Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου φαίνεται απίστευτο...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 215
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ!!! :):kiss: :kiss:

Ειλικρινα, μ' έχετε συγκινήσει πολύ με τα καλά σας λόγια και τις ευχές σας. Να'σαστε όλες καλά, να χαίρεστε τις οικογένειές σας και ό,τι επιθυμεί η καθεμιά να της συμβεί σύντομα... ;):):kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!πολλες πολλες ευχούλες για μια ομορφη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!σε θυμάμαι από τότε που πρωτομπηκα στο μαμμυ,περίπου 2 χρόνια πριν...και τωρα το ονειρο σου εγινε πραγματικοτητα...ειναι απιστευτο ρουλάκι αλλά ειναι αληθινο κι όλο δικο σου....αρχισε λοιπον να το πιστευεις....Με το καλό να παρεις το αγγελάκι σου αγκαλιτσα...καλη και ομορφη συνέχεια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy γλυκια μου χαιρομαι παρα πολυ για σενα!!!!!!!!υστερα απο τοση ταλαιπωρια ηρθε κ σε σενα το θαυμα!!!!!!!!!!σου ευχομαι ολα να πανε μια χαρα αυτη τη φορα κ να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με ενα πανεμορφο κ υγιεστατο πανω απο ολα μωρακι!!!!!!!!!συνχαρητηρια σε σενα κ φυσικα στον αντρουλη σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλακι αν δεν εβλεπα την απαντηση της καλλι δεν θα το επαιρνα ειδηση .τι να πω τωρα ; Πριν ενα χρονο καικατιπο μπηκα σε αυτη την μεγαλη παρε δνε μπορουσα να φανταστω οτι θα γνωρισω καποιες κοπελες που μοιραζομαι τοσα πολλα πραγματα .Εκεινη τη πρωτη συναντηση που καναμε στη Τερινα και τοτε γνωρισα καποιες κοπελες που μου εκανααυτο το κλικ .Μετα τα γεννητουρια της Μαριτσας και της ελενας τα οποια ηταν αναμενωμενα με ξαφνιασε η εγκυμοσυνη της γιωτας η δευτερη και μετα ηρθε το ευχαριστο απο τη βαλεντινα καιτη ρουμπελα μας.και περιμενω καινα τωρα μαθαινω για σενα ξερεις ποσο χαιρομαι γιατι καθε φορα που επιανες το Σταυρακο μο αγκαλαια εδειχνες ποσο πολυ το ηθελες εσυ και η gorgina .Αντε τωρα να ερθει και η σειρα της gorginas και της Αστεριας , και βεβαια και ολα τα κοριτσια που τοθελουν .

Εγω Ρουλακι σημερα θα πιω στην υγεια σου μετο καλο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα μερες να μπω στο μαμμυ μας και μολις ειδα αυτη την υπεροχη ανακοινωση!ειμαι πολυ συγκινημενη και χαρουμενη για σενα!!!!εισαι απο τα πρωτα κοριτσια που γνωρισα οταν μπηκα στο μαμμυ και απο τα κοριτσια εκεινα τα καλοπροαιρετα που σου δινουν καιριες απαντησεις και δεν σου λενε παντα μονο αυτο που θες να ακουσεις αλλα κι αυτο που πρεπει.να χαρεις με ολη σου την ψυχη αυτο που σου συμβαινει και να ευχεσαι και για μας τις υπολοιπες να μας συμβει.η ευχη της εγκυουλας πιανει,ετσι δε λενε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Κέλυ μου να πιάνει.. Μακάρι...

Γιατί από την στιγμή που το έμαθα, δεν έχω σταματήσει να το εύχομαι για όλα τα κορίτσια... Είπα, Logo στιγμής.. για να σας κολλήσω όλες! :)

Σ'ευχαριστώ κοριτσάκι μου.. :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα αμα συναντηθουμε θα πιασεις μυτουλες .Ξερεςι τι λενε ε; αν μια εγκυο πιασειτη μυτη μιας γυναιακς ξφνικα συντομα θα μεινει και εκεινη εγκυος οποτε αρχιζε να πιανεις μυτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μόλις είδα τα ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!Τρεχουμε στους γιατρούς με τον άντρα μου και μπαίνω σπανια στο φόρουμ.....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ μου

μπήκα σήμερα μετα απο πολύ καιρο να δω νέα σας (όπως και με τη Ζούμπη- έτσι ακριβώς) και είδα την ανακοίνωση σου!!!!

Φιλενάδαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Δεν μπορείς να το πιστέψεις

έχω σηκωθεί και πανηγυρίζωωωω

Κοπέλα μου, εύχομαι να εχεις μια καλή εγκυμοσύνη και να κρατήσεις ένα γερό μπεμπουλινάκι που ξέρω πόσο λαχταράς.

Όλα να σου πάνε Τέλεια, γιατί είσαι πολύ γλυκός άνθρωπος.

θα σε πάρω τηλέφωνο να τα πούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΣ σ'ευχαριστώ κούκλα μου!! Άντε, γύρνα στο παρεάκι!!! Έχουμε logo στιγμής.. όλες θα κολλήσετε, που θα μου πάτε;!;! ;):) :)

Χριστινάκι μου..... αγάπη μου γλυκιά, σε χάσαμε!!!! Που είσαι τόσο καιρό;;

Σ'ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σου - εύχομαι σύντομα κι εσύ να μας γράψεις μια ανάλογη ανακοίνωση... Θα μιλήσουμε!! Φιλάκια πολλά!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

χαρηκα απιστευτα πολυ με τα νεα σου....δεν εχω λογια να περιγραψω την χαρα μου ποσο μαλλον εσυ...

ευχομαι ο θεος να σου χαρησει ενα γερο μωρο....να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΓΙΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

Έχεις το πιο όμορφο τικεράκι του mammy!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Χαχαχαχα.. ευχαριστώ κοριτσάρα μου!!!!! :) :) :)

Είναι τόσα πολλά και ωραία τα τικεράκια... ;)

Φιλάκια πολλά!!! Και στην κούκλα σου!!! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

sygxarhthria kouklaaaa!!!!

xarhka paaaaaaaaaaara polu!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

sou euxomai na exeis mia teleia egkumosunh k na krathseis ena ugiestato mwraki sthn agkalia sou!

:cheer::cheer: filia polla!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...