Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ&


Βανια

Recommended Posts

Ολο αυτο το διαστημα εχουμε κανει αρκετες συναντησεις δεν νομιζετε οτι εν οψει της γορτης της μητερας πρεπει να συναντηθουμε ; Επισης εκεινη την ημερα το τρελοκομειο μας η Ραμονα :woohoo: εχει τα γενεθλια της !Προσπαθησα να το βαλω σαν τιτλο αλλα δεν χωραει .Λοιπον τη ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΜΑΙΟΥ &ΩΡΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 11.30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΕΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΑ ΣΤΟΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ .δηλωστε συμμεοχη και αν υπαρχει ενσταση για την ωρα αν προτιματε πρωι η απογευμα πειτε το απα το απογευμα εχει πιο πολυ κοσμο .Μπορουμε να συναντηθουμε στον ΕΣΤΑΥΡΩΕΝΟ ΟΣΕς ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ . :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 311
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ωραια ιδεα!!!

θα μπορουσαμε να παμε αν εχει καλο καιρο που πιθανον να εχει σε καποιο ανοιχτο παιδοτοπο(νομιζω ξερεις καποιον ε βανια??)

η τελως παντων καπου που μποπουμε να παρουμε και τα καμαρια μας να το ευχαριστηθουν.

εγω ειμαι μεσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον υπαρχει ενας παιδοτος στο Αιγαλεω ειναι μεταξυ ιερα οδου καιμεγαλου Αλεξανδρου λεγεται ελατε να παιξουμε εχει και και χωρο με τραπεζακια εξω να κατσουμε να πιουμε το καφε μας και για οσες καπνζιζουμε ο ιδιος εχει και στο Χιδαρι αλλα ειναι αβολα ενω στο αιγαλεω ειναικαι το μετρο κοντα σχετικα .Ραμονακι ο αγιος κοσμας ειναι μακρια πως να ερθουμε εκει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραμονα ειδα οτιο Αγιος κοσμας ειναι στο Παλαιο Φαληρο πως τον λενε και ενημερωσε μας ποια λεφορεια εξπερετουν .Ερχομαστε απο πολλες περιοχες.Παντως Αναστασια εσυ εισαι μεσα ετσι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αγιος κοσμας ειναι λιγο μετα τον αλιμο!!! εξυπηρετουν πολλα λεωφορεια! οσα πανε γλυφαδα πχ!

αν σας ενδιαφερει θα σας πω αυριο ακριβως ποια λεωφορεια ειναι αυτα!!!!

χμ δε θυμαμαι πως τον΄λενε τον παιδοτοπο γιατι σημερα εκανε ανοιγμα νομιζω!λεπτομεριες αυριο!!!!! σας ενδιαφερει προς τα εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα αν υπαρχουν συμμετοχες εγω ειδα οτι εξυπερετουν καποια λεωφορεια ακι απο Συνταγα και απο πειραια γα ενα ταξιδι α ειναι οπου και αν καταληξουμε .Κοιτα εσυ και πες μας πρωτααπο ολα τι λεει σνα χωρος αν ειναικαλα και ασφαλη και το κοστος .Στο Αιγαλεω αν θυμαμαι ειναι για ενα παιδικο και ενα γονιο εδεινα γυω στα 8 ευρω στα αιδια εβαζαν χυμο απεριοριστο και ο μεγαλος οτι επαινε εγω παντα καφε γυρω στα 8 εδεινα νομιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω οτι θα πρεπει να μείνουμε στο Αιγάλεω! Άλλωστε χρωστάμε μια συναντηση στα δυτικά προάστια! :P :laugh: :P :laugh: Να είμαστε καλα και θα ερθω και εγω με το Δημητρακη! Ναι ναι σας απειλούμε δημοσίως! :P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ θα μαθω αυριο και θα σας πω λεπτομεριες και ολα!

παντως αν δεν κανονισεται εκει θα σας φορτωθω εγω στο αιγαλεω! ε μα τι! για αυριο δεν μπορουσα να τους πω οχι γιατι εναι η πρωτη μερα δουλειας αλλα τι λιγο πριν τα γεννεθλεια μου θα δουλευω?χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι μεσα!!!!

και για αυτον τον παιδοτοπο(που ξερω πως ειναι)ειμαι με χιλια μεσα και ο μικρος το ευχαριστιεται και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε λεμε για Αιγαλεω θα μας ενημερωσει καιη Ραμονα αλλα θεωρω οτι ειναι πιο προσβαιμηη περοχη λογω μετρο .Ραμοακι ποτε εχεις γενεθλια ; Δημτρουλα ηαν αρρωστος ο Δημητρακης ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PURPLE έγραψε:

ΕΙΜΑΙ ΔΑΓΚΩΤΟ ΜΕΣΑ (ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ )!!!!!ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΡΓΑ!!

ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩ!!!

που κοντα μενεις ; αχ ΑΙΓΑΛΕΑΡΑ λατρευω εκειεμενα μεχρι πριν 4 χρονια μετα μετακομισα και ηρθα σε αυτο το ερειμωτοπο :angry: Το σιχαινομαι αυτο το μερος οποτε ερχομαι Αιγαλε αναπνεω βλεπω κοσμο και τρελλαινομαι :silly: Εγω σαν ελευθερη εμενα στις εργατικες κατοικιες κοντα στο ΙΚΕΑ μετα το πρωτο σπιτι που νοικιασα ηταν στην Αγια Αικατερινη στα ρωσικα κοντα αλαλ λογω σεισμου το 1999 ημουν και νιοπαντρη μολις 3 ημερες δνε ειχα σπιτι καιμετακομισαμε λιγους μηνες μετα στην Ελλησποντου κοντα στο ΙΚΑ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΝΑΣ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ramona σιγά τη vieja!!!! :P:P:P

Δηλαδη εγω τι είμαι;;Η υπερβιέχα;;;;

Επιασες δουλίτσα;;;Μπράβο!!!

κοριτσια δυστυχώς δε μπορώ να ερθω μάλλον. :(:(:(:(:(

Βαφτιζει μια συναδελφος το κοριτσακι της και θα πρεπει να πάω.

Δε ξερω ακομη την ώρα της βάπτισης (μου ειπε θα μου φέρει το προσκλητήριο) για αυτό δε λέω σίγουρα.Ελπίζω να τα κουτσοβολέψω και να έρθουμε έστω και λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pink έγραψε:

αιγαλεω με βολευει και μενα λογω μετρο,κριμα που δεν εχω και παιδακι για να παιξει!φιλια!!

Θα εχεις τα δικά μας να παίξεις! :P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα καθε χρονο ο αδερφος μου μου λεει cumpleanio feliz te estas poniendo vieja! δηλαδη χρονια ευτυχισμενα,γερνας! ελεος ε?χαχαχαχαχα

επιασα δουλεια σε παιδοτοπο αλλα θα κανω τα παντα για να μην δουλευω εκεινη τη μερα και να σας ερθω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα δες την ωρα μπορει η βαφτιση να ειναι για απογευμα αν μπορεσεις καλα θα ειναι .Μπορουν να ερθουν ακομ και εκινες που δεν εχουν παιδακια στο πισω μερος του παιδοτοπου εχει αυλη με τραπεζακια και μπορουμε να κατσουμε να πιουμε το καφε μας καινα εχουμε και τα μικρα μεσα να παιζουν εχι κοπελες που τα προσεχουν βεβαια θα τα κοιταμε και εμεις ιδιως τα πιο μικρα .Η πορτα για να μπορεσουν να βγουν εξω εινι αδυνατο ανοιγει με μπουτον και ειναι ψηλα ετσι θα εχουμε την ησυχια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.paidotopoi.com/aegaleo-playground-gr.html

αυτος ειναι ο παιδοτοπος βεβαια τον εξωτρικο χωροδνε τον εχει γιατι τον εκαναν περσι λοιπον ας μαζευτουμε να παμε να παιξουμε εγω παντως εχω ανεβει και στην τσουληθρα αλλα και στο τραμπολινο παιζεις με το παδι ανετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pink έγραψε:

αιγαλεω με βολευει και μενα λογω μετρο,κριμα που δεν εχω και παιδακι για να παιξει!φιλια!!

Καλως εχοντων των πραγματων, θα ειμαστε κι εμεις Αθηνα εκεινες τις μερες... Οποτε μπορεις να παιξεις οσο θελεις ή μαλλον οσο αντεξεις :laugh: με τον Ιασονα!

Θα χαρω πολυ να σας ξαναδω απο κοντα ολες και να γιορτασουμε μαζι τη γιορτη της μητερας!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΦΟΒΑΜΑΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπελακι να κατσεις στα αυγα σου και α εχουμε χονο για συναντησεις με το που θα γεννησεις καιμετα δεν χανομαστε .Απο την άλλη αν νομιζεις οτι σε παιρνει και θελεις παρε το αντρουλη σο να ειναιμαζι και ελατε αλλα μεσα στο αυτοκιτο να εχεις και τη βαλιτσουλα !Και για φαντασου να παμε ολες μαζι στο μαιευτηριο .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...