Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικα μωρακια 2009...κ οχι μονο!!! -No 3-


Recommended Posts

Kαλημερα! καλο χειμωνα!! συμμαζεψα ,μαζεψα κ τις αραχνουλες..εστρωσα το κοκκινο χαλι....εφτιαξα μοσχομυριστο καφε ...εφαγα ολα :o τα κουλουρακια..κ σας υποδεχομαι!!

Υπαρχει καμια ζωντανη οεο?

Ναι καλα!!!!!Μας επεισες!!!!

Λινακι μην την πιστευεις!!!Αυτη δεν προλαβαινει να παει για πιπι της [smilie=pottytrain5.gif] ,σιγα κ δεν ξαραχνιασε κ το πρωην θεμα μας!!!!!! [smilie=pottytrain2.gif] χαχαχαχα τρομερες φατσουλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 389
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πωω πωωω σεβασμος μηδεν!! καλα ρε δε σεβεσαι ουτε την ιδιοτητα μου σα ..πεθερα της κορης σου..ουτε την ηλικια μου?..... για να μην πω για τη...σοφια μου!!!! μας εβαλες το μπαρμπαδακι που κανει κακα του κ μετα τον..@λο της μαιμους..!!παλιοκοριτσο!!!!!!!

Φουλινακι μου εσυ με τα γλυκα λογακια κ το παλιοσυμπεθερακι με τους κ@λους....εκει το μυαλο της!!τι κανεις γλυκουλα? Το Σοφακι μας? αληθεια τι κανουν οι δυο τους οταν βρισκονται? αναγνωριζονται? παιζουν?

εεεε δεν ειπα οτι εκανα δουλειες στο σπιτι μου.... :roll: στο θεμα μας ειπα!!! αυριο περιμενω γυναικα ..καληηηηη γυναικα για το σιδερο το..σιχαμενο!!το σαββατο ειχα για καθαριοτητα..σημερα παλι μπαχαλο ειναι....γεματο ψιχουλακια απ το μικρο αβαπτιστο!! :) το οποιο σημερα κ χθες εκανε παλι βηματακια..λιγα ασταθη αλλά τόοοοσο γλυκα..μελι!!

μαγειρεψα ,πηγα σουπερ,εκανα του μεγαλου τα δρομολογια..μπανια ,ταισματα κ τωρα θα τον βαλω για υπνο..οποτε δε λεω πολλα γιατι αν κατσω λιγο ακομη θα γκρεμισει ολοοο το σπιτι!

γιουπιιιι εχουμε τη βαφτιση του σπορακου την αλλη εβδομαδα..Ανυπομονω!!!!!!! :P

σας φιλω...και...στασα κατσε ρεεεε!!! αληθεια πηρα ολες τις αραχνες ....Κουλουρακι? μπριζολιτσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

που απανταω...που γραφω..ουτε κ γω ξερω!!!! τα χω ακομη λιγο μπερδεμενα με τα καινουρια του σαιτ! ελπιζω να με διαβασετε πριν ..αραχνιασω!!!

Ειμαστε μια χαρα, πηγαμε στη βαφτιση του σπορακου-Μαξιμου--περασαμε υπεροχα--,εχει λιγες μερες που περπαταμε σα μεθυσμενοι(αυτος απο την ασταθεια κ γω απ τη χαρα!)..βγαζουμε τραπεζιτες,δοκιμαζουμε νεα φαγητα, θα βαλουμε το μαντου, ...κ καθε μερα νιωθω να τον αγαπαω κ πιο πολυ!!!!

ελπιζω να ειστε ολοι/ες καλα ,να χαμογελατε κ να καμαρωνετε σα κουκουβαγιες τα λουλουδακια σας ,που φανταζομαι καθε μερα ανθιζουν ολο κ περισσοτερο! :)

Ο μικρουλης μου ειναι μαλλον το τελευταιο αυγουστιατικο μωρακι που ειναι αβαπτιστο...Κ μαλλον θα βαφτιστει στις 12.12..τωρα που? αυτο ειναι το θεμα..Αθηνα ή θεσσαλονικη με επικρατεστερη τη δευτερη...θα σας πω ομως ..ποτε και πως!και φυσικα οσες ακομη διαβαζετε κ ειστε παρουσες εστω αραια κ που ειστε προσκαλεσμενες :)

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

γεια σας :D:D:D

πολλες αραχνες βλεπω...αναστασακι που εισαι;;;;εχεις δουλεια :mrgreen:

εμεις ειμαστε καλα....βασικα με εχουν τρελανει :twisted: πολλα νευρα λεμε :roll::?

φιλιααααααααααα...αντε ελατε να τα λεμε :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα να με συγχωρεσεις...Μπορει να μην εγραψα οταν ποσταρες εσυ αλλα...Θα γραψω τωρα!!!

