Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο2


lena

Recommended Posts

marsoupilami μου πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα! κι εγω την ίδια πρακτική εφαρμόζω, ξεκούραση, ξεκούραση, ξεκούραση... βαρετά αλλά δεν πειράζει τον φάγαμε το γάιδαρο!!! όπου να΄ ναι θα έχουμε γεννητούρια κάθε βδομάδα :laugh:

πάντως κι εγω το ίδιο πρόβλημα έχω με τις συσπάσεις, μερικές μέρες χαλαρά και άλλες έχω άπειρες χωρίς λόγο. αλλά δεν αγχώνομαι πιά, αν ήταν να δημιουργήσουν πρόβλημα θα το είχαν ήδη κάνει.

σούλα τέλειο το άρθρο για τις δουλειές του σπιτιού, εγώ το εφαρρμόζω κατά γράμμα! έχω τόσο καιρό να κάνω δουλειές που μετά τη γέννα δε θα μπορώ να μπω σε πρόγραμμα με τίποτα. αλλά τότε θα έχω τα μωράκια μου και δε με νοιάζει τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 957
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι μου κανετε κοριτσακια μου βλεπω οτι μαζευτικαμε σημερα.

Marsoupilami τι καλα που μας γραφεις που κ που γιατι ανησυχουμε. Πραγματικά απο δώ κ μπρος θα εχουμε ολο γέννες τελειαααααααααα.

Κοριτσακια εσεις που εχετε τα μωρακια σας να τα χαρειτε κ να τα γεμισετε αγάπη.

Εμεις οι υπολοιπες υπομονή.

Εγώ μιλησα σημερα με τον γιατρο μιας κ ειχε ερθει. Δεν κάναμε υπερηχο μιας κ το κανονικό ραντεβού ειναι την επομενη Πεμπτη αλλα μου ειπε οτι γύρω στις 20 με 25 θα πρεπει να φύγω κ το αργοτερο μεχρι τις 3 να προγραμματισουμε την γέννα. Θα κάνω μια ουρων μόνο κ φινιτο οι εξετάσεις. Ευτυχώς δεν θα χρειαστει να κάνω κ αυτη του στρεπτοκοκου.

Σημερα εμαθα οτι μια γνωστή μου που ηταν φρεσκοεγκυουλα το εχασε. Παλινδρομησε. Πολύ στενοχωρήθηκα γιατι θυμηθηκα κ εγω οτι την πρωτη φορα που ειχα μεινει ειχε παλινδρομήσει.

Οσο για τα μικρουλινια ειναι ζωηρουλια αλλα ιδιως το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την καλησπεραα μου..

τι κανετε καλε?ολο επισκεψεις βλεπωω ε?

πιτερ παν τι καλαα ποτε περασαν 2 μηνες απο τοτε που γεννησες..μπραβοο να ειναι γερα τα μικρουλιαα..

γιαννα πολυ λιγο εμειναα για να ερθει και η κουκλιτσα σου σπιτι..

μαρσουπιλαμακιι κατσε να ξεκουραστεις..καλο κανειι

Σουλα υπεροχοο το αρθρο συμφωνοο α-πο-λυ-τως..

φιλεναδαα μια χαρα σας βρισκωω αντεε ενας μηνας εμεινεε ποιος σας πιανειι..

και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια τα χαιρετισματα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ;;;;

ΘΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΕΤΕ ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΤΕ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ;;; ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΟΥΜΕ ΠΟΥ ΤΑ ΦΥΛΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ;;;;;;

ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΗ Ε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ;;;;

ΘΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΕΤΕ ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΤΕ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ;;; ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΟΥΜΕ ΠΟΥ ΤΑ ΦΥΛΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ;;;;;;

ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΗ Ε;;;;;

στο ψυγειο θα τα βαλεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια πώς είστε;

Φουσκώνετε ε;

Άντε κάποιες από σας κοντεύετε. Υπομονή!

Ζετούλα βλέπω την κοιλιά σου στο αβαντάρ και λέω βρε τί μου θυμίζει χαχαχαααααα.

