Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συναντηση Θεσσαλονικη 21/03/2010


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 139
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ τί καλα!ανυπομονω!Αναστασια super!μακαρι να ερθετε με την τσαχπινουλα! :):):)

ερωτηση:πού ακριβως ειναι αυτος ο παιδοτοπος;;δεν μπαινουμε μεσα στο cosmos;;;;;;

Νατασα ευχαριστουμε πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Μαρινακι βεβαια κ να ερθεις! :) φιλάκια! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα βγεις από την έξοδο του cosmos και θα κατευθυνθείς στα πίσω πάρκινγκ (εκεί που είναι οι καφετέριες).Καθώς προχωράς ο δρόμοςς χωρίζει στα δυο και έχει πικακίδα που γράφει (νομίζω) τοπικές οδοί. Θα ακολουθήσεις το δρόμο και στα 30 μέτρα θα δεις τον παιδότοπο στο δεξί σου χέρι.

Κατάλαβες;;;;;;;

Εγώ δεν θα καταλάβαινα...........

:laugh: :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω πως καταλαβα!θα βαλω τον αντρα μου να μας φερει κ μετα θα τον στειλω για καφεδακι με φιλους ;) ,οποτε πιστευω να το βρουμε!

φιλάκια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

Θα βγεις από την έξοδο του cosmos και θα κατευθυνθείς στα πίσω πάρκινγκ (εκεί που είναι οι καφετέριες).Καθώς προχωράς ο δρόμοςς χωρίζει στα δυο και έχει πικακίδα που γράφει (νομίζω) τοπικές οδοί. Θα ακολουθήσεις το δρόμο και στα 30 μέτρα θα δεις τον παιδότοπο στο δεξί σου χέρι.

Κατάλαβες;;;;;;;

Εγώ δεν θα καταλάβαινα...........

:laugh: :angry::angry:

lovie μου δεν είμαι σίγουρη αν κατάλαβα καλά. Μπαίνω στο cosmos και ενώ κατευθύνομαι προς το κάτω παρκινγκ δεν μπαίνω στο παρκινγκ και συνεχίζω προς το βενζινάδικο και βλέπω την πινακίδα που λες ή όχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ποσο θα ηθελα να ερθω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lovie ..anastacia.....thouli milame sxedon 2 xronia...epibaletai na sas gnwrisw........kai ola ta alla koritsia thelw...ante mpas kaimexri to kalokairi kataferw na erthw...mou xrwstaei ena brady sta mpouzoukia o antras mou...2 antrakles tou edwsa:PPP....mpas kai ton peisw na erthoume thes..opote tin kiriaki na brethoume.......na perasete kala/..

i yboni bre koritsakia mou pou xathike?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli mou pros to paron mexri tis 15 apriliou den mporw na paw pouthena lexwna blepeis....

tha ginei kapoia stigmi den iparxei periptwsi....kai na min to exete kanonisei diladi ama sas pw oti tha erthw....e ti tha kanete???????????????????????tha megrapsete????den tha erthete gia ena kafe?

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοβαννακι μου....Κ εγω θελω να σε γνωρισω!!!!!! :kiss::kiss:

Ελαααα βρε λεχωνακι μου!!!Κ παλι λεχωνα θα εισαι ειτε μεσα ειτε εξω απο το σπιτι! :laugh: :laugh: :laugh:

Αστειευομαι!!!Οπως νομιζεις να κανεις!!Εγω νομιζω πως καθισα μεσα(λογω ψυχολογιας οχι τπτ αλλο) για 10 μερες...Μετα...Ξε-λεχωνιασα ξαφνικα!!! :P :laugh:

Αχ θυμασαι που για ποοοοσους μηνες τρωγαμε κ οι 2 για πρωινο κουλουρι?χαχαχαχαχ :P:P:P

Θα τα πουμε σε επομενη συναντηση!!!

Ολια φιλια στο μπεμπακο!!!Δεν θα τα καταφερεις τελικα????

Νατασα τι υπεροχη φωτο????

Το Ειρηνακι οσο παει κ πιο ΘΕΑ γινεται!!!

Γμτ..ειναι κ γαλανοματα....Πρεπει να γινουμε πιο τσαχπινες γτ θα μας παιρνετε ολα τα γκομενακια!!! :laugh: :P (συμπεθερες μας μην ακουτε!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασουλι μου και εγω να εβγαινα...που να αφησω και τα 2 παιδια..μιας και το μωρο ειναι πολυ μωρο ακομη....ενω αν περασουν οι 40 μερες οσο να ναι θα γινει λιγο πιο πιανουμενο και αυτο:)

αχ ποσα κουλουρακιαααααααααααααα

εγω τον μικρο φοβαμαι να τον βγαλω πριν τις 40 μερες δεν ξερω ετσι μου εχει κολλησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως νιωθεις να κανεις κοριτσακι μου!!!