Γιωτακι μου γλυκο!!!Δε θα ξαραχνιασω!Θα το αφησω ετσι να ταιριαζει με την...Διαθεση μας!!!! :lol:

Κ εσυ νευρα?Κ εγω...Πολλα κ συχνα!!!Βεβαιως ειμαι τοσο κυκλοθυμικη που το ξεπερναω!!!

Τι νεα?Πες καμια λεπτομερεια!

Πως πατε με την αλλεργια?

Βγαλε τα απωθημενα σου!Πεεες!Βριιισεεε!!!Εγω μαζι σου!!!

Η Αννυ ειναι μια χαρα!Πραγματικα ολοκληρη γυναικα!!!

Κοιμηθηκε απο τις 8.20! :shock:

Δεν ξερω τι επαθε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!!!!!!!!ας πω τον πονο μου....

με την αλλεργια δοξα το θεο ειμαστε μια χαρα...τρωω τα παντα και σε συμφερω :lol::lol::lol: ο μικρος ο μως ειναι πολυ δυσκολος στο φαγητο...εδω και ενα μηνα αρνειται πεισματικα να φαει οτιδηποτε αλεσμενο...και ετσι τρωει κανονικα..και εχει μονο 2 δοντια :shock: τι να πεις....γενικα δεν ειμαστε και φαν του φαγητου...μονο στην μπανανα δεν λεει οχι την οποια φυσικα τρωει μονος του...και φυσικα στομεμε....κανει πανω απο 8 θηλασμους την μερα και το βραδυ ουτε που θυμαμαι πλεον...το μονο καλο της υποθεσης ειναι οτι με εχει κανει στιλακι...χαχαχα!!!!

το αλλο αρνητικο ειναι οτι απο τον αυγουστο και μετα αρρωσταινει ολη την ωρα και μετα κολαει και ο ταλιμπαν και φανταζεστε τι γινεται...χαλια μαυρα...τον πηγα και στον ομοιοπαθητικο και του εδωσε μια θεραπεια για να μην αρρωσταινει ολη την ωρα!

ο ταλιμπαν παλι ειναι εδω και 2 μηνες που εχει παθει μια προσκοληση με την παρτι μου...ολη την ωρα μαμα μαμα μαμα...με εχει τρελανει...ζηλευει κιολας...αχ!!!!!!!!!!!!ποιος θα με λυπηθει δεν ξερω :roll::roll::roll:

τι αλλο;;; :? α!περιοδο ακομα δεν εχω δει...και απο οτι μου ειπε η γυναικολογος που πηγα προχθες δεν παιζει να μου ερθει... :D:D:D τι τελεια...

σας αφηνω παω το σκυλι μου στον γιατρο...α!!!!!!!πηρα ενα βελγικο ποιμενικο...κουκλι σκετο :mrgreen:

φιλια :-*:-*:-*:-*:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ!Δυσκολα τα πραγματα εε?

Το κυριοτερο ειναι αυτο με τις αρρωστιες Γιωτακι...Μακαρι να κανει δουλεια

ο ομοιοπαθητικος!

Με το φαγητο...Δεν εχω να πω τιποτα!Τον ξερεις τον πονο μου!

Τα ιδια κ χειροτερα!Βεβαια απο βαρος κ υψος ειναι ακομα στα ουρανια!

Ο Ιασονας?Θυμαμαι πως το ειχες εννοια!

Ο Γιωργακης μαλλον περναει φαση!Κ αυτος νινακι μικρο ειναι μωρε...Θελει τη μανουλα του!Υπομονη!

Να χαιρεστε κ το νεο μελος!!!Ευχομαι εκτος απο κουκλι να ειναι κ καλος σκυλακος...

Εμενα με τρελαινει ο δικος μας!Ειναι ανωριμος πολυ(δεν φταιει αυτος αλλα τα αφεντικα του)

κ πολυ τρελλος!Πηδαει πανω στους ανθρωπους(παιζει...10 χρ μαντραχαλος :lol::lol: ),γαβγιζει

ακαταπαυστα ΑΚΡΙΒΩΣ την στιγμη που παει να την παρει ο υπνος την Αννυ,βγαινει εξω απο την

αυλοπορτα για να σημαδεψει οοολο το φραχτη κλπ κλπ!!Οκ!Αυτος μια χαρα τα κανει!Εγω

η σκυλα του τα'χω μαζεμενα! :D:D

Τεσπα!

Ξερετε πως μπορουμε πλεον(κ παλι) να βλεπουμε ποια μελη διαβαζουν το καθε θεμα? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αναστασακι απο βαρος υψος δεν ειμαστε και χαλια αλλα ουτε και καλα....μετρια πραγματα...αλλα ενταξει που θα παει καποια μερα θα φτιαξει και αυτο...αλλα και ο κακομοιρης ειναι συνεχεια αρρωστος που ορεξη για φαι;;;;

γκρινιαζει...παω να τον κανω νανι..

