Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΕ!!! ΣΠΟΡΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ!


Recommended Posts

μικρουλα μου!!!!

ναι αντρακι ειναι!!!!!την τεταρτη θα κανω τη β επιπεδου και θα ξερω πιο επισημα!!!θα σας δειξω και φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 204
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μικρουλαχριστος....ε λοιπον δε μπορεις να φανταστεις ποσο χαρηκα!

εισαι απο τα ατομα που μου κεντρισαν το ενδιαφερον σε πολλες συζητησεις και ελεγα αντε και αυτο το κοριτσι να πει κατι ευχαριστο!

κοριτσαρα σου ευχομαι ηρεμια,αγαπη και μια σουπεεεεεεεερ εγκυμοσυνη!

αχ αντε να μας λες καθε μερα πως νιωθεις!σαν ημερολογιο!να το ζησουμε ολοι μαζι!

να το προσεχεις το σπορακι σου και να το αγαπας!

υγ πως του το ειπες του χριστου???φανταζομαι εμεινε!!!

φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εσεις που ξερετε να ρωτησω κατι?οταν καποια εχει καθυστερηση 5 εβδομαδες και κανει χοριακη και ειναι 11.000 κ κατι μπορει να ειναι δυδδιμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλκοστακι και εγω την τεταρτη θα ξαναπαω για υπερηχο να δει οτι μεγαλωνει φυσιολογικα!!! ωραια μολις τελειωσουμε απο τον γιατρο να μπουμε να πουμε τα νεα!!!

μαμαχινα χιχιχι σε ευχαριστω πολυ πολυ.... παει,απο οτι ειχα καταλαβει ειχα γινει το δραμα του σιτε που δεν εμενα εγκυος ε?? χιχιχιχιχιχιχιχιχιιχιχιιχχιχ

ο χρηστος ηξερε οτι μπαινω στο μπανιο να κανω τεστ!!! καθοταν ο κακομοιρης εξω απο την πορτα και μου μιλουσε....

ασε ηταν και η μαμα μου στο σπιτι μας ειχε ερθει να μας δει,και εμεις δεν θελαμε να μαθει οτι παω στο μπανιο να κανω τεστ!! και βγαινω απο το μπανιο,παω στο δωματιο που ηταν ο χρηστος οταν βγηκα και τον κοιταω και αρχιζω να χοροπηδαω!!!!!!!! φιλιουνται-αγκαλιαζονται και μετα τσιριζαμε χαμηλωφωνα να μην μας ακουσει η μανα μου!!! μετα βρηκαμε μια δικαιολογθια και φυγαμε να βγουμε εξω ναφαμε να το γιορτασουμε!!!!!!! ημασταν σαν χαμενοι απο τη χαρα μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γ την κολλητη μου....μακαρι να ρωτουσα γ μενα....αλλα κ για την φιλη μου χαιρομαι !!!!!!!!!!!!ο μπαμπας της ειναι διδδυμος ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυμοσυνη 3η εβδομαδα 5,8-7,12

4η εβδομαδα 9,5-750

5η εβδομαδα 217-7138

6η εβδομαδα 158-31795

7η εβδομαδα 3697-163563

8η εβδομαδα 32065-149571

9η εβδομαδα 63803-149571

10η εβδομαδα 46509-186977

12η εβδομαδα 27832-210612

14η εβδομαδα 13950-62530

16η εβδομαδα 9040-56451

17η εβδομαδα 8157-55868

18η εβδομαδα 8099-58176

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε οχι και το δραμα!απλα εγω ειμαι χαζορομαντικη και θελω να σας δω ολες εγκυες!

χαχαχα το εχω ετσι σαν ονειρο να βαρεθουμε να ακουμε εμεινε κ αυτη κ εκεινη κ η αλλη!στεναχωριεμαι που βλεπω τη λιστα με τις :ποιες (δεν)περιμενουμε και διαταζω να αδειασει γρηγορα!τωρααααα!

αχ αντε βρε κουκλακι μου να χαρεις την εγκυμοσυνη ...που ξερεις τοσο περιμενες πια μπορει να ειναι δυο!ετσι με τη μια!

αν πεσω μεσα θελω ποσοστα!χαχαχα

να πεις στον χριστο να σε προσεχει αλλιως θα του πουμε εμεις!χαχαχαχα

ετσι να εισαι παντα χαρουμενη κ τραλαλαλα

αχ μεγαλωνουν οι οικογενειες των mammygirls

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεελα συγχαρητηρια!!! λες να εχουμε διδιμακια??? ουαουυυυυ!!!!! παντος καθε εργαστηριο εχει και δικες του φυσιολογικες τιμες,αυτες ειναι ενδεικτικες. εγω σε μια αλλη μετρηση που βρηκα στο ινερνετ ειχα το διπλασιο απο οτι επρεπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα χινα και εγω τα ιδια ειμαι...να μαζευομαστε με τα μωρακια μας αγκαλιτσα και να λεμε η καθε μια την ιστορια της..... αυτη η καταραμενη λιστα εχει φαει ξυλο και απο μενα!!!!!!!!! να δεις που θα αδειασει η ριμαδα!!!!!!

