Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου φαίνεται απίστευτο...


Recommended Posts

Κοριτσακι μου συγχαρητηρια :) :woohoo: Σου ευχομαι ολα να πανε καλα και να κρατησεις αγκαλιτσα ενα υγιεστατο μωρακι. Ο Μαρτης ειναι γουρικος μηνας τελικα......Φιλακια πολλα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 215
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρουλάκι μου τι υπέροχα νέα!!!!! :):):)

Με το καλό κοριτσακι μου.

Νε εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 9 μηνες να κρατήσεις αγκαλιτσα ένα γερό μωράκι.

Φιλάκια πολλά. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω...τι να σου πρωτοευχηθω τωρα;;;Τι να σου πρωτοπω δεν ξερω....η χαρα μου ειναι τοση που δεν περιγραφεται.Ενα πραγμα μονο.Εισαι τοσο καλος ανθρωπος που δεν γινοταν να μην σου χαρισει ο Θεος ενα μωρο,το αξιζεις πραγματικα,θα γινεις η καλυτερη μανουλα...τι να λεμε τωρα...;;

Ρουλα,κλαιω,συγκινηθηκα...σου ευχομαι με ολη τη δυναμη της ψυχης μου,ολα,μα ολα να πανε καλα κ τα επομενα χριστουγεννα να εχεις στην αγκαλια σου το καλυτερο δωρο!!!!!!Το μωρο σου!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα είμαι συγκρατημένη...

Θα σου πω πως καταρχήν το ήξερα, το είχα καταλάβει από το αινιγματικό status σου στο fb. "Πλάκα θα'χει".. Το έγραψες και μετά εξαφανίστηκες... Και σκέφτηκα "Κοίτα να δεις που έκανε τεστ, βγήκε θετικό και τώρα τρέχει για χοριακή". Αλλά μετά σκέφτηκα ο χοριακάκιας τεστ? Αποκλείεται! (Που να'ξερα ότι είχες κρατημένο τεστ από παλιάαααα)

Ε, μετά ήρθε και το επίσης αινιγματικό status της Σισσιώ κι εκεί σιγουρεύτηκα!!!

Περίμενα απλά να μας το ανακοινώσεις...

Κάτσε ντε, θα σου ευχηθώ, απλά πρώτα θέλω να σου πω ένα σωρό πράγματα...

Ξεχνάω εγώ εκείνα τα βράδια στο τσατ με τη scarlet και τη xristina33 που χώνατε τα θερμόμετρα όπου βρίσκατε για να μετράτε θερμοκρασίες? χαχαχαχαχαχα... :woohoo: Ξέρεις ε.. Με το που είδα το θέμα σου γιατί κι εμένα το μυαλό μου πήγε στη scarlet? ΠΟυ να είναι να χαρεί? Λες βρε να είναι έγκυος και να περιμένει να γεννήσει και μετά να μπει στο μαμμυ? ;) Να μας κοτσα΄ρει φωτο της με το μωρό και να μας στείλει?? χαχαχαχα

Ξεχνάω εγώ το πόσο ακομπλεξάριστο άτομο είσαι, που παρ' όλες τις ατυχίες στις εγκυμοσύνες σου και παρ' όλη τη δυσκολία σου για το θαύμα, χαιρόσουν με τη χαρά της καθεμιά εδώ μέσα και είμαι σίγουρη ότι οποιαδήποτε ζηλίτσα για φουσκωμένη κοιλίτσα ήταν πάντα καλοπροαίρετη? Αν υπήρχε ζηλίτσα...

Ξεχνάω εγώ το πόσο πολύ βοηθούσες τα κορίτσια που προσπαθούσανε - προσπαθούν για το θαύμα, συμπαραστεκόσουν, συμβούλευες, λυπόσουν, χαιρόσουν?

Ξεχνάω εγώ το ότι είσαι η ψυχή των συναντήσεων?

Ξεχνάω εγώ τα υπέροχα λόγια σου κάθε φορά για μένα ή το Μαράκι μου?

Κι ας μη με ξέρεις, κι ας μην έχουμε συναντηθεί, κι ας είναι η επικοινωνία μας μόνο ιντερνετική.

Για αυτά και για άλλα πολλά, χαίρομαι τόσο μα τόσο πολύ για την εγκυμοσύνη σου Ρουλάκι μου. Σου χρωστούσε η ζωή.. Και να που τώρα αυτό που σου πήρε διπλά, σου το δίνει πίσω (λες πάλι διπλά? :huh: ), αλλά αυτή τη φορά το μπομπιράκι ήρθε και θα μείνει!!!

Ε λοιπόν περίμενα αυτή τη στιγμή πάνω από ένα χρόνο τώρα.. Να σου ευχηθώ όλα να πάνε τέλεια στην εγκυμοσύνη σου, η Παναγία να είναι μαζί σου και η Χάρη Της να σου φέρει στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι, που θα το γεμίσεις με την αγάπη που έχεις μέσα σου!!!

Είπα ότι θα είμαι συγκρατημένη?????

