Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

το στριπτιτζάδικο?οι πιο πολλες το απαγορέψαμε,δεν μας ένοιαξε και άλλες υποστήριξαν ότι δε θα έφταναν στο γάμο αν μάθαιναν κάτι τέτοιο..εσείς τί λέτε?θεωρείται κέρατο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε καλα καταρχην δεν ειναι δικο μας απλα το υιοθετησαν οι αντρες γιατι τους συνεφερε...εθιμο επισης ειναι οταν ζητας ενα μια κοπελα να της δινεις μονοπετρο με διαμαντι εννοω και οχι ενα απλο δαχτυλιδι απλα αυτο δεν τους συμφερει αρα δεν το ακολουθουν... :laugh: :laugh: :P:P παντως να πω και την αληθεια αμα εχεις εμπιστοσυνη στον μελλον αντρα σου δεν σε νοιαζει τι θα κανει στο μπατσελορ του αλλωστε μπορεις και εσυ να κανεις κατι αναλογο με αντρα στριππερ...εμενα προσωπικα δεν με ενοιαξε και μαλιστα του το προτεινα να επαιρνε τους φιλους του να πηγαιναν αλλα μετα γυρισε αφοπλιστικα και μου ειπε αμα χορεψεις εσυ ναι...τι να τις βλεπω τις τελειωμενες?ετσι ειπε το μωρο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά τέτοιου είδους 'έθιμα' τα θεωρώ....ανόητα..δεν θα του το απαγόρευα όμως ποτέ αν επέλεγε να το κάνει-

ασε που και ούτε καν σκοπεύω να κάνω θρησκευτικό γάμο..΄ο πολιτικός έγινε και τελειώσαμε.

Τώρα όσον αφορά το στριπτιτζάδικο, λένε ότι γίνεται πιο πολυ για τους φίλους του γαμπρού...φάτε ματια ψάρια... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειμαι πολυ αρνητικη στο στριπτιζαδικο!!! Επειδη εχω τυχει σε μπατσελορ (παντρευτηκε μια ξαδερφη μου και μας πηγαν για εκπληξη, χωρις να το ξερω) και ειδα το γαμπρο με τη γυμνη απο πανω του καβαλα, να τριβεται...α πα πα... το εχω πολυ ασχημα στο μυαλο μου. Δε νομιζω οτι διαφερει απο κερατο. Στην ουσια τριβεται με μια γυμνη ξενη γυναικα. Δε νομιζω οτι ειναι και καλο.

Βεβαια εχω ακουσει και την αποψη ''ελα καλε, θα τριφτει, θα πιασει , αλλα σε σενα δε θα γυρισει;;'', με την οποια εφριξα....

Βασικα εγω ειμαι λιγο παλαιων αρχων στα μυαλα, σε σημειο αηδιας, αλλα ο αντρας μου ειναι πολυ ησυχος , δε τα γουσταρει αυτα, οποτε εχουμε ισορροπια!!!

Φανταστειτε οτι παραμονες του γαμου μας κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα, ενω ολοι μας εκραζαν που δε καναμε μπατσελορ. Αλλα δε μετανοιωσαμε. Ηταν τελεια νυχτα. Με τα ρόλευ στο μαλλι εγω για να φτιαξω τελεια μπουκλα, πολυ σεξυ!!! Χα χα χα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θεωρώ και γω και ο καλός μου βλακεία. άλλωστε δεν χρειάζεται να παντρευτεί κανείς για να γίνει "ζευγάρι" με τον αγαπημένο-η του.

Ζευγάρι αποτελουν κ πριν το γάμο και κατι τετοιο για μενα αποτελει μοιχεία.:angry: (αναφερομαι στα χαϊδολογήματα με τις χαριτόβρυτες δεσποινίδες)

¨οσο για μένα παραμονη του γάμου μας στρώσαμε το κρεβάτι.

