Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΚΕΡΑΚΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ


Recommended Posts

Δε μου λετε χακερακια μου...μηπως γνωριζει καμια σας κανενα site για free download (σαν το gamato.info)?

Εχω τρελλα με τα παλια ελληνικα σηριαλ (ειναι το αγχωλυτικο μου :) )και τα κανω συλλογη!

Αν γνωριζετε κατι ενημερωστε με pleaseeeeeeeeee!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυφιτζουρακι! :P

εκτος απο το gamato που ειχε τα παντα απο ελληνικα δεν ξερω για free download...βεβαια υπαρχει ενα site που λεγεται www.greek-movies.com οπου εχει πολλες σειρες απο διαφορες χρονολογιες και καθεσαι και τα βλεπεις στον υπολογιστη.

και το www.demonoid.com αλλα δεν ξερω αν θα βρεις ελληνικες σειρες παντως μπορεις να κανεις free download ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Κικιτσα μου!

Το πρωτο site το εχω επισκευτει αλλα θελω να τα κατεβαζω και να τα γραφω σε dvd (βιτσια ειναι αυτα τι να κανουμε??:laugh: )

Οποτε θα εξερευνησω το 2ο!!!!Ελπιζω να ειναι ευκολο στην χρηση γιατι ειμαι και περιορισμενης ευθυνης :woohoo: :woohoo: !!!

Κοριτσακια αν ξερετε κι αλλα ενημερωστε κ την ασχετη!!!!! :blush:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!Αυτό το gamato.....

Τους έκλεισαν αυτούς φυλακή και κοντεύουμε να πάθουμε στερητικό σύνδρομο!!!!!Εγώ κατέβαζα τραγούδια και παιδικές σειρές για την ανιψιά μου!!!

Σνιφ!Σνιφ!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Εχω ακούσει οτι υπάρχει ένα site σαν το gamato αλλά είναι για περιορισμένα μέλη!

Πρέπει λέει κάποιος που είναι μέλος να σου κάνει πρόσκληση για να

γραφτείς!Αλλά δε ξέρω το όνομα!Η κουμπάρα μου μου το είπε.Ηρθε ένας από Αθήνα να τους κάνει σεμινάριο για τη δουλειά της και πώς ήρθε η κουβέντα,είπαν για το gamato και της λέει αυτός,εγώ έχω βρει ένα άλλο site ......πόσα μου δίνεις να σου κάνω πρόσκληση?Τσαντίστηκε η κουμπάρα μου που της ζήτησε ο τσίπης λεφτά και έτσι.χάσαμε την ευκαιρία!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly έγραψε:

πόσα μου δίνεις να σου κάνω πρόσκληση

:blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Tι ζήτουλας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι θα κανω η σηριαλοεξαρτημενη????

Οταν νιωθω στρεσαρισμενη (βλεπε: ικα ενεσεις σπερματεγχυση αναμονη χοριακης) μονο η συλλογη μου με τα σηριαλ με χαλαρωνε :blink:

Τωρα με την εξωσωματικη τι θα κανω :angry::angry: ??? Κανεις δε με σκεφτεται?????? εεεεεεεεεεε?????:angry::angry:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι και το www.ellinadiko.com πρεπει να κανεις εγγραφη ειναι δωρεαν.ειναι λιγο πολυπλοκο στην αρχη.πατας στην αναζητησει αυτο που θες σου βγαζει και οποιο θες το επιλεγεις και μετα εχει ενα σημειο που γραφεις ευχαριστω και σου βγαζει τον κωδικο,δεν το βγαζει σε ολα βεβαια.μολις στο βγαλει τον επιλεγεις,πατας αντιγραφη,ανοιγεις καινουριο παραθυρο και το κανεις επικολληση και οκ.μετα πατας free user και κατεβαινει.ελπιζω να μη σε μπερδεψα.αν θες καποια βοηθεια και ξερω πες μου.μπαινει ο αντρας μου και κατεβαζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσαριδουλα,μηπως μπορεις να περιγραψεις λιγο πιο αναλυτικα τον τροπο γιατι προσπαθω κι εγω να κατεβασω τραγουδια και δεν μπορω????

