Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ&


Βανια

Recommended Posts

Karolinaki ευτυχώς πήρε τις βλεφαρίδες του πατέρα της! Τώρα θα ήθελα να έχει ίσιο μαλλί αλλά αν δεν είναι πάλι θα την αγαπώ!

Ανυπομονώ να γνωρίσω την κόρη σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 311
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

η κοπελα με τα γυαλια η ξανια ειναι η ξαδεφουα της Σοφιας συγνωμη δεν συγκρατησα ονομα και διπλα το Σοφακι κουκλα ε ; μονο 17

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aphroditi έγραψε:

Karolinaki ευτυχώς πήρε τις βλεφαρίδες του πατέρα της! Τώρα θα ήθελα να έχει ίσιο μαλλί αλλά αν δεν είναι πάλι θα την αγαπώ!

Ανυπομονώ να γνωρίσω την κόρη σου...

Αφροδιτούλα μου και εμένα πήρε το μαλλί του άντρα μου ... :( και θα προτιμούσα να ναι ίσιο σαν το δικό μου γιατι δεν βλεπω το δικό της να στρώνει εύκολα... αλλα ...ειναι κουκλιά ότι τρίχα και αν έχουν σωστά?????????τι κουκουβάγιες μανούλες είμαστε....χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

λοιπον εδω ειναι και η φανουλα DSC02327.JPG
γεια σου ρε Βάνια φωτογράφε ...!!!!!!!! χαρηκα πολυ που σε γνώρισα και σε συγχωρώ που δεν θυμόσουν το όνομα μου...χαχα :P:P Ο σπυράκος σου καλα?να μου τον φιλήσεις...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακρυα απτον σταυρο καρολινα!χαχαχα

χαλια ειστε και οι 4!ξερετε εσεις ποιες λεω!και εγω δεν ζηλευω καθολου!και σημερα δε σας μιλαω!

αντε τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον αυτες ειναι δεν ξερω αλλα συηδητοποιηα οτι δε τραβηξα ο Σπυραο της Αναστασιας ενω εω τηναισθηση οτι τον ειχα βγαλει α επισης μην ψαξετε να βρειτε εμενα εγω ημουν η φωτο καλα τωραπου εμαθα το τροπο θα γελασουμε εχω και άλλες απο την προηγουμενεη συναντηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

Βανια έγραψε:

γεια σου ρε Βάνια φωτογράφε ...!!!!!!!! χαρηκα πολυ που σε γνώρισα και σε συγχωρώ που δεν θυμόσουν το όνομα μου...χαχα :P:P Ο σπυράκος σου καλα?να μου τον φιλήσεις...[/quote:3gkavxcr]

απαπα με αυτα τα ονοματα :unsure: ο δικος μου ειναιΣταυρος της ααστασιας ειναι ΣΠΥΡΑΚΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

Βανια έγραψε:

γεια σου ρε Βάνια φωτογράφε ...!!!!!!!! χαρηκα πολυ που σε γνώρισα και σε συγχωρώ που δεν θυμόσουν το όνομα μου...χαχα :P:P Ο σπυράκος σου καλα?να μου τον φιλήσεις...[/quote:2dvap8hp]

απαπα με αυτα τα ονοματα :unsure: ο δικος μου ειναιΣταυρος της ααστασιας ειναι ΣΠΥΡΑΚΟΣ :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολινακι πολυ σε ανεκτηκα! μακρυα απο τον αντρα της ζωης μου σουρλουλου!χαχαχαχα

περασατε καλα κουκλαρες μου?

ποτε θα κανονισουμε συναντηση σε αυτο που δουλευω να σας καμαρωσω ολες???ε????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

καρολινακι πολυ σε ανεκτηκα! μακρυα απο τον αντρα της ζωης μου σουρλουλου!χαχαχαχα

περασατε καλα κουκλαρες μου?

ποτε θα κανονισουμε συναντηση σε αυτο που δουλευω να σας καμαρωσω ολες???ε????????

αντε βρε Λακτάκι!!!!! προς το παρον έχω πει με την Ευγενία΄-Συμπεθερούλα μου νο2 και τη Ρενούλα και όποια αλλη κοπελίτσα θέλει την τετάρτη στο verde στις 4 ηωρα... τώρα αν μπορει και η σοκολατένια μου! θα χαρω να τα πουμε απο κοντα... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:angry::( ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟΣ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ ΕΚΕΙ!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofiaaa έγραψε:

to moro mou kai ego stin sunatinsei

καλως το μικρό και όμορφο Σοφάκι μας.. :P:P τι κανουν οι δύο μπέμπες? :P γιατι και εσυ μπεμπούλα είσαι...είσαι μεσα στην συνάντηση της τετάρτης? θα παω να ανοιξω σχετικο θέμα...μακια.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...