Κανονικά το κρεβάτι στρώνεται την Πέμπτη πριν το γαμο, αλλά επειδή εμεις παντρυτηκαμε Δευτέρα του Πάσχα και η Πέμπτη ήταν Μεγάλη Πέμπτη(ημέρα νυστείας και κατάνυξης)το στρώσαμε ανήμερα του Πάσχα. Ακολούθησε τραπέζι-γλέντι για τους πολύ κοντινούς συγγενεις κ φίλους (περίπου 60 άτομα)Φυσικά δεν τηρίσαμε το έθιμο κ κοιμηθήκαμε κανονικά στο κρεβάτι μας κ όχι χώρια όπως προβλέπεται. :)

ΥΓ :Οι περισσοτεροι φίλοι του άνδρα μου ήταν ηδη παντρεμένοι. Τι μπάτσελορ κ μ@@@ιες....;

Την άλλη μερα εξω από την εκκλησία μετα το μυστήριο, του κάνανε τα δικά τους κ είχε ποοοολύύύύύυ΄γέλιο. (καψωνια μιάς κ ο γάμος μας ήταν στρατιωτικός) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To στριπτιζάδικο μου είναι αποκρουστικό σαν χώρος.Μια φορά που είχαμε πάει με παρέα με έπιασε κατάθλιψη.Οχι με τις διάφορες παρέες νέων αντρών που έκαναν μπατσελορ(αυτοί γέλαγαν,τραγουδούσαν και περνούσαν καλά για την πλάκα τους),αλλά με ανθρώπους που κάθονταν μόνοι σε τραπέζια και φώναζαν κάποια κοπέλα για παρέα και μετά φαινόντουσαν να είναι σε άλλο κόσμο με αυτά που έκαναν.Ξεχείλιζαν από μοναξιά και βρωμιά.

Πέρα από αυτό (προσπαθώ να μην σκέφτομαι αυτήν την εικόνα) άφησα τον άντρα μου να κάνει μπάτσελορ και να πάει και σε μπάτσελορ φίλων που παντρεύτηκαν αργότερα.Νομίζω οτι οι περιοροσμοί και οι απαγορεύσεις σε μια σχέση λειτουργούν στην αντιθετη κατευθυνση.Σε εμένα τουλάχιστον έτσι γίνεται... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εμενα μου αρεσουν τα στριπτιζαδικα και δε τα θεωρω εθημα.μπορει να βγει με τους φιλους τους να πανε στα μπουζουκια αλλα σε στριπτιζαδικο δε θελω να παει και ετσι κι αλλιως δεν παει και απο μονος του.παντως και εγω για κερατο το εχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε libertaki με τα θεματακια σου!!! :P

κ γω εχω τυχει να παω μια φορα κ πραγματικα μου προκαλεσε μια ανεξηγητη στεναχωρια η ολη κατασταση.....δεν ξερω...θεωρω αυτες τις κοπελες χαμενες ψυχες,που δυσκολα μπορουν να βρουν το σωστο δρομο... :(

επισης με θυμωνει που υπαρχουν αυτες οι κοπελες κ οι ''αλλες''που πρεπει να πληρωθουν για να ευχαριστησουν....ντροπη κ βρωμια...πουλας το σωμα σου σαν να ειναι αψυχο κομματι κρεας....δεν ειναι αψυχο ομως..καπου εκει βρισκεται η ψυχη κ ταλαιπωρειται απο τετοιες κραιπαλες του κορμιου... :(

κ αυτες οι ιστοριες οτι δεν βρισκουν δουλεια κ δεν μπορουν να κανουν τιποτε αλλο,τα θεωρω ανοησιες κ δικαιολογιες....νεες κοπελες ειναι,μεσα στην ενεργεια (απ'οτι δειχνουν),το σωμα τους εχει αντοχες,αρα δεν ειναι δυσκολο να βρουν μια αξιοπρεπη δουλεια,απ'το να κουνιουνται στον καθε λιγουρη :blink:

τις λυπαμαι κιολας να τις πασπατευει ο καθενας κ να τις εχουν σαν ''κρεας''...λυπαμαι... :(

παρασυρθηκα παλι κ ροδανι πηγε η γλωσσα μου... :woohoo:

τωρα για τα μπαρτσελορ παρτι,επισης μου τη σπαει σαν εθιμο....κ δεν ειναι κ εθιμο.....δεν εχει απολυτως καμια ουσια...αν θελει καποιος να κανει μπαρτσελορ,παιρνει ταφιλαρακια του, βγαινουν εξω,λενε τα δικα τους....δεν χρειαζεται να τους βγουν τα ματια εξω με τα κουνηματα της αλλης!! :S

