Μετάβαση σε περιεχόμενο

CARE DIRECT


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΣ , ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΤΕΡ, ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ...... ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΔΩΡΕΑΝ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙΝΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΕΝ ΄ΟΝΟΜΑΤΙ " Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΑΝΑΜΟΝΗ ".

ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΕΧΕΙ 1 ΠΙΠΙΛΑ , ΔΕΙΓΜΑ ΑΠΟ ΚΡΕΜΑ ΣΥΓΚΑΜΑΤΟΣ , ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΘΗΚΗ ΤΗΣ NIVEA ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ,ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ , ΔΕΙΓΜΑ ΣΚΟΝΗΣ PERSIL & ΜΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ.

ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΓΙΑ PAMPERS , ΚΡΕΜΕΣ κ.α.

ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ.

ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΣΗΜΕΡΑ..........

ΤΗΛ:800-11-82800

http://www.caredirect.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Geia sou elpi. Ta exw parei k egw alla auto pou thelw na pw einai oti eimai ligo enantia sta proionta pou prowthoun (ektos tis nivea) kathws proerxontai apo etaireies pou kanoun test se zwa(oles oi gnwstes pou kseroume). Opote..pote den xrisimopoiw ta kouponia kathws protimw proionta oikologika kai filika pros to periballon kai ta zwa para na protimisw kapoio pou kanei akkribws ta antihtea kai jkostizei ligotero.As apofasisoume ti einai kalutero genika k as apofasisoume.

(to koutaki einai polu omorfo pragmati boithaei tin proetoimasia stin psixologia tis egkyou alla ta proiontame ta kouponia (pampers, aporupanitka) einai ola osa proswpika toulaxiston apofeugw gia logous oxi dikous mou alla euthinis apenanti sto periballon mas.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou elpi. Ta exw parei k egw alla auto pou thelw na pw einai oti eimai ligo enantia sta proionta pou prowthoun (ektos tis nivea) kathws proerxontai apo etaireies pou kanoun test se zwa(oles oi gnwstes pou kseroume). Opote..pote den xrisimopoiw ta kouponia kathws protimw proionta oikologika kai filika pros to periballon kai ta zwa para na protimisw kapoio pou kanei akkribws ta antihtea kai jkostizei ligotero.As apofasisoume ti einai kalutero genika k as apofasisoume.

(to koutaki einai polu omorfo pragmati boithaei tin proetoimasia stin psixologia tis egkyou alla ta proiontame ta kouponia (pampers, aporupanitka) einai ola osa proswpika toulaxiston apofeugw gia logous oxi dikous mou alla euthinis apenanti sto periballon mas.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou elpi. Ta exw parei k egw alla auto pou thelw na pw einai oti eimai ligo enantia sta proionta pou prowthoun (ektos tis nivea) kathws proerxontai apo etaireies pou kanoun test se zwa(oles oi gnwstes pou kseroume). Opote..pote den xrisimopoiw ta kouponia kathws protimw proionta oikologika kai filika pros to periballon kai ta zwa para na protimisw kapoio pou kanei akkribws ta antihtea kai jkostizei ligotero.As apofasisoume ti einai kalutero genika k as apofasisoume.

(to koutaki einai polu omorfo pragmati boithaei tin proetoimasia stin psixologia tis egkyou alla ta proiontame ta kouponia (pampers, aporupanitka) einai ola osa proswpika toulaxiston apofeugw gia logous oxi dikous mou alla euthinis apenanti sto periballon mas.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια πήρα και εγώ μόλις τώρα...Δεν ξέρω τί ακριβώς γίνεται άλλα απο απλή περιέργεια...

Ακομα κάι αν δεν χρησιμοποιήσω τα προϊόντα,ας μου μείνει το βαλιτσάκι..

Εμπιστεύομαι το ''tirogaridaki''..

Αν μάθετε κάτι άλλο ενημερώστε με....

Ευχαριστώ...Πάντως πολλές ερωτήσεις..

Τί κερδιζουνε άραγε αυτοί??:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια πήρα και εγώ μόλις τώρα...Δεν ξέρω τί ακριβώς γίνεται άλλα απο απλή περιέργεια...

Ακομα κάι αν δεν χρησιμοποιήσω τα προϊόντα,ας μου μείνει το βαλιτσάκι..

Εμπιστεύομαι το ''tirogaridaki''..

Αν μάθετε κάτι άλλο ενημερώστε με....

Ευχαριστώ...Πάντως πολλές ερωτήσεις..

Τί κερδιζουνε άραγε αυτοί??:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια πήρα και εγώ μόλις τώρα...Δεν ξέρω τί ακριβώς γίνεται άλλα απο απλή περιέργεια...

Ακομα κάι αν δεν χρησιμοποιήσω τα προϊόντα,ας μου μείνει το βαλιτσάκι..

