Μετάβαση σε περιεχόμενο

αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου!!!!


KALLI5

Recommended Posts

Απ'όλα νήστεψα και εγώ.Εννοείται ρε όταν σου λένε νηστεία χωρίς λάδι,είναι όλα μέσα.Δεν μπορεί να μην τρως λάδι και να φας σοκολάτα ας πούμε(φαντάζεσαι?)!!!Ο άντρας μου δεν έφαγε το μήλο,μόνο εγώ(που υποτίθεται είχα το πρόβλημα),αν και για αυτούς είναι 1 μέρα η νηστεία.

Να σου πω τι κάναμε εμείς τα όργια?Κάναμε διακοπούλες όταν είχαμε πάει και μετά από εκεί πήγαμε Καστοριά,το μήλο το είχαμε μαζί.το βάλαμε στο ψυγείο το ξενοδοχείου,χίλια σημειώματα είχα βάλει να μην το ξεχάσω!!!Το έφαγα τελικά καμμιά εβδομάδα μετά που το πήρα και το καημένο ήταν κατσιασμένο τελείως!!!ΤΗ δουλειά του την έκανε πάντως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

την εκανε κ με το παραπανω!!!!χαχαχ!!!!!κ γω στο ψυγειο το εχω βαλει κ θα το φαμε μισο μισο!!!!σε ευχαριστω παραπολυ κατερινακι μου!!!απο που εισαι;;;;;εγω απο πειραια κ ειμαι 24 χρονων!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από Δράμα είμαι αλλά μένω Χαλκιδική,δίπλα στη θάλασσα είμαστε και οι δύο,βοηθάει και το ιώδιο λοιπόν!!!Είμαι 30 η γριούλα!!!!!!Εσύ τόσο μικρούλι?Οπότε όπως είπες,απόλαυσε τον έρωτα και θα έρθει το σποράκι σου.Έχεις ήδη 1 παιδάκι είπες νομίζω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εχω ειδε ενα κοριτσακι 5 χρονων το οποιο το πιασαμε απο ατυχημα!(εσπασε το προφυλακτικο)!!!κ εδω 3 χρονια προσπαθω κ μονο 3 αποβολες εχω κανει κ ευχομαι να μην ξαναυπαρξει καμια!ωραια η χαλκιδιη!μαγευτικο μερος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μα μην σου έχεις ποτέ ξανά αποβολή και να χαρίσεις 1 αδερφάκι πολύ πολύ σύντομα στο κοριτσάκι σου!!!η Χαλκιδική είναι όντως μαγευτική,αλλά θα προτιμούσα να μένω Δράμα κοντά στους δικούς μου!!Αλλά τι να κάνουμε που είναι οι δουλίτσες μας εδώ?Αντε ελάτε το καλοκαίρι για διακοπούλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια!εγω εχω παει διακοπες στην χαλκιδηκη πολλες φορες!!!ο αντρουλης μου μονο με το καραβι εχουν περασει (ναυτικος βλεπεις) κ δεν εχει παει ποτε!!!!!σκεφτομαστε παντως πολυ να ανεβουμε προς τα πανω για τις διακοπουλες μας!!!!εσυ απο τι βλεπω θα χεις κ το μωρακι σου μαζι ε;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωω ναι!!!!!Θα έχω και την κορουλίτσα μου,με το καλό!!!!Φέτος όμως δεν έχει θάλασσα,δυστυχώς!!!!Μεγάλη πίκρα να την έχεις στα 200 μέτρα και να μην μπορείς να βουτήξεις!!!!Θα έχω όμως τη μπουμπού μου και δεν με νοιάζει τίποτα!!!!Άντε αν έρθετε θα τα πούμε και που ξέρεις?Μπορεί να έχετε και εσείς σποράκι μέχρι τότε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο το στομα σου κ στου Θεου το αυτι κατερινακι μου!!!!τωρα τελειωσα το σιδερο που ειχα εφτιαξακ το φαγακι για την μικρη κ σε λιγο θα παμε να ξαπλωσουμε μιας κ πεθαινα στις δουλειες σημερα!!!!ξεστρωσα το σπιτι βλεπεις κ επρεπε να κανω γενικη απο την αρχη παλι!κ δεν μου εφτανε κ αυτο εβαλα κ σιδερο κ ετσι δεν εχω τιποτα αλλο!!!μυρισε ανοιξη κ καλοκαιρακι το σπιτακι μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε καλή ξεκούραση λοιπόν!!!!!Εγώ σήμερα δεν έκανα τίποτε απολύτως!!!Ούτε φαγητό,θα φάμε έξω.Από Δευτέρα όμως λέω να κάνω πολλά,όσα αντέχω φυσικά!!Τα λέμε λοιπόν,φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΑΜΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΩ ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ,ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΩΝΟΥΛΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον αντρα μου τον λενε χρυσοβαλαντη.τον ειχε ταξει η πεθερα μου γιατι ειχε σοβαρο προβλημα.ακουω παντα τα καλυτερα!!!πιστεψετο κ θα γινει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα KALLI μου!! Κι εγώ λέω να περάσω από κει και ψάχνοντας κάποια στιγμή, βρήκα αυτά:

http://www.parents.gr/forum/archive/ind ... 38885.html

Καλή τύχη κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πας κιμονακι μου!αξιζει τον κοπο !εμεις απο πειραια το σαββατο καναμε 1 κ μιση ωρα να φτασουμε ειχε τοσο κινηση τοσο ζεστη αλλα φτασαμε τελικα!!!δεν το βρικαμε ευκολα αλλα ρωτωντας πας στην πολη!!!!ετσι οπως ενιωσα το σαββατο ειλκρινα σας μιλαω δεν εχω ξανανιωσει ποτε!!!μεγαλο δεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το πηρα κοριτσακι μου!!!κανω απο χθες νηστεια οπως μου ειπαν οι μοναχες που μου το δωσαν για 3 μερες απο το λαδι δηλαδη απ ολα!!!κ θα το φαω την τεταρτη το πρωι πρωτα ο Θεος!!!ο αντρουλης μου εφαγε το μισο σημερα το πρωι αφου πρωτα εκεινος εκανε μια μερα νηστεια οπως μας ειπαν!!!!ευχομαι να μας βοηθησει κ να βαλει το χερακι της!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα νηστεια κανω!!!χθες αρχισα!!!χθες εφαγα νεροβραστα μακαρονια με μια ντοματα!!!ουτε γαλα ουτε γιαουρτια τιποτα!!!κ ηπκια πολυ νερο αλλα να σου πω την αληθεια δεν πειναγα καθολου ,,,σημερα εχω κανω χορτοσουπα χωρις να βαλω λαδι μεσα!!μονο λαχανικα κ λιγο ρυζακι!!κ αυριο θα φαω ενα παξιμαδι με ντοματα παλι χωρις λαδι κ χωρις φετα!!!νιωθω πολυ ωραιο μεσα μου κ δεν πειναω καθολου λες κ κατι γινεται κ με χορταινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Σου γράφω κούκλα μου γιατί είμαι ένα ολοζώντανο παράδειγμα!

Η μαμά μου δε μπορούσε να κάνει παιδιά για 4 χρόνια.

Άκουσε για την αγία και διάβασε τον βίο της.

Συγκινήθηκε πολύ και έκανε το τάμα.

Νήστεψε κανονικά κλπ.

Κάθισε 9 μήνες στο κρεβάτι και το αποτέλεσμα … η αφεντιά μου…

Μετά έκανε και τα 2 αδέλφια μου χωρίς κανένα πρόβλημα!

Βοήθειά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...