Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν αντεχω....ποναει πολυ....


cristi

Recommended Posts

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ...ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ

ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ...Κ ΟΤΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΦΕΡΕΙ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όχι, κρίμα...... Σοκαρίστηκα μόλις το διάβασα.....

Προσπάθησε να κάνεις κουράγιο.... Εμείς είμαστε δίπλα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι, κρίμα...... Σοκαρίστηκα μόλις το διάβασα.....

Προσπάθησε να κάνεις κουράγιο.... Εμείς είμαστε δίπλα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CRISTI,κουραγιο κοριτσι μου.

θα το ξεπερασετε,ειναι δυσκολο πολυ,αλλα με την αγαπη σας θα νικησετε τον πονο.

θα κανεις παιδακι,θα γινεις μανουλα,εχε πιστη στο θεο.

ειμαστε ολες κοντα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριμα ..αλλη μια απωλεια ...

δεν ξερω τι να σου γραψω καθως οτι και να σου πω σιγουρα δεν θα σε κανει καλυτερα ..

σου ευχομαι μονο να κανεις πολλα γερα παιδακια στο μελλον ..η πληγη τοτε θα ποναει λιγοτερο ..κουραγιο...

οτι χρειαστεις θα ειμαστε για σενα μια μεγαλη αγκαλια ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου λυπαμαι πραγματικα.....παλι θα πω αυτο που λεω παντα και το εννοω...δεν ηταν δικο σου ηταν του θεουλη και τελικα αλλαξε γνωμη και πηρε το αγγελακι του πισω....οφειλεις με προσμονη και πιστη να συνεχισεις για ενα νεο μωρακι και ο καλος θεουλης βλεποντας τον πονο σου θα σε ανταμειψει....να εισαι γερη εσυ και ο αντρουλης σου....επισης σε νιωθω πιστεψε με ...εγω στις 12 μαρτιου παω για αυχενικη διαφανεια μιας και θα ειμαι 13 εβδομαδα πρωτα ο θεος...ξερεις πως ανησυχω και ταραζομαι?? αλλα θα γινει παλι το θελημα του Θεουλη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:( τα λογια ειναι περιττα απο τη μια,και παρηγορια απο την αλλη κοπελα μου. :(:(:( σε καταλαβαινω απολυτα..εχω περασει απο αυτο το σταδιο,και ξερω το ποσο ποναει...κουραγιο κουκλα μου,κουραγιο. :(:(:(
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου..Δυναμη κουραγιο καιπολυ υπομονη κοπελα μου...ο χρονος ειναι ο μονος γιατρος..ευχομαι γρηγορα να μας πεις ευχαριστα παλι και αυτη τη φορα ολα να πανε καλα!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου σε καταλαβαινω απολυτα...μονο τον τιτλο διαβαζω κ σε νιωθω...κουραγιο κριστι μου δεν ξερω τι αλλο να σου πω, μια μεγαλη αγκαλια καλη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi κουράγιο, δύναμη και όλα θα πάνε καλύτερα. καλό είναι να μη συμβαίνουν άσχημα πράγματα, όμως καμιά φορά η χαρά μας δεν ολοκληρώνεται και δεν μπορούμε να εξηγήσουμε αυτό το γιατί. φαντάζει πράγματι πολύ άδικο, όμως η Παναγίτσα θα είναι δίπλα σας και θα σας χαρίσει σύντομα το σποράκι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi κουράγιο, δύναμη και όλα θα πάνε καλύτερα. καλό είναι να μη συμβαίνουν άσχημα πράγματα, όμως καμιά φορά η χαρά μας δεν ολοκληρώνεται και δεν μπορούμε να εξηγήσουμε αυτό το γιατί. φαντάζει πράγματι πολύ άδικο, όμως η Παναγίτσα θα είναι δίπλα σας και θα σας χαρίσει σύντομα το σποράκι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΠΑΘΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΕΙ.ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ.ΙΣΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟ,ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΝΑΓΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ?ΞΕΣΠΑΣΕ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ,ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΓΙΑ ΧΛΑΜΥΔΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ(ΑΝ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΦΤΑΙΓΕ ΑΥΤΟ)ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΡΘΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi eho sokaristei..sou euxomai oli ti dinami tou kosmou..kai tin agapi..kai sintoma na xamogelaseis me ena omorfo moraki..sou egrapsa kai sto allo blog..den eixa diavasei to post sou..lipamai afantasta..de eho alles lexeis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο κοπέλα μου! Δεν έχω κάτι άλλο να πω... Κουράγιο, πίστη και δύναμη!! Με το καλό ένα νέο σποράκι στην κοιλίτσα σου, σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακι μου. Λυπαμαι πολλη για σενα, το περασα κι εγω :( Δε θα σε κουρασω, απλα θα συμφωνησω με τη κατια κοντακι, ειμαστε εδω οτι χρειαστεις......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...