Μετάβαση σε περιεχόμενο

MANOYLA x 4


maniania

Recommended Posts

Συγχαρητηρια maniania....!!!!!!με το καλο και το τεταρτο ζουζουνι σου!!!!να τα χαιρεσαι τα μικρουλια σου!!!τα παιδια ειναι η μεγαλυτερη ευτυχια...και εγω θελω τουλαχιστον 3...ελπιζω να μου τα δωσει ο καλος θεουλης...τωρα περιμενω τα 2 μικρουλακια μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια maniania....!!!!!!με το καλο και το τεταρτο ζουζουνι σου!!!!να τα χαιρεσαι τα μικρουλια σου!!!τα παιδια ειναι η μεγαλυτερη ευτυχια...και εγω θελω τουλαχιστον 3...ελπιζω να μου τα δωσει ο καλος θεουλης...τωρα περιμενω τα 2 μικρουλακια μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω ότι έχουμε την ίδια ηλικία. Εγώ περιμένω το δεύτερο παιδί μου τον Ιούλιο. Πρέπει να έχεις πολύ κουράγιο και ψυχικά αποθέματα για να κάνεις και τέταρτο παιδί.Μμράβο! Τις θαυμάζω αυτές τις μαμάδες. Να σου ζήσουν τα παιδιά σου και με το καλό το τεταρτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συλβη μου δεν φανταζεσαι ποσο μα ποσο χαρηκα μ'αυτη σου τη δημοσιευση!!!! :)

μεσα απ'την καρδια μου σου ευχομαι καλη εγκυμοσυνη κ με το καλο να κρατησεις κ το τεταρτο μελος της πανεμορφης οικογενεια σου!!! :)

συγχαρητηρια κ παλι συγχαρητηρια!!! :)

σε θαυμαζω απιστευτα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κουκλα μου

να ειστε ολοι καλα

με πολυ πολυ υπομονη και πολυ πολυ αγαπη

να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα μεγαλο μπραβο απο εμενα !!!!!

Με το καλό να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα γερό μωράκι.....

Είσαι αξιολογο και τρανταχτό παράδειγμα -σίγουρα για εμενα- που εχω ενα και φοβαμαι να παρω την απόφαση για το δευτερο......Αυτο τα λεω για να τα ακουσω.....

Και παλι ευχομαι καθε ευτυχία και με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κουκλα μου...πολλα πολλα συγχαρητηρια....και μια ασχετη ερωτηση πως τα βγαζετε περα;;;και εγω θα ηθελα και αλλο παιδακι αλλα φοβαμαι το οικονομικο :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!Συγχαρητήρια βρε κοριτσάκι για τέταρτη φορά. :woohoo: :woohoo: :woohoo: με το καλό το μωράκι ..χαράς το κουράγιο σου.Σε θαυμάζω..Εγώ έχω μία και κουράζομαι λιγάκι που με 4! .... :woohoo: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou gkyka sas efxaristo oles poly poly.makari tora na pane ola kala!!!einai dyskolo den leo alla einai kai poly megalh h xara (xerei h adriana)oso gia ta oikonomika akoma den einai ta dyskola giati h pio megalh moy einai 6.meta tha einai me ta agglika ta frontistiria.....tha ta kataferoyme elpizo.filakia se oles :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mprabo bre maniania......ti na sou eyxithw den kserw...kouragio...ipomoni..kai na eisai mesa stin glika.....

egw 3 thelw...kai mias kai perimenw to 2 mwraki mou se kana mina apo twra idi exw trelathei kai apo xara alla kai apo agxos pws tha ta kataferw mias kai o prwtos mou gios einai 1.5 xronwn kai twra arxizei na palabwnei kai den kserw kata pou na kanw!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο !! να εισαι γερη και παντα τοσο ευτυχισμενη !! ελπιζω το παραδειγμα σου να το ακολουθησουν κι αλλες μαμαδες και εγω μαζι που θελω τουλαχιστον αλλο 1 !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοοοοο!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και με το καλό να δεχτείτε και το νέο μέλος της οικογένειας σας!!!Η πιο όμορφη επιλογή είναι τα παιδιά!!!!Χίλια μπράβο... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss: EYXARISTO POLY OLA TA KORITSIA GIA TIS EYXES TOYS GIATI TO EIXA PRAGMATIKA MEGALH ANAGH.OPOS KAI NA TO KANOYME MIA TETARTH EGYMOSYNH KAI DY KAISARIKH DEN EINAI KAI EYKOLO!!!ME TO KALO SE OLES TIS KOPELES POY TO THELOYN ALLA KAI SE AYTES POY TO PERIMENOYN!!!FILAKIA :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου,πάντα τα καλύτερα εύχομαι με το καλό να πάνε όλα καλά στην εγκυμοσύνη σου!Μπράβο,μπράβο πραγματικά ο Θεός να σου δίνει δύναμη να τα καταφέρεις όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου,πάντα τα καλύτερα εύχομαι με το καλό να πάνε όλα καλά στην εγκυμοσύνη σου!Μπράβο,μπράβο πραγματικά ο Θεός να σου δίνει δύναμη να τα καταφέρεις όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...