ουτε εγω,ουτε ο αντρας μου καναμε μπαρτσελορ,εχουμε ακριβως την ιδια αποψη γι'αυτο το ''εθιμο''.....κ αν εκανα δεν θα ενιωθα καθαρη την επομενη μερα να παω στον γαμο μου,ενω την προηγουμενη ημουνα μεσα στην ''αμαρτια'' κ σαχλαμαριζα :huh:

δεν το μετανιωσα καθολου που δεν καναμε κ δεν ξερω κιολας αν θα παω ποτε σε καποιο αλλο....δεν νομιζω....κ να παω δηλαδη,ολο θα σκουνταω τη μελλουσα νυφη να ερθει στα ισια της...γι'αυτο καλυτερα να μην παω!!χαχαχαχα!!!! :woohoo:

αυτα!!σας ζαλισα ξερω,αλλα η liberty φταειμε τα ''καυτα'' θεματακια!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσωπικα και εγω το στριπτιτζαδικο δεν το γουσταρω...εχω παρα πολλους φιλους αντρες..και εχω ακουσει τα αισχη στις περιγραφες..οσοι πανε πανε για να γελασουν και να πιασουν κανενα..κωλο..Η ατακα που μου εχει μεινει..ειναι.."γιατι θα το μαθει ποτε η νυφη?"αηδιαζω μονο στην ιδεα..να τριβεται πανω του η οποιαδηποτε βρωμιαρα..που πριν ηταν πανω σε καποιον αλλο..καιο την αλλη μερα..,νυχτα μαλλον..να υποψιαζομαι οτι εχει εκεινη στο μυαλο του και αυτα που του εκανε..!!με τιποτα ομως..

ε αν δεν ειναι κερατο..να πηγαινουμε να χαιδολογιομαστε με εναν που μας αρεσε ..χωρις τυψεις..και ολα ΟΚ!!Τι επιδη δεν θα ειναι επι πληρωμης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!τωρα θυμηθηκα κ ενα περιστατικο....μου τοειπε μια γνωστη μου στην πατρα..

πριν 2 χρονια το ζευγαρι πηγα το καθενα για το μπαρτσελορ παρτι του....ολα καλα κ ολα ωραια!!συντομα μαθαινει η κοπελα οτι ειναι εγκυος....9 μηνες μετα γενναει στην κλινικη κ τσουπ να το μαυρουλακι :blink: ,ενθυμιο απ'το αξεχαστο μπαρτσελορ με τον μαυρο γυμνο χορευτη....φυσικα ο αντρας της την αφησε εκει κ μην τον ειδατε.... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το κερατο δυσκολα το γλιτωνουμε[εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων που μετριουνται στα δαχτυλα] :angry:

αλλες δεν το μαθαινουν ποτε που ειναι το καλυτερο και αλλες το μαθαινουν και γινεται...της Ποπης... :evil:

μη μασατε ομως :P :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

α!τωρα θυμηθηκα κ ενα περιστατικο....μου τοειπε μια γνωστη μου στην πατρα..

πριν 2 χρονια το ζευγαρι πηγα το καθενα για το μπαρτσελορ παρτι του....ολα καλα κ ολα ωραια!!συντομα μαθαινει η κοπελα οτι ειναι εγκυος....9 μηνες μετα γενναει στην κλινικη κ τσουπ να το μαυρουλακι :blink: ,ενθυμιο απ'το αξεχαστο μπαρτσελορ με τον μαυρο γυμνο χορευτη....φυσικα ο αντρας της την αφησε εκει κ μην τον ειδατε.... :S

...αυτή δεν έμεινε μόνο στα... χαϊδολογήματα προχώρησε και στα...ενδότερα

Δηλαδή αν ο χορευτής ήταν λευκός, ούτε που θα ήξερε ότι το παιδί δεν είναι του άνδρα της! :ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

κοριτσια το κερατο δυσκολα το γλιτωνουμε[εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων που μετριουνται στα δαχτυλα] :angry:

αλλες δεν το μαθαινουν ποτε που ειναι το καλυτερο και αλλες το μαθαινουν και γινεται...της Ποπης... :evil:

μη μασατε ομως :P :laugh: :laugh: :laugh:

Τι θες να πείς; ότι το 90% των γθναικών έχουμε φάει κέρατο; Δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο.... Άλλο αν το καταλαβει η γυναίκα και κανει την

πάπια για να μην παρουν τα παιδιά είδηση τι συμβαινει. Τότε αλλάζει.

