Μετάβαση σε περιεχόμενο

MANOYLES TO NOEMBRIO AS MAZEYTOUME KAI EMEIS!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 271
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου μαμα Παναη,καλως ηρθες και σε εμας!!!

Evi μου,ναι εχω άλλο ενα αγοράκι...Οντως τα αγοράκια έχουν αδυναμία στη μαμά τους.Το βλέπω και από τον δικό μου.Εκει που παίζει ξαφνικά έρχεται και με φιλάει..και άλλα πολλά....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω την αλήθεια ήθελα ένα κοριτσάκι αλλά μέσα μου ήξερα ότι πάλι αγόρι θα είχα...Δεν πειράζει όμως ..καλύτερα του ίδιου φίλου να κάνουν και παρέα.

Εσυ ήθελες κοριτσάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elisa έγραψε:

Να σου πω την αλήθεια ήθελα ένα κοριτσάκι αλλά μέσα μου ήξερα ότι πάλι αγόρι θα είχα...Δεν πειράζει όμως ..καλύτερα του ίδιου φίλου να κάνουν και παρέα.

Εσυ ήθελες κοριτσάκι?

και εγω ειχα απο την αρχη διαισθηση,σε ολες μου τις εγκυμοσυνες ειχα και ειχα πεσει σε ολες!!!!ναι η αληθεια ειναι οτι ηθελα πολυ ενα κοριτσακι !!!τι να κανουμε ομως...εξαλλου του ιδιου φυλου μεγαλωνουν ευκολοτερα και εχουν καλυτερες σχεσεις!!!!Υγεια στα νινακια και σε εμας για νατα μεγαλωσουμε
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw den exw katholou agonia den kserw giati...Kata ena periergo tropo niothw pos tha einai kala mono na genithei kai ola tha pane kala....Esu ksereis ta anxh mou maria....Exthes pantos koimithika san poulaki, ti sou kanei enas iperixos eee????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakap75 έγραψε:

koritsia twra pou teleiosame tis ayxenikes den exete agonia gia to B epipedou?
A και εγω που νομιζα οτι στο 3ο παιδι εισαι ψυχραιμη......!!!οχι να μην αγχωθουμε αλλο,αρκετα!!!εξαλλου η καλη μερα φαινεται απο την αρχη!!ενας καλος υπερηχογραφηστης διακρινει σοβαρες παθολογικες καταστασεις απο την αυχενικη!!!!ψυχραιμια μανουλες
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγωνια???αγωνια???τι ειναι αυτο???μια λεξη που να ειναι πιο δυνατη απο αγωνια??παιδια πεθαινω...δεν ξερω πως θα περασει τοσος καιρος και οσο κι αν νοιωθω πως ολα καλα ειναι εχω τετοια αγωνια να δω το αντρακι μου που θα εχει γινει ουουου τεραστιο καλα να ειναι το μαναρι μου...ποτε θα περασει ο μηνας????τι να κανω να ηρεμησω πειτε μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki ena einai to hremhstiko......YPERHXOS........Egw apo exthes eimai alos anthropos,(gia merikes meres meta pali ta idia) ;););) Shmera me klitsise kiolas h agorina mou :woohoo: :woohoo: Entwmetaksei exw pathei plaka me thn korh mou olh thn wra xaidevei thn kilia mou, ton aderfoulh ths....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia eiste kala??bre koritsia laxaniazw poli eukola,paw apo to saloni sto dwmatio na dwsw ena mplouzaki sto gio mou kai exw laxaniasei kai h kardia mou xtupaei grhgora....eseis to pathenete??thimame omws oti kai stis proigoumenes to eixa!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Ασε και εγω κουράζομαι και λαχανιάζω πολύ εύκολα...περισσότερο από την πρώτη εγκυμοσύνη αλλά μου είπε ο γιατρός μου οτι είναι φυσιολογικό!

Εσένα που είναι και η τρίρη φορά έπρεπε να το είχες συνηθίσει χιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω βρε συ...πλάκα κάνω.

Ασε και εμένα συνεχίζονται αλλά έχουν καλυτερέψει λίγο.Ελα ντε πότε θα τελειώσουν???Στην πρώτη εγκυμοσύνη απότι θυμάμαι δεν είχαν κρατήσει τόσο πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!! ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΑΡΧΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ!!!! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera SKRITIKOU kai kalos thn, kalhspera kai se esas koritsia kai (agorakia)..SKRITIKOU to kalhtero dwraki tha pareis fetos apo ton Ai-Basilh,me to kalo to mwraki sou....PO,PO shmera ti varemara einai afth lipei kai h mikrh mou kai varieme.Otan einai edw sou vgazoun thn psixh alla otan lipoun esto kai gia ligo sou lipoun....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου SKRITIKOU ,καλώς ήρθες και με το καλό το μωράκι σου.

Evi μου ετσι είναι όταν τα έχουμε μας κουράζουν και όταν λείπουν τα αναζητάμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...