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ

ΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ

ΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ

ΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν μπορούσες να ακούσεις τη φωνή μου μέσα από την οθόνη, θα είχες καταλάβει γιατί βράχνιασα!!!!!!!!!

Μπράβο σου κούκλα μου!!!

Τρέλλανε μας με ερωτήσεις, τρέλλανε μας με συναισθήματα, τρέλλανέ μας με φωτο των υπερήχων, τρέλλανέ μας κι άλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν ξέρω τι άλλο να πω

ΤΕΛΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy!!! διαβασα τον τιτλο στα βιαστικα και οταν ειδα οτι τον δημοσιευσες εσυ,τρελάθηκα!!!

ακομα και τωρα που σου γράφω εχω ανατριχιάσει απο συγκίνηση!!!

μπράβο κοπέλα μου!!!

ευχομαι να πηγαίνουν ολα περιφημα!!!

Καλη Ανασταση να έχετε κι εύχομαι ό,τι καλύτερο για την πορεία που χαράζεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοπελα μου γλυκια Συγχαρητητρια!!!Δε σε ξερω κ δεν εχει τυχει να μιλησουμε(θυμαμαι ομως σε ενα ποστ που μου ειχες βρει το τραγουδι που εψαχνα ;):kiss: ) αλλα εχω καταλαβει απο τα ποστ σου κ απο τις αλλες κοπελες που λενε τα καλυτερα για σενα οτι εισαι ξεχωριστη κ απιστευτα καλοσυνατη κ οτι αυτο που σου συμβαινει τωρα, το λαχταρουσες καιρο!!

Σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απο την καρδια μου!!!!!!Ολα να ειναι τελεια,να απολαυσεις μια ομορφη εγκυμοσυνη κ να κρατησεις σε λιγους μηνες το γερο κ ομορφο αγγελουδι σου αγκαλιτσα!!!

Σε φιλω :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελευταια και καταιδρωμενη χα χα χα χα χα!!! :laugh:

:lol::lol::lol::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Ειμαι τοσο μα τοσο ευτυχισμενη!!!!!Τετοια χαρα!!!!Δεν μπορω να την περιγραψω που με εκανες να νιωσω αυτες τις μερες!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ημουν σιγουρη Θειακι μου για σενα!!!!Πλησιαζε το ενιωθα!!!!Αληθεια! ;):)

Αρχικα να πω Δοξα στο Θεο μας και στην Παναγια!!!!Ηρθε η ευλογια!Το θαυματακι Ρουλακι μου!!!Και θα μεινει!Η Παναγια θα ειναι κοντα σας γλυκουλα μου,να εισαι σιγουρη!

Αχ ενα ζουζουνακι που θα ναι αυτο!!!!!Θα μας ξετρελανει :laugh: Ειδικα την μανουλα του που το αγαπαει και ξερει τι να κανει για να το προστατευσει!!Και Ολα θα πανε τελεια!

Και τωρα να πω τα γνωστα μου και συγνωμη που θα γινω κουραστικη αλλα δεν γινεται!Εισαι ενας θαυμασιος ανθρωπος και ολοι οσοι σε γνωριζουν εχουν να το λενε!!!!Δεν ξερω για σενα αλλα κι εμεις ειμαστε παρα πολυ τυχερες που σε γνωρισαμε!!!Ειναι ευλογια να συναντας στον δρομο της ζωης σου τετοια γλυκα και καλοσυνη,τρυφεροτητα,ευγενεια,φιλια σαν και την δικια σου!!!Σου αξιζε τετοια χαρα και ολα τα καλα!!!Το νινακι σου θα ειναι πολυ τυχερο γιατι θα γινεις μια υπεροχη μανουλα!!! :dry: συγκινηθηκα :)

Ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!Να την απολαυσεις με την ψυχουλα σου κοριτσαρα μου και να κανεις μια κοιλαρα τεραστια να σε χαιρομαστε και να χει και το μπουμπουκι χωρο να κανει ταρζανιες :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σ αγαπω πολυ πολυ και το ξερεις!!!!!Να μου σαι καλα και να προσεχεις!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιωωωωωωωωωωωω για να δουμε ποια ξερει να φτιαχνει τα καλυτερα σουφλε!!!! οχι αγαπη μουυυ, δεν εχω κανει τσαμπα τη διατριβη στον παρλιαρο για να μου παρει τον τιτλο το χανουμακι!!!! αχχαχαχχαχχαχαχαα

θα φτιαξουμε και οι δυο, θα δοκιμασει η ρουλιτσα και θα πει ποιο ειναι το καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπη μου γλυκια θα γελαςμολις σκασουμε μυτη με τη σισσυ κρατωντας η καθε μια το γλυκο της!!! και εσυ με 2 κουταλακια στα χερια για δοκιμαστης!!!! χιχιχιχιχιχιχιιχ

εχεις και τα θερμα συγχαρητηρια του χρηστου..ο οοποιος και αυτος μιξοκλαιγε!!!! χαχαχαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλααα δεν εχεις ιδαια τι θα γινει με τα γλυκα!!!! χχχιχοχοχοχιχιχιχιχιχι

εσυ πως νοιωθεις????? το εχεις πιστεψει καθολου??????