Αλλά μην τους βάζουμε όλους στο ίδιο καζάνι...!

Προσωπικά αυτες που "τρώτε κέρατο" θεωρώ ότι αποτελούν μειοψηφία ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι? Τι ερωτηση ειναι αυτη? Εννοειται πως αν ηθελε να παει ο αντρας μου θα πηγαινε και μετα δεν θα ξαναγυρναγε...

Εγω ενα δεν μπορω να καταλαβω: Τις γυναικες που πηγαινουν σε ανδρικο...Πολυ αντρουαρ να φοραει ο αλλος το στριγκακι και κουναει τον ποπο του...ελεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Υβοννη έγραψε:

Τι θες να πείς; ότι το 90% των γθναικών έχουμε φάει κέρατο; Δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο.... Άλλο αν το καταλαβει η γυναίκα και κανει την

πάπια για να μην παρουν τα παιδιά είδηση τι συμβαινει. Τότε αλλάζει.

Αλλά μην τους βάζουμε όλους στο ίδιο καζάνι...!

Προσωπικά αυτες που "τρώτε κέρατο" θεωρώ ότι αποτελούν μειοψηφία ;)[/quote:1rpwcw5l]

μακαρι να ηταν ετσι..μα ελα που δεν ειναι :whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΚΑΤ έγραψε:

Τι? Τι ερωτηση ειναι αυτη? Εννοειται πως αν ηθελε να παει ο αντρας μου θα πηγαινε και μετα δεν θα ξαναγυρναγε...

Εγω ενα δεν μπορω να καταλαβω: Τις γυναικες που πηγαινουν σε ανδρικο...Πολυ αντρουαρ να φοραει ο αλλος το στριγκακι και κουναει τον ποπο του...ελεος!

969356n04i0j45gk.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoulaaaaaa :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: που εισαι εσυ?γραψε και αλλα...μου αρεσει να διαβαζω... :kiss::kiss::kiss:

μπελλα θεαααα :kiss::kiss:

υβοννη και όμως συμφωνώ μαζί σου....πλεον το θεωρω πολυ δυσκολο να μη φαω ποτε κερατο σε ολη μας τη ζωή...μου φαίνεται πολύ αδύνατον...ειμαι σιγουρη πως θα γίνει...

υπαρχουν φορες που λέω οτι οι πιο ακίνδυνες ειναι οι στριπερ...αν ειναι να γινει ασ γινει με αυτες παρα με καμια που μπορει να κανει σχεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΚΑΤ έγραψε:

Τι? Τι ερωτηση ειναι αυτη? Εννοειται πως αν ηθελε να παει ο αντρας μου θα πηγαινε και μετα δεν θα ξαναγυρναγε...

Εγω ενα δεν μπορω να καταλαβω: Τις γυναικες που πηγαινουν σε ανδρικο...Πολυ αντρουαρ να φοραει ο αλλος το στριγκακι και κουναει τον ποπο του...ελεος!

1805773af1jr9j0py.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον γυρω μου,σε γνωστους κ φιλους εχω ζωντανα παραδειγματα οτι η απιστια δεν εχει μετρο....αλλα οτι δινεις παιρνεις!!

εγω πιστευω οτι δεν εχουμε απατηθει ολες,ουτε θα απατηθουμε στο μελλον,ουτε οτι θα απατησουμε...ισως ναι να ειμαστε εξαιρεσεις...

