Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Το σκυλακι μου... 16 χρονια μαζι. μαζι στις στεναχωριες, μαζι και στις χαρες... Και σημερα πολυ εμετο και δοιαρια.. Τον παει ο αντρας μου στον κτηνιατρο.. Ξερω οτι δεν θα τον ξαναδω. Ποναει γμτ. Κι ας ειναι μονο ενα σκυλακι.. Για μενα ειναι κατι παραπανω. Ροκυ μου κουραγιο μωρο μου.. Ζησε αν μπορεις σε παρακαλω!!! Σ αγαπαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσακι ποσο σε νιωθω...την προηγουμενη σκυλιτσα μας την ειχαμε 11 χρονια,παιδακι ημουν κ εγω ,μαζι της μεγαλωσα!Τη χασαμε απο ηλιθιους γιατρος κ λαθος διαγνωσεις :angry::angry:

Ευχομαι να ειναι περαστικα του!!!Αλλα αν υποφερει κ ταλαιπωρειται...δυστυχως...καλυτερα να φυγει..

Προσπαθησε να εισαι ετοιμη για ολα...

Κοιτα τον μικρουλη σου για να ξεχνιεσαι κ να χαμογελας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω... :(

πραγματικά σε νιώθω. Δείξε δύναμη αν συμβεί το αναπόφευκτο...

έχω και γω σκυλάκι και ενώ πάντα λέω απο μέσα μου οτι είμαι συνειδητοποιημένη για το ότι κάποια στιγμή θα μας αφήσει, ξέρω οτι άλλο να απέχεις απ'αυτό και άλλο να το ζείς. Σκέψου μόνο οτι το σκυλάκι σου πέρασε κοντά σου μέχρι τώρα μια όμορφη ζωή γεμάτη αγάπη, κάτι που άλλα πλάσματα στερούνται.. και έφτασε σε μεγάλη ηλικία το μανάρι μου.

Ευχομαι μέσα απ'την καρδιά μου να γυρίσει απο τον κτηνίατρο κουνώντας την ουρά του :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειλικρινά εύχομαι να είναι όλα περαστικά και να γυρίσει σύντομα από τον κτηνίατρο χαρούμενος στο σπίτι σας.....έχω σκυλάκι και καταλαβαίνω πως μπορεί να νιώθεις (και ας μένει τώρα με τη μητέρα μου)....

αν συμβεί οτιδήποτε κακό πρέπει να δείξεις δύναμη...

και πάλι περαστικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο καταλαβαινω την αγωνια σου.....εχω κ εγω μια σκυλιτσα παρεουλα και τρεμει η καρδια μου μην μου παθει τιποτα!Ειναι το παρεακι μου!!!!

Ευχομαι να μην ειναι κατι σοβαρο κ σε λιγες μερες να σου κουναει το ουρακι του χαρουμενα!!!!!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! Με τα ζωακια δενεσαι καμια φορα πρισοτερο απο οτι με τους ανθρωπους... Τον ξερω καλα αυτο τον πονο!

Ειναι μεγαλος ο Ροκυ σου αλλα ποτε δεν ξερεις μπορει και να το ξεπερασει... Σε αντιθετη περιπτωση μην ξεχνας οτι το σημαντικο γι αυτον ειναι οτι ειχε μια καλη ζωη και την καλυτερη περεα τη δικη σου!!!

Ευχομαι περαστικα μεσα απο την καρδια μου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι και εγώ να μην είναι τίποτα σοβαρό και να την έχεις πάλι κοντά σου! Σε καταλαβαίνω απόλυτα, είμαι και εγώ σκυλομάνα και θεωρώ τη Μπιζού μέλος της οικογένειας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι κοριτσάκι μου να γίνει καλά...

σε νοιώθω και δυστυχώς εμένα ο Δουκάκος μου μετά απο 10 χρόνια έφυγε απο κ... το γιο του μου τον φώλιασαν στα 7 του χρόνια...(κάποια τέρατα)η απώλεια ειναι δύσκολη...ευχομαι να γίνει καλα αλλιως αν ειναι να υποφερει ας τον παρει ο θεούλης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορω να καταλαβω πως νιωθεις...εχουμε ενα σκυλακι την Λασσυ η οποια ειναι 13 χρονων..δυστυχως εδω και 4 μηνες ειναι παραλυτη απο την μεση και κατω...η διαγνωση ειναι οτι πλησιαζει το τελος..οι γονεις μου δεν θελεουν με τιποτα να της κανουν ευθανασια ελπιζουν να ''φυγει'' μονη της..ειναι η ζωη μου,,η παρεουλα μου..ηταν παντα διπλα μου σε ολες τις φασεις της ζωης μου..ακομα και ο γιος μου την λατρευει..ειναι μελος της οικογενειας μοας και θα μας λειψει πολυ οταν φυγει,...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον εφερε πισω αλλα δεν ειναι καλα... Καθετε και τρεμει πανω σε ενα χαλακι... μακαρι να την σκαπουλαρει. :( Ευχαριστω για τις ευχες σας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραγιο,σε καταλαβαινω εχω κι εγω ζωακια,κι εχω τραβηξει πολλα,μακαρι να πανε ολα καλα,ειναι κριμα να ταλαιπωρουνται κι αυτα και να μην μπορεις να τα βοηθησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΣΕ ΝΙΩΘΩ!!ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΕΦΥΓΕ Η ΚΛΑΡΙΣ ΜΑΣ !ΕΝΑ ΓΙΟΡΚΣΑΙΡ !1ΗΤΑΝ 16 ΧΡΟΝΩΝ!!ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!! ΑΚΟΜΑ ΤΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!1 ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ 15 ΧΡΟΝΩΝ!!ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ!1ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΔΕ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΠΟΤΕ!!! :(:(

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα του.

Σε καταλαβαινω,εχουμε κι εμεις σκυλακι και ειναι σαν παιδακι μας.

Μακαρι να φανει δυνατος και να τη γλιτωσει.

Να μας ενημερωνεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι ολα να πανε καλα!!!

Σε καταλαβαινω..αν υποψιαστω οτι θα παθουν κατι τα σκυλια μου..

μπρρρ..δεν ξερω πως θα το αντιμετωπισω.. :(

εχει δεθει κ η Ελευθεριτσα μου τοσο πολυ μαζι τους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...

την δευτερα ''εφυγε'' για παντα η Λασσυ μας!!!δεν αντεξε τους πονους...ειναι καλα εκει που πηγε..ηρεμησε...εφυγε χαρουμενη..15 ολοκληρα χρονια ηταν η παρεα μας...ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΛΑΣΣΟΥΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
την δευτερα ''εφυγε'' για παντα η Λασσυ μας!!!δεν αντεξε τους πονους...ειναι καλα εκει που πηγε..ηρεμησε...εφυγε χαρουμενη..15 ολοκληρα χρονια ηταν η παρεα μας...ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΛΑΣΣΟΥΛΑ!!!
ωχ καλο μου.. :cry: εμεις ακομα τον σκεφτομαστε και κλαιμε. Καλο της ταξιδι...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...