ευχαριστω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το elinadiko ειναι πολυ καλο... Θα βρεις αναλυτικες οδηγιες εκει.

Αλλα, πολυ βολικο ειναι και το http://www.livemovies.gr/

Το μονο που χρειαζεσαι ειναι το Internet Download Manager

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katsaridoula έγραψε:

ειναι και το www.ellinadiko.com πρεπει να κανεις εγγραφη ειναι δωρεαν.ειναι λιγο πολυπλοκο στην αρχη.πατας στην αναζητησει αυτο που θες σου βγαζει και οποιο θες το επιλεγεις και μετα εχει ενα σημειο που γραφεις ευχαριστω και σου βγαζει τον κωδικο,δεν το βγαζει σε ολα βεβαια.μολις στο βγαλει τον επιλεγεις,πατας αντιγραφη,ανοιγεις καινουριο παραθυρο και το κανεις επικολληση και οκ.μετα πατας free user και κατεβαινει.ελπιζω να μη σε μπερδεψα.αν θες καποια βοηθεια και ξερω πες μου.μπαινει ο αντρας μου και κατεβαζει.

Κι εμείς από το www.ellinadiko.com κατεβάζουμε και από το www.thegreekz.com που λειτουργεί ακριβώς σαν το ελληνάδικο. Και στα δύο πρέπει να κάνεις εγγραφή. Με το username και password μπαίνεις και κατεβάζεις ό,τι θέλεις. Από προγράμματα έχει εγκαταστήσει ο άντρας μου το JDownloader και κατεβάζουμε πολλές διευθύνσεις ταυτόχρονα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousi τωρα το ειδα το μυνημα σου.κανεις εγγραφη και πατας στο search τον τραγουδιστη που θελεις η οτι αλλο θελεις να βρεις.σου βγαζει αυτα που βρηκε και οποιο θελεις το ανοιγεις μετα κατεβαινεις κατω στο τελος και πατας εκει που λεει post reply γραφεις ευχαριστω και πατας post quick reply,μετα θα πας στην πρωτη σελιδα απο το cd που εχεις επιλεξει και εκει θα σου εχει εμφανισει παρομοιο κωδικο:http://rapidshare.com/files/204484444/t3rzis.dlc

θα τον επιλεξεις θα πατησεις δεξι κλικ και αντιγραφη,θα ανοιξεις καινουριο παραθυρο και πατας δεξι κλικ και επικολληση πανω που γραφεις τις διευθυνσεις και οκ.θα σου βγαλει δυο σαν ρολογια θα πατησεις αυτο που λεει free user και κατεβαινει το cd.οταν κατεβει θα πρεπει να του κανεις αποσυμπιεση για να μπορεις να το ακουσεις.πατας πανω του δεξι κλικ,πας εκει που λεει jzip και μετα extract here και εισαι ετοιμη.ελπιζω να μη σε μπερδεψα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια απ'οσο ξερω το gamato ανοιξε ξανα!!!Mου το ειπε ενας ξαδερφος μου που ασχολειται με αυτα.Ισως να εχει αλλη διευθυνση τωρα γιατι δεν το βρισκω,θα μαθω και θα σας πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστα νεα!

Το gamato θα ξανανοιξει αλλα απο ιταλικο διαχειρηστη και θα ειναι www.gamato.it Απ'οτι ξερω το φτιαχνουν ακομη. Ειναι θεμα ημερων λενε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσαριδουλα,ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: μολις κατεβεσα ενα cd!!!!! ;)

οντως θα ανοιξει παλι το γαματο!!!!!!!! :silly: :woohoo: :silly:

καλημεραααααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gamato.me - ReloadedΚαλώς Ορίσατε στο Gamato.me. To Gaμato.me δεν έκλεισε. Ο τράκερ μετακομίζει σε νέο server. Μέσα στις επόμενες μέρες (μπορεί και ώρες) και πάλι κοντάς σας ...

tracker.gamato.me/index.php - Προσωρινά αποθηκευμένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

ΤΟ LIVEMOVIES ΕΚΛΕΙΣΕ.ΤΟΝ ΚΛΕΙΣΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΜΕΣΑ.

