Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το μωρό μας, ήρθε στην αγκαλιά μας!!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου, ευχαριστούμε πολύ για τις ευχούλες!!! Εσας που είστε ακόμα εγκυούλες κ έχετε πολύ αγωνία σας σκέφτομαι πολύ.

Εμείς πίνουμε γαλατάκι απο την μανούλα που αρμέγετε κ ξένο (δεν εχω πολύ καλές θηλες κ επίσης μέχρι να αναρρώσω η μικρή καλόμαθε στην ευκολία του μπιμπερό)αλλά το παλέυουμε γιατί είναι πολύ γουλόζα κ τρελάινεται για το γαλατάκι της και αρχίζουμε να πίνουμε κ απο το βυζάκι!!! Εγω ακόμα αναρρώνω κ ο μπαμπούλης της εχει αναλάβει σχεδόν τα περισσότερα, ειδικά την νύχτα. Δεν χορτένει την κορούλα του με τίποτα :) και εγω τους χαζεύω κ τους δυο :) !!!

Ανεβάζω μια φωτο της μικρής μας, σας φιλώ!!!

DSC00608.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να την χαίρεστε την μπουμπού σας!

Σας στελνω τις καλύτερες ευχες μου και τον θαυμασμό μου για την υπεροχη νεα σας οικογένεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΑΣ!!ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μωρακι ειναι αυτο???Η Νεφελιτσα πραγματικα ειναι μια κουκλιτσα!!!!Να σας ζησει κοριτσακι μου..Να σας εχει ο θεος και τους τρεις σας καλα κ αγαπημενους...φτου σας μωρε!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές κορίτσια!!! Καθε μέρα που περνάει μας φαίνεται ακόμα πιο γλυκιά κ οι καρδιές μας πλημμυρίζουν απο αγάπη για την νεραιδενια μας :) . Τελικά μάλλον εχει πάρει μέχρι κ το χρώμα στα ματάκια απο τον μπαμπάκα της γιατι κάθε μέρα γίνοντε ολο κ πιο μπλε!!! Να είναι γερά ολα τα μωρούλια του κόσμου, αυτό ευχομαι κάθε φορά που την κοιτάζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσει γερή και πάντα ευτυχισμένη η μικρή Νεφέλη, που είναι σκέτη γλύκα και όντως μοιάζει πολύ στον στοργικό πατέρα της!

Πάντα έτσι χαρούμενοι και αγαπημένοι να είστε!!

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζήσει η Νεφέλη σας!!!! τυχερή και γερή να είναι!!!! καλή λοχεία να έχεις κορίτσι μου τώρα!!!! αχ πόσο ανυπομονώ να ζήσω και εγω αυτή την μαγεία!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστούμε πολύ!!! :). Αυτή η φώτο είναι με την μανούλα μου την τρίτη ημέρα που είμαι εξω απο την κοιλίτσα αλλά μέσα στην αγκαλίτσα της!

DSC00671.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...