Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΛΟΥΤΑΡΧΙΝΕΣ ΕΧΟΥΜΕ??


Recommended Posts

κοριτσια ειπα να ανοιξω ενα θεμα για τον αγαπημενο μου τραγουδιστη!!!μαρεσει πολυ ο Πλουταρχος,εχει υπεροχη φωνη,ειναι υπεροχος ανθρωπος και εχει υπεροχη οικογενεια!!ειχα παει στην φετινη του πρεμιερα και ηταν τελεια!!σε εσας αρεσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 142
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Μ' ΑΡΕΣΕΙ ΟΛΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ..ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΗ. ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΣΤΟ GREEK IDOL ΑΠΙΘΑΝΟΣ...ΣΤΙΣ 19/2 ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΒΟΤΑΝΙΚΟ (ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟ& ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ) ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΙ ΟΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΑΝ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ...ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ LIVE ΕΣΤΩ ΚΙ ΕΤΣΙ!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ, ΒΙΚΟΥΛΑ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟ ΠΟΣΤ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΓΡΑΨΕ..

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΙΝΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΑΝΑΤΙΚΗ ΘΑΥΜΑΣΤΡΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟ ΥΘΕΟΥ!! ΜΕΝΩ ΘΕΣΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΗ!! ΕΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariana σιγουρα η μικρουλα θα ειναι φανατικη!!! :P

katherinaki αξιζει οταν μπορεσεις να πας να τον δεις!!ειναι ολα τα λεφτα και αν ειναι και το fan club εκει να δεις τι γινετε.ειμαι και εγω γραμμενη αλλα οχι ενεργο μελος :(

zouzounitsa θεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςς!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82 έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Μ' ΑΡΕΣΕΙ ΟΛΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ..ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΗ. ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΣΤΟ GREEK IDOL ΑΠΙΘΑΝΟΣ...ΣΤΙΣ 19/2 ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΒΟΤΑΝΙΚΟ (ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟ& ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ) ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΙ ΟΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΑΝ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ...ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ LIVE ΕΣΤΩ ΚΙ ΕΤΣΙ!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ, ΒΙΚΟΥΛΑ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟ ΠΟΣΤ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΓΡΑΨΕ..

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΙΝΕΣ

κατερινάκι μου γλυκό :kiss::kiss:

εγω εδωωωω τρελη κ παλάβη για τον γιαννακη τον εχω δει 4 φορες θα ηθελα 1004 βεβαια...

μου εχει τάξει η κουμπάρα μου μου μπουκαλακι πριν τελειωσει αλλα βλεπω κανει το κινεζο για να τις το υπενθυμήσω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα 4 φορές και τον είδα και δεν τον χόρτασα..Είναι απλά Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο Σ!!! Μου αρέσει σαν άνθρωπος και σαν φωνή..Ο αγαπημένος μου...

Από ποιο τραγούδι να αρχίσω..το ένα καλύτερο από το αλλο!! ΤΕΛΕΙΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ???????????? ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΜΕΧΡΙ ΚΟΚΚΑΛΟ!!!! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ!!!!!! πηγε στον μετρ,του ειπε οτι θελει να κανει προταση γαμου σε εμενα(χωρις εγω να ξερω τιποτα), ο μετρ το ειπε στον γιαννακη και μαλιστα συγκινηθηκε.. και μολις αρχισε τις μπαλαντες...λεει ''υπαρχει μια ψυχη εδω που κατι θελει να πει σε καποια..'' και σηκονεται ο χρηστος και παει στον γιαννακη και κατι λεγανε στο αφτι και μετα μου εκανε τη νπροταση!!!και μετα μας αφιερωνε τραγουδια ολη νυχτα...

απο τοτε οσες φορες εχουμε παει στο μαγαζι μας κλεινει το ματι χιχιιχιχιχι

του χρονου με τον θρησκευτικο θα τον καλεσουμε κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεσα σε ολα αυτα τα χρονια εχει αποδειξει τι παιδι ειναι..(Το καλυτερο παιδι)εχει κανει μια υπεροχη οικογενεια..που τη λατρευει..και απο γνωστους μου εχω ακουσει οτι εχει βοηθησει παααρα πολυ κοσμο..και επαγγελματικα και οικονομικα..ανεργους και ανθρωπους αρρωστους!

Τετοιους ανθρωπους που σπανιζουν στο καλλιτεχνικο μας χορο..πρεπει να τους προσεχουμε ,να τους τιμουμε με τη παρουσια μας..(αν ειναι εφικτο)..και αν μη τι αλλο να τους εχουμε σαν παραδειγμα..

Οχι σαν κατι αλλους..αλλες που πιασανε ενα μικροφωνο στα χερια και νομιζουν οτι..ειναι "καποιοι" και φεροντε λες και πιασανε τον παπα απο τα Α@#%$#$^$#^Α...sorry κιολας!

http://http://www.youtube.com/watch?v=GcJX-oxCdFchttp://http://www.youtube.com/watch?v=7wl7V7zVvPo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατρινα εχεις απολυτο δικιο ετσι ειναι και γιαυτο τον θαυμαζω και μου αρεσει.οντως εχει βοηθησει πολυ κοσμο και εχει πολλα για πολλους!γιαυτο αξιζει πολλα.ειναι θησαυρος!!

http://www.youtube.com/watch?v=NL6fjpbUVNs

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...