Εγω την εβγαζα αλλα...Δεν την ακουμπησε κανενας αλλος εκτος απο εμενα κ το μπαμπα της τους 1ους 2 μηνες!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Αρα....Σε νιωθω!!! ;)

Ειιι Σαλονικιεεεεες!Ολα οκ για αυριο???

Θα μαζευτουμε καμια 10ρια γυναικαρες ή κατα τις 11 θα αρχισουν οι ακυρωσεις??? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..δεν ειναι 11 αρα δεν ειναι ακυρωση..απλα λεω να ερθω μονη.χωρις τη μπουμπου..γιατι ετσι...δε ξερω..αφηστε με..ειναι πρωι και δε μπορω να πω πολλα..αλλα εγω θα ερθω.αν και δε μπορω να μιλησω..δε μπορω να πω περισσοτερα..χαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

καλημερα..δεν ειναι 11 αρα δεν ειναι ακυρωση..απλα λεω να ερθω μονη.χωρις τη μπουμπου..γιατι ετσι...δε ξερω..αφηστε με..ειναι πρωι και δε μπορω να πω πολλα..αλλα εγω θα ερθω.αν και δε μπορω να μιλησω..δε μπορω να πω περισσοτερα..χαχα...

Καλημερα!!!

Εγω θα την παρω μαζι μου για να με παιρνει κ αυτη οταν μεγαλωσει στα μπαρακια...Να μου το "χρωσταει" καταλαβες??? :laugh:

(μηπως σε επεισα να φερεις την μπεμπιτσα σου? :P )

Καλημερα λεμεεεεεε!!!

Ξυπνησαμε αναμαλλιασμενεεεεεςςςς!!! :laugh: :laugh:

Της εβαλα κορδελα...αν δε στρωσουν...εχετε να ριξετε πολυυυ γελιο!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τις ανεβάζουν για να μην κολλήσει πάλι ο σέρβερ από τόση ομορφιά! ;)

Ούτε ένα σχόλιο, ούτε πως περάσατε? Θέλετε να μας έχετε σε αγωνία ε? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

εχετε δικαιο...

τιποτα δε σας ειπαμε... :huh:

μαζευτηκαμε εγω με τον μικρο,σωσω κ κορη τησ.αναστασια κ κορη τησ,lovie κ κορη της,το αγορακι μου κ ο γιοσ της.η luchy με το γιοκα της,η κ.τ.κ με τη κορουλα της,

γλαυκι με τα 2 παιδακια της.sofiadav με τη κορουλατης.

κ η φατσουλινα μου...

ειχε πολυ βαβουρα...εγω δε μπορεσα να μιλησω με τα κοριτσια πολυ...

δε εβγαλα εγω φωτο :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

καλημερα

εχετε δικαιο...

τιποτα δε σας ειπαμε... :huh:

μαζευτηκαμε εγω με τον μικρο,σωσω κ κορη τησ.αναστασια κ κορη τησ,lovie κ κορη της,το αγορακι μου κ ο γιοσ της.η luchy με το γιοκα της,η κ.τ.κ με τη κορουλα της,

γλαυκι με τα 2 παιδακια της.sofiadav με τη κορουλατης.

κ η φατσουλινα μου...

ειχε πολυ βαβουρα...εγω δε μπορεσα να μιλησω με τα κοριτσια πολυ...

δε εβγαλα εγω φωτο :blush:

ουπς!η κ.τ.κ. ειναι κ Κάλη ,ε;;; :blush::blush::blush:

συγγνωμη Θουλη! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακια μου συγγνωμη :blush:

αλλα δεν μπορουσα να μπω :angry: ...

Εγω εβγαλα φωτο δλδ η Αναστασια με τη

μηχανη μου :P αλλα κατι επαθε το πσ μου

και δεν μπορω ακομα να τις ανεβασω :blush:

με την πρωτη ευκαιρια θα το κανω!!!

Λοιπον κοριτσακια μου περασαμε πολυ

ωραια αλλα οπως ειπε κ η Θουλη πολυυυυυυυυ

βαβουρα :blink: !

Αλλα θα σας μαλωσω τις απουσες :P !!!

Γιατι κυριες μου δεν ηρθατε ??? Χρυσαααα???

Γιωτααααα ??? Πηρατε απουσια :P

Φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...