Εμπιστεύομαι το ''tirogaridaki''..

Αν μάθετε κάτι άλλο ενημερώστε με....

Ευχαριστώ...Πάντως πολλές ερωτήσεις..

Τί κερδιζουνε άραγε αυτοί??:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χωρίς να έχω προσωπική άποψη για αυτό , είχα δει Ευαγγελάτο "Αποδείξεις" και εκεί έλεγε ότι αυτές οι εταιρείες που στέλνουν δωρεάν προιόντα σκοπό δεν έχουν μόνο τη διαφήμιση αλλά είναι ο πρώτος Φάκελος του μωρού. Μαθαίνουν όλα τα στοιχεία που τους ενδιαφέρουν , όπως πότε θα γεννηθεί το μωρό, τι φύλλο είναι κτλ...έτσι ώστε να πουλήσουν αργότερα αυτά τα στοιχεία σε διαφημιστικές εταιρείες.

Έτσι για παράδειγμα όταν θα έρθει η ώρα να πάει το μωρό σας παιδικό σταθμό, θα σας στείλουν φυλλάδια κάποιοι ιδιωτικοί σταθμοί.

Είχαν βγεί πολλές μαμάδες στην εκπομπή εκείνο το βράδυ και έλεγαν ότι τους είχαν ταλαιπωρήσει πάρα πολύ αυτές οι εταιρείες και μάλιστα κάποιες είπαν ότι την επομένη που γύρισαν στο σπίτι από το μαιευτήριο, δέχτηκαν "επίσκεψη" μέχρι και από πλασιέ για παιδικά παραμύθια...

Όλα αυτά σας τα λέω και το τονίζω χωρίς να έχω καμία προσωπική εμπειρία, απλά τα άκουσα στη συγκεκριμένη εκπομπή (για αποφυγή παρεξηγήσεων, γιατί τον τελευταίο καιρό μια σπίθα είναι αρκετή).

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χωρίς να έχω προσωπική άποψη για αυτό , είχα δει Ευαγγελάτο "Αποδείξεις" και εκεί έλεγε ότι αυτές οι εταιρείες που στέλνουν δωρεάν προιόντα σκοπό δεν έχουν μόνο τη διαφήμιση αλλά είναι ο πρώτος Φάκελος του μωρού. Μαθαίνουν όλα τα στοιχεία που τους ενδιαφέρουν , όπως πότε θα γεννηθεί το μωρό, τι φύλλο είναι κτλ...έτσι ώστε να πουλήσουν αργότερα αυτά τα στοιχεία σε διαφημιστικές εταιρείες.

Έτσι για παράδειγμα όταν θα έρθει η ώρα να πάει το μωρό σας παιδικό σταθμό, θα σας στείλουν φυλλάδια κάποιοι ιδιωτικοί σταθμοί.

Είχαν βγεί πολλές μαμάδες στην εκπομπή εκείνο το βράδυ και έλεγαν ότι τους είχαν ταλαιπωρήσει πάρα πολύ αυτές οι εταιρείες και μάλιστα κάποιες είπαν ότι την επομένη που γύρισαν στο σπίτι από το μαιευτήριο, δέχτηκαν "επίσκεψη" μέχρι και από πλασιέ για παιδικά παραμύθια...

Όλα αυτά σας τα λέω και το τονίζω χωρίς να έχω καμία προσωπική εμπειρία, απλά τα άκουσα στη συγκεκριμένη εκπομπή (για αποφυγή παρεξηγήσεων, γιατί τον τελευταίο καιρό μια σπίθα είναι αρκετή).

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χωρίς να έχω προσωπική άποψη για αυτό , είχα δει Ευαγγελάτο "Αποδείξεις" και εκεί έλεγε ότι αυτές οι εταιρείες που στέλνουν δωρεάν προιόντα σκοπό δεν έχουν μόνο τη διαφήμιση αλλά είναι ο πρώτος Φάκελος του μωρού. Μαθαίνουν όλα τα στοιχεία που τους ενδιαφέρουν , όπως πότε θα γεννηθεί το μωρό, τι φύλλο είναι κτλ...έτσι ώστε να πουλήσουν αργότερα αυτά τα στοιχεία σε διαφημιστικές εταιρείες.

Έτσι για παράδειγμα όταν θα έρθει η ώρα να πάει το μωρό σας παιδικό σταθμό, θα σας στείλουν φυλλάδια κάποιοι ιδιωτικοί σταθμοί.

Είχαν βγεί πολλές μαμάδες στην εκπομπή εκείνο το βράδυ και έλεγαν ότι τους είχαν ταλαιπωρήσει πάρα πολύ αυτές οι εταιρείες και μάλιστα κάποιες είπαν ότι την επομένη που γύρισαν στο σπίτι από το μαιευτήριο, δέχτηκαν "επίσκεψη" μέχρι και από πλασιέ για παιδικά παραμύθια...