δεν λεω οτι εγω ειμαι η τελεια γυναικα κ δεν θα παει με αλλη ο αντρας μου,αλλα ειμαι απολυτα σιγουρη οτι ο θεος μου εδωσε αυτο που αξιζα....δεν προκειται να απιστησει κανενας μας απ'τους δυο...πιστευω στον ανθρωπο που παντρευτηκα,στον ανθρωπο που με εκανε μητερα,στον ανθρωπο που παλευει καθημερινα για να εχω μια ευτυχισμενη ζωη,στον ανθρωπο που ανα πασα στιγμη θα πεθαινε για μενα,στον ανθρωπο που δεν θα ηθελε ποτε να με προδωσει κ να μου φορτωσει μια ισοβιως πληγωμενη καρδια!!!βαζω το χερι μου στη φωτια!!!το ιδιο πιστευει κ κεινος για μενα!!!πολλες φορες απορω τι εχω κανει κ αξιζω τετοιον αντρα,αλλα σιγουρα ο θεος ξερει!!!!ισως οντως οι εξαιρεσεις να ειναι μετρημενες στα δαχτυλα κ μεσα σ'αυτα τα μετρημενα δαχτυλα ειναι κ ο αντρουλης μου!!!ουτε στην διαδικασια να υποθεσω οτι θα παει με αλλη δεν μπαινω!!!

πραγματικα νιωθω περηφανη για τον ανθρωπο που εχω διπλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

λοιπον γυρω μου,σε γνωστους κ φιλους εχω ζωντανα παραδειγματα οτι η απιστια δεν εχει μετρο....αλλα οτι δινεις παιρνεις!!

εγω πιστευω οτι δεν εχουμε απατηθει ολες,ουτε θα απατηθουμε στο μελλον,ουτε οτι θα απατησουμε...ισως ναι να ειμαστε εξαιρεσεις...

δεν λεω οτι εγω ειμαι η τελεια γυναικα κ δεν θα παει με αλλη ο αντρας μου,αλλα ειμαι απολυτα σιγουρη οτι ο θεος μου εδωσε αυτο που αξιζα....δεν προκειται να απιστησει κανενας μας απ'τους δυο...πιστευω στον ανθρωπο που παντρευτηκα,στον ανθρωπο που με εκανε μητερα,στον ανθρωπο που παλευει καθημερινα για να εχω μια ευτυχισμενη ζωη,στον ανθρωπο που ανα πασα στιγμη θα πεθαινε για μενα,στον ανθρωπο που δεν θα ηθελε ποτε να με προδωσει κ να μου φορτωσει μια ισοβιως πληγωμενη καρδια!!!βαζω το χερι μου στη φωτια!!!το ιδιο πιστευει κ κεινος για μενα!!!πολλες φορες απορω τι εχω κανει κ αξιζω τετοιον αντρα,αλλα σιγουρα ο θεος ξερει!!!!ισως οντως οι εξαιρεσεις να ειναι μετρημενες στα δαχτυλα κ μεσα σ'αυτα τα μετρημενα δαχτυλα ειναι κ ο αντρουλης μου!!!ουτε στην διαδικασια να υποθεσω οτι θα παει με αλλη δεν μπαινω!!!

πραγματικα νιωθω περηφανη για τον ανθρωπο που εχω διπλα μου!!!

Μιλάς πολύ σωστα! Έτσι νιώθω και γω!125785xkp5sqhu7n.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουν υπάρξει όμως και γυναίκες που εχουν πληγωθει ανεπανόρθωτα απο τους άντρες τους χωρις να εχουν απιστήσει ποτέ...αν όλοι παίρναμε αυτο που μας άξιζε κορίτσια θα είχαμε ευτυχία κυρίως γυρω μας,οχι διαζυγια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και εγώ δεν το θεωρό σωστό τι είναι αυτά τα πράγματα και πας εκεί και τι σίγα τι βλέπεις κάτι που τώρα το βλέπεις και στη τηλεόραση αλλά θα μου πεις Άλο το ζωντανό κρέας και έμενα ο άντρας μου δεν του αρέσουν εμείς παντρευτήκαμε πολιτικο ευτυχώς αλλά τώρα θα μου πεις και σε ποιον άντρα δεν του αρέσουν έμενα μου είπε ο άντρας μου όταν με γνώρισε ότι είναι μονογαμικός και δεν του αρέσουν η παράλληλες σχέσεις τώρα θα μου πεις πιστεύεις ποτέ έναν άντρα…. Ρε κορίτσια το να βλέπει ο άντρας τσόντα κρυφά και να έχει πολλά DVD είναι κακό αρρωστημένο γιατί έμενα και τώρα που είμαστε μαζί που έχουμε παντρευτεί ξέρω ότι βλέπει όταν δεν είμαι και αυτό με πειράζει πολύ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...