Το livemovies δεν εκλεισε, oχι ακομα τουλαχιστον, το steki εκλεισε και απ' οτι καταλαβα εχει δημιουργηθει ενα θεμα γενικοτερα με τις ελληνκες σειρες που ανεβαινουν στο internet...

Για περισοτερες πληροφοριες δειτε εδω...

http://www.periergos.gr/erotiseis/giati ... -diadiktyo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσαι ευχαριστω για τις προτασεις!!!!! Θα αρχισω να τα ψαχνω σιγα σιγα (αν κ δεν νομιζω να καταφερω να βγαλω ακρη :blush: )Θα το προσπαθησω ομως!

Να στε καλα κ οτιδηποτε αλλο μαθετε με ενδιαφερει! (τι στο καλο...σε 1 απο τα 100 θα τα κατφερω :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Lollipop έγραψε:

κοριτσαι????????????οχι κορι-χαμομηλι :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:dqhfon9z]

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

να ρωτησω το νεο Γamato δεν με βαζει μεσα!!!δεν εχει ξεκινησει ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggeliki 30 έγραψε:

Το elinadiko ειναι πολυ καλο... Θα βρεις αναλυτικες οδηγιες εκει.

Αλλα, πολυ βολικο ειναι και το http://www.livemovies.gr/

Το μονο που χρειαζεσαι ειναι το Internet Download Manager

Μπορεις να κανεις μια επεξηγηση για το καθυστερημενο (εμενα εννοω)?

Εκανα εγγραφη,το ψαχουλεψα λιγο αλλα δεν ειναι κανενα download :blush::blink::blink::blink:

Μα δεν μου κοβει καθολου πια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις μπηκα και εκανα εΓραφη ξανα αλλα αρΓει βασανιστικα!!!!δεν εχω δει ακομα τιποτα ειμαι στην πρωτη σελιδα και εχει κολησει εκει!!!!

ααααχ περασμενα μεΓαλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσια το gamato.me συνεχιζει να ειναι απελπιστικα αργο... Πιστευω οτι θα φτιαξει συντομα... υπομονη!!!

Το livemovies εχει γινει περιεργο και σε πολλες περιπτωσεις ακομα και αν εχεις εγκατεστημενο τον Internet Download Manager στον υπολογιστη σου, δεν κατεβαζει. Ιδιαιτερα πραγματα που ανεβασαν μετα τα "γεγονοτα"...

Σε περιπτωση που δεν εχεις Internet Download Manager σε παραπεμπω στο ellinadiko για να δεις τα link και να το κατεβασεις. Πιστευω οτι αν πατησεις εδω... http://www.ellinadiko.com/forum/showthread.php?t=384448&highlight=internet+download+manager θα σε παει κατ' ευθειαν.

Για οποια δυσκολευεται με το ellinadiko, στο forum στη δευτερη γραμμη θα δειτε με μπλε γραμματα "βοηθεια για το ellinadiko" ξεκινηστε απο εκει λοιπον.

Ακομα πολυ χρησιμο ειναι αν γενικα βρισκεις αυτα που θελεις στο ellinadiko να εγκαταστησεις καποιο προγραμμα σαν το cryptload ή το Jdonloader. Και αυτα βρισκονται εκει...

Αν ακομα ψαχνετε καποιο επεισοδιο σειρας ή εκπομπης και δεν το βρισκετε διαθεσιμο για download, δοκιμαστε να το βαλετε με τον τιτλο και την ημερομηνια που προβληθηκε στο Google. Ετσι ακριβως μετα απο ωρες απελπισμενων αναζητησεων, καταφερα να κατεβασω την τελευταια εκπομη του Λαζοπουλου απο κινεζικο :woohoo: blog!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...