Μετάβαση σε περιεχόμενο

MANOYLES TO NOEMBRIO AS MAZEYTOUME KAI EMEIS!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 271
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Korhtsia exw kapies apories mhpos mporite na me vohthisete?? Apofasisame na kanoume ena efiviko domatio gia thn megalh kai na valoume to mwro otan me to kalo gennhthei sto domatio pou koimate twra h megalh..Se duo evdomades tha vapsoume ta domatia kai tha erthoun ta kainouria epipla pou kai afta tha einai freskovamena..Shmera ida ena reportaz sths idisois gia mia maia pou pethane sto Elena apo anathimiasois,molhs eixan vapsei ton xoro..Fisika den fovame gia mena alla gia to mwro,lete na einai vlavero????????? Distixos to reportaz to idan kai ta paitherika mou kai epimenoun na pame na minoume gia kapies meres sto xorio (oso tha ksemirizei to spiti)...Den exw kamia oreksh na ksespitothw...Ti na kanw vre koritsia, lete na exoun dikio?????? :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi βαψε τα δωμάτια και μέχρι να ξεμυρίσουν να κοιμάται το παιδί στο δικό σα δωμάτιο ή σε κάποιο άλλο χώρο.Δεν νομίζω οτι πρέπει να ξεσπιτωθείτε επίδή θα βάψεις 2 δωμάτια.Αυτό που είπες για την μαία δεν το άκουσα αλλα μήπω είχε κάποιο πρόβλημα και δεν άντεξε την μυρωδιά.

Δεν ξέρω η απόφαση είναι δική σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ θα δείτε την σχετική είδηση: http://www.madata.gr/epikairotita/social/63870.html

Βεβαίως, δεν πέθανε επειδή δεν άντεξε τη μυρωδιά.. πέθανε γιατί εισέπνευσε την καρκινογόνο ουσία τουλουόλιο.

Εύη, οπωσδήποτε πρέπει να αποφύγεις να εισπνεύσεις οτιδήποτε από όλα αυτά. Δεν ξέρω αν είναι απαραίτητο να φύγετε από το σπίτι (ίσως θα πρέπει να συμβουλευτείς το γιατρό σου και τον παιδίατρο), αλλά οπωσδήποτε να έχεις την πόρτα των δωματίων που θα βαφτούν κλειστές για να μη μεταφέρονται οι μυρωδιές στο υπόλοιπο σπίτι και τα παράθυρα ανοιχτά για να αερίζονται και για να ξεθυμάνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙς ΕΣΥ..ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩς Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟς ΠΩς Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗς ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΑ ΑΦΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥς ΚΑΝΟΝΕς ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΞΗΓΕΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΦ ΣΑΙΝΤ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩς ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΤΟΝ ΥΜΝΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

Kai egw thelw na mathw giati exw kai ena domatio na vapsw....Alla apo thn alh to theorw grousouzia na etimazeis to paidiko apo toso noris. :dry::dry::dry: Twra omos einai o katalilos kairos gia vapsimata,,ouf ti na kanw???

εβι μου κι εγω ετσι νομιζα πως ειναι γρουσουζια αλλα εμεινα εγκυος μολις εβαψα το παιδικο δωματιο και μλιστα εγω το ειχα κανει και αγοριστικο ετσι για να προκαλεσω την τυχη μου :P:P:P:P ...ολα πηγαν κατ ευχην λοιπον βαψε λοιπον και εσυ το δωματιο τωρα που καλοκαιριαζει και δεν ειναι απαραιτητο να ειναι κοριτσιστικο η αγοριστικο χρησιμοποιησε unisexχρωματα οπως το πρασινο το πορτοκαλι το κιτρινο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tha perimenw mipos kai mporesoume na doume to fulo tou mwrou sto epomeno rantevou 24 Iouniou... :):) Egw eixa skopo na ta etimasw mazi ta domatia alla h mama mou exthes arxise na mou alazei ta miala kai na griniazei...Lete na kanw egw thn nufh koritsia giati apo gamprous eimaste komle :lol: :silly: :lol: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αυτο σκεφτομαι αντε να γεμιζουμε με κοριτσαρες γιατι στο τελος θα εχουμε προβλημα...οχι τιποτα αλλο αλλα θελω να γινω και εγω πεθερα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια και απο εμένα απο την βροχερή Γερμανία όπου και μένω.

