Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάπως Έτσι...Ήρθαμε κι Εμείς στον Κόσμο...!


Recommended Posts

Xntou,να χαίρεσαι κι εσύ τα παιδάκια σου,ευχαριστώ γλυκιά μου!

STAMYMAMY,΄να είσαι καλά κοπέλα μου,ευχαριστώ για τις ευχές σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

michellangelo Μάλλον κάτι λάθος κατάλαβε μία από τις δυο μας...!Στο Αλεξάνδρα είναι κοριτσάκι μου;Γιατί τον δικό μου τον λένε Βαγγέλη στο μικρό του!

ax mpempoulina mou,εγω δεν διαβασα το "Αλεξανδρα",παρεξηγηση!!Ο θειος μου λεγεται Αλεξοπουλος με μια σημαντικη διαφορα ομως..ειναι στο Ιασω :blink: ...Παντως συγχαρητηρια στον γιατρουλη σου,νομιζω οτι λιγοι εχουν μεινει που το παλευουν πραγματικα για τις φυσιολογικες γεννες..Και παλι να σου ζησει η πανεμορφη κουκλιτσα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να στε και οι τρείς καλά και ευτυχισμένοι μία ζωή!!!!!

Είναι μία κούκλα η πριγκίπισσά σου!!!

Αν δεν σου κάνει κόπο σε παρακαλώ στείλε μου τα στοιχεία του γιατρού σου σε p.m. πραγματικά ήταν υπέροχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpempoulina_mou μου πολλά συγχαρητήρια και για την πανέμορφη μπεμπούλα και για την ψυχραιμία σου και για το φοβερό γιατρό σου! Καλή υπόλοιπη λοχεία να έχεις :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΑΡΑΝΤΑ!!!ΠΕΡΑΣΕΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΝΤΑΜΕΙΜΘΗΚΑΝ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ Ε??? ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ..(ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙ ΘΕΜΑ : ΤΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ)

Α!!!!ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΟΥ!!!ΤΕΡΑΣΤΙΑ Ε???ΔΩΣΤΗΣ ΠΟΛΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιrene να είσαι καλά κοριτσάκι μου!Και βέβαια θα στα στείλω!

Kuo,σε ευχαριστώ πολύ,τις θερμότατες ευχές μου και για σένα!

Μαράκι,καλά είσαι κορίτσι μου;Καιρό έχουμε να τα πούμε!Μπαίνω στο θέμα σου να διαβάσω!

Land,ευχαριστούμε πολύ,να είσαι καλά γλυκιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...