Όλα αυτά σας τα λέω και το τονίζω χωρίς να έχω καμία προσωπική εμπειρία, απλά τα άκουσα στη συγκεκριμένη εκπομπή (για αποφυγή παρεξηγήσεων, γιατί τον τελευταίο καιρό μια σπίθα είναι αρκετή).

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Julie σοβαρά μιλάς??????? Βλακεία έκανα αλλλά τώρα πάει...

Θα δείξει με τον καιρό...

Ευχαριστώ πάντως για την πληροφορία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Julie σοβαρά μιλάς??????? Βλακεία έκανα αλλλά τώρα πάει...

Θα δείξει με τον καιρό...

Ευχαριστώ πάντως για την πληροφορία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Julie σοβαρά μιλάς??????? Βλακεία έκανα αλλλά τώρα πάει...

Θα δείξει με τον καιρό...

Ευχαριστώ πάντως για την πληροφορία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΑΠΟ ΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΩ Η CARE DIRECT ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ. ΕΓΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ ΕΝΑ ΕΝΤΥΠΑΚΙ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΗΣΙΜΑ (ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΒΡΕΦΙΚΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ, ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΑ, ΠΙΠΙΛΑ, ΜΠΙΜΠΕΡΟ, ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΒΡΕΦΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ ΚΛΠ)ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΞΑΝΑΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΕΝΑ ΕΝΤΥΠΟ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΕΝΑ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ. ΣΚΟΠΟΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ. ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΑΠΟ ΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΩ Η CARE DIRECT ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ. ΕΓΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ ΕΝΑ ΕΝΤΥΠΑΚΙ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΗΣΙΜΑ (ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΒΡΕΦΙΚΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ, ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΑ, ΠΙΠΙΛΑ, ΜΠΙΜΠΕΡΟ, ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΒΡΕΦΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ ΚΛΠ)ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΞΑΝΑΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΕΝΑ ΕΝΤΥΠΟ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΕΝΑ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ. ΣΚΟΠΟΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ. ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΑΠΟ ΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΩ Η CARE DIRECT ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ. ΕΓΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ ΕΝΑ ΕΝΤΥΠΑΚΙ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΗΣΙΜΑ (ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΒΡΕΦΙΚΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ, ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΑ, ΠΙΠΙΛΑ, ΜΠΙΜΠΕΡΟ, ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΒΡΕΦΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ ΚΛΠ)ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΞΑΝΑΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΕΝΑ ΕΝΤΥΠΟ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΕΝΑ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ. ΣΚΟΠΟΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ. ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ είχα πάρει το φυλλάδιο πριν γεννήσω , τους τηλεφώνησα , μου το έστειλαν , δε με ενόχλησε ποτέ κανείς , αντιθέτως σε κάθε στάδιο ανάπτυξης του παιδιού μου , μου στέλνουν δείγματα από βρεφικές κρέμες , πάνες , παιχνιδάκια , από πολύ επώνυμες εταιρείες. Το βαλιτσάκι περιέχει επίσης δείγματα , και ενημερωτικά βιβλιαράκια. Εγώ τα βρήκα πολύ χρήσιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ είχα πάρει το φυλλάδιο πριν γεννήσω , τους τηλεφώνησα , μου το έστειλαν , δε με ενόχλησε ποτέ κανείς , αντιθέτως σε κάθε στάδιο ανάπτυξης του παιδιού μου , μου στέλνουν δείγματα από βρεφικές κρέμες , πάνες , παιχνιδάκια , από πολύ επώνυμες εταιρείες. Το βαλιτσάκι περιέχει επίσης δείγματα , και ενημερωτικά βιβλιαράκια. Εγώ τα βρήκα πολύ χρήσιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ είχα πάρει το φυλλάδιο πριν γεννήσω , τους τηλεφώνησα , μου το έστειλαν , δε με ενόχλησε ποτέ κανείς , αντιθέτως σε κάθε στάδιο ανάπτυξης του παιδιού μου , μου στέλνουν δείγματα από βρεφικές κρέμες , πάνες , παιχνιδάκια , από πολύ επώνυμες εταιρείες. Το βαλιτσάκι περιέχει επίσης δείγματα , και ενημερωτικά βιβλιαράκια. Εγώ τα βρήκα πολύ χρήσιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Ναι είχα παλινδρομη τον Ιανουάριο στην 8η εβδομάδα.Ευχομαι αυτή τη φορά να σταθώ τυχερή.
    • Το ξέρω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς.Προσπαθω να απασχολω το μυαλό μου με άλλα πράγματα για να μην αναλύω τόσο αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα και σήμερα είναι μια τέτοια μέρα.Σ ευχαριστώ πολύ για την εμψύχωση.❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...