σε ευχαριστω για τις ευχουλες!!! λες να ειναι δυο????? παντως στο γιατρο ειδαμε ενα σακουλακι!!!! χιχιχιχι απλα τρελαθηκαν ολοι γιατι η χοριακη λενε βγηκε τεραστια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αντε χαζο με συγκινισες!

το πιστευεις οτι εμαθα για τη χοριακη εδω μεσα αφου ειχα γεννησει?ειχα την απορια το χαζο αν μου ειχαν κανει εξετασεις χοριακης!

αντε αντε να μας λες μονο ευχαριστα νεα απο εδω και περα!

ειναι η καλυτερη περιοδος για να κανεις ονειρα και πραγματα διμιουργικα!

λενε οτι οταν εγκυμονουμε ειμαστε πολυ δημιουργικες και κανουμε παπαδες διοτι γεννιουντε νεα κυτταρα που μας ανανεωνουν!

χαχαχα μποτοξ εννεα μηνων! ασε εστησα ολοκληρη παρασταση μπαλετου ωντας εγκυος!

αντε να αδειασει η λιστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να της πανε ολα καλα και ας ειναι κ ενα κ δυο ,οσα θελει ο θεουλης,γελαω διοτι πεδαιυοταν χρονια να κανει μωρο ,τελικα αφου εγκατελειψε καθε προσπαθια εκανε την κορουλα της 18 μηνων κ τωρα ξαφνικα τσουπ κ το δευτερο ,μακαρι ο θεουλης να γεμισει ολες τις κοιλιτσες,ειναι η τεταρτη εγκυμοσυνη που ακουω σε λιγες μερες ,σαν να ζηλευω λιγο χιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα χινα ποσο ειναι το παιδακι σου????? να ειναι γερο ευχομαι μεσα απο τη ψυχη μου!!! πλακα πλακα και εγψ αισθανομαι μια αναγκη για δημιουργια αυτες τις μερες...γραφω(ειναι το χομπι μου) και κανω ονειρα συνεχεια!!! συνεχεια ομως!!!

σαυροπιγκουινος τι ευχαριστο πραγμα ειναι αυτο,εκει που εχει απογοητευτει να της ερθουν τοσα θαυματα μαζεμενα!!! υγεια και τυχη!!

αν ζηλευεις αγαπη μου πιασε τον αντρα σου και πες του να σε κανει αλλη μια φορα εγκυουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα αυτα δεν εχουν προγραμμα !!!οποτε θελησει ας ερθει!!!χηνα ΑΚΑ απο το Νιλς Χολγκερσον τη κανει το σκυλακι σου?ανακαλυψα ενα φορουμ για σκυλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πισκουνακι=πιγκουινακι!χαχαχα εχω ενα θεμα με το ιντερνετ σημερα...και απο τη στιγμη που εβαλα κοσμοτε!ακου σημα καμπανα....καμπανα να τους ερθει στο κεφαλι!γραφω ολοκληρο σχολιο κ μετα βλεπω τι εγραψα!λες κ ερχονται τα γραμματα απο το διαστημα!χαχαχαχα

λοιπον σε εφαγε η πολυ δουλεια!χα γιαυτο σε ζηλευω εμενα με τρωει η απραγια-αεργια οπως το λεω- τελος παντων...ευτυχως υπαρχει το μαμυ....δεν μας κολλαει ενσημα αυτη η λενα ομως μωρε κοριτσια!χαχαχαχα

αχ χαρηκα που εγινε τετοια ανακοινωση απο το κοριτσακι μας!τετοια να ακουμε παντα!

οσο για τον σκυλαρο μου ειναι σε φαση εκπαιδευσης...τον αφηνω μεσα στο σπιτι και δεν τον ενοχλω οτι και αν κανει για να τονοσω την αυτοπεποιθηση του!παιδια μιλαμε αντι να λεμε προσοχει δαγκωνει λεμε προσοχη μην

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

κοριτσια εσεις που ξερετε να ρωτησω κατι?οταν καποια εχει καθυστερηση 5 εβδομαδες και κανει χοριακη και ειναι 11.000 κ κατι μπορει να ειναι δυδδιμα?

Ειχα πανω απο 11.000 την 5η εβδομαδα και ειναι ενα το νινι

Μικρουλι μου ολα θα σας πανε τελεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κουκλα μου.....διαβαζω τα σχολια σου και ειναι τοσο ειλικρινη μεσα απο την καρδια σου ειναι και ψιλοτρελλαμενες οι ορμονες μου οποτε θα τα μπηξω τα κλαμματα.....να εισαι γερη!!!! να ειστε ευτυχισμενοι και ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα μωρακι γερο σαν τα ψηλα βουνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyaki mou..... ;) se xilioeyxaristo kouklitsa mou,kai ego sou stelno filaki sti koilitsa sou kai esu na exeis mia kali egkumosini me ena gero kai tuxero moroulini!!!!! konta imaste ilikiaka stin egkumosuni,e??? xixiixixii me pernas gia ligo!!! ixixxixixixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγκινήθηκα τόσο πολύ με τον τρόπο που τα έγραφες κ την χαρά που βγάζεις, μπράβο κοπέλα μου !!! Συγχαρητήρια !!!!

Να έχετε μια ήρεμη κ έυκολη εγκυμοσύνη με ένα πανέμορφο νινάκι κ υγιέστατο !!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...