τα φιλια μου...

α!!!!!!!ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Βλέπω ότι έχετε καιρό να γράψετε.... δεν ξέρω αν συνεχίζετε κάπου αλλού το θέμα... αλλά ΓΡΑΦΩ!! :)

Γεια σας γλυκές μου αυγουστομανούλες!!! Δε σας διάβασα ακόμα... Μπήκα να σας χαιρετήσω και να σας πω ότι μου λείψατε πολύυυυυυυυ!!! Ήταν αδύνατον, όμως, να συμμετέχω.. δεν ήμουν καθόλου καλά και ακόμα το παλεύω! Δε σας ξέχασα όμως, και ήθελα να το ξέρετε!!!

Η καραμελίτσα μου, Νικολέττα πλέον, είναι ολόκληρο κοριτσάκι υγιέστατο και πάνω απ' όλα, χαρούμενο!! Κάτι που πάλεψα και παλεύω με όλη μου την ψυχή να πετύχω!!

(Κάποια στιγμή θα σας πω τί εννοώ..)

Θα προσπαθήσω να μπαίνω συχνά, να μάθω τα νέα σας και να αναλύσουμε τα πάντα από τα αυγουστομωράκια μας!!!!

Φιλιά αμέτρητα σε εσάς και κυριως, στα μπεμπάκια σας!!!!

Σας αγαπώ πολύ και δε σας ξεχνω... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου...!

Να δωσεις πολλα φιλια στην καραμελιτσα μας!

Χαιρομαι που σε ειδα κ εδω!

Δεν γραφουμε πουθενα αλλου...!

Ειμαστε το 1ο καφε συνομηλικων που ανοιξε στο μαμμυ κ το 1ο που εκλεισε...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου...!

Να δωσεις πολλα φιλια στην καραμελιτσα μας!

Χαιρομαι που σε ειδα κ εδω!

Δεν γραφουμε πουθενα αλλου...!

Ειμαστε το 1ο καφε συνομηλικων που ανοιξε στο μαμμυ κ το 1ο που εκλεισε...!

Εκλεισε??? Εννοείς ότι γέμισαν οι σελίδες και το ανανεώσατε; Η γράφετε εδώ κανονικά;

(Ξανθιά βλέπεις... είμαι και κουρασμένη.. ) :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανθομαλλουσα μου!!!

Εννοω πως δεν γραφουμε αλλο...Χαθηκαμε...Το διαλυσαμε το μαγαζακι!!!! :D

Τα νο 1 κ νο2 καπου βοσκουν στα κλειδωμενα θεματα αν θελεις να τα διαβασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανθομαλλουσα μου!!!

Εννοω πως δεν γραφουμε αλλο...Χαθηκαμε...Το διαλυσαμε το μαγαζακι!!!! :D

Τα νο 1 κ νο2 καπου βοσκουν στα κλειδωμενα θεματα αν θελεις να τα διαβασεις!

Κρίμα μωρέ... :(

Ναι, θα τα διαβάσω!!! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυγουστιάτικες μανούλες που είστε, πώς περνάτε με τα μαναράκια σας? Ο Βασίλης μου είναι αστεράκι ζωγραφιστό!! τρώμε κανονικα όλα μας τα γεύματα σχεδόν.....κλείνουμε 12ωρο ύπνο,περπατάμε κ πετάμε κιόλας....χιχι!!!!ποιός μας πιάνει...............!!!αλλά βρε κορίτσια εκτός απο τα κλασσικά..μαμά...μπαμπά...γιαγιά....ενω καταλαβαίνει τα παντα τα πάντα ομως βαριέται να μιλήσει.............όλο μου δειχνει για να του λέω τι είναι κ όταν το ρωτάω εγώ νευριάζει ο τσαντίλας μου!!!χιχι!!!Δυστυχώς αλλα παιδάκια δεν έχουμε για να τον φέρω έτσι σε επαφή...μήπως και....λυθεί η γλωσσίτσα του...

Γλυκιες μανούλες μην το διαλύσουμε τα μαγαζάκι ας ξεκινήσουμε να γραφουμε οσες μπορούμε!! Φιλάκια σας πολλα σε όλες σας!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

geia sas kai apo mena!

exo na mpo apo prin genniso! ontos to sunebala ki ego stin dialusi toy magazioy! alla bre koritsia den prolabaino! alitheia! trexo kai den fthano! o filippakos moy gennithike 26-08-09 kai einai enas mikros theos! kI EGO MIA MIKRI KOYKOYBAGIA! xaxaxa

filakia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...