο απο την διαμετρο της μητρας.Ευτυχως ο μπεμπουλης μου γεννηθηκε 2350 kg και δεν χρειαστηκε καποια αναπνευστικη υποστηριξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τον μπεμπη μου τον γεννησα μολις εκλεισα την 35η εβδομαδα με καισαρικη γιατι μου εσπασαν τα νερα και απο αμνιακο υγρο ειχα μονο 1 εκατοστο απο την διαμετρο της μητρας.Ευτυχως ο μπεμπουλης μου γεννηθηκε 2350 kg και δεν χρειαστηκε καποια αναπνευστικη υποστηριξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω γεννησα αγορακι 3,270 αφου ειχα κλεισει 40 εβδομαδες. Δεν εσπασαν ουτε νερα ουτε τιποτα. Αλλα ο γιατρος δεν ηθελε να το ρισκαρει. Παρ'ολα αυτα γεννησα φυσιολογικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω γεννησα αγορακι 3,270 αφου ειχα κλεισει 40 εβδομαδες. Δεν εσπασαν ουτε νερα ουτε τιποτα. Αλλα ο γιατρος δεν ηθελε να το ρισκαρει. Παρ'ολα αυτα γεννησα φυσιολογικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΙΟ ΕΙΧΑ ΠΗΤ 11/12,ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ 7/12.ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΟ ΜΟΥ,ΕΙΧΑ ΠΗΤ 22/12 ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ 21/12 ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ.ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΙΟ ΕΙΧΑ ΠΗΤ 11/12,ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ 7/12.ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΟ ΜΟΥ,ΕΙΧΑ ΠΗΤ 22/12 ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ 21/12 ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ.ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...