Οι δικοί μου είναι μια χαρά. Σε 2 μέρες γινόμαστε 8 μηνών. Απίστευτο πώς περνάει ο καιρός. Αν δεν κάθεσαι ούτε λεπτό λογικό είναι.

Ο μικρός μου, ο Φίλιππος πλέον, μπουσουλάει καιρό τώρα και πιάνεται και σηκώνεται. Ο Χριστοφοράκος μας είναι έτοιμος για το fame story. :laugh: Όλη μέρα χορεύει και στο μπάνιο παίρνει το ντουζ το βάζει στο στόμα και τραγουδάει.

Κι έτσι για να σας δίνω και θάρρος, θηλάζουν ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν προκειται να τα αποστειρωσω γιατι δεν εχει νοημα. Θα τα αποστειρωσω οταν με το καλό επιστρεψω.

Μπορεις να τα βαλεις σε ταπερ κλειστο αεροστεγώς αλλα νομιζω οτι ειναι πολύ καλύτερο να αποστειρωνεις οτι προκειται να χρησιμοποιήσεις σε λιγο διαστημα. Εγώ κ με την κόρη μου ετσι εκανα. Τώρα μου χάρισαν κ αποστειρωτη για πιπιλες. Ειναι νομιζω νεο προιον κ μου το παραγγειλαν μεσω ιντερνετ κ ειναι για να το παιρνεις κ μαζί κ ετσι θα με βολεψει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου. Παει κ η εξεταση ούρων. Μόλις γύρισα αλλα δυστηχως επειδη εχουν κατι απεργεια δεν μου πηραν αιμα που χρειαζεται για το ουρικό οξύ. Απο εβδομαδας τωρα αυτό αν κ δεν εχω καθολου πρηξιμο κ κατακρατηση.

Τι μου κάνετεεεεεεεε που εισαστε καλε κοιμαστε πουλάκια μου? κοιμηθητε τωρα γιατι μετα μας περιμένει αγώνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΖΕΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ. ΑΠΛΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ.

ΖΕΤΟΥΛΑ ΕΙΔΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΦΟΡΗΤΟ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΕΣ ΣΤΑ ΛΗΤΩ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΒΕΒΑΙΑ, ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΛΕΣ?

ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ & ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,δε γράφω συχνά αλλά σας διαβάζω κάθε μέρα.Είμαι αρκετά πιο πίσω στις εβδομάδες από εσάς,την Πέμπτη πάμε επιτέλους για τη Β επιπέδου να οριστικοποιήσουμε και το φύλο γιατί μας είχε πεί ότι κατά 99% είναι και τα δύο κοριτσούδια,να αρχίσουμε τις αγορές.Μέχρι στιγμής το μόνο που νιώθω είναι κάτι μπουρμπουλήθρες χαμηλά ή άλλες φορές στον αφαλό κοντά,σαν να κουνιούνται τα εντεράκια μου και αυτό όχι κάθε μέρα.Καμία σχέση με τις κλωτσίτσες που φανταζόμουν ότι θα νιώθω.Τώρα ή είναι νωρίς ή είναι πολύ ήσυχα τα ζουζούνια μου ή υπάρχει περίπτωση να μη πηγαίνει κάτι καλά;;;Έχω αγωνία.Για περιγράψτε δικές σας εμπειρίες..Πότε επιτέλους ξεκινάμε να τα νιώθουμε πιο έντονα;;Καλή συνέχεια σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Τι κάνετε; Εγώ είμαι σαν το βρικόλακα, όλο το βράδυ δε βολευόμουν και μάταια προσπαθούσα να κοιμηθώ. Η κοιλιά έχει γίνει τεράστια κι όπως και να γυρίσω κάτι με πονάει. Ο μπόμπιρας που είναι πάνω μάλλον πιέζει το διάφραγμα και δεν μπορώ ούτε ανάσα να πάρω.

Αλίκη, εσύ πώς είσαι;

MARDIO, κι εγώ στις 20 εβδομάδες τα ίδια συμπτώματα είχα, ένιωθα κάτι σαν να γουργούριζαν τα έντερά μου αλλά ήταν τ΄αγόρια που άλλαζαν θέση.

