Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν αντεχω....ποναει πολυ....


cristi

Recommended Posts

...Μονο ο χρονος θα σου απαλυνει τον πονο,στο λεω γιατι εχω περασει τα ιδια,υπομονη και θα περασει ο καιρος...τωρα ολα σου φαινονται βουνο,τα παντα εχουν χασει το νοημα τους αλλα σου το υποσχομαι οτι οταν θα περασει ο καιρος θα ειναι λιγο πιο ευκολα και θα ποναει λιγοτερο,ολα γινονται για καποιο λογο καλη μου,θα βγεις πιο δυνατη μετα απο ολο αυτο,δεν θα ξεχασεις αλλα θα προσπερσαεις και θα συνεχισεις πιο δυνατη και πιο σοφη απο πριν και η καλυτερη ευχη που τωρα ισως και να σε θυμωνει ειναι να ξανα μεινεις συντομα εγκυουλα και ολα να πανε κατ ευχην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

όχι ρε γαμώτο...τι κρίμα...λυπάμαι πάρα πολύ...τι πράγμα κι αυτό... εκεί που πετάμε στα σύννεφα να τρώμε τέτοια χαστούκα...

Δύναμη κοπέλα μου και πίστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τσάκισες!

Λυπάμαι πάρα πολύ! :(:(:(:(

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ο πόνος γρήγορα να μετατραπεί στη χαρά που θα σου φέρει μια νέα εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναρωτιεμαι..ποσο πονο μπορει να βιωσει μια μανουλα μεχρι να κρατησει το παιδακι της αγκαλια.Ειναι τοσο τρομερα λυπηρο... ευχομαι μονο πιστη και κουραγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι ρε γμτ!!

Λυπάμαι τόσο τόσο πολύ γι' αυτό!!

Κουράγιο κοριτσάκι μου καλό και θα καταλαγιάσει ο πόνος..

όλα θα πάνε καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου ... :(:(:(

μπορεί να μην τα χουμε πει αλλά ότι θες εμείς είμαστε εδώ για να σε βοηθήσουμε όσο μπορούμε...Εύχομαι να χεις πίστη , πολύ πολύ πολύ υπομονή και σύντομα θα έρθει ένα γερό σποράκι!!!!!! που θα σου απαλύνει τον πόνο.Από μένα μία πολύ μεγάλη αγκαλιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμε πολυ για την απωλεια σου.δεν νομιζω οτι μπορω να πω κατι αλλο,τα κοριτσια με καλυψαν.υπομονη. ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΣΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!

ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!

ΠΑΡΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ, ΣΥΖΗΤΗΣΤΕ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΟΥ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ, ΠΑΡΤΕ ΒΑΘΙΑ ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΕΡΕΣ!

ΦΙΛΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΙ ΑΣ ΜΗ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΜΙΑΣ ΜΑΝΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi mou lipamai poly ....... dystixos to exo zisei dyo fores k alles tosses me ka8e anakoinosi apoleias apo opoiadipote kopela mesa sto mmammy

nai to afinoume piso k perimenoume kati efxarsito gia naa mas apalinei ton pono mas alla distixos ka8e paromoia istoria emena prosopika me kanei na to ksanazo k na ponao to idio ..... pados efxomai me oli ti dinami tis psixis mou sidooma i kardoulaa sou na plimirisi me xara gia to neo 8avma pou 8a sou xarisi o 8eos ... kali dinami sou efxomai gia na mporeseis na antekseis ton pono k na mazepseis ta komatia tis psixoula sou gia na mporeseis na pas parakato...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι να πω....σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για την συμπαρασταση και το κουραγιο που μου δινετε.

Ειναι πραγματικα σοκαριστικο για μενα το ποσες απο σας εχετε περασει ακριβως τον ιδιο πονο. Αλλα παραλληλα ειναι κατα καποιο τροπο παρηγορο γιατι ειστε εδω και συνεχιζετε τις ζωες σας με δυναμη και υπομονη. Αυτο ισως μου δινει περισσοτερο κουραγιο απο οποιαδηποτε κουβεντα συμπαραστασης. Σας ευχαριστω γι'αυτο!