Εγώ είχα τελευταία περίοδο 3/2 πε πητ 10 με 15 /10. Στην αυχενική μου είχε βρει ενας γιατρός 3,7 αυχενική. Αλλά τώρα στην 16 πήγα σε έναν πολύ καλό καθηγητη εδώ που κάνει μόνο υπερήχουσ β επιπέδου και ήταν όλα πολύ καλά δοξα τον θεό!! Η αυχενική φυσιολογικότατη ασε που έιχε γίνει και δερματάκι πια.Και όλα ήταν ΄τελεια . Αυτος μού είπε να μην κάνω αμνιο δεν υπάρχει λόγος αλλά εγώ έκανα καλού κακού και περιμένω αποτελέσματα σε 9 ημέρες. Και μαντέψτε κορίτσια είναι κοριτσάκι!!! Τα βραχιολάκια εγκυμοσύνης κάνουν θαύματα. Εγώ από την πρωτη στιγμή δεν τα βγάζω απο πάνω μου!!Και είχα πολύ μεγάλο πρόβλημα χωρίς αυτα!!

Σας εύχομαι καλή συνέχεια να κρατήσουμε αγκαλιά τα αγγελόυδια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo giota xerome poli gia sena kai kala ekanes kai to amnio gia na eisai sigouri,egw eimai sigouri oti to koritsaki sou tha einai mia xara kai tha deis ola kala tha pane...perimenw ta apotelesmata na xaroume mazi sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψάχνετε για νύφες; Έδω είμαι εγώ με την μελλόντική κορούλα μου! Απ' την αυχενική διαφάνεια μου είχαν πει ότι είναι κορίτσι. Την Δευτέρα που θα πάω στην γιατρό μου για το προγραμματοσμένο ραντεβού του μήνα θα το σιγουρέψουμε μιας και είμαι στην 17η εβδομάδα και από Δευτέρα θα είμαι στην 18η.

Να σας ρωτήσω κάτι ρε κορίτσια;

Σήμερα έχω κάτι πονάκια σαν στιγμιαίες σουβλιές θα έλεγα υποφερτές βέβαια αλλά δεν είχα πονάκια καμιά άλλη μέρα μέχρι στιγμής και με ανυσήχησαν. Γι' αυτό και πήρα την μαία και της το 'πα και μου είπε να πάρω ένα depon, να πάω να ξαπλώσω όταν σχολάσω ( είμαι ακόμα στην δουλειά ) και αν δεν μου περάσουν να την ξαναπάρω. Μου ψιλόβαλε χέρι γιατί της είπα πως λόγω δουλειών σκύβω συχνά και νοιώθω λίγο να ζορίζομαι όταν σκύβω. Είναι τόσο κακό το σκύψιμο; Εγώ δεν το είχα πάρει στα σοβαρά γιατί δεν έχω πολύ κοιλίτσα και έτσι δεν περιορίζομαι στις κινήσεις μου. Μπορεί να σημαίνουν κάτι κακό αυτές οι σουβλιές ρε κορίτσια και να μην μου το λέει; Συγνώμη για το μεγάλο post και αν σας φαίνομαι υπερβολική αλλά είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και δεν ξέρω πολλά πράγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia mou eixa kai egw kati souvlies arketa entones thn perazmenh Tetarth, eftixos thn Pemth eixa rantevou ston giatro mou kai mou eipai na mhn anisixo kai oti einai h mhtra mou pou megalonei..Psiloponakia exw sinexia kai ta exw sinithisei alla oi souvlies den ksanaenfanistikan eftixos...Oso gia to skupsimo den kserw alla egw apofevgo na skuvw an den einai aparetito oute na tentonome polu thelw, gia na ftasw kati psila as poume...Mporei na esthanese kala alla mhn hpertimas ton eafto sou, ase pou twra exeis thn efkeria na apolafseis thn periphish ton alon...O kaimenos o antroulhs mou trexei san ton Begko na ta prolavei ola gia na mhn kourazome egw :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi mou efxaristo gia tin apantisi sou. Tha prosexo perisotero. Eftixos ki ego pao tin Deftera sto giatro ki etsi tha kano ipomoni mias kai plisiazei h mera ( an kai den ponaw tora outos h allos eutuxws ). More ki emena me voithane kai o antras mou kai h mhtera mou alla epeidi imouna gia enamisi mina krevatomenh tora pou sikothika exo orexh na koitaxo to spiti mou na tou valo mia seira alla tha to kano me pio halarous ruthmous mou fainetai. filia, ta xana leme!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...