Τώρα στις 36 εβδομάδες βλέπω την κοιλιά συνέχεια να ανεβαίνει και να κατεβαίνει και να γεμίζει βουναλάκια και προσπαθώ να μαντέψω τι είναι αυτό που εξέχει.

Την καλημέρα μου σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

αντε σιγα σιγα θα γεμισουμε καλοκαιρινα διδυμακια :woohoo: :woohoo: :woohoo:

εμενα τα μικρα μου απο χθες ειναι πολυ ησυχα και στεναχωριεμαι!!!

θελω τις κλωτσιτσες μου :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα και από εμας!!!!

Καταρχην να δώσω συγχαρητήρια στη frosobal για την υπομονη του να θηλάζεις δυο μωράκια ταυτόχρονα.

Οταν θα μπορείς θα το εκτιμούσα να έγραφες πάνω κάτω πως οργανώθηκες!

Χθες πήγαμε στο γιατρο,τα μωράκια μου είναι μια χαρούλα , ολα καλα.

Μίλησα και με τη μαια μου η οποία με φώναξε για να δω μια διδυμομανούλα στην 37η εβδομάδα!!!Ηταν τέλεια,μια χαρούλα με οχι πολλα κιλα και μαυρισμένη!Ηταν στον καρδιοτοκογράφο και άκουγε τις κορούλες της!

πολύ τη χάρηκα!!

Τι μου κάνετε οι υπόλοιπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες :)

lilaloy κι εγω τα ίδια, όπως κι αν γυρίσω δεν βολεύομαι και κάτι αισθάνομαι να τραβιέται στην κοιλιά μου. σου είπε ο γιατρός σου πότε περίπου θα κανονίσετε καισαρική? εμένα όταν θα κλείνω την 37η περίπου. θα κάνεις ολική αναισθησία ή επισκληρίδιο? εγω αποφάσισα ολική γιατί είμαι φοβιτσιάρα και με αγχώνειη επισκληρίδιος που θα καταλαβαίνω τη διαδικασία. ακόμη δεν είμαι σίγουρη όμως. ασχετο, εσύ ραγάδες έκανες? εγω έχω γεμίσει και αναρωτιέμαι τί θα γίνει μέχρι να γεννήσω :(

mardio εγω άρχισα να τα καταλαβαίνω πολύ λίγο όταν έκλεισα τη 18η αλλά οι κλωτσιές άρχισαν την 20η. μην ανησυχείς, να είσαι σίγουρη ότι όποτε κι αν ξεκινήσουν μετά δεν θα σταματάνε με τίποτα!απλά είναι λίγο μαικρούλια ακόμη και δεν τα νιώθεις έντονα. με το καλό η β΄ επιπέδου.

frosobal τα μωράκια σου μεγάλωσαν πάρα πολύ, να τα χαίρεσαι! όντως μας δίνεις κουράγιο με το θηλασμό, ελπίζω να τα καταφέρω κι εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, Αλίκη! Ο γιατρός μου δε θέλει με τίποτα καισαρική, μια που αυτή είναι η πολιτική της κλινικής. Εμείς επιμένουμε όμως, γιατί δε θέλω να τραβήξω την ταλαιπωρία του φυσιολογικού τοκετού για το ένα παιδί και της καισαρικής για το δεύτερο. Ο δεύτερος μπόμπιρας που είναι ψηλά και πιο μεγάλος είναι σε μέγεθος και δεν το βλέπω να παίρνει θέση για φυσιολογικό τοκετό. Μας είπε ο γιατρός ότι, αν επιμένουμε πολύ, θα κάνω καισαρική αλλά θα το συζητήσουμε μετά τις 15.6, όταν θα έχω κλείσει κι εγώ τις 37 εβδομάδες.

Μάλλον την επισκληρίδιο θα προτιμήσω, γιατί θέλω να τα δω τ΄αγόρια όσο γίνεται νωρίτερα.

Ραγάδες δεν έχω κάνει, ίσως αργότερα εμφανιστούν που θα πέσει η κοιλιά.