εγω την δευτερη μερα προσπαθουσα να το χωνεψω!!!!! μονολογουσα και ελεγα που και που : yes yes yes !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ

ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα.. σου χαλάω εγώ χατήρι;;;; :laugh:

Κορίτσια σας ευχαριστώ για όλα!!!

Να χαίρεστε τις οικογένειές σας και ό,τι επιθυμείτε! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ

την χαρα που ενιωσα απλα δ μπορεις να φανταστεις

μου στειλανε μνμ στο τηλ για το θεμα που ανοιξες

κ τσιριξα στην μεση του δρομου χαχαχχαχαχχαχααχαχα

εψαχνα σαν τρελη να βρω το κινητο σου να σε παρω

(αλλα τελικα το ειχα στο αλλο την κ εμεινε στην συσκευη :( )

κ ετσι δ σε πηρα ...ετρεχα ομως γρηγορα στην δουλεια να μπω στο μαμμυ

να σου στειλω τις ευχες μου

ειμαι τοσο μα τοσο χαρουμενη

πραγματικα απο χθες μονο εσενα σκεφτομαι

ΤΟ ΑΞΙΖΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣ πραγματικα ΤΕΛΟΣ

την κυριακη πηγαμε τελικα στην παναγια την προυσιωτησα

αναψα 3 κερακια για το μαμυ

για τις μανουλες για τις εγκυουλες

κ για οσες προσπαθουμε

την παρακαλεσα με ολη μου την δυναμη

κ να δ αργησε ας ειναι παντα η παναγιτσα διπλα σας

να σας φυλαει κ να σας δινει μονο χαρες

Σταματαω γιατι πηρα φορα χαχαχχαχαχα :P:D :D :D: :D :D

κοριτσακι μου γλυκο εσυ .......!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΝΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ...............ΧΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΔΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!! :cheer:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!! :)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΔΙΠΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΣΤΙΣ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΕΣ........ΧΑ ΧΑ ΧΙ!!!! :laugh: :lol::P;):)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι χαλκιδα γιατι αποψε εχουμε το εεπισημο τραπεζι για την γνωριμια των 2 οικογενειων!!! ενταξει για την ακριβεια,ο μοναδικος που δεν ξερει τους γονεις του χρηστου ειναι ο μπαμπας μου!!! χιχιχιχιχιιχχιχιχιχιχι

η μαμα εχει βαλει τα καλα της στο τραπεζι, και να μου δειχνει κιολας τη πρικα μου!!! χιχιχιχ αυτα τα ποτηρια τα ειχα παρει απο την κοστα μποντα<τον κ.ηλια ,που εχει την κοστα μποντα στη χαλκιδα> ,αυτο το σερβιτσιο το ειχα πληρωσει ΤΟΤΕ πριν 15 χρονια ενα εκατομυριο (ελεος που χαλουσε τα λεφτα της!!!) χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

αλλα ειναι βρε κοριτσια υπεροχα ολα!!! την βλεπω πως καθεται και στολιζει το τραπεζι,και κρυφοκλαιει απο τη χαρα της!!!

που λετε, με λιγα λογια εχουμε το σημαντικο τραπεζι αποψε και εγω εχω πιασει τη μαμα μονοτερμα και της λεω για τη ρουλα!!! και ποσο καλο κοριτσι ειναι η ρουλα μας!!! και να τη γνωρισεις, και τωρα θα φουσκωνουμε μαζι,και ποσο της αξιζε!!!

μου ειπε κατι ομορφο η μαμα μου....οτι οσο πιο δυσκολα τα καταφερνει μια γυναικα να εχει ενα σπορακι στη κοιλιτσα, τοσο πιο θεεικα νοιωθθει μετα.... ειναι το πιο μεγαλο θαυμα που εφτιαξε ο θεος...απο το τιποτα μια ζωη,.....

αχ ειμαι πολυ εγκυος μου φαινεται!!!!! οι ορμονες δεν πανε καλα!!! ε ρουλιτσα??????? οι δικες σου ορμοονες να δεις....τωρα σου ερχονται!!! χιχιιχχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα... Με γεια το τικεράκι!!!!!!! :woohoo:

Τώρα μου φαίνεται απίστευτο κι εμένα!!! :lol:

Ο κυρ Πελαργός αυτή τη φορά έμαθε!!!

Το έχει τυλίξει 7 φορές και σου'ρχεται!!!! ;)

Με το καλό κορίτσι μου το τικεράκι αυτό να φτάσει στις 40 εβδομάδες και μετά να μπει άλλο! Κι εμείς να είμαστε ακόμα εδώ, να τα λέμε!!!

Δε μας είπες αλήθεια.. Πως το πήρε ο Γιάννης? Πως του το ανακοίνωσες?

Οι δικοί σας? Το ξέρουν ή όχι ακόμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...