Δεν ξερω αν ειμαι καλυτερα ή χειροτερα. Ξερω μονο οτι νιωθω αυτο το κενο...οτι δεν εχουν πια ολα το ιδιο νοημα. Προσπαθω στ'αληθεια να ανταπεξελθω. Αλλες φορες νιωθω δυνατη και αλλες φευγει η γη κατω απο τα ποδια μου. Ομως οπως με καθε απωλεια, με καθε θανατο, δεν μπορεις, δεν εχεις να κατι τιποτα αλλο απο το να το αντεξεις και να συνεχισεις.

Ειλικρινα δεν μπορω να αναλυσω τα συναισθηματα μου αυτη τη στιγμη γιατι ολα ειναι ενα χαος μεσα μου. Ελπιζω με τον καιρο ολα να θαφτουν μεσα μου.

Ελπιζω να μη με παρεξηγητε που δεν μπαινω συχνα. Απλως προσπαθω καποιες φορες να μην σκεφτομαι καθολου το θεμα μωρο.

Σας ευχαριστω ολες παρα παρα πολυ. Σας ευχομαι τα καλυτερα απο την καρδια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδα ειμεις ειμαστε εδω οποτε θελεις να μιλας..και που ξερεις να σε κανουμε να γελας με αυτα που λεμε... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλες πονάμε και πονέσαμε για μια απώλεια,είτε δική μας είτε κάποιου άλλου,ενός συγγενικού μας προσώπου,ενός φίλου...κλπ. Αυτό που μας κάνει να προχωράμε είναι το μέλλον.Το μέλλον που αυτην την στιγμή δεν θέλεις ούτε να σκέφτεσαι ούτε να φαντάζεσαι. Δώσε χρόνο στον εαυτό σου να δεχτεί αυτό που συνέβη και πίστεψε με θα χαμογελάσεις μια μέρα. Μια μερα που θα φανταστείς την ζωή σου μενα μωρο. Αυτο που θέλουμε και λαχταρούμε όλες εδω μέσα.Και θα το έχεις. Όπως θα το έχουμε όλες απο δω μέσα. Φιλιά και μην βασανίζεσαι με σκέψεις. Αυτο ήταν(δυστηχώς) να γίνει, τώρα προσπάθησε να προχωρήσεις. Το μέλλον μας επιφυλάσσει όλες πολύ χαρούμενα πράγματα. Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi μου προσθεσαι κι εμενα στις παθουσες......

Και παρε δυναμη ,απο το γεγονος πως μετα απο αυτο, εμεινα και παλι εγκυος (και πολυ συντομα) και τωρα εχω μια κορουλα 13,5 μηνων!!!! ;)

Οσο μακρια κι αν σου φαινεται σημερα η ευτυχια....θα την αποκτησεις!!!! ;):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi μου σε καταλαβαίνω απόλυτα πως νοιώθεις, τα έχω περάσει πολύ πρόσφατα όλα αυτά, τον Ιούλιο 2009 και τον Δεκέμβριο 2009, 2 εξωσωματικές και 2 αποβολές (ευτυχώς χωρίς απόξεση).Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω τίποτα να τα αλλάξω όλα αυτά. Εγώ βρήκα παρηγοριά σε ένα πολύ καλό γιατρό, που με υποστήριξε και ψυχολογικά εκτός από γυναικολογικά.

Τώρα όλα ανήκουν στο παρελθόν, όλα είναι για όλους, δεν μας έχει υποσχεθεί κανένας ότι θα είμαστε μονίμως στην πλευρά των χαρούμενων ανθρώπων.Μπορεί να ακούγονται σκληρά τα λόγια μου αλλά πίστεψέ με είναι τα μόνα που με παρηγορούν. Δεν θα ξεχάσω ποτέ την χαρά της 1ης χοριακής μου 257!!!αλλά μετα δυστυχώς προσγειώθηκα ανώμαλα.

αυτά κοριτσάκι μου, για να δεις ότι υπάρχω κι εγώ εδώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσάκι μου :( ανησύχησα πολύ για σένα! κάνε ότι νιώθεις εσύ καλύτερα! κάνε πράγματα που θα σε κάνουν να "ξεχαστείς", να σου αλλάξουν τη διάθεση! Μόνο μην το βάζεις κάτω, άσε τον εαυτό σου να ξεσπάσει σε όλα αυτά που νιώθεις και όταν εσύ νιώσεις δυνατή προσπάθησε πάλι! ότι δεν μας σκοτώνει μας κάνει ποιο δυνατούς! και όπως είπε η tinkerbel25 εμείς είμαστε εδώ όποτε θέλεις να μιλήσεις! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...