Έχω πάρει 16 κιλά μέχρι τώρα κι ελπίζω να μην ξεπεράσω τα 18. Είμαι 1.60μ. ύψος. Εσύ πόσα κιλά πήρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

λιλαλου κ αλικη ειστε μαζι στις βδομαδες!αντε μαζι να ερθουν κ τα μωρακια!

frosobal να τα χαιρεσαι τα μωρακια σου.ειναι ενθαρρυντικο για μενα να βλεπω διδυμονανουλες να μην μου λενε μονο ποσο δυσκολα ειναι αλλα κ τα καλα!

πηγα κ πηρα απο το σουπερ μαρκετ μισο καρπουζι!!!κ εχω φαει σχεδον το μισο!δεν ειναι κ τελειο αλλα για τη λιγουρα μια χαρα ειναι!!

φτιαχνω κ φασολακια σημερα κ μετα θα παω για μπανιο!!

αφου λοιπον σε επρηξα με τα νεα μου θα προσπαθησω να ανεβασω τα κρεμαστα παιχνιδακια που εφτιαξα για τα μωρακια μου.

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lilaloy έγραψε:

Καλημέρα, Αλίκη! Ο γιατρός μου δε θέλει με τίποτα καισαρική, μια που αυτή είναι η πολιτική της κλινικής. Εμείς επιμένουμε όμως, γιατί δε θέλω να τραβήξω την ταλαιπωρία του φυσιολογικού τοκετού για το ένα παιδί και της καισαρικής για το δεύτερο. Ο δεύτερος μπόμπιρας που είναι ψηλά και πιο μεγάλος είναι σε μέγεθος και δεν το βλέπω να παίρνει θέση για φυσιολογικό τοκετό. Μας είπε ο γιατρός ότι, αν επιμένουμε πολύ, θα κάνω καισαρική αλλά θα το συζητήσουμε μετά τις 15.6, όταν θα έχω κλείσει κι εγώ τις 37 εβδομάδες.

Μάλλον την επισκληρίδιο θα προτιμήσω, γιατί θέλω να τα δω τ΄αγόρια όσο γίνεται νωρίτερα.

Ραγάδες δεν έχω κάνει, ίσως αργότερα εμφανιστούν που θα πέσει η κοιλιά.

Έχω πάρει 16 κιλά μέχρι τώρα κι ελπίζω να μην ξεπεράσω τα 18. Είμαι 1.60μ. ύψος. Εσύ πόσα κιλά πήρες;

πολύ σπάνιο γιατρός να θέλει φυσιολογικό τοκετό σε δίδυμα!σίγουρα είναι καλύτερα αλλά υπάρχει ο κίνδυνος που λες, να κάνεις τελικά και καισαρική. κι εγω 1.63 είμαι και ήμουν πριν 50 κιλά, έχω πάρει 10 αλλά η κοιλιά μου έχει γίνει τεράστια, ειδικά σε σύγκριση με το πώς ήταν πριν. τυχερή είσαι που δεν έκανες ραγάδες, δε νομίζω να γίνουν μετά αφού δεν έγιναν μέχρι τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όλες ένα μποι είμαστε εδώ μέσα??????Πρώτο μποι δηλαδή!!!

1,60 και εγώ αλλα 47 κιλα,τώρα ήδη 49 με την εγκυμοσύνη!

Αliky τα κιλα΄σου είναι τέλεια,εγώ στην πρώτη που ήταν ένα είχα πάρει 16...φαντ'ασου!!!Μια χαρά είσαι!!!

Lilaloy , στα δίδυμα που γεννιούνται φυσιολογικα συμβαίνει πολύ συχνά το εξης"αφου γεννηθεί το πρώτο το δευτερο λόγω του χώρου που μένει ελευθερος πια,γυρνάει και γεννιέται φυσιολογικα.

Συγκεκριμένα η μαία που με ξεγέννησε την πρώτη φορά μου είπε πως αν γεννηθεί το πρώτο το δευτερο γεννιέται όπως και αν είναι!!!

Μπορέι να σου πει την εμεπιρία της και η Ναταλι,που το έζησε!

α!!Συγχαρητήρια στο γιατρό σου και μη φοβάσαι τίποτα!!

Λιονταράκι πανέμορφα αυτα που έφτιαξες!!!Μα που τα προλαβαίνεις όλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου ευη μου δεν κανω τιποτα ολη μερα.εννοω δεν δουλευω.οποτε ολο κ με κατι ασχολουμαι.

και γενικα η ραπτικη κ οι κατασκευες ειναι το χομπι μου.

ο αντρας μου γυρναει στις πεντε απο τη δουλεια οποτε εχω απλετο χρονο να κανω πραγματα!!!

α εφτιαξα κ τα τελευταια πραγματα για τη βαλιτσα!

εφτιαξα τα ρουχαλακια που θα φορεσουν πρωτα τα κοριτσακια μου.στα δημοσια νοσοκομεια δεν τους φορανε ρουχα οποτε τα εχω ετοιμα!!!

πανα,εσωρουχακι,φορμακι μακρυμανικο,πανα βαμβακερη και κουβερτουλα!!

κ επειδη ειμαι ψωναρα τα εβγαλα φωτο κ θα σας τα βαλω να τα δειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακουσα ναταλιι?ακουσα ναταλι??? χαχα ευηη μου παντα με σκεφτεσαι βλεπω..χαχα

ηρθα με ορεξη σημερα απο οτι βλεπετεεε..σας διαβασα μια στα γρηγοραα γιατι θα παω γλυφαδα στις 5 για να παρω κανενα ρουχαλακιι εχω αρχισει και παχαινω λιγακιι ε και θελω μια ανανεωση κιολας..φυσικα δεν θα παρω τα μικρα γιατι δεν θα μπορεσω να ψωνισω..

να πω στην λιλαλου οτι οντως καλα τα λεει η ευη το δευτερο εχει χωρο και γυρναει ετσι εγινε και σε εμενα..

τι τελειαα ειναι αυτα που εφτιαξες λιονταρακι?μπραβοο μπραβοο..

χμμ?τι αλλο ηθελαα να πω?

α ναι φροσωω ειναιι γλυκεςς τα νινακιαα σου..φτου φτου φτου να τα χαιρεσαι..

δεν θυμαμαι κατι αλλο συγνωμη κοριτσιααα

φιλεναδαααα σου στελνωω τα φιλιαα μου ;)

χαιρετισματαα σε ολαα τα κοριτσακιαα

Τα φιλιαα μου..θα τα πουμεε το βραδυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μουυυυυυυυυ. Ναταλακι καλα θα κάνεις πηγαινε για shopping therapy και κανε κ για μενααααααααααααααα.

frosobal πολυ ενθαρυντικό αυτο που λές για τα μωρακια σου οτι θηλαζουν ακομα. Ειδες χάλια η κοιλιά μου????? κλαψ κλαψ. Κ τωρα ιδια ειναι απλα χωρις την κοκκινηλα απο την σφιγγα.

Λιονταρακι αυτα που εφτιαξες ειναι πραγματικά τελειααααα ΜΠραβο κοριτσακι.

Εγώ κοριτσια μου δεν ειμαι στο κλαμπ ειμαι 1,75 κ εχω παρει τωρα 7,5 κιλά. Αλλα νομιζω οτι δυσκολευουν τα πραγματα τωρα. Δεν ξέρω αν νιωθετε κ εσεις μολις κουραστειτε πιεση απο κάτω?

Η εξετεση ουρων μια χαρα δεν εδειξε κατι. Δεν βλέπω την ώρα να ρθει η αλλη πεμπτη να παω στον γιατρο να μου πει ποσο ειναι τα μωρα μου κ ποτε θα φύγω κ τι θα γινει τελικά με την γέννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπράβο στο Zετουλάκι!!!!

Μια χαρα τα ούρα,μια χαρα και τα κιλα!

Λογικο το βρίσκω να πιέζεσαι από κάτω όταν κουράζεσαι,δυο μωράκλες κουβαλας,να μη πιέσουν λίγο??????????????? :laugh: :laugh:

Ναταλι,εχω μια απορία.

Που τα αφήνεις καλέ τρία παιδιά όταν βγαίνεις?

Δηλαδή , με το καλό να έρθουν ,αλλα μετα δε νομίζω οτι θα μου τα κρατάει ας πούμε ο άντρας μου,νομίζω